Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:03:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Тiama - 18.06.2011г.  (Прочетена 35998 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« -: май 18, 2011, 12:35:49 »

Тiama дойде време и за твоята сватбена темичка - очакваме с нетърпение да ни споделиш как върви подготовката, какво свършихте вече и какво очаква още да бъде приготвено - пожеланията ни са за здраве, щастие, усмивки, слънце и безкрайна любов!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 18, 2011, 12:53:26 »

Честита темичка!Дано да я напълниш само с яки нещица за сватбата smile Чакаме фотоси  blum
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #2 -: май 18, 2011, 12:53:49 »

Леле, Рафи, мила страшно много ти благодаря give_rose Направо не мога да повярвам, че дойде време и за моята темичка yahoo Благодаря за пожеланията и започвам с кратко разказче, а довечера ще го подкрепя и с малко снимков материал smile

Към момента сме свършили по-голяма част от нещата, но си има още доста работа. Сватбата ни ще е в София - гражданският брак ще е в зала Триадица, църковния в храм "Св.Неделя", а тържеството в ресторант "Principi di Piemonte" в Интерпред. Имаме си фотограф, оператор и DJ. Роклята ми е поръчана и вече се шие, младоженецът също е облечен, но и двамата сме босички още и този уикенд ще ходим да си търсим обувки.
Ангажирала съм гримьор, но още нямам фризьор - след баловете мисля да ходя на пробна прическа. Направила съм късметчетата за хвърляне, но трябва да си украся кошницата. Имаме също чаши за гражданското и бокал за църквата, които също чакат да бъдат разхубавени. Халките ни са у нас от около месец и всеки ден си ги гледам и се размечтавам как ще си ги носим постоянно heart
За тези почивни дни с половинката сме запланували да излезем на пазар и да си купим обувки, бельо, свещи за църквата, малко панделки за украса и да потърсим още една вратовръзка, че нещо не сигурен дали тази, която купихме, му харесва. А другата седмица ще си поръчам книгата за пожелания, украсата за шампанското и чашите и кутията за подаръци. Вече поръчах и подаръчетата за гостите ни, които ще са свещи във формата на детелинка с калинка върху нея. Остана да си направим и медицинските и да си занесем документите в гражданското, но това ще е другата седмица най-вероятно smile

Това е, което се сещам към момента, а и написах цял ферман, но страшно се развълнувах pardon По-късно през деня ще кача снимки smile
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 18, 2011, 13:17:02 »

Ах, rafaela как ме изпревари smile  Girl_hide Tiama, ще чета с интерес твоята темичка smile Нали сме на една дата  danceg
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #4 -: май 18, 2011, 17:26:25 »

Момичета, тъй като ми дава някаква грешка и не мога да си кача снимките в галерията, ви давам един линк за разглеждане - http://tiama.snimka.bg/wedding/podgotovka.593633 . Паролата на албума е tiama.

И малко обяснения:
Книгата и украсата все още не са поръчани, но вече съм ги харесала, така че ще са те. Ще ги купя от онлайн магазина на "Немезида" - Асеновград. От тях имаше доволни момичета във форума. Пак от тях ще си поръчам малко бутониери за роднините, тъй като само на младоженеца и кумовете ще са от естествени цветя.
Подаръчетата са свещички от фирма Си Ди Ем в Гурково. Те са поръчани, но чакам да ми изпратят проект на картичката.
Късметите са лично мое производство и не са кой знае каква прелест, но аз съм страшно горда с тях, понеже не може да се каже, че съм от най-сръчните pardon
Бокалът е от тези, които се продават по сватбените магазини и имитира сребро. Чашите за ритуалната зала ги купихме от един магазин на Пиротска - Двата щъркела, където ги продават за 48 лв., а не за 60 като в други магазини.
Халките ни са от Еспер, много сме доволни от обслужването. Изцяло от бяло злато са, като едната половина е гладка, а другата матирана. Само този модел харесахме единодушно и от първия път с милото. После по мое настояване обикаляхме и по други магазини, но в крайна сметка нищо друго не можахме да изберем и все тези ни бяха пред очите.
Роклята е поръчана в бутик "Палома" и вече бях на първа проба. Втората е насрочена за след 2 седмици и тогава ще е почти готова yahoo Вече нямам търпение да си я взема! Силно препоръчвам бутика, всички са много мили, роклята се шие с ваши размери и дизайнерката е много готина good
Нямам снимки на младоженеца, но той ще бъде с черен костюм на Парушев, риза с цвят шампанско и вратовръзка, която още не се знае каква ще бъде pardon
Надявам се след почивните дни да допълня още снимков материал, тъй като предстои голям шопинг!

Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #5 -: май 18, 2011, 17:40:00 »

Тiama, честита темичка give_rose Лека и спорна подготовка през оставащия месец. Като чета сте почти готови, но винаги изскачат разни дреболийки, които трябва да се свършат в последния момент. Само положителни емоции ти пожелавам.
Разгледах и албума със снимки. Супер са нещата. smile Роклята е мой стил, аз все по такива си падах в магазините, но така и не намерих някоя, чиято цена да ми е по джоба. Голямото цвете малко ми идва в повече, но си спомням, че момичетата те посъветваха в другата тема така че няма да го коментирам Wink
Зелената свещ с калинката е много сладурска Bravo Много добре си се справила с късметчетата. Харесват ми.smile В нито един магазин не можах да харесам каквито и да било и като теб си ги направих good
« Последна редакция: май 18, 2011, 18:47:01 от pinkbird » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #6 -: май 18, 2011, 18:42:48 »

Благодаря ти, pinkbird give_rose Имаме си още работа, но поне така времето ще минава по-бързо smile На мен освен всичко останало на 10 юни ми предстои и дипломиране, та положителните емоции определено ще са налице smile
За цветето - на първата проба казах на дизайнерката, че не го искам и тя толкова искрено се разочарова, защото това бил акцентът на роклята,че се съгласих да изчакам до другата проба, за да видя как изглежда без него и после да реша laugh Но дори и да реша да го оставя случайно, то определено ще е доста по-малко...
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 18, 2011, 19:06:15 »

Tiama, дойде и твоето време да споделяш  give_rose Много ми харесва роклята ти, но все си мисля, че може да се намали маааалко цветенцето, че ми разваля пропорциите...Иначе всички детайли са страхотни и страшно ми допаднаха свеяите с калинките...ММММ сладурско  yahoo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #8 -: май 18, 2011, 19:13:17 »

Ех, Хекси, аз пък страшно се възхищавам на твоите нестандартни и щури идеи, каквито на мен за жалост не ми идват pardon Много ви се радвам и ви желая да продължавате да сте все така влюбени и винаги да правите всичко по този "свой" си начин!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 18, 2011, 22:24:20 »

ralej oбещавам реванш give_rose
Тиама мила видях роклята - страхотна е, а воала на снимката е идентичен с моя blush
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #10 -: май 19, 2011, 08:16:31 »

Tiama,честита темичка и от мен! Тъй като доста от нещата ни съвпадат, то бъди сигурна, че ще имаш най-страхотния и вълнуващ ден и всичко ще е наредено както си трябва.  good Показала си много хубави неща, браво!

Ще следя темичката с голям интерес!  blum
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #11 -: май 19, 2011, 08:34:42 »

Tiama, Много ми харесаха подаръчетата за гости, би ли ми казала (ако искаш на лични) каква е единичната им цена с кутийката и етикетчето?
Лека и забавна подготовка ти желая в оставащите дни smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #12 -: май 19, 2011, 09:24:51 »

Благодаря ви много, милички give_rose Супер хубаво ми е, че мога да си споделям с вас! Аз пък вече нямам търпение да идват почивните дни и да ходим на пазар yahoo
« Последна редакция: май 19, 2011, 12:05:52 от Тiama » Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 20, 2011, 19:54:03 »

Tiama, честита темичка, мила! Да я напълниш само с хубави емоции покрай подготовката и разкази за прекрасния ти сватбен ден, разбира се blum
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #14 -: май 21, 2011, 14:07:52 »

Благодаря ти много, soulless give_rose Аз да ви се похваля, че днес купихме почти всичко, което ни беше останало yahoo Имам си обувчици и страшно си ги харесвам! Купих си бельо, взехме и свещи от църквата. Купихме нова риза и вратовръзка на младоженеца smile Бяхме тръгнали само за вратовръзка, но като видяхме ризата и двамата страшно я харесахме и я взехме. Тъкмо ще си има 2, ако стане някой фал blum Останаха само обувки за милото, но не можа да си хареса и утре продължаваме.

Ето и обувките:


Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines