Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:58:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 5 "  (Прочетена 219303 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #585 -: април 06, 2012, 11:52:44 »

Лилавият цвят е капризен като цяло, но седи добре на по-тъмни кафяви очи и розава кожа.

Много зависи от цвета на лилавото също така , пробвай с различно лилаво да видиш как ти седи.
Малко идеийки.


Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: април 06, 2012, 12:24:03 »

Третата и четвърта снимка определно много ми харесаха. Ще ги покажа на гримьорката при пробата smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: април 06, 2012, 16:05:08 »

flyin Страхотен е този грим... аз ще съм с нещо подобно.

Относно проблемното лице.. питайте мен.
Имам високи андрогени и от там дори и на толкова години, ако не внимавам ставам като пубертет.
За спешна дезинфекция на лицето - парна баня с лайка и невен поне 10 мин. След това равни части сода бикарбонат и мед(истински не течен от магазина) Една кафена лъжичка стига, за да се намаже цялото лице. Вариант е и вместо сода, счукан на ситно аспирин - 1/2 таблетки са достатъчни.
Стои се 10мин и се отмива с халдка вода с 1-2 леки кръгообразни движения по лицето.
После или розова вода или някакъв стягащ лосион.

А иначе, за който не е ходил на козметик - задължително първо при дерматолог и той/тя да препоръча към кого да се обърнеш. И това поне 3-4 седмици преди важни поводи, за да има време да се успокои кожата.


* IMG_3320 2.JPG (13.71 KB, 335x111 - видяно 3616 пъти.)
« Последна редакция: април 06, 2012, 16:10:50 от yara » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: април 06, 2012, 16:15:51 »

препоръчайте ми козметично студио в района на Младост или Дървеница.
Искам да ида на някакви процедури, но като нищо не отбирам от такива stupid.
Друго освен черни точки нямам, в смисъл нямам пъпки . То даже са си пори -черни, колкото и да ги почиствам. Явно си е нужно някакъв пилинг химически, извън този с препарата с частици който ползвам вкъщи.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: април 06, 2012, 16:20:11 »

 Oh my ... никакъв пилинг!

Първо той се прави между ноември и март, второ за такъв минимален проблем не е нужно да си тормозиш кожата.
Не съм от София, но със сугурност момичетата ше могат да ти препоръчат някой добър специалист.
Освен това, черните точки са преди всичко леко разширени пори, в които натрупания себум се окислява с въздуха и става тъмен. Не че не си почистваш лицето.

На мен по-скоро ми излизат пъпчици, черните ми точки се махат осново само с някоя от професионалните почистващи маски в козметичния салон. Рядко се налага да се стиска някоя.
Може в твоя случай да е точно така.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: април 06, 2012, 16:22:54 »

препоръчайте ми козметично студио в района на Младост или Дървеница.
Искам да ида на някакви процедури, но като нищо не отбирам от такива stupid.
Друго освен черни точки нямам, в смисъл нямам пъпки . То даже са си пори -черни, колкото и да ги почиствам. Явно си е нужно някакъв пилинг химически, извън този с препарата с частици който ползвам вкъщи.

Съвсем извън питането, но мога да ти дам една оферта с ваучери в района на Младост - http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=2502 за педикюр и маникюр. Цената е изгодна, особено за пролетно глезене, а така или иначе винаги имаме нужда от това, не само за сватбата, а салонът е хубав  blum

В салона има и процедури и за лице, но от там отзиви нямам. http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%9A%D0%B8%D0%BC%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B8%D1%82-%D0%91%D1%8E%D1%82%D0%B8/105611836182415?sk=info
« Последна редакция: април 06, 2012, 16:25:48 от Christy » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: април 06, 2012, 16:26:18 »

яра, ами аз затова питам, защото нищо не разбирам. а проблемът ми  не е голям, да не говорим че нямам финанси за постоянни такива ходения по козметични студия. но сега ми се ще да ида преди големия ден.
то няма и какво да стискам, те не се надигат, а са си точно пори с черно bad

Съвсем извън питането, но мога да ти дам една оферта с ваучери в района на Младост - http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=2502 за педикюр и маникюр. Цената е изгодна, особено за пролетно глезене, а така или иначе винаги имаме нужда от това, не само за сватбата, а салонът е хубав  blum

В салона има и процедури и за лице, но от там отзиви нямам. http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%9A%D0%B8%D0%BC%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B8%D1%82-%D0%91%D1%8E%D1%82%D0%B8/105611836182415?sk=info
мерси мила, за процедурите за лице ми е зорът, другото нямам възможност сега, сама си се правя.
« Последна редакция: април 06, 2012, 16:27:49 от emmmmmy » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: април 08, 2012, 16:16:10 »

Еми аз знам едно салонче в Младос на новия булевард малко след KFC ще питам дали правят такива процедури и, ако да ще ти дам координати smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #593 -: април 15, 2012, 23:14:18 »

Еmmmmmy, шаманке, най-после и ти да не разбираш от нещо!  blum Така и ние другите да се почувстваме малко хора!  Wink Ти наистина имаш хубава кожа на лицето и хубав тен. Ако питаш мен, само едно почистване при козметик ти върши работа, а с някои домашни маски можеш да си освежиш лицето и да си спестиш парите за други процедури. Просто гледай да е някое студио с опитна козметичка, да не ти направи лицето бойно поле.

Аз току що приключих с почистването и си направих едно дермабразио в салона на Мая Тачева на Руски паметник и съм доволна. Сега ще направя 1-2 колагенови терапии и в края на май, преди сватбата, пак почистване. Но на моята кожа й трябват повече грижи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: април 16, 2012, 12:06:45 »

famille, хич нямам хубав тен, трябва ми малко слънце smile.
Кажи за това дерма-не-знам- какво-си, колко струва и т.н  girl_wink
За маските -кивито ми препоръча едни неща, като наближи сватбето, ще си ги взема. tease
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #595 -: април 16, 2012, 16:29:07 »

Еми, под тен имах предвид естествения ти тен, а не слънчев загар. Равномерен и бистър ми се стори като се видяхме. Дермабразиото е за малко по-дърти и увехнали мадами като мен, не ти трябва.  pardon Иначе струваше 60 лв. или 80 лв., не знам точно, защото правих няколко неща наведнъж. Като отидеш да си почистиш лицето, попитай какво друго й трябва на кожата. Един професионалист няма да те набута с най-скъпата процедура, а ще ти предложи най-нужната.

И на мен ми стана любопитно това, което кивито препоръча, ще поразровя в интернет за тези хербалайн. girl_wink
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: април 16, 2012, 18:45:55 »

Аз направих почистване и някаква лед терапия със светлина, която уж убива бактерии. Има малък, но видим ефект, но не реши проблема в дълбочина. Мисля другата седмица да направя кислородната терапия, за да няма експерименти преди моята сватба. Стискайте палци да докарам положението до там, че поне да мога да прикрия с грим за един ден.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: април 16, 2012, 19:59:50 »

Много са неприятни проблемите с кожата...Аз също се притеснявам много да не би за сватбата да ми излезе я някоя пъпка, я зачервяване или лющене на кожата, или още по-лошо - херперс. Склонна съм към такива неща, понеже кожата ми е чувствителна и смесена. И аз ще направя още едно почистване около седмица-две преди сватбата. А дотогава гледам да не претоварвам кожата с много различни продукти, и когато имам възможност (т.е съм си вкъщи и не излизам), ползвам някакви природни билкови продукти, като например изстуден чай от лайка за лосион - много успокоява и овлажнява кожата.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: април 17, 2012, 17:41:03 »

Качих в галерията малко снимки от пробния грим и прическа. Аз съм доволна - според мен се получи желания ефект на романтична, нежна и млада пролетна булка, без да е твърде бледо и скучно smile Ще се радвам и вие да изкажете мнение дали ми е добре така?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: април 17, 2012, 18:27:34 »

Вивид, прическата на мен лично ми харесва. За грима, мисля че ще е по-хубаво ако са малко по-подчертани очите ти, защото са много хубави.
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines