Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:22:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralej - 18.06.2011  (Прочетена 36012 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« -: май 18, 2011, 13:27:02 »

Мила, ralej, ето я и твоята темичка точно 1 месец преди дългоочакваната дата Сватбаааа Разкажи ни и ти докъде стигнахте с подготовката, вълнувате ли се вече и изобщо всичко каквото се сетиш. Очаквам през този последен месец да си доста по-дейна отколкото до сега smile Желая ви много щастливи мигове на подготовка и много, много любов heart
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 18, 2011, 13:30:42 »

Тiama, много благодаря smile  give_rose
Малко по-късно ще се разпиша, както си трябва  Wink
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 18, 2011, 13:31:34 »

Тиама ме превари и ти направи темичка!Стана така,че за няколко секунди имаше цели 2  sarcastic
Желая ти само хубави емоции и много слънчеви мигове   Girl_hide  Sunshine
Чакаме снимчици на твоите красоти за сватбата  girl_wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #3 -: май 18, 2011, 13:33:53 »

Ахахах, carly, извинявай, но трябваше да съм аз понеже сме си на една датичка smile Много бързах някой да не ме изпревари blum
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 18, 2011, 13:48:31 »

Аааа моля ти се,няма нужда да ми се извиняваш,разбира се,че ще направиш темичка  give_rose girl_wink
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 18, 2011, 14:15:48 »

Ето и малко по-подробно за Нашия ден  yahoo

Ще подпишем през седмицата (може би на 16-ти).
На 18-ти юни ще е същинската част. Тази дата гравирахме и на халките. Гражданската церемония (с водеща, а не с лелките от ритуалната зала), църковният брак и официалната вечеря – всичко ще е на едно място – в Царско село. Решили сме, че дори и да вали, церемониите ще се състоят в близост до беседката при езерата. За целта сега проучваме варианта за закупуване на шатри, където евентуално да се скрием при дъжд.

Гостите ни са към 130 човека.
Тъй като и двамата с любимия се занимаваме с фолклор, освен DJ, ще име и оркестър. Гости на сватбата ни ще бъдат над 40 танцьори и 30 музиканти  Wink Всички ах-наха като видяха поканите ни – с наша карикатура  Oh my ...

Тук е мястото да напиша, че повечето неща съм ги снимала и снимките са в галерията ми. Надявам се тази седмица да успея да кача и останалите неща, за да ги видите.


Кумовете ни са семейство наши много добри приятели. Приеха веднага, въпреки,  че не им бяхме споменавали за това наше намерение. Много се изненадаха и зарадваха  Bravo

Иначе имам най-прекрасната рокля на света. Моята мечта. Тъй като е Колекция 2011, отидох чак до Шумен, за да я купя от един от официалните вносители на White One.  И съм много щастлива. Бях качила няколко снимки в темата за булчинските рокли, но ги изтрих, тъй като мисля, че младоженеца „души” наоколо Wink

Освен това си купих 4 чифта обувки – 1 сандалки, 1 обувки и 2 чифта балеринки  crazy Със сигурност няма да ги обуя всичките, но какво да се прави  nea Вече спрях да влизам в магазини за обувки хаха

Бижута си взех от SIX – имитационна бижутерия (в Тhe Mall) за 32 лв. (колие и 4 чифта обици). Все още търся някаква подобна гривна.

Младоженецът и той е готов. Купихме черен костюм на Pierre Cardin от Sofia Outlet Center на много добра цена. Има и 2 ризи, вратовръзка. Обувки. Дори и нов часовник.  yahoo

Украсата на ресторанта ще бъде в бяло, розово и зелено (т.к. балната зала на Царско село е в розово).  Масите са кръгли (за 12 човека), а покривките и калъфите за столове са розови (ужас  angry). Намерила съм си бели покривки и бели калъфи за столове, на които ще редуваме розови и зелени панделки (не съм решила още дали да редуваме столовете розово и зелено или една маса да е със зелени панделки, една с розови).

Чашите за ритуала ги купихме от Vinello в Сердика център. Общо около 33 лв. ни излязоха. Скоро ще кача снимка.

Подаръчетата за гостите ще бъдат малки бурканчета с мед за женската част и юзчета с ракия за мъжете. За децата съм поръчала шишенца за сапунени балончета от ebay.

Фото, видео, DJ
Ще ни снима Бони Бонев,  видео  - HALDIGITAL97, DJ ще бъде Огнян Вакарелийски (запознахме се с него, когато кумувахме през 2008 г., след това ми помогна да направя най-прекрасния си рожден ден – 25-годишнината ми, и от тогава изпожени почти всички наши приятели).

Утре съм на пробна прическа при Анелия Кошарска. Още нямам воал, но ще изчакам да минат баловете и тогава ще реша какво точно да правя.
Грим – надявам се Мис Бони. Разбрахме се да се чуем към края на месеца като минат баловете.

Халките ни също са готови. Влюбих се в този модел след като го пробвах по време на Balkanica Wedding Expo в Шератон. Оказа се, че е моделът е на Сара Трейд, само че е матиран. Направиха ни ги в Асто Голд в Пловдив,  ние ги искахме нематирани и не сгрешихме.

За welcome drink-а след церемонията ще имаме фонтан за шампанско. Много ми се искаше да наемем и шоколадов фонтан, но точно този, който най-много харесвам, се оказа много скъп и се отказахме. Вечерта решихме, че вместо заря е по-добре да вземем от тези летящи огнени фенери. Мисля, че ще се получи добре.

Общо взето почти сме готови.
Все още не сме си записали час за гражданския ритуал (през седмицата), но и това ще свършим тези дни.

Ехаа, колко дълго станааа... Даже се замислих дали да не го пусна на два пъти Wink
Още веднъж благодаря за темичката и прекрасните пожелания  give_rose


« Последна редакция: май 18, 2011, 14:32:39 от ralej » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #6 -: май 18, 2011, 14:43:20 »

Ето това се казва истински отчет smile Разгледах всичко в галерията и нещата са страхотни, особено поканата! Само ме е яд, че съм изтървала роклята sad Много хубаво сте организирали нещата, само не избързвайте с тези шатри, защото ако не вали, ще се вкарате в излишен разход. По-добре вижте седмица преди това какво ще е времето и в зависимост от това решете дали ще ги купувате. Аз още не съм измислила подаръци за децата, но скоро трябва и това да свърша, може би ще мина през Джъмбо да видя какво има. За подписването през седмицата ми се върти една мисъл, че трябваше 30 дни по-рано да се запишете, но не знам дали не отпадна това в новия СК. Съветът ми е да се обадите и да питате, за да не стане някой фал.
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 18, 2011, 14:49:52 »

За шатрите - да, така ще направим, но сега се оглеждаме да видим на какви цени са.
Иначе вчера звънях на Пиротска 10 - казаха, че няма проблем - може и "от днес за утре".
 danceg
Роклята ще ти я покажа на ЛС smile

Качих още 2 снимки в галерията - на сатенените принцески балеринки ... струват 10 лв.  Oh my ...
« Последна редакция: май 18, 2011, 17:50:06 от ralej » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #8 -: май 18, 2011, 18:09:38 »

ralej, честита темичка и от мен give_rose Много изчерпателен отчет smile Искрено ти завиждам за солидния брой гости - танцьори и музиканти, голям купон се очертава  Party time В последната една година и аз съм завладяна от народните танци и съм си предвидила известен брой хорца, съответно и роклята и обувките съм ги избирала да са ми удобни за точно тази част  bouncinggirl. Искаше ми се и на някои други по-сложни и интересни хорца да се развихрим, но за 3-4 човека, които ги умеят - няма смисъл. Искам всички да се забавляват, а не да гледат отстрани Wink
Отплеснах се в лирични отклонения blush, пожелавам ти лека подготовка през оставащия месец, без отрицателни емоции и все така интересни разкази и за финал една невероятна, много весела сватба. smile
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 19, 2011, 15:40:39 »

Момичета, току що се връщам от пробната прическа при Анелия Кошарска.
Качих снимки в галерията.
Клоня повече към тази: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/IMG_0563.JPG.html?action=gallery

Вие какво ще кажете?  danceg
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #10 -: май 19, 2011, 15:54:44 »

Аз и двете ги харесах good Само, че снимката на вариант 1 е малко размазана и не мога да разбера каква е разликата между двете pardon
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 23, 2011, 19:05:52 »

ralej , честита темичка!  Bravo Bravo Прочетох "отчета ти" и бих искала да споделя и моето скромно мнение по твоите въпроси: give_rose give_rose

Според мен ще бъде много хубаво, ако направиш масите всяка да е в отделен цвят - Розовата маса и Зелената маса good
За прическата - според мен Номер 1 е по-хубава, но и двете ми харесват де! blum
За останалите неща в галерията - няма какво повече да кажа, освен,че всичко е супер Bravo Bravo Bravo
Роклята не съм я видяла, но предполагам,че ще си една изключително красива булка give_rose Curtsey
Последното, което искам да ти кажа е,че много се възхищавам на фолклорните танцьори и особено като видя такава сватба, на която има професионалисти в народните танци.... girl_in_love girl_in_love heart пълни ми се сърцето просто като ги гледам как танцуват danceg danceg Аз не умея много, много, но едно-две хорца знам, колкото да не се изложа съвсем blush blush blush

Желая ти само слънчеви и усмихнати дни до ГОЛЕМИЯ ден, а след него - още по-щастливи!
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 25, 2011, 23:59:17 »

Mомичета, благодаря ви за хубавите думи и съветите.

Днес си купих страхотна рокля за гражданския брак - утре ще пусна снимка smile

Дойдоха ми и 24 балониерки - правят мнооого балончета:



Ох, тази седмица вече трябва да отидем да си извадим медицински и да се запишем в гражданското smile Може би в петък  tease
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 26, 2011, 13:36:48 »

Качих в галерията снимка на роклята за гражданския брак  heart heart heart обожавам я smile

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/_MG_7381-2.jpg.html?action=gallery
« Последна редакция: май 26, 2011, 13:49:13 от ralej » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #14 -: май 26, 2011, 13:51:06 »

Ох, влюбих се в роклята heart Страхотна е!!! Ще си много красива с нея smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 26, 2011, 14:25:39 »

Да наистина е много хубава и стилна! Ама то какво да ме учуди - при теб всичко е така give_rose give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #16 -: май 27, 2011, 03:28:48 »

ralej - страхотна е роклята, жалко че на мен толкова къса няма да ми седи добре  blum
и всичко при теб върви с пълна пара, не като при нас  Wink Wink Wink
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 27, 2011, 14:56:09 »

Иве, това е роклята за гражданския брак, който ще е на 16.06.2011 г. от 16 ч. (иии много 16-ки, много нещо) lol Днес си записахме час smile Извадихме си и медицински в САНУС - 30 лв. двете. Само ни взеха кръв и за 30 мин. бяха готови.


Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #18 -: май 27, 2011, 14:59:50 »

супер е ralej, и аз ако нямах коремче щях да съм с къса рокля  blum blum blum иначе браво свършили сте добра работа  good
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 27, 2011, 15:36:21 »

Аз имам коремче (не бременно все още хаха) ... Роклята се разкроява под бюста, т.е. точно черната апликация се пада под бюста smile Ще взема да я облека и да се снимам, за да добиете по-добра представа lol

Иначе днес минах през бутик "Палома" - Поли и Ваня са ми приятелки - те ще ми направят воал, късметчета, украса за чашите и шампанското.  Bravo
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 27, 2011, 18:59:42 »

ralej Честита темичка и от мен всичко е наистина прекрасно и роклята и прическата  Bravo
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 30, 2011, 14:38:55 »

Момичета, как ви звучи това меню:

Комбинирана салата
Български сирена
1/2 св. Каренца + 1/2 пил. Филе
Гарнитура 1/2 картофи соте + 1/2 задушени зеленчуци
Балканско мезе
Ядки
Питка
Безалкохолни по 3 бр.
Вода 0.5 л по 3 бр.

Водата е повече - разбираемо lol Тортата ще е отделно smile Алкохолът също е от нас.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #22 -: май 30, 2011, 15:08:22 »

На мен ми звучи чудесно - разнообразно е, само би ли пояснила балканското мезе какво включва.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #23 -: май 30, 2011, 15:23:15 »

звучи много добре  good
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 30, 2011, 21:35:47 »

Балканското мезе са разни колбаси - пъстарма, филета, луканка и т.н. smile
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 30, 2011, 23:16:02 »

Иииииииииии момичета, моминското ми парти ще е в събота в един пиано-бар lol)))) Поканила съм над 50 мои приятелки (дори тези, които нямам възможност да поканя на самата сватба). Ще видим какъв ще е крайният резултат "присъстващи"  danceg danceg danceg
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #26 -: май 31, 2011, 18:23:50 »

Леле, Рали, това ще е някакво грандиозно моминско парти! Сигурно ще е страхотно!
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 03, 2011, 16:00:34 »

Днес си поръчах воала при моите приятелки Поли и Ваня в "Палома".
На 8-ми трябва да е готов. Ваня ще ми направи и украсата на свещите, чашите, шампанското, късметчетата, а също и украсата на книгата за гости. Купих си и жартиер.
Остава тортата... Много исках да я поръчам в "Гаврош", но се оказа, че са вдигнали цените като че ли и ми е доста скъпичко. 150 парчета торта излизат около 600 лв.  Oh my ...
Сега мисля за алтернативен вариант, за който писах в темата за тортите.

За съжаление Мис Бони няма да може да ме гримира, тъй като има ангажименти извън София точно този уикенд. Доверих се на асистентката му Биляна Симеонова и мисля, че няма да сгреша.
Фризьорката ще дойде в 12 ч. Гримьорката към 13:15. Ще ме вземат в 15 ч. Не мога да преценя, но ми се струват ОК часовете.

Ходих и до Царско село, че имах да уточнявам разни дреболии - всичко се е раззеленило и е цъфнало... толкова е красиво!   heart heart heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 03, 2011, 22:57:18 »

Рали, аз съм виждала 2-3 момичета, които Биляна е гримирала и много ми харесва как работи. Когато бях кума, заведох булката при една фризьорка, тя й предложи Биляна за грим, а после булката беше кума на друга сватба и пак ходи при нея, заедно със сестрата и братовчедката на другата булка. Хаххаха tease tease tease tease tease, не знам дали се изказах добре - много булки, много куми......, но важното е,че момичетата са останали доволни. Аз също мисля да се запиша при нея, но още е рано според мен crazy crazy Ще ми кажеш ли колко пари взима сега, че инфото ми е от миналата година?
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 04, 2011, 08:47:39 »

Веси, 60 лв. Ако искаш пробен, още 60 smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: юни 06, 2011, 09:49:04 »

Честита тема и предстояща сватба! Роклята за подписването е страхотна, напомня на старобългарска болярска  good. Тържеството с фолклорни елементи ли ще е /ако не е тайна/? Представям си колко ще ви са хубави хората и останалите танци......
Ти много помогна за нашата сватба, сега само кажи как да ти се отблагодаря give_rose. От сърце ти желая здраве и семейно щастие - да си имате всичко, което и когато поискате!
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 07, 2011, 15:03:51 »

svekarva, благодаря ти за милите думи!
Тържеството няма да бъде с фолклорни елементи (носии и такива неща) smile Освен, че ще има оркестър, който ще свири фолклор.
Иначе сме на 99% готови. Даже тези дни ще си предплатя някои от услугите за сватбения ден, за да не се занимавам с разплащания на 18-ти smile
Купих си и 50 летящи фенери:



Моминското парти мина много добре. Бяхме 40 момичета. Имам цяла торба с подаръци "от първа необходимост" - от паста и четка за зъби до точилка Wink

В четвъртък ще си взема воала и другите дреболийки. Нямам търпениеее smile

Ох, гледам прогнозата за времето в sinoptik.bg и много се плаша.. до 14-ти е излязла и го дават все така дъждовно sad Дано "да ни огрее", както се вика хаха
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 07, 2011, 16:45:30 »

Raleeeej, и аз много искам такива фенери!!  yahoo Моля те, кажи ми каква е твоята идея, да изведеш гостите навън и те да си ги пускат, или някой да ги пусне. Защото аз още не мога да измисля точна концепция и точно как да стане. А половинката е полудял по тия фенери. Постоянно " Ми, не знам дали да има украса, ама фенери да има! Ми не знам дали да има лампички, ама фенери да има!" Викам да не стане "Не знам дали да има булка, ама фенери да има!" Побърка ме с тия фенери. Много ще съм ти благодарна да споделиш идеята ти и как точно се е получило после!  give_rose
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 07, 2011, 16:53:34 »

Ами ние ще сме в Царско село и там има футболно игрище (те са няколко, но едното е доста близко до балната зала). Да, DJ-a ще изкара гостите навън, фенерите се палят много лесно, ще инструктираме 3-4 човека предварително - те ще ги раздадат и ще казват с 2 думи как се палят и така.
Само трябва да се запасим със запалки smile

Подариха ни и 2 във формата на сърце. Тях ще ги пуснем с милото smile Много са красиви.



Само дано не вали или да духа бурен вятър...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 07, 2011, 18:00:08 »

И аз така съм го замислила. smile Даже сега ще ти открадна идеята с двете сърца!  pardon Дано да нямаш против. Иначе, аз от ибей си мислех да ги купя, ти от там ли ги взе или от някъде другаде?(извинявай ако вече си писала)
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 07, 2011, 18:30:08 »

Не, не са от ebay. Изчислих, че цената става същата като отидат на митница и последват разни разправии с мито и ддс (повечето фенери са от Китай). Взех ги от http://www.skylanternsbulgaria.com/  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 07, 2011, 22:28:27 »

И на мен много ми харесват тези фенери, но милото не е особено заинтригуван  Girl_sing vivasvat от идеята и най-вероятно няма да имаме такива на сватбата blush blush

Рали, много се радвам,че си имала хубаво моминско парти,а и че сте на 99% готови с подготовката.  danceg yahoo danceg
Колкото до времето - сигурна съм,че ще бъде хубаво  Sunshine Sunshine Sunshine няма как, лятото идва вече!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: юни 08, 2011, 08:22:39 »

ralej,
И аз мисля, че времето ще е хубаво, бурите и ветровете са тази седмица и то до почивните дни. От известно време все е така - почивните дни са слънчеви и тихи. Ако пък вали, значи е "на берекет", така казват по македонския край. На нашата сватба се изсипа доста дъжд и наистина не мога да се оплача от "немотия" вече 33 години  smile. В "Такъв е животът" преди години показваха сватба в Царско село и там за първи път видях тези светещи фенери. Като приказка са...Тогава също валя дъжд, всички танцуваха мокри, а операторите бяха направили страхотен запис на фона на дъждовните капки. Самото място е фантастично и каквото и да е времето, сватбата ще е прекрасна и уникална.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #38 -: юни 08, 2011, 14:14:55 »

ralej - и аз съм се притеснила затова дали няма да вали, ама то ще е за хубаво ако вали, ще ни върви по вода нали сме си на една дата Wink
радвам се, че сте почти готови, браво и това с фенерите е много готино
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 08, 2011, 22:52:54 »

Днес поръчах тортата. Ето такава http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/prepmbm0604_03.jpg.html?action=gallery - 88 парчета по 2.50 лв.
Останалите 60 парчета ще са във формата на 4 торти по 16 парчета със същия вкус и сметана отгоре - на цена 1.80 лв.
Много съм доволна!
335 лв. излезе всичко - за 150 човека.
А най-важното е, че съм я опитала и знам колко е вкусна. По нищо не отстъпва на "Гаврош".  Girl_hide
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 09, 2011, 10:51:19 »

Страхотна цена!Може ли да ми изпратиш координати на лични smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #41 -: юни 09, 2011, 11:19:17 »

ralej- тортата е прекрасна, цената също и ние може да идем до тази сладкарница, то направо си заслужава парите а не като по другите 4 лева на парче  shok и малките тортички са страхотна идея  Bravo
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 10, 2011, 11:25:48 »

http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100727011#d18.06.2011  Sunshine
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 10, 2011, 14:34:41 »

Взех си късметчетата, книгата за гости, шампанското, чашите и свещите. Ванчето от "Палома" се е справила прекрасно. Много съм доволна. Снимки в галерията. От тук... http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/New__MG_8764.jpg.html?action=gallery  girl_wink girl_wink

И воала вече е при мен - пак сътворен от "Палома", страхотен е smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: юни 10, 2011, 15:00:49 »

Браво на Ванчето, браво и на синоптика! Рдвам се от сърце, заслужаваш си го!!!! Bravo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #45 -: юни 10, 2011, 19:27:16 »

Честито, ralej, всичко е прекрасно! За времето - и аз дебнах прогнозата и се поуспокоих, че времето ще е на наша страна, дано да познаят smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #46 -: юни 12, 2011, 16:11:24 »

И аз гледах времето за сега е на наша страна, дано и така остане  smile

ralej какво става с вас, подготвихте ли всичко?
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 13, 2011, 11:03:29 »

Иве, дано, дано ... гледам и аз прогнозата и се моля smile

Иначе сега ще ходим до "Студентска" да си оставим документите, че нали в четвъртък ще подписваме. След това отиваме до Царско село да уточним бройката на гостите и менюто.

Готови сме, освен подаръчетата, но с майка ми ще се заемем може би утре. В сряда съм на козметик и маникюр/педикюр.

Още не сме си избрали на 100% песента за първия танц хаха

Ех, не остана smile
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #48 -: юни 13, 2011, 11:57:01 »

ralej Еми че то не остана време  yahoo А за времето не го мисли изобщо. Ще бъде с вас  smile

Сега се наслаждавай с пълна сила на последните ти дни като мома  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #49 -: юни 13, 2011, 13:56:20 »

ralej избирай бързо, че време няма  blum Wink и ние ходихме да оставим документите днес blum хайде ще се справите до събота  good  а за времето снощи по БТВ казаха, че от петък идват жеги и дано  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: юни 15, 2011, 09:02:41 »

Много щастие за утрешния ден на подписването! За всеки случай внимавай с настъпването  Wink....
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #51 -: юни 15, 2011, 09:16:24 »

ralej утре е важен ден, бъди спокойна всичко ще е страхотно и да внимавай с настъпването blum ще чакаме снимки smile
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 15, 2011, 09:57:14 »

ralej,аз също искам да ти пожелая преди всичко да бъдеш спокойна и щастлива.
Останалото съм сигурна,че ще е наред и на ниво.Имайки впредвид цялата подготовка и стил,който ще лъха съм убедена,че ще бъде една прекрасна сватба.
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 15, 2011, 23:19:53 »

Благодаря ви за страхотните пожелания.
Аз тези дни съм "под пара" и влизам тук само за по няколко минутки. Утре подписваме в 16 ч. smile

Подаръчетата за гостите са готови - утре ще ги снимам, ако ми остане време.  Sunshine
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 16, 2011, 22:41:22 »

Ето ме вече като сем. Николови smile
И две снимки...
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/_MG_0010-2.jpg.html?action=gallery
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/_MG_0086-2.jpg.html?action=gallery

Ще разказвам след същинската част в събота  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 17, 2011, 08:36:19 »

 Oh my ... ralej,много сте хубави,невероятни heart yahoo
Бъдете винаги така щастливи и много влюбени!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 17, 2011, 10:11:36 »

Рали, няма какво друго да кажа - супер сте просто! Хайде почивай днес и утре да не забравиш да спазиш традицията да споделиш на чашка кафенце последните предсватбени емоции с нас!
 kiss2 kiss2 kiss2 от мен!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #57 -: юни 17, 2011, 11:06:41 »

Честито, Рали!!! Прекрасни сте good Желая ви много любов, семейно щастие и луд купон утре yahoo
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #58 -: юни 17, 2011, 11:08:14 »

Честито и от мен на семейство Николови!  give_rose все така да сте щастливи и влюбени
Раличка, прекрасни сте
пожелавам ви утре всичко да мине както сте си го представяли и страхотна веселба Party time Сватбаааа
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #59 -: юни 17, 2011, 16:28:09 »

ralej честито пак give_rose за утре ти желая ден изпълнен с положителни емоции да мине както си си го представяла  give_rose ще чакам снимки и разказче smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: юни 17, 2011, 17:11:25 »

Честито и на диамантената сватба да сте така усмихнати!
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #61 -: юни 17, 2011, 17:50:50 »

ralej Чеситито  give_rose ще чакаме още снимки  smile

Пожелавам ви незабравим сватбен ден!!!
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #62 -: юни 18, 2011, 07:21:09 »

ralej, честито и от мен! give_rose Пожелавам ви да сте все така усмихнати, щастливи и влюбени!   Прекрасни сте smile
Днес ти пожелавам незабравим купон с много танци и настроение Party time Стискам палци всичко да мине перфектно smile
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 18, 2011, 08:58:14 »

Честито! И само хубави емоции да съпътстват дните ви като семейство! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: юни 18, 2011, 09:11:09 »

Да си много, много усмихната, много обичана и да радваш всички около теб /включително и нас/! smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 18, 2011, 10:07:35 »

Честито мила желая  ви много щастие и много усмивки за напред Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 18, 2011, 10:12:08 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Честито и от мен! Пожелавам ви да се обичате все така, както днес weddingday Направете един незабравим купон!  Party time nazdrave nazdrave Чакаме снимки и разказ
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 19, 2011, 23:02:08 »

Момичета, беше ПРИКАЗНО! Благодаря ви за прекрасните пожелания!

Ето малко снимки като за начало: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150226244802829.334253.507897828&l=78f05f2ca2

Обещавам да разкажа подробно тези дни  heart heart heart



« Последна редакция: юни 20, 2011, 00:42:55 от ralej » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юни 20, 2011, 09:16:34 »

Всички сте много хубави и стилни, била е прекрасна сватба. Ще ни разкажеш за тези "ДА", виждам, че много сте се забавлявали  Bravo.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 20, 2011, 12:21:47 »

Рали, много, ама много сте хубави! разгледах всички снимки и сте просто прекрасни! Браво! Bravo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 20, 2011, 12:39:00 »

Рали честито и от мен много семейно щастие и късмет .Били сте чудесни браво.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #71 -: юни 20, 2011, 13:30:55 »

Ralej честито ! Следях темичката ти, но все се въздържах от писане. Но сега няма как да не Ви честетя. Много са хубави снимките. Личи си, че сте истински щастливи и много влюбени. Пожелавам Ви все така да бъдете много да се обичате и само хубави моменти да изживеете заедно.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 20, 2011, 14:26:05 »

Честито и от мен, Рал - много-много-много хубава булка си била! Чакаме още снимки smile
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 20, 2011, 17:52:58 »

Прекрасна двойка, много добър фотограф, поздравления! Всичко оттук нататък да е с попътен вятър! Букета ти от мини розички ли е, или така ми се струва, защото аз мисля моя да е такъв?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 20, 2011, 17:56:35 »

Честито, ralej!  give_rose Бъдете безкрайно щастливи!!!  weddingday Много сте хубави!  smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 20, 2011, 19:51:53 »

Честито и от мен, прекрасни сте!  heart Дано щастието да е винаги с вас!
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 20, 2011, 22:31:42 »

Благодаря ви отново, момичета!
Снимките са от Дани Даков, който беше гост на сватбата... иначе "официалният" ни фотограф беше Бони Бонев, така че to be continued....

Не ми остава време, но обещавам тези дни да ви зарадвам с разказче за нашата приказка!  heart
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 21, 2011, 07:31:32 »

Страхотни сте! Много красиви сте и изглеждате много влюбени! Пожелавам ви всичко най-най-хубаво, дълъг и щастлив семеен живот, много късмет, здраве и разбирателство!  danceg danceg
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 21, 2011, 09:31:02 »

Честито и от мен! Бъдете много,много щастливи и вечно влюбени! twohearts
Страхотни сте, сватбата е била чудесна!Поздравления!
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 22, 2011, 22:35:51 »

Момичета, започнала съм разказа, но искам да си събера мислите, за да не пропусна нещо и ще го пусна Wink

Междувременно - снощи снимахме фотосесия из нощна София... Ето нещо като за начало:

Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 22, 2011, 23:02:24 »

Уау!!!! Невероятна снимка, браво!!!! heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 23, 2011, 08:10:07 »

Нямам думи просто! Страхотна е снимката...........вие сте страхотни! Браво Bravo Bravo Нямам търпение да разказваш и да видя и професионалните снимки girl_wink
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 23, 2011, 08:37:36 »

 Oh my ... Уникални стеее heart Bravo
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 23, 2011, 10:54:13 »

Красота!Невероятни снимки и младоженци!Честито и дълъг семеен живот изпълнен с радост и усмивки heart
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #84 -: юни 23, 2011, 13:05:40 »

Много сте красиви, бъдете все така усмихнати и щастливи  give_rose
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #85 -: юни 24, 2011, 12:49:31 »

ralej Честито и от мен! Снимките са направо прекрасни!
Толкова сте усмихнати и щастливи! Пожелавам ви цял живот да бъдете такива smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #86 -: юни 29, 2011, 13:23:54 »

Рали, повторно честито и от мен! Невероятно красиви сте и излъчвате много любов! Нощната фотосесия ме изпълни!!! Браво на вас good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #87 -: юли 18, 2011, 12:00:40 »

Честита първа месечинка, Рали
Бъдете все така влюбени, щастливи, усмихнати и дано скоро се появи още един член на семейството ви Wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #88 -: юли 18, 2011, 12:03:19 »

Честита месечинка и от мен twohearts
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 18, 2011, 21:04:24 »

Благодаря ви, момичета! Много сте мили! И аз ви пожелавам много здраве и да споделяме емоциите си тук, когато подготвяме златната ни сватба!

Така и не стигнах до разказа, но пък качих снимки от фотосесията в албума smile http://album.svatbata.bg/raliemo
« Последна редакция: юли 18, 2011, 21:06:19 от ralej » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #90 -: юли 19, 2011, 10:27:44 »

Ние сме търпеливи  Wink ще изчакаме твоето разкаче. Дано да е по-скоро
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 06, 2011, 13:55:36 »

ralej, днес случайно попаднах на сайта на сватбен център София и виждам, че участвате в конкурса им със страхотната ви снимка от нощната ви фотосесия!!! Гласувах за вас, страхотни сте!!! Снимката е уникална! Bravo
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 06, 2011, 21:11:50 »

ralej, много нежна и красива булка си била.  girl_in_love Фотосесията ви е много позитивна и зареждаща. Сигурна съм, че сте имали много весела сватба и с нетърпение очаквам разказчето ти.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 06, 2011, 21:20:59 »

Колко парички ви иска Бони за следсватбената фотосесия?
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 07, 2011, 18:06:19 »

Извинявайте, но не бях влизала отдавна.

Благодаря за подкрепата в конкурса. Нямаме много шанс, но не спираме да се надяваме стойностна снимка да спечели smile

posum, не мога да коментирам цената, тъй като сме приятели.  smile Най-добре му пиши или звънни smile А и много зависи каква точно сесия ще искаш smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines