Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:19:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralej - 18.06.2011  (Прочетена 35978 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« -: май 18, 2011, 13:27:02 »

Мила, ralej, ето я и твоята темичка точно 1 месец преди дългоочакваната дата Сватбаааа Разкажи ни и ти докъде стигнахте с подготовката, вълнувате ли се вече и изобщо всичко каквото се сетиш. Очаквам през този последен месец да си доста по-дейна отколкото до сега smile Желая ви много щастливи мигове на подготовка и много, много любов heart
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 18, 2011, 13:30:42 »

Тiama, много благодаря smile  give_rose
Малко по-късно ще се разпиша, както си трябва  Wink
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 18, 2011, 13:31:34 »

Тиама ме превари и ти направи темичка!Стана така,че за няколко секунди имаше цели 2  sarcastic
Желая ти само хубави емоции и много слънчеви мигове   Girl_hide  Sunshine
Чакаме снимчици на твоите красоти за сватбата  girl_wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #3 -: май 18, 2011, 13:33:53 »

Ахахах, carly, извинявай, но трябваше да съм аз понеже сме си на една датичка smile Много бързах някой да не ме изпревари blum
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 18, 2011, 13:48:31 »

Аааа моля ти се,няма нужда да ми се извиняваш,разбира се,че ще направиш темичка  give_rose girl_wink
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 18, 2011, 14:15:48 »

Ето и малко по-подробно за Нашия ден  yahoo

Ще подпишем през седмицата (може би на 16-ти).
На 18-ти юни ще е същинската част. Тази дата гравирахме и на халките. Гражданската церемония (с водеща, а не с лелките от ритуалната зала), църковният брак и официалната вечеря – всичко ще е на едно място – в Царско село. Решили сме, че дори и да вали, церемониите ще се състоят в близост до беседката при езерата. За целта сега проучваме варианта за закупуване на шатри, където евентуално да се скрием при дъжд.

Гостите ни са към 130 човека.
Тъй като и двамата с любимия се занимаваме с фолклор, освен DJ, ще име и оркестър. Гости на сватбата ни ще бъдат над 40 танцьори и 30 музиканти  Wink Всички ах-наха като видяха поканите ни – с наша карикатура  Oh my ...

Тук е мястото да напиша, че повечето неща съм ги снимала и снимките са в галерията ми. Надявам се тази седмица да успея да кача и останалите неща, за да ги видите.


Кумовете ни са семейство наши много добри приятели. Приеха веднага, въпреки,  че не им бяхме споменавали за това наше намерение. Много се изненадаха и зарадваха  Bravo

Иначе имам най-прекрасната рокля на света. Моята мечта. Тъй като е Колекция 2011, отидох чак до Шумен, за да я купя от един от официалните вносители на White One.  И съм много щастлива. Бях качила няколко снимки в темата за булчинските рокли, но ги изтрих, тъй като мисля, че младоженеца „души” наоколо Wink

Освен това си купих 4 чифта обувки – 1 сандалки, 1 обувки и 2 чифта балеринки  crazy Със сигурност няма да ги обуя всичките, но какво да се прави  nea Вече спрях да влизам в магазини за обувки хаха

Бижута си взех от SIX – имитационна бижутерия (в Тhe Mall) за 32 лв. (колие и 4 чифта обици). Все още търся някаква подобна гривна.

Младоженецът и той е готов. Купихме черен костюм на Pierre Cardin от Sofia Outlet Center на много добра цена. Има и 2 ризи, вратовръзка. Обувки. Дори и нов часовник.  yahoo

Украсата на ресторанта ще бъде в бяло, розово и зелено (т.к. балната зала на Царско село е в розово).  Масите са кръгли (за 12 човека), а покривките и калъфите за столове са розови (ужас  angry). Намерила съм си бели покривки и бели калъфи за столове, на които ще редуваме розови и зелени панделки (не съм решила още дали да редуваме столовете розово и зелено или една маса да е със зелени панделки, една с розови).

Чашите за ритуала ги купихме от Vinello в Сердика център. Общо около 33 лв. ни излязоха. Скоро ще кача снимка.

Подаръчетата за гостите ще бъдат малки бурканчета с мед за женската част и юзчета с ракия за мъжете. За децата съм поръчала шишенца за сапунени балончета от ebay.

Фото, видео, DJ
Ще ни снима Бони Бонев,  видео  - HALDIGITAL97, DJ ще бъде Огнян Вакарелийски (запознахме се с него, когато кумувахме през 2008 г., след това ми помогна да направя най-прекрасния си рожден ден – 25-годишнината ми, и от тогава изпожени почти всички наши приятели).

Утре съм на пробна прическа при Анелия Кошарска. Още нямам воал, но ще изчакам да минат баловете и тогава ще реша какво точно да правя.
Грим – надявам се Мис Бони. Разбрахме се да се чуем към края на месеца като минат баловете.

Халките ни също са готови. Влюбих се в този модел след като го пробвах по време на Balkanica Wedding Expo в Шератон. Оказа се, че е моделът е на Сара Трейд, само че е матиран. Направиха ни ги в Асто Голд в Пловдив,  ние ги искахме нематирани и не сгрешихме.

За welcome drink-а след церемонията ще имаме фонтан за шампанско. Много ми се искаше да наемем и шоколадов фонтан, но точно този, който най-много харесвам, се оказа много скъп и се отказахме. Вечерта решихме, че вместо заря е по-добре да вземем от тези летящи огнени фенери. Мисля, че ще се получи добре.

Общо взето почти сме готови.
Все още не сме си записали час за гражданския ритуал (през седмицата), но и това ще свършим тези дни.

Ехаа, колко дълго станааа... Даже се замислих дали да не го пусна на два пъти Wink
Още веднъж благодаря за темичката и прекрасните пожелания  give_rose


« Последна редакция: май 18, 2011, 14:32:39 от ralej » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #6 -: май 18, 2011, 14:43:20 »

Ето това се казва истински отчет smile Разгледах всичко в галерията и нещата са страхотни, особено поканата! Само ме е яд, че съм изтървала роклята sad Много хубаво сте организирали нещата, само не избързвайте с тези шатри, защото ако не вали, ще се вкарате в излишен разход. По-добре вижте седмица преди това какво ще е времето и в зависимост от това решете дали ще ги купувате. Аз още не съм измислила подаръци за децата, но скоро трябва и това да свърша, може би ще мина през Джъмбо да видя какво има. За подписването през седмицата ми се върти една мисъл, че трябваше 30 дни по-рано да се запишете, но не знам дали не отпадна това в новия СК. Съветът ми е да се обадите и да питате, за да не стане някой фал.
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 18, 2011, 14:49:52 »

За шатрите - да, така ще направим, но сега се оглеждаме да видим на какви цени са.
Иначе вчера звънях на Пиротска 10 - казаха, че няма проблем - може и "от днес за утре".
 danceg
Роклята ще ти я покажа на ЛС smile

Качих още 2 снимки в галерията - на сатенените принцески балеринки ... струват 10 лв.  Oh my ...
« Последна редакция: май 18, 2011, 17:50:06 от ralej » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #8 -: май 18, 2011, 18:09:38 »

ralej, честита темичка и от мен give_rose Много изчерпателен отчет smile Искрено ти завиждам за солидния брой гости - танцьори и музиканти, голям купон се очертава  Party time В последната една година и аз съм завладяна от народните танци и съм си предвидила известен брой хорца, съответно и роклята и обувките съм ги избирала да са ми удобни за точно тази част  bouncinggirl. Искаше ми се и на някои други по-сложни и интересни хорца да се развихрим, но за 3-4 човека, които ги умеят - няма смисъл. Искам всички да се забавляват, а не да гледат отстрани Wink
Отплеснах се в лирични отклонения blush, пожелавам ти лека подготовка през оставащия месец, без отрицателни емоции и все така интересни разкази и за финал една невероятна, много весела сватба. smile
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 19, 2011, 15:40:39 »

Момичета, току що се връщам от пробната прическа при Анелия Кошарска.
Качих снимки в галерията.
Клоня повече към тази: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/IMG_0563.JPG.html?action=gallery

Вие какво ще кажете?  danceg
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #10 -: май 19, 2011, 15:54:44 »

Аз и двете ги харесах good Само, че снимката на вариант 1 е малко размазана и не мога да разбера каква е разликата между двете pardon
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 23, 2011, 19:05:52 »

ralej , честита темичка!  Bravo Bravo Прочетох "отчета ти" и бих искала да споделя и моето скромно мнение по твоите въпроси: give_rose give_rose

Според мен ще бъде много хубаво, ако направиш масите всяка да е в отделен цвят - Розовата маса и Зелената маса good
За прическата - според мен Номер 1 е по-хубава, но и двете ми харесват де! blum
За останалите неща в галерията - няма какво повече да кажа, освен,че всичко е супер Bravo Bravo Bravo
Роклята не съм я видяла, но предполагам,че ще си една изключително красива булка give_rose Curtsey
Последното, което искам да ти кажа е,че много се възхищавам на фолклорните танцьори и особено като видя такава сватба, на която има професионалисти в народните танци.... girl_in_love girl_in_love heart пълни ми се сърцето просто като ги гледам как танцуват danceg danceg Аз не умея много, много, но едно-две хорца знам, колкото да не се изложа съвсем blush blush blush

Желая ти само слънчеви и усмихнати дни до ГОЛЕМИЯ ден, а след него - още по-щастливи!
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 25, 2011, 23:59:17 »

Mомичета, благодаря ви за хубавите думи и съветите.

Днес си купих страхотна рокля за гражданския брак - утре ще пусна снимка smile

Дойдоха ми и 24 балониерки - правят мнооого балончета:



Ох, тази седмица вече трябва да отидем да си извадим медицински и да се запишем в гражданското smile Може би в петък  tease
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 26, 2011, 13:36:48 »

Качих в галерията снимка на роклята за гражданския брак  heart heart heart обожавам я smile

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/_MG_7381-2.jpg.html?action=gallery
« Последна редакция: май 26, 2011, 13:49:13 от ralej » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #14 -: май 26, 2011, 13:51:06 »

Ох, влюбих се в роклята heart Страхотна е!!! Ще си много красива с нея smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines