Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:04:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Тiama - 18.06.2011г.  (Прочетена 36000 пъти)
 
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 30, 2011, 21:09:47 »

 Bravo Снимките ви са много сладки ...браво ,личи си ,че се обичате heart
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #151 -: юли 05, 2011, 15:37:56 »

Благодаря много на всички ви за милите думи give_rose Желая на тези от вас, на които тепърва им предстои да изживеят своя сватбен ден, да получат своята приказка и да бъдат засипани от още по-хубави емоции от тези, които имахме ние. На тези от вас пък, които вече са щастливо женени, пожелавам безмерна любов и много щастие.

Ние се върнахме към ежедневието си и вече някакси се поуспокоихме, но за съжаление такъв е животът. Дано в скоро време ни се случат и други вълнуващи неща. Липсват ми емоциите около подготовката, трепетите, вълнението за сватбата, но за сметка на това като си погледна ръката и видя на нея халката си ме изпълват толкова прекрасни чувства, че се моля цял живот да е така и след години със съпруга ми да бъдем една от онези възрасти двойки, които продължават да се държат за ръка докато се разхождат в парка и в блясъка на очите им можеш да видиш, че се обичат все така силно, както в първия ден heart
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 05, 2011, 21:36:09 »

Тiama, прочетох темичката ти и доста се развълнувах. Страхотен разказ за един приказен ден! И двамата изглеждате прекрасно. Стана ми малко носталгично, защото и нашата сватба беше в Интерпред преди почти три години. Радвам се, че са запазили същото високо ниво.
Пожелавам ви много много щастие и любов!  @}->--Хубавото тепърва предстои!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: юли 06, 2011, 12:59:17 »

Тiama, това е прекрасен завършек на перфектна подготовка! Пожелавам ти много вдъхновение и радост за живота, който ти предстои и не се съмнявам, че ще сте точно от тези двойки, с пламък в очите и хванати нежно за ръка.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #154 -: юли 06, 2011, 14:53:15 »

Благодаря ви, Nataliya и svekarva give_rose От вашите уста в Божиите уши, както се казва smile Дано хубавото тепърва предстои...

Nataliya, ресторантът наистина е прекрасен и се надявам винаги да поддържат такова ниво good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #155 -: юли 06, 2011, 14:56:42 »

Тиама как ти се отразява семейния живот girl_wink виждам настроението е на 6+ girl_wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #156 -: юли 06, 2011, 15:04:51 »

Иве, чудесно ми се отразява, наистина smile Дано все да е така! Още ни държат сватбените емоции покрай снимките, коментари от гости, а от снощи и покрай видеото. Толкова се развълнувах, че си поплаках малко, а клипчето го изгледах няколко пъти вече Wink Забавляваме се с милото и се опитваме да си правим весело - например, ако аз кажа: "Ще ми донесеш ли еди-какво си от кухнята?" и той каже: "Еее, чакай да си свърша куеста (на играта)...", моят отговор съответно е, че ето, на, оженихме се и вече стана средностатистически съпруг, при което и двамата избухваме в смях laugh

А вие как сте? Чувствате ли се по-различно след като се бракувахте Wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #157 -: юли 06, 2011, 15:21:18 »

Ами ние се върнахме много бързо към ежедневието, защото милото 3 дни след сватбата тръгна на работа smile но иначе се шегуваме само с халките ако нещо кажа и тръгна да се "налагам" аз и той ми показва халката и обратното, вълнуващо е, забавляваме се както казваш ти girl_wink

Иначе ние още чакаме нашето видео nea  вече се отчайвам кога ще го гледам на 1вата годишнина ли?  bqsnasym

Няма да спамя за себе си в твоята тема, радвам се много за вас все така да сте twohearts


Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 07, 2011, 00:21:50 »

най-накрая видях снимките (имаме ограничен достъп в работата) - много-много-много хубава булка си била! Желая ви любов и по-скоро семейството ви да сатане по-голямо smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #159 -: юли 07, 2011, 10:12:59 »

Tiama, сега видях снимките!  Oh my ... УАУ!!! Много красива булка, страхотен разказ! Направо ме върна назад отново, защото доста неща при нас съвпадаха!  heart Желая ви щастлив семеен живот и много детски смях!!!  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 07, 2011, 10:17:51 »

Tiama, а кой ви е видеооператора, ако не е тайна? crazy Защото нашия също е Иво pleasantry
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #161 -: юли 07, 2011, 15:11:57 »

Plesure, Mariaid, благодаря ви, милички give_rose Много ме трогнахте!

V_e_s_i, не му знам фамилията, но работи в ТВ 7.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 07, 2011, 15:40:35 »

Сигурно не е същия...... нашия е Иво Кирилов, но работи в БНТ pardon pardon Много се радвам, че ви е хубаво видеото. За нашето, ще кажа септември някога blush А снимките ти - няма какво да ги коментирам. Аз ти казах вече един път - супер са, по-точно СУПЕР СТЕ!!!!!!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #163 -: юли 18, 2011, 11:27:46 »

                                Тиама Честита месечинка и на вас give_rose

Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!



                        
« Последна редакция: юли 18, 2011, 11:31:13 от iveto90 » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #164 -: юли 18, 2011, 11:38:32 »

Хихихи, благодаря ти много, миличка give_rose Моите пожелания към вас вече са отправени, така, че ще кажа само "Да ви се връща!". Ние доста се развълнувахме от първата ни месечинка като семейство и довечера ще си я отпразнуваме скромно heart Знам, че след няколко месеца най-вероятно ще спрем да броим, затова искам да се възползвам максимално от това, че милото още е ентусиазиран от сватбата и му се занимава с такива неща pardon
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines