Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:43:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 98171 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: октомври 05, 2007, 09:25:46 »

Да браво наистина! :bravo:защото наистина е мнооооого трудно! Girl_sing
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: октомври 05, 2007, 09:26:07 »

prin4ipessa не знам как съм пропуснала да ти честитя  blush! Желая ви винаги да бъдете така щастливи както и на този ден, нека любовта бъде ваш спътник в живота! Обичайте се! Албумът ви е много хубав! Много сте усмихнати и лъчезарни!  give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: октомври 05, 2007, 09:36:45 »

Тони, не се притеснявай за зрението си мила, не е било от умората!  laugh Мисля, че вече загадката се разясни с моето пояснение!  girl_wink
Мариана много ми беше трудно от всичките 1300 професионални снимки, които имам от сватбата, да избера само тези, но не исках да дотягам на разглеждащите, затова избрах само най-важните снимки (в смисъл снимките, на който се случва нещо значимо за тържеството, някакъв ритуал или забавна случка) Просто исках да създам кратка хронология на събитията от сватбения ни ден! Но ако и останалите кажат, че искат да добавя още снимки с радост ще го направя!
Фани ще предам на душито, че така си го похвалила, но да знаеш, че и той не е чак такъв ангел небесен! Много е съпричастен и грижовен и често има изблици на романтичност, но понякога си показва рогцата! Ама нали си го обичкам и все му прощавам!  girl_in_love Какво да ги правим - мъже!  pardon
Сабина благодаря и на теб за поздравленията! Много мило от твоя страна!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: октомври 05, 2007, 10:14:22 »

Да,да искамееее ощеееее снимкиииии DANCE DANCE yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: октомври 05, 2007, 10:19:19 »

Ама какви са тия въпроси дали искаме още снимки? crazy Естествено, че искамееее  yahoo DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: октомври 05, 2007, 10:23:24 »

Ами добре тогава щом имате желание ще сложа още 30-40 снимки! Ама сигурно чак довечера, защото сега вече е наистина крайно време да си сядам на д...-то и да уча колкото и да не ми се иска  nea ! Ох, я ми се скарайте, че както съм я подкарала тази седмица нищо няма да свърша! Чак ми иде сама да се  beating
« Последна редакция: октомври 05, 2007, 10:25:02 от prin4ipessa » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: октомври 05, 2007, 10:24:02 »

ох страхотни снимки Bravo и такава усмихната и щастлива булка girl_in_love
принцеске мама каза специално да ти предам,че илиянски с короната е като истински принц Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 05, 2007, 10:26:14 »

Ей, Албенче, я се стягай и сядай да учиш, че... beating beating beating
Довечера искам отчет какво си прочела и научила!  Reading Reading Reading GRUMPY
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: октомври 05, 2007, 14:52:32 »

Албенка, направили сте си едник страхотен албум!  girl_in_love Вие сте ми фаворити за албум на месеца! С нетърпение очаквам другите снимки!  kiss2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: октомври 05, 2007, 15:15:46 »

Ами аз най-накрая успях да се накарам да седна и да уча (добре, че Мария ми се скара, че иначе щях още да се мотам  blush ), но вече от учене взе да ми бръмчи главата, затова си направих малка пауза, през която успях да кача още около 30-40 снимки в албума. Мисля, че толкова вече би трябвало да са достатъчно. Ако пак ви строрят малко казвайте да предприема мерки!  smile  girl_wink

Маслинка, благодаря ти душице на теб и на майка ти, ще му предам на Илия и сигурно ще му стане много приятно!  give_rose
Наталия направо ме караш да се изчервя! Ashamed Както казах по-горе в поста си в албума вече има и още снимчици, така че разглеждай на воля!  smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #205 -: октомври 07, 2007, 02:06:32 »

 blush  prin4ipessa ,гледах снимките в галерията,много ме впечатлиха бижутата ти,направо са уникалнииии!!!!!WOW!!!! Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 08, 2007, 11:52:38 »

Благодаря Дяволинке! Аз винаги си падам по малко по-нестандартни неща  blush и се радвам че са ти харесали. Но на сватбата бях с едно бижу, което го няма в галерията ми и може да се види сравнително добре на ето тази снимка. Много си го харесах  girl_in_love и беше според мен най-подходящо за роклята ми!

Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 12, 2007, 16:12:37 »

Ох, момичета да ви се оплача. Нашият оператор голям несериозник излезе. Разбрахме се с него да му дадем малко повече време за обработка на филма, защото той ни помоли, тъй като щял да има доста работа заради изборите. Добре, примирих се , че ще си получа филма чак месец и половина след сватбата, но когато вчера се обадих вкъщи да питам баща ми дали са получили филма, той ми каза, че вчера се бил чул с оператора и той бил казал, че трябва да почакаме до края на октомври, защото видите ли имал страшно много работа. Ееее, то бива човек да прояви разбиране, ама те почват да ти се качват на главата като видят, че си благосклонен към компромиси. Направо съм много огорчена от такова несериозно отношение, а бях убедена, че е професионалист и си държи на думата  Mad girl ! То сигурно ако така продължава чак догодина ще си получим видеото.  girl_impossible
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: октомври 12, 2007, 16:23:40 »

Офффф защо ли ми звучи толкова познато.... :girlsigh:Освен, че ни го даде, незнам си колко месеца след сватбата по- добре да не ни го беше и давал, защото щях да получа инфаркт, когато го гледах... girl_impossible....но за това в една друга тема...
Милинко, дано при вас поне чакането да си заслужава и да е сътворил един мини- шедьовър от приказката в Балчик..... give_rose (но аз си мисля, че едва ли ще има много работа, като имам предвид главните герои ,колка са ми артистични,  give_rose операторът ще е улеснен до минимум... danceg)
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: октомври 12, 2007, 16:32:53 »

Милинко, дано при вас поне чакането да си заслужава и да е сътворил един мини- шедьовър от приказката в Балчик.....

Странно е, че използваш думата "шедьовър", защото той се е оправадавал снощи на баща със същите думи. "Аз се бавя, защото съм обещал на булката шедьовър да й направя!" Добре де, шедьовъра си е шедьовър, ама колко месеца трябва да чакам при положение, че специално му дадохме отсрочка и проявихме разбиране към работата му, а той се гаври с нашето доверие. Ми то и аз можеше да се циганя и да го притискам и пришпорвам постоянно, ама просто не съм такъв човек.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines