Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:27:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!!!!!!! ЧАСТ 12  (Прочетена 187554 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #390 -: декември 31, 2011, 17:58:35 »

juji Зависи от марката и от това, колко е стара машината-т.е. модела колко е стар. Принципно по-скъпите марки имат сайтове или предаставителни магазини, където могат се закупят резервни части. Ако кажеш каква е марката (от снимката не се вижда) бих могла да потърся купата в интернет.
Ани ,благодаря ти много ,аз ще потърся кутията и ще ти пиша до няколко дни на лични,чрез пайпал плащане става в тези сайтове нали?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 01, 2012, 14:29:51 »

Ами нямам представа, да ти кажа. Погледни, на всяка страница е различно...  pardon
За много години на всички!!!
« Последна редакция: януари 01, 2012, 14:31:57 от anelcka80 » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #392 -: януари 01, 2012, 14:35:50 »

А извинявай ,явно нещо не съм те разбрала от горният пост,заблудила съм се защото си писала ,че можеш да потърсиш.Ще търся някъкви начини  pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: януари 01, 2012, 15:49:09 »

За много години на всички!  elf5

Момичета, похвалете се какво сготвихте за Нова Година?  smile

juji, пусни тук марката на миксера и точния номер, може пък на мен да ми излезе късмета да намеря такава част от тукашните сайтове. Нищо не обещавам де, но ще опитам!  good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #394 -: януари 01, 2012, 17:33:21 »

За много години и от мен. Нашето меню беше много голямо и почти нищо не се изяде. започнахме със салатите, които бяха  въздушна ( настъргани картофи, кисели краставички, яйца, колбас, кашкавал и между тях майонеза и кисело мляко). кус - кус, панирани чушки, пържоли, кюфтенца, баница с късмети  danceg , кекс, различни мезета, сърми ... пропускам нещо, но наистина се бяхме престарали, та както каза една приятелка остана за банкет тараш  pleasantry
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: януари 01, 2012, 18:34:18 »

За много години момичета smile Нека новата 2012 година бъде по - успешна от изминалата ! И при нас почти нищо не се изяде smile сега хладилника е пълен и няма да готвя няколко дни smile
Направих две салати - пикантна и печени чушки с лук, преди това направих за предястие пиленца от яйца (малко смесихме празниците smile но имахме две деца и реших да ги изненадам), без мезенцата и кашкавали  няма как  Wink след това основното беше свинско с манатарки и гарнитура картофи соте. Имахме питка и баница с късмети, а за десерт приготвих сладък салам и плодове.
А късметите се паднаха като по поръчка smile на едения ми племенник  се падна учението - той е в 1 клас, на мен пътешествие, а на мъжа ми парите smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #396 -: януари 01, 2012, 21:55:23 »


juji, пусни тук марката на миксера и точния номер, може пък на мен да ми излезе късмета да намеря такава част от тукашните сайтове. Нищо не обещавам де, но ще опитам!  good
Благодаря ти, значи става въпрос за ето това http://www.kenwoodworld.com/it-it/it-puduit-/Multipro-Frullatori-Tritatutto/Multipro/Multipro-Classic-Line4/
А ПО ТОЧНО KENWOOD MULTI PRO  FP733
Огромно благодаря give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 02, 2012, 15:28:45 »

Уау, момичета, браво бе, вие сте извадили тежката артилерия за Нова Година както се казва!  Bravo В сравнение с това, което чета нашето готвене си беше направо скромно.  blush

Благодаря ти, значи става въпрос за ето това http://www.kenwoodworld.com/it-it/it-puduit-/Multipro-Frullatori-Tritatutto/Multipro/Multipro-Classic-Line4/
А ПО ТОЧНО KENWOOD MULTI PRO  FP733
Огромно благодаря give_rose

juji, успях да намеря повечето от частите на този апарат, но за момента не и самата купа. За модел FP733 намерих два вида капака:

LID & FILLER CAP - 7,85 € и
LID WITH SHAFT (този капак, който е с дръжка, процеп или както там се казва) - 10,25 €
Няма снимка за тях.

Намерих и аксесоарите да се продават отделно, ето тези:

JUICE CENTRIFUGE COMP - 17,15 €


Намерих и другата купа:
MIXERGLASS ACRYL - 11,97 €


И два вида зъбци за рязане - 11,59 €  / 10,63 €

И ето този накрайник - 16,15 €:


Ти не си пукнала тази купа на снимката горе, а основната (кръгла) на миксера, нали? Засега намерих само продълговатата. Иначе ако я намеря е лесно - могат да ми я доставят и да ти я пратя по пощата до България. Но не знам колко би струвала и дали би си заслужавало от гледна точка на това колко си платила за самия миксер навремето.  nea Но продължавам да търся. Линковете са на холандски, затова не ги пиша. Съпругът ми е поръчал от същия уебсайт една част за нашата прахосмукачка и ще ходи лично до магазина да я вземе и ще го накарам да пита за вашия модел купа и ще ти пиша.

 blum
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #398 -: януари 02, 2012, 17:47:47 »

Ariel,много ти благодаря,все така ще ми се случи на мен всимчко друго ще има, smile само моята купа няма да я има   funnytooth funnytooth :funny:надявам се да намеря,за сега според мен само тесто не мога да бъркам там иначе според мен разбиване на сметани и други подобни ще се спрявя
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 02, 2012, 20:52:51 »

juji за съжаление и аз не намирам в немските сайтове нищо..sorry  sad
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #400 -: януари 02, 2012, 21:18:41 »

Мерси все пак Ани,ми аз вече на няколко места питам и чакам отговор.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: януари 02, 2012, 23:31:06 »

Четита Нова година на всички ви!
Аз няма с какво да се похваля, защото бяхме на ресторант smile .
Направих само едни лютиво-сладки и разбира се солени ядки, т.е. просто с няколко подправки си забърках и станах супер, освен сурови и в този вид, вече не искам да поглеждам други ядки. smile
Juji, и аз се опитах да потърся такава купа, но не видях никъде. Относно въглехидратите, така, когато ги спрем слабеем. smile
Ох , на мен малко ми остава предвид колко много качих, но все още не съм доволна , искам си предишните килограми, но мисля, че се справям добре като за 6м. smile
Хайде показвайте си гозбите, че ми е интересно.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #402 -: януари 03, 2012, 10:45:22 »

Честита нова години момичета  !!Да сте ми много здравички ,другото идва самичко smile
А сега към тази нова година...бяхме събрани във вкъщи (падна лудо чистене преди и след  girl_impossiblesmile
Спретнхаме си 2 вида салатки (снежанка и зеленце +моркови- прости салатки но  Wink) ,за мезета : луканка,кашкавал, варено пушен бекон ,имаше разбира се ядки.Печени пилета опечени по моя начин smile ( просто се разпадат като дръпнеш кокълчето smile ),пържолки на барбекю с много лимонови резанчета + картофки на фурна с масло smile ,пита Слънце,баница с късмети ,някакви сладки ама до тях и не стигнахме smile,плодове
Само да споделя ,че отново нищо не се изяде ...,но пък за сметка на това масата бе отрупана отново smile
Менюто ни не беше много  изискано ,но пък беше вкусно и се хареса на всички ,което мисля е най-важно smile
« Последна редакция: януари 03, 2012, 13:06:59 от Bibsi8792 » Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #403 -: януари 03, 2012, 12:48:58 »

Честита да е и от мен! Да е много позитивна и спорна година на всички ви!

Нашата вечеря я приготви мъжът ми (вегетарианец)- отляво надясно, задушени на пара зеленчуци със зехтин,ориз басмати, пилешко филе във бекон, боб със леща по индийски, салата от чери домати, гъби в сос, картофки по селски с дафинов лист.


аз спретнах десерта "Плодова елха"
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #404 -: януари 03, 2012, 13:02:55 »

krasart.com, ако имаше класация, бих ти дала първо място! Само да попитам, това до плодовата елха, сладолед ли е?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines