Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:12:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: огромни благодарности на....  (Прочетена 17733 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« -: август 20, 2007, 11:50:28 »

на DJ Мартин Кенов, от DJ DANY & CO. изпълни ми сърцето с работата си, без него празника ни нямаше да е толкова прекрасен! Щом всичките ни приятели станаха да танцуват, идеален беше!!!!! Не само че се съобрази с вкуса ми, но и импровизираше прекрасно ... Водеше сватбата без да се натрапва както повечето DJ които съм виждала, пеейки на песните който пускат  NO
Идеален беше...
Огромно благодаря!!!!!  good

на ресторант Централ-Форум, че въпреки предварителните ми притеснения все пак изпълниха своята част от уговорката и толкова уютно се чувствах в ресторанта, атмосферата беше страхотна, а и всички гости !!! никой не се оплака от нищо!

на Цветарският бутик до нас, Благодарности на Мая и Митко, който направиха красив празника ни! Букета ми, този на кумата, и всички други бяха страхотни, благодаря им сърдечно....

на сладкарница Неделя, които все пак направиха страхотна торта и вкусна както я обичам! всички си я изядоха  good

ако някой желае някакви подробности да ми пише на лични за телефони и т.н  good
« Последна редакция: август 20, 2007, 22:31:22 от mandarinka » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 22, 2007, 21:18:55 »

На Ники Франц, направи ни страхотни снимки  girl_in_love и беше много търпелив с мен  good Bravo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 09, 2007, 08:43:22 »

ей Мандаринка страхотна тема - как досега не съм я видяла  crazyНека и аз изкажа своите благодарности към:
DJ Петър Дянков, който ми беше препоръчан горещо от Smurfieta и за което й благодаря, защото наистина направи празника ни още по-вълнуващ. Страхотни песнички пускаше и беше подготвил много весели игри на които се смяхме от сърце!  :laugh:Гостите останаха очаровани от него!  DANCE
фото студио "Аз и Ти" - и фотограф Мони - много сладък тип - въобще не усетихме присъствието му - беше като незабележим - имаше страхотни идеи и допълваше моите, коректен!   Bravo
ресторант Централ-Форум, който оправда очакванията ми - всичко беше много вкусно, прясно и чисто - сметката беше толкова колкото и аз я бях изкарала предварително, добро отношение към гостите, сервирането и отсервирането бяха на ниво, нямаше недоволни!  good
специални благодарности за булченския ми букет, както и украсата на колата и букета за хвърляне - цветарски магазини "Цветна магия" - невероятни са, точни и коректни - изпълниха очакванията ми даже и отгоре - това беше мечтания от мен букет! girl_in_love
специални благодарности на гримьорката ми Свилена /препоръчана ми от Dessislavka, за което й благодаря много  give_rose/, фризьорката ми Маша, която се справи страхотно  give_rose
надявам се да не съм изпуснала някой!
Специални благодарности и на момичетата, които пишат в този форум - без тях сватбата ми нямаше да е същата! give_rose give_rose kiss2 kiss2
« Последна редакция: октомври 09, 2007, 08:46:47 от sabina » Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #3 -: юни 27, 2008, 09:21:40 »

Да похваля и моите оператор /Павел Динчийски/ и фотограф /Николай Попов/...Е ТОВА СА НАЙ-ДОБРИТЕ ПАПАРАЦИ!  :new10: То за тази работа се иска не само професионализъм....то си е и дарба...та аз мога да се похваля с доста надарени папараци! Ники ни изненада много приятно с албума и диска. Имах горе-долу представа за албума как ще изглежда, знаехме че до сега не са правени такива албуми...доверихме се напълно и резултатът е удивителен. А за диска....ми аз хич даже не съм го питала момчето къв е тоя диск...мислех си че ще ни даде на диск файлчетата със снимките и хоп готово...то като го видях аз се разплаках....то и там колко труд е хвърлил....снимките се сменят една след друга под звуците на приятна музика...изненадата беше пълна от моя страна....поне половин час гледах втрештена в телевизора...Когато видях и видеото дойде другото удивление....в албума има снимки, които Никито ги е направил само в някакъв миг...първата такава снимка, за която ми идва на ум е направил на мен и татко ми, когато пред нас тропкаме хорце...само за миг сме си хвърлили един поглед, а в албума ни има такава култова снимка...все едно сме се гледали през цялото хоро... :new10: А Павката ... аааааа не го заменям и него за никой...като решихме да се женим на бебинката викам "Бебинка незнам кой ще кумува...ама знам кой ще снима..Павката и никой друг! Ако трябва сменяме датата на сватбата!" И той ни изненада с видеото....Няколко сутрини закъснявам за работа, защото не мога да тръгна без да хвърля едно око на клипчето...направил ни е едно клипче на фона на  песен /която е моя любима и просто се уцелихме той я предложи пръв и аз естествено с двете ръце "ЗА" / и е събрал едни от най-красивите моменти от нашия ден ... Абе какво да ви кажа...то това трябва да се види! То качеството ли не е качество...то моментите ли не са моменти....всичко си е на мястото... чак се чудя как така такава дълга сватба се събира в 3 часа...аз не виждам да липсва нещо.... :new78:  Браво момчета ! НАЙ-ДОБРИТЕ ПАПАРАЦИ!  :za122: :z58: :emotin3:
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 22, 2008, 08:31:32 »

Искам да изкажа своята благодарност на сватбена агенция "Омега" и най-вече на Тотка Генова,която направи моите мечти за сватба в реалност give_rose и беше така любезна отзивчива и мила,за кето безкрано много й благодаря god
Благоваря на фотографа Румен Янев който засне всеки един момент от нашата приказка и беше така търпелив  Bravo Bravo едно голямо браво и за страхотното качество на снимките Bravo
Да благодаря и на фризьора Галин който успя да сбъдне мечтаната от мен прическа и за професионализма който прояви Flower благодаря
На оркестъра които не спряха цяла вечер и се погрижиха дансинга да е пълен give_rose
Благодаря на всички че благодарение на вас нашата приказка бе така красива
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 02, 2008, 13:43:59 »

За СОФИЯ

Ресторантът  - Форум Централ - "Цар Борис 3 " 41 (бившото Славия- имам някои забележки, но като цяло нещата вървяха поносимо гладко)

Диджеят- Стоян Петров- http://www.djstoian.com/ - само хубави неща- професионализъм, качество, коректност, умерено чувство за хумор, спокоен глас и приятно излъчване, съобразителен с нас и нашите изисквания

Фотографът- Любомир Любенов- http://www.lyubenov.com/main/ - отново само хубави неща, същото като за диджея (да не се повтарям), резултата виждате в сватбения ни албум  girl_wink

Видеото - Виктор Попов- http://www.victorpopov.com/- не мога да коментирам преди да съм видяла резултата  :pardon: до момента са много коректни

Моята рокля - Нели Праматарова- http://www.nelipramatarova.com/ - преди всичко качество, страхотен човек и професионалист, направи "моята рокля"  :good:

Обувките ми - http://www.angelfootwear.com/index-bg.html -въпреки че ми бяха удобни, към 12 вечерта ги събух и изкарах боса до 4 сутринта  :smile:

Гримът - Пепа Стоянова- http://pepastoyanova.com/ - лъчезарна, професионализъм и коректност и т.н.

Облеклото на Тони (костюм, риза, вратовръзка)- http://andrews-fashion.com/ - качество и стил :good:

Обувките на Тони- http://www.ecco.com/bg/bg/tarsachka/index.jsp- "несравним комфорт и качество"- цитирам негови думи

Сватбената торта, кумската торта и пастите за гостите- http://www.et-petrov.com/ - като изключим изкуствените цветя (които трябваше да са такива заради транспортирането Враца- София)- мога да кажа качесто и професионализъм, много вкусни Torte

Питките- http://ni-kai.com/ - достъпни цени и видимо добро качество (така и не успях да опитам нищо за да коментирам)

Булченския ми букет, букета за хвърляне, бутониеритеи част от украсата за ресторанта- благодарности на моя приятелка
« Последна редакция: септември 02, 2008, 13:58:11 от krasunkata » Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 11, 2008, 07:37:29 »

И аз се присъединявам към страхотната темичка!

Ресторанта - "Панорама" на Парк-хотел Москва - ул. Незабравка 7. Самият ресторант е с невероятна гледка и стил, беше перфектен за нашата сватба от 80 човека. Голямо благодаря на г-н Замфиров (управителят), който беше така отзивчив и страхотен домакин. Обслужването беше на много високо ниво - много сме доволни с милото, а гостите много харесаха храната (основното при всичките ми опасения беше топло и мнооого вкусно!) Издържаха ни геройски до 3 часа сутринта  pardon. Една забележка към хотела - т.нар. 'Младоженчески апартамент', си е пълна минавка защото са нереновирани стаи и няма да ви казвам на какво продънено и скърцащо легло трябваше да спим първата ни брачна нощ... lacnl8

Диджей Хорхе - страхотен човек, опитен във воденето на сватбени тържества, с невероятно чувство за хумор и идеи! Справи се повече от блестящо и изпълни всички предварителни уговорки, които имахме.

Виктор Попов - няма да повтарям по-горното, само ще кажа, че бая народ рева на филмчетата  cray
http://www.victorpopov.com/videos-family.php?id=144 (#43&44), за тях не съм имала никакво съмнение, че ще снимат сватбата ни, още като решихме да се оженим.

Джинджър - се погрижиха за булченския букет, тройния букет за хвърляне и украсата на колата, отдавна си ги обичам и не ме подведоха и този път Girl_sing

И накрая, но не на последно място - милото ми лелче, която ми уши мечтаната от мен рокля  cray

.....
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 23, 2008, 12:12:36 »

 Два дни след нашето тържество и аз използвам случая да изкажа огромни благодарности на:
 ДИДЖЕЙ  AR-G за настроението,с което зарази всичките ни гости! За муз.му вкус и за това,че успя да избере най-удобните моменти за игри и изненади.
 Екипа на хотелски комплекс "ИНТЕЛКООП" - НА Управителката на ресторанта- г-жа Витанова,за  ентусиазма по подготовката на нашата сватба,на страхотната готвачка и милите сервитьори. И на инж. Мая Христова за милото отношение и невероятния младоженски апартамент.
 На фотографа Методи Плачков и видеооператора Георги Зангаров - огромно  БЛАГОДАРИМ за доброто отношение и чувството им за хумор! За това,че винаги зад обективите виждахме по една позитивна и искрена усмивка!
       На всички булчета във форума!
                                                                   БЛАГОДАРЯ   yea yea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 26, 2008, 10:30:57 »

ЗА ПЛЕВЕН

Искам искренно да благодаря на фризьорката ми Краси, която от моята нищо и никаква коса направи прическа която издържа цялата вечер, на хиляди хора и танци smile

Благодарности на агентката ми Бранимира Бързева, за украсата в ресторанта, всичко беше точно както го исках, за подаръчетата, за воденето на цялата сватба, за всичко искренно и благодаря.

Благодаря и на сладкарница Романтика, която сътвори тортата, много лека, вкусна, прясна и зелена торта.Гостите много я харесаха, а аз само от там ще си копувам торти вече Wink

Да не забравя и DJ-я на партито Слави Колев, който беше страхотен и не остави младоженеца да седне  good

Гримьорката ми Ивайла, момичето неможа да направи пълен набор от продукти преди сватбата, но независимо от всичко тъй като беше обещала, намери материали и ме гримира и аз мисля, че се получи идеално.

И да благодаря на ресторант Будапеща, за коректното обслужване и разбиране и за добрата кухня, момичетатадо последно са изчаквали гостите да си изядат всичко и тогава са махали чиниите.

И не на последно място на фотото и видеото SVFOTO, вчера взехме снимките и видеото и сме много доволни  good имаме много снимки и ще има да показвам сега.А има много непренудени така станали междо другото които са страхотни и ми харесват най-много.


Искренно благодаря на всички тези, хора, че направиха деня ни незабравим  give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 20, 2008, 14:40:55 »

Искам и аз да благодаря на хората, които помогнаха сватбения ни ден да бъде толкова красив и приказен:
- Управителят Ангел и целия персонал на ресторант Интерпред- бяха перфектни в обслужването, организацията при посрещането, храната, тортата, украсата. Огромно благодаря за съдействието.
- Ди джей Ники Лазони- превърна тържеството в истински празник. Съобрази се изцяло с нашите желания за типа музика, усещаше настроенията на гостите и дансинга беше винаги пълен.
- Видеооператорът Тони Димитров от Party Club- през целия ден се държа изключително професионално, а от крайния продукт сме просто възхитени. Прецизна и точна операторска работа.
- Фотографът Любомир Яшов- снимките са страхотни- и като качество и като подбрани моменти  Bravo
- момичетата от сватбения център в Младост, които ми помогнаха в избора на рокля и бяха много отзивчиви. Самата рокля е на фирма Аз и ти- Смолян. Доволна съм от качеството и изработката, както и спазването на срока.
- Фризьорката ми Мими   give_rose - сътвори чудеса с търпението, фантазията и уменията си. Направи точно това, което си представях, а самата прическа издържа почти 2 дни smile
- гримьорката ми Мария- тотално ме преобрази без гримът да бъде натрапващ се и тежък.
- маникюристката Маринела- работи прекрасно
-магазин за цветя Джинджър- от там бяха моят букет, бутониерите и украсата на колата.
Искам да благодаря и на всички наши приятели и колеги, които ни помагаха в процеса на подготовка и организация и бяха съпричастни с вълненията ни.
Най-сърдечно благодаря на всички вас, които пишете във форума.  give_rose give_rose give_rose
Вашите съвети, подкрепа и идеи бяха от изключителна помощ. Благодаря. Bravo
Активен
eva2008
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 20, 2009, 16:13:44 »

Днес след като моята сватба е вече факт бих искала от сърце да благодаря на:

Агенция Диаманти - най-страхоната агенция, тя бяха постоянно до нас от избирането на роклята, костюма на младоженеца, подготвиха цялата украса на градината, църквата, ресторанта, цветята за колата, бутониери и букета на булката, тортата - това се казва обслужване - БЛАГОДАРЯ ВИ!

Ресторант Кемпински - страхотно отношение, обслужване, невероятна обстановка, колкото алкохол сме занесли, всичко което е останало беше върнато. Храната беше страхотна - Благодаря

Водещ Стоян Веселински - много добър водещ, интересни игри ни беше подготвил, той ни води церемонията при подписването - Браво!

Оператор - Volk Vision - браво на Владо и Ивана - направиха ни филма точно както искахме, страхотни хора и качествени професионалисти - Благодаря!

Фотографи Danhillstudio - Йордан Пачев и неговият асистент - страхотни фотографи които работят с много желание и интересни идеи - Благодаря Ви!

Агеция Live music - това е триото което избрахме да свири по време на Welcome drink  и подписването ни и нито за секунда не съжаляваме - страхотни музикати създаващи стил и изисканост - браво момичета smile

Фолклорна формация Нашенци - благодарим и на тях и не на последно място, те създадоха настроение в ресторанта и бяха нашият битов елемент в сватбеният ни ден. Танцуваха много добре и гостите останаха очаровани - Благодарим smile
Активен
princessdiki
Гост
« Отговор #11 -: август 24, 2009, 21:38:29 »

И аз искам да изкажа огромни благодарности на всички които се погрижиха нашият сватбен ден да се получи такъв какъвто беше в мечтите ни и да остане в спомените ни като една невероятна приказка:

На агенция Perfect Event  и най- вече на Петя че е това което е и че направи сватбата истинска приказка- за украсата и координацията

На Любо Любенов че е такъв страхотен фотограф и човек - снимките му са истински запечатани моменти изпълнени с чувства и емоции

На DJ Мартин за страхотната музика и настроение

На Жоро Петков за прекрасната прическа

На Слав за грима който ме накара да се чувствам като модел

На Цветиот салона на Мърфи която винаги е изключително мила

На 100 грама сладки за най-страхотната торта на света

На Ни Кай за красивите питки
Активен
Katerina76
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Катя и Янко


« Отговор #12 -: август 26, 2009, 13:47:39 »

Здравейте момичета. И ние искаме да поздравим и благодарим на хората които направиха нашата сватба.
Ресторант "Фламинго" и целият любезен персонал.
Диджей Алекси направи сватбата страхотна, всички останаха впечатлени и младите и баби и дядовци. Единственото нещо, което лично на мен не ми хареса е, че пускаше много дълги хора и доста се измарях, но явно така е преценил. Като цяло високо вдигна летвата за това как се прави сватба. Всички сме много доволни smile Дано да е доволен и той.
Благодарим на Динко и Елена Галеви, които не спряха да снимат през целия сватбен ден и дори не са си опитали вечерята. Дано се радваме така както сега и когато си гледаме диска.
Благодаря на моята сестричка Петя, която украси сватбената ни маса и отчасти ресторанта и подговти изненадите за гостите с които изненада приятно и нас. Всичко мина много хубаво. Бъдете живи и здрави give_rose

« Последна редакция: август 26, 2009, 13:49:15 от Katerina76 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines