Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:47:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Тiama - 18.06.2011г.  (Прочетена 35997 пъти)
 
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 21, 2011, 15:10:05 »

Обувките са супер сладки и много ми харесват.... Bravo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #16 -: май 22, 2011, 20:07:47 »

Благодаря ти, alo_madona give_rose
Вчера и днес свършихме още няколко полезни неща - купихме обувките на младоженеца и се срещнахме с управителя на ресторанта. Уточнихме украсата, менюто, напитките, уелкъм дринка и тортата smile За пореден път се удивих колко готин човек е управителя, помогна ни с абсолютно всичко, даде ни съвети и изобщо срещата мина супер! Даже като отидохме имаше сватба и двамата с милото така се развълнувахме, че цяла вечер си говорихме за нашата smile
Да ви кажа и менюто:
Салата асорти - домат, краставица, печена чушка, зеле с моркови, кьополу, снежанка и плочка сирене
Плато колбаси - луканка, суджук, филе, филе Елена (и още имаше, но не ги помня)
Свински котлет по тиролски с гарнитура от бейби моркови с масло и бейби картофи с копър и чесън
Еклерова торта с баварски крем
Бял и черен хляб
Микс ядки
Надяваме се гостите да останат доволни smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #17 -: май 22, 2011, 22:38:00 »

Сега ти разгледах и аз албума и много ми допада нещата които си купила! Подаръчетата са супер сладурски  good . Менюто също звучи много вкусно!  girl_wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #18 -: май 23, 2011, 08:53:26 »

Много се радвам, че ти харесват, Sandri give_rose Надявам се всичко да изглежда и на живо толкова хубаво smile Тази седмица очаквам доставките.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 23, 2011, 18:14:09 »

Tiama, миличка остават броени дни!!!! Bravo Bravo  yahoo Да ти е честита темичката, виждам,че всичко върви много гладко при теб! girl_wink радвам се,че вече сте готови с почти всичко и съм сигурна,че сватбата ще бъде прекрасна! Роклята е супер, а и според мен с по-малко цвете, но все пак цвете  butterfly ще бъде много хубава! наистина това ще бъде акцента, както ти е казала дизайнерката! Успех за сега и чакаме да разказваш още! give_rose give_rose give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #20 -: май 24, 2011, 18:40:31 »

Благодаря ти много за пожеланията, V_e_s_i give_rose Дано, както казваш, всичко мине добре smile Ние си починахме доста добре тези няколко дни и преди малко се прибрахме от урок по танци Dance2 Мисля, че не съм ви казвала, но ние разучаваме хореография за първия сватбен танц в стил румба. Днес бяхме на 2 урок и вече всичко е натъкмено и измислено, остана само да си репетираме danceg Мисля, че за сега се получава доста добре smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 24, 2011, 18:56:29 »

Тiama Уауу честита темичка и от мен  yahoo Желая ти всичко да мине безпроблемнно и да бъдеш най-щастливата и красива булка на този ден. give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 25, 2011, 12:42:23 »

Браво, това с уроците по танци е страхотно Bravo Bravo Bravo Как бих искала и аз да накарам милото да направим първия танц малко по-раздвижен.... blush blush Желая ти успешно представяне! После да разказваш! give_rose
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #23 -: май 25, 2011, 17:32:26 »

И аз мисля, че идеята за първия танц е супер!  good Сигурно гостите ще останат много впечатлени  girl_wink . Коя песен сте избрали?  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #24 -: май 25, 2011, 18:38:13 »

Ох, много се радвам, че ви харесва идеята! Надявам се и на гостите да им хареса, защото имам някакви опасения да не си кажат, че съвсем сме изкукуригали покрай сватбата crazy Песента, която сме избрали за първи танц, е Andrea Bocelli - Besame mucho.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 25, 2011, 18:53:32 »

Ооооо много хубава песен Bravo Вярвам , че всички ще са много приятно изненадани от танца ви Party time
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #26 -: май 26, 2011, 20:43:42 »

Момичета, днес си получих поръчката от Немезида yahoo Като цяло съм доволна, но кутията за подаръци е доста малка и няма да ми свърши работа. Иначе книгата е страхотна heart, украсата за чашите и шампанското също много ми хареса, имам бутониерки за роднините и жартиер smile Снимки тези дни smile

Също така днес ми се обадиха, че подаръчетата ми са готови и остава само да се опаковат, т.е. началото на другата седмица ще са при мен yahoo

И последно, преди малко ми се обади кумата, която вече е готова с плана за моминското ми парти и най-вероятно другия уикенд ще се съберем на една вила и ще купонясваме 2 дни yea Вече нямам търпение!!!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 26, 2011, 21:33:12 »

Ехааааа, браво на теб! Bravo Bravo Bravo И на мен ми харесват нещата в Немезида и се чудех дали да не си поръчам повечето от там pleasantry Защо не качиш малко снимкиsmile
Пожелавам ти едно незабравимо моминско парти и да разказваш! give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: май 27, 2011, 07:22:45 от V_e_S_i » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #28 -: май 27, 2011, 03:25:32 »

супер, да си изкарате много хубаво и после снимки  smile иначе разгледах галерията чудесни неща си си взела браво  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #29 -: май 27, 2011, 07:08:14 »

Ще кача снимки довечера задължително, просто снощи не ми остана време pardon А утре следобед съм на пробна прическа, така че ще ви покажа снимки и на нея за коментар Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines