Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 21:45:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Тiama - 18.06.2011г.  (Прочетена 38748 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #30 -: май 29, 2011, 18:16:18 »

Ето и обещаните снимки на новите придобивки - http://tiama.snimka.bg/wedding/podgotovka.593633 (парола: tiama) smile Дано ви харесат give_rose

Вчера бях на пробна прическа и честно казано останах доста разочарована, но не от фризьорката, защото беше страхотна, а заради тъпия си инат. Косата ми е къдрава, но много тънка, изглежда сякаш имам много, но като я хванеш става на един кичур. Тя ме пита какво искам и аз й казах, че искам кок и ще съм с було. Предложи ми да ми направи прическа с пусната коса, защото ще ми отива повече, но аз нали съм си наумила, че трябва да съм с кок, а и къде ще го закрепим това було, не става... Е, направихме го, слага ми жената някакви подплънки, че иначе нищо нямаше да можем да оформим и изобщо не се харесах GROAN Сложихме булото - и с него не се харесах! Добре, че не съм го поръчала още (това ми го дадоха за пробата само)... В крайна сметка се ядосах, че не послушах жената като ми даде съвет и сега ще трябва да ходя на втора проба. Успокоявам се с мисълта, че ако ми беше направила нещо друго, аз все щях да си мисля, че с кок ще ми отива повече, а сега вече знам. С две думи, изцяло се смени концепцията за външния ми вид - няма да имам було и ще съм с пусната коса pardon
« Последна редакция: май 29, 2011, 18:18:44 от Тiama » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 29, 2011, 19:37:02 »

Тiama не знам защо обаче не мога да отворя снимките  blush
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #32 -: май 29, 2011, 19:57:02 »

Написа ли в полето за паролата tiama?
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 29, 2011, 20:04:17 »

А станаа ,явно аз нещо не съм напарвила като хората blum
Страхотни снимки бравоо  Bravo придобивките са ти супер много ми харесват  give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #34 -: май 29, 2011, 20:20:25 »

Много се радвам, че ти харесват smile И ти да покажеш какво си сътворила (прочетох в една друга тема, че сте готови с украсите)  Wink
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #35 -: май 30, 2011, 06:41:01 »

Тiama, всички неща са много хубави Bravo
Не се ядосвай за прическата. give_rose Поне си видяла, че това, което искаш ти не ти отива. Иначе все щеше да се чудиш. Ако ще те успокоя, ходила съм 2 пъти на пробна прическа и 3 пъти на пробен грим (днес пак ще ходя и на двете) sarcastic
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #36 -: май 30, 2011, 08:28:49 »

Честита темичка Tiama и от мен give_rose и аз най-накрая да се запиша тук
разгледах снимките, много са ти хубави нещата  girl_wink и сте напреднали доста, а за прическата както каза pinkbird поне сега ще спокойна, че се видя с това което беше искала и сега си сигурна
пожелавам само положителни емоции до края
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #37 -: май 30, 2011, 09:23:34 »

Много ви благодаря за успокоителните думи, милички give_rose Аз колкото повече време минава, толкова повече си мисля, че е станало по-добре така и даже вече започнаха да ми идват някакви идейки за прически с пусната коса, но този път ще послушам фризьорката blush
Pinkbird, стискам палци днес да се харесаш! Нали знаеш, третият път е на късмет  Wink
Междувременно, подаръчетата ми са вече в София, но пак изпуснах тъпия куриер и ще трябва да ходя в офиса им да си ги взема beating Може ли в 9 часа вече да са пред вратата на офиса и да са ги донесли??? Аз още не се бях приготвила за работа pardon Утре ще мина да си ги взема и се надявам да са много хубави.
« Последна редакция: май 30, 2011, 09:25:32 от Тiama » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 30, 2011, 09:37:37 »

Тiama, всичко е прекрасно!
Според мен си направила много добре,че си пробвала желаната прически, въпреки че не си се харесала. Все пак така няма да се чудиш после, ами ако бях  нея....  crazy crazy crazy Да малко ще се поохарчиш с тези пробни прически, не знам как сте с бюджета, но сигурно не е особено приятно така. От друга страна обаче, ще избереш най-доброто за себе си! give_rose give_rose
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #39 -: май 30, 2011, 10:03:09 »

и на мен всичко много ми харесва:) поздравления!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #40 -: май 30, 2011, 10:12:58 »

Тiama браво, всичко е много хубаво   smile smile smile а за прическата хич не се притеснявай сигурна съм че ще си прекрасна  smile smile smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #41 -: май 30, 2011, 10:57:38 »

Момичета, кумът ни най-накрая е кръстен, дали са му веднага кръщелното и вече се успокоих, че иначе не знам кой щеше да ни е кум в църквата yahoo Бавно, но славно нещата се подреждат smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #42 -: май 30, 2011, 12:09:31 »

браво  Bravo ще се подредят разбира се smile smile smile няма на къде  Wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #43 -: май 30, 2011, 19:27:30 »

Милички, днес свърших още няколко полезни неща-минах да взема медицинските, занесох документите да ги видят в ритуалната и всичко е наред yahoo "Няма пречки да сключите брак." Освен това бях на втора проба за роклята и макар да не беше в завършен вид беше прекрасна heart Брат ми като ме видя каза, че милото е за завиждане с толкова хубава булка, а аз се разтопих от кеф blush
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 30, 2011, 21:39:06 »

Това е прекрасно просто ,само като разказваш как минава всичко при теб ми стопляш сърцето  heart
Иначе аз привърших почти всичко от към дреболийките ,останаха ми да украся подаръчетата за гостите  и да купим свещи за църквата и тяхната украса .Ще снимам нещата тези дни и ще ги кача  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines