Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:42:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 98218 пъти)
 
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #150 -: септември 19, 2007, 14:14:01 »

 Bravo
Сватбата ви е била истинска приказка  give_rose

Как ви хрумна идеята за пиратската тема?Някъде намери подобна идея или ви хрумна на вас?Много готино.
Пожелавам ви цял живот да плувата по море от любов с кораба на щастието!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 19, 2007, 14:29:37 »

Bravo
Сватбата ви е била истинска приказка  give_rose

Как ви хрумна идеята за пиратската тема?Някъде намери подобна идея или ви хрумна на вас?Много готино.
Пожелавам ви цял живот да плувата по море от любов с кораба на щастието!


Ами в интерес на истината идеята ни хрумна когато си търсихме сватбена книга и в една книжарница видяхме една страхотна книга за пирати. Преди това бяхме решили темата да е морска, но като видяхме тази сладка книга решихме да добавим и пиратски елемент. Получи се много оригинално и интересно, а доста от посланията в книгата са в стихотворна форма с елемент за пирати, принцеси и кораби. Иначе сигурно щяха да ни напишат някакви стандартни клишета, а така гостите се вдъхновиха да напишат нещо в пиратския дух на сватбата. ще си позволя да цитирам едно от любимите си пожелания, което ми написаха моите съученици от гимназията:

   "Господа пирати - Лейди и Джентълмен,
    бъдете все така щастливи както в този ден.
    Нависоко дръжте знамето със кокали и кости,
    благодарим ви, ние, уважаемите гости.
    И покорете вие седемте морета,
    минимум с от 3 до 5 корсарчета-чавета
    С най-дълбоки почитания за днешния купон
    Йо-хо-хо и бутилка ром!"

    старата "А"-клас банда и шайка приятели и безделници
« Последна редакция: септември 19, 2007, 14:31:20 от prin4ipessa » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 19, 2007, 14:39:31 »

еххххх, май и приятелите ви са пирати като вас!!!!  многоооо готино пожелание!!!! girl_wink всички са се забавлявали, личи си, а дядото който не искаше да гледа при хвърлянето на жартиера, нямаш ли го на снимка, много ми се иска да го видим, сигурно е голям сладур air_kiss
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: септември 19, 2007, 14:49:01 »

еххххх, май и приятелите ви са пирати като вас!!!!  многоооо готино пожелание!!!! girl_wink всички са се забавлявали, личи си, а дядото който не искаше да гледа при хвърлянето на жартиера, нямаш ли го на снимка, много ми се иска да го видим, сигурно е голям сладур air_kiss

Ей сега ще се опитам да го издиря. Наистина е голям сладуран. И за мое най-голямо щастие, той и бабата страшно много ме обичат. Просто си личи как им грейват очите като ме видят и как си ме гушкат като родно внуче. И аз много си ги обичкам и така съм се смяла като разбрах, че горкичкият наистина си е помислил че ми е смъкнал гащите внука му. Той даже бил казал "Ееее, може ли такава работа, това нашето момче толкова скромно беше, а сега така да изложи горкото момиче като му смъкне гащите пред всички" смяла съм се до сълзи  kezz kezz kezz
Тук играе ръченица


Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: септември 20, 2007, 15:06:44 »

мила всичко е било страхотно и приказно - много оригинални идеи,достойни за телевизионно предаване(сигурна съм,че ще е по-добро от "Такъв е животът"),много се забавлявах и със снимките и с филмчето и с разказите ти - бъдете винаги толкова щастливи и не позволявайте на НИКОГО и НИЩО да застава между вас!!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 20, 2007, 16:06:50 »

estrella благодаря и на теб и на всички останали момичета, а също и на тези които ми писаха на лични! вашите думи означават много за мен и ме правят още по-щастлива!  give_rose
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: септември 20, 2007, 16:27:09 »

Мила принцеске,честита сватба и от мен.стархотни сте и двамата, а ти си наистинакато принцеса.Бъдете щастливи,обичайте се и се уважавайте години напред girl_in_love
Сватбата ви е била вълшебна,страхотна яхта мноог ми хареса  girl_wink
« Последна редакция: септември 20, 2007, 17:36:10 от picolina » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 20, 2007, 17:20:20 »

А сега след като качих снимките от медения ни месец, които може да разглеждате ето тук:
http://album.svatbata.bg/prin4ipessa/bg/photos/honey.html
мисля да ви разкажа накратко как си изкарахме. В увода на сватбеното ми разказче споменах, че отидохме в Балчик заедно с кумовете ни още в сряда преди сватбата. Същия ден в Балчик дойдоха още една двойка наши приятели, които искаха да съчетаят нашата сватба с малка почивка на морето. Първата вечер отидохме в ресторанта на хотела ни, където щеше да се състои сватбата, за да опитаме кухнята и за да сме подготвени дали ще е вкусно в сватбения ден. Цяла вечер ядохме, пихме, играхме хора в откритата част пред ресторанта където свиреше оркестър наживо, за да потренираме малко за сватбата и страшно се забавлявахме. После за изтрезняване след многото винце, което изпихме, се цамбуркахме до 3:00 през нощта в открития басейн на хотела. На другия ден ходихме на плаж заедно с другите ни приятели и следобеда гледахме да свършим малко задачки и да се разходим из града. Вечерта пак веселие и купон. В петък дойдоха още няколко наши приятели, с които ходихме на плаж и се веселихме. В неделя след сватбата станахме към 14:00, ходихме да хапнем в една пицария и решихме (понеже на другия ден кумовете трябваше да си тръгват) да си направим малка екскурзийка до нос Калиакра. Никога не бях ходила там и страшно много ми хареса. И особено разсънващо и изтрезвително ми подейства вечно духащия студен вятър там. На следващия ден отидохме да вземем готовите снимки от фотографа и да закараме кумовете до гарата във Варна, за да си хванат автобуса за Бургас (кръстника е бургазлия). Но на път за гарата, на едно кръстовище където трябваше да завием надясно, душито видя табела за Бургас, която сочеше наляво и той подкара колата точно натам като в същото време попита:"Души, ходи ли ти се до Бургас?" В първия момент всички си помислихме, че се базика, но той наистина зави наляво към Бургас и аз казах:"Защо пък не?!". Кумовете страшно много се зарадваха и трогнаха от този наш жест. През деня си прекарахме страхотно, спирахме в Обзор, разходихме се из Бургас, запознахме се със семeйството на кума. Върнахме се в Балчик пак посред нощите и очите ми вече се затваряха. Сега като се замисля почти нямаше ден в който да се наспим като хората, все лягахме супер късно и ставахме супер рано. През остващите 3 дни (времето наистина мина неусетно  cray ) си казахме че е крайно време вече наистина да си починем и да се отдадем на спокойствие и романтика само двамата, затова ги прекарахме на плажа в Албена, защото в Балчик плажната ивица е само камънаци. Къпахме се в морето, излежавахме се на плажа и преди да си тръгнем за Балчик се отдавахме на екстремни спортове. Возих се за пръв път на джет, на банан (и то най-отпред), возихме се на мотона лодка и летяхме с парашут. На 29.08. вечерта имаше концерт на Графа във Варна и аз полудях от кеф и еуфория и само врънках душито да отидем и ОТИДОХМЕ! Беше невероятно преживяване! Бяхме на първия ред и на любимата ми песен "Искам те" имах чувството, че не сме на концерт, че няма хора около нас, а сякаш той пее само за нас. В петък (31.08.) трябваше да кажем Сбогом на Балчик и да се отправим към Пловдив където бяхме поканени на сватба на наши много добри приятели. по пътя решихме да си направим една мини-екскурзийка, която включваше крепоста Царевец, Дряновския манастир, Етъра, Соколския манастир и църквата на Шипка. Честно да ви кажа и аз сега като се замисля не ми го побира главата как смогнахме да посетим толкова много забележителности в един ден, но факт е че наистина успяхме. И така съвсем накратко (всъщност май не стана съвсем кратко  girl_wink pardon) това бяха нашите 10 медени дни, които отлетяха неусетно като 10 вълшебни мига!
« Последна редакция: септември 20, 2007, 19:40:17 от prin4ipessa » Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #158 -: септември 20, 2007, 18:45:31 »

prin4ipessa, ще се повторя и аз след другите момичета, но не мога да не го кажа - страхотни сте! Смях се до сълзи на разказа и четох избрани моменти и на моя любим  laugh
Нека искриците щастие в очите ви да блестят все така!  kiss2
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 20, 2007, 18:54:00 »

prin4ipess-ка,направо ми се прииска да се върне лятото...
А за концерта на Графа жестоко ви завиждам,толкова са ми любими песните му!Приеми като специален поздрав от мен за чудесната сватба и меден месец така любимата и на мен Искам те  kiss2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 20, 2007, 20:27:29 »

Смърфи радвам се, че съм те развеселила с историята за нашите щури преживявания!
Роси благодаря ти за поздрава! И аз искам да те поздравя с една песен на Графа, която описва как се чувствам откакто съм женена, а предполагам, че и ти така се чувстваш!
http://www.vbox7.com/play:7f2d6117
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 21, 2007, 08:37:30 »

мила браво на вас !!!! прекарали сте си страхотно и концерта и разходките !!!!  yahoo yahoo


oleee обожавам графа !! сигурно сте се кефели много на песните му: "давам всичко за теб", "искам", и тази която си пуснала !!!! обожоавам го този човек !!!! песните му са винаги смислени и истински !!!! smile
« Последна редакция: септември 21, 2007, 08:43:19 от Ели . » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 21, 2007, 09:07:16 »

дядото е номер едно!!!! хахахаха : good така се смях на репликата за жартиера  laugh laugh laugh
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 23, 2007, 11:54:20 »

Албенче скъпа , като се има предвид за каква голяма приятелка те имам смело мога да ти кажа , че гледайки клиповете ,които си пуснала от вашата сватба през цялото време  cray cray cray но разбира се от щастие!
Ама вие двамата сте много готини и излъчвате такава енергия ,че човек след като ви е видял може най-малко месец да става сутрин с усмивка и нищо да не може да му помрачи настроението!
Желая еви още веднъж само семейно щастие и много дечица!

А това пожелание от класа ти е жестоко!Личи си че са се забавлявали истински!

Браво готини!Давайте го все в този дух!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 23, 2007, 14:59:14 »

Ели радвам се, че разказът за медения ни месец ти е харесал.
Дари дядото наистина е номер едно, благодаря ти!
Мухичка думите ти изключително ме трогнаха  cray ! Много е приятно като прочетеш едно толкова мило и позитивно мнение за себе си! Чудесно е, че клипчетата от сватбата ни са те заредили с весело настроение! Много си мила, благодаря ти!  Flower
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines