Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:21:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 98245 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #135 -: септември 18, 2007, 08:11:05 »

Принчипеса, като кукла си!  Bravo  Bravo  Bravo
Това е най-страхотната сватба, която съм виждала, па макар и на снимки!  Oh my ... И ти допускаш съмнения дали нещо не е било не наред и съжаления, че нещо не е станало както си мислела?!?!?!?! Всичко е невероятно,мила! Поздравления- наистина сте направили този ден незабравим- за вас и за вашите гости!  girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 18, 2007, 11:28:35 »

Бени мила нямам думи то всичко е казано!толкова си нежна и красива и така щастлива.изгледах клипчетата по 3 пъти ти си една прелест.и милото ти и той е много красив и елегантен!!всичко е било невероятно не си и представях такова нещо смях се и плачех докато гледах снимките и клипчетата.каквото и да ти кажа ще е малко!!!ти си еталон за нежност миличка.и като си помисля колко беше тъжна онези дни и ми иде  beating beating P-(всички които са те нагрубили и натъжили мила прекрасно бъдеще ви предстои толкова се обичате желая ви от сърце това да е за цял живот give_rose
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #137 -: септември 18, 2007, 14:21:58 »

малееее, какви сладури! Bravo Bravo Bravo
момичетата са казали всичко - просто сте уникални!
гледайте напред! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 18, 2007, 14:58:34 »

Албенака, миличка, като излезнали от приказка сте!!! girl_in_love Бъдете все така влюбени и щастливи good CHEERS!!!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 18, 2007, 15:42:03 »

Принцесо, невероятни сте! Всички преди мен са казали суперлативите! Страхотна двойка сте, ужасно влюбена, красива. Сватбата ви е била истинска приказка -  CHEERS give_rose give_rose give_rose
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 18, 2007, 16:07:47 »

Страхотна си и всичко което видях good - нямам думи - замлъкнах  - от възхищение  heart
ПОЗДРАВЛЕНИЯ, принцеске! Браво на теб!!! За всичко  give_rose give_rose give_rose
Много сте красиви и чаровни  CHEERS
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 18, 2007, 17:23:54 »

Мила Албена, страхотни сте!  give_rose Още веднъж честита сватба. Много си красива, роклята ти е повече от прекрасна, направо е божествена! А букета е страхотен! Страшно ми харесва идеята на сватбата ви!  good  Bravo Поздравления за красивата сватба, която си организирахте!  kiss2  girl_in_love
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 18, 2007, 21:16:51 »

Много хубави снимки мила  kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 18, 2007, 21:23:36 »

Албенче, просто нямам думи за всичко, което видях! Толкова ми харесаха и снимките, и клипчетата, и всичко, всичко... girl_in_love yahoo
Възхитена съм - много интересна сватба с вземане на булката от яхта  Oh my ... със сваляне на прашки, вместо жартиер  laugh (това така ми се е залепило в съзнанието  tease ) със страхотна рокля на булката, с много красив и стилен младоженец, всичко е прекрасно и не трябва да мислиш за нищо лошо, а само да си гледате снимките и видеото от тази прекрасна пиратска и морска приказка, която се надявам да няма хепи енд, защото любовта няма край!  give_rose
Изпращам ти мнооооого целувки, а ти ги сподели с Душито, защото и той ги заслужава  kiss2  kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 18, 2007, 21:44:34 »

Еха.... girl_in_love...страхотни са клипчетата... Bravo Bravo Bravo...прицесоо....толкова образно ми ги разказа, че все едно вече съм ги гледала.....страхотни са.... yahoo yahoo yahoo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 18, 2007, 22:11:33 »

страхотни сте,честито и винаги да сте така влюбени и щастливи. heart
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 18, 2007, 23:33:43 »

Още веднъж много ви благодаря за прекрасните комплименти и похвали! Илия ме помоли да ви благодаря и от негово име! В скоро време трябва да ви разкажа и за медената ни седмичка, която също беше наситена с разнообразни преживявания.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 19, 2007, 08:34:00 »

Още веднъж много ви благодаря за прекрасните комплименти и похвали! Илия ме помоли да ви благодаря и от негово име! В скоро време трябва да ви разкажа и за медената ни седмичка, която също беше наситена с разнообразни преживявания.

ами хайде де !!! smile
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 19, 2007, 10:43:03 »

Ох, направо не съм виждала толкова оригинална сватба Bravo миличка, просто сте невероятни - толкова красиви и забавни Bravo Bravo Bravo kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #149 -: септември 19, 2007, 10:57:13 »

ПРЕКРАСНИ СТЕ!!! Просто нямам думи колко щастливи изгеждате, дано винаги да е така и нищо да не застава между вас!  Bravo

Мила, адски стре красиви, а и изглежда че е било много забавно, в моменти на трудност се връщай към този разказ и към снимките и се сещай колко много любов е бликало от вас!

Желая ви много щастие!
 
 Dance
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines