Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:43:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 98221 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: септември 24, 2007, 09:38:41 »

Принцеске, направо е невероятно ,че сте успели да отидете на толкова много места за кратко време. Снимките са невероятни. Ще открадна от теб идеите и ще го заведа и аз милото на тези прекрасни места.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 24, 2007, 15:19:31 »

Мири, кради идеи на воля!  good Аз поне на идеи съм богата и мога да те уверя, че този маршрут е изпитан и местата наистина са страхотни! Но от сега ти казвам, не правете грешката, която направихме ние, да обиколим тези приказни места съвсем набързо, дето се казва почти набегом. По-добре отделете си няколко дена, а може дори и седмица, за да им се насладите пълноценно и на спокойствие. Мястото, което най-много ме е яд, че пропуснахме е Боженци (в близост до Етъра). Там е магично и си заслужава да заведеш Крис. Там се пренасяш просто в един друг свят изпълнен с романтика и спокойствие!  girl_in_love
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #167 -: септември 25, 2007, 06:03:47 »

Принцеске, честита сватба, с голямо закъснение! Много ми харесаха снимките ви, каква чудесна идея, взимането на булката от яхта! Вие сте такива симпатяги и е толкова очевидно щастието ви, че не може да не се усмихва човек, като ви гледа! Желая ти много още красиви и магични моменти заедно!  kiss2
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 25, 2007, 10:45:43 »

Мила ми принцесо, днес ако не се лъжа с Илийски  имате месечинкааааааааааааааааааааааа Girl_hide
Иска ми се да Ви пожелая очите Ви винаги да блестят, ръцете Ви да се  държат и винаги ама винаги да се допълвате и да искрите като  Sunshine когато сте заедно. Бъдете все така усмихнати и запазете цялата тази невинност и очарователност, която се носи от вас, когато сте заедно twohearts
Продължавайте да отстоявате любовта си пред всичко и пред всички.. friends
Изненадвате се (приятно де.. laugh), изслушвайте се и никога не забравяте да с... heart heart heart
 give_rose give_rose give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 25, 2007, 13:30:03 »

Честито първо месече Албенка!  DANCE
Пожелавам ви всяко следващо да бъде все по-хубаво от предното! И да се обичате все повече и повече!  любов заедно


* photo_4861904.jpg (93.09 KB, 265x265 - видяно 1831 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 25, 2007, 15:52:42 »

 CHEERS Честита ви първа месечинка, миличка!!!!!!!! Присъдинявам се към прекрасните пожелания на момичетата, като ви пожелавам да я отпразнувате подобаващо с вълнуваща романтична вечер, пълна с изненади и приятни емоции!!!!!! heart (в което не се и съмнявам) girl_in_love girl_in_love girl_in_love
« Последна редакция: септември 25, 2007, 16:22:55 от fanimira » Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 25, 2007, 15:55:31 »

 CHEERS CHEERS CHEERS  убедена съм , че ще спретнеш една незабравима вечер на Душито , миличка да сте много много щастливи , и само приятни спомени да запазите от най- прекрасните си мигове give_rose give_rose give_rose
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 25, 2007, 16:04:37 »

Честит първи семеен месец, Бени! 
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: септември 25, 2007, 16:04:46 »

Бени честита първа месечинка,весело изкарване довечера Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 25, 2007, 16:30:04 »

честито ви първо месече Бени  @}->--много щастие е весело довечера
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 25, 2007, 17:16:11 »

Благодаря ви момичета!  give_rose Ама такива сте ми милички и сладки, че просто искам да ви схрускам!  kiss2 Страхотни пожелания сте ми написали и както обичам да казвам: "От вашите уста - в божийте уши!". Аз тъкмо се завърнах от пазар. Купих от любимата ни пица и от любимото ни италианско сирене, за да направя романтична вечеря. Купих и уханни чаени свещички и масло за ароматерапия за атмосферата, а за десерт взех от любимите му шоколадови бонбони с люти чушки (сериозно, не се шегувам, тук има такова чудо). Ще сме си вкъщи на спокойствие и така...  girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 25, 2007, 21:23:11 »

Бени, честито месече!!! give_rose give_rose give_rose Кога мина, като, че ли вчера ти честитихме сватбата?! Пожелавам Ви, още по-хубави месеци и само усмивки да има на лицата ви.Сигурна съм,ч е ще е така - изглеждате щастливи, влюбени и много слънчеви хора!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 26, 2007, 15:08:45 »

Ами аз да споделя за първата месечинка  blush Направих романтична вечеря и седнахме пред компютъра да гледаме Сървайвър по интернет и така се унесохме в сладки приказки, че съвсем забравих да му подаря подаръка (бях му купила един парфюм)  laugh . Добре, че после той се сети да ме попита дали има десерт, че сигурно и бонбоните с люти чушки, които купих специално за него, щях да забравя  laugh . Макар че имаше малки пропуски от моя страна  blush като цяло си беше романтична макар и скромна вечеринка.  blush

P.S.: А тези бонбони с люти чушки наистина бяха страшно люти, направо цяла вечер ми пареха на езика, така че ако мъжете ви са фенове на лютото и сладкото едновременно (какъвто е моя мъж) прибягайте до най-близкия магазин където се предлагат изделия на Lindt и питайте за бонбони с люти чушки. Определено ще изненадате половинките си много приятно!  smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 26, 2007, 15:26:22 »

мила вече питах на обяд в ОМВ-то там има няй-голям избор на Линдт и ме гледаха като shok shok shok shok

аз мислех да си направя малко майтап с мойто мило !!!! тъй като и двамата обожаваме Линдт, но не знаех че има и с люти чушки lol)))))
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #179 -: септември 26, 2007, 15:38:25 »

Първо, честит първи месец като семейсто, а сватбата.... Oh my ... Oh my ... Oh my ... нямам думи.Изпратете снимки за конкурса "сватбени емоции" ще грабнете някоя награда.Пожелавам ви винаги да сте така щастливи,щури,оригинални и в същото време страшно естествени и непринудени kiss2
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines