Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 02:00:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 98351 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 14, 2007, 07:21:23 »

Ей миличка я горе главата. Не се оставяй на тия хора да те депресират, то аз ако им обръщам внимание вече сигурно трябва да съм в лудница. Запомни нещо от мен трудностите те правят по-силна, аз сама се усещам колко съм се променила в последните пет години и нищо друго не ме интесерува освен щастиена на мен и на мъжа ми. Не позволявам на никого, дори на моите родители да се месет или да ни дават акъли. Даже майка ми ми казваше, че съм се променила, но мъжа ти е човека с кого ще прекараш живота си, децата ви рано или късно ще си създадат семейства, така че за мен той е най-важният човека в живота. Затова мила беди силна и не се оставяй на някакви да ти развалят настроението и отношенията с мъжа ти. Гледай по-оптимистично и позитивно на нещата, та вие нали живеете в чужбина и няма да ги виждаш много, много така че това е също добре. УСПЕХ И СИ ГЛЕДАЙ ТВОЯ ЖИВОТ give_rose
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 14, 2007, 08:47:05 »

Бени, миличка! Какво е станало,имаш ли сили да споделиш, ще помагаме с каквото можем! Мила, никой неможе да ти изтрие прекрасните спомени, никой! НЕ позволявай да ти очернят хубавият празник! Който и каквото да ти е казал е нямал право!!! Съжалявам за теб sad сладичка, не заслужаваш това!
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 14, 2007, 08:58:31 »

Хайде Принцеске горе главата , не позволявай никой и нищо да те натъжава .... Ти си толкова
позитивен човек недей така , все пак това е твоята приказка и
нико право да я разваля ....
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 14, 2007, 09:59:39 »

Ей миличка я горе главата. Не се оставяй на тия хора да те депресират, то аз ако им обръщам внимание вече сигурно трябва да съм в лудница. Запомни нещо от мен трудностите те правят по-силна, аз сама се усещам колко съм се променила в последните пет години и нищо друго не ме интесерува освен щастиена на мен и на мъжа ми. Не позволявам на никого, дори на моите родители да се месет или да ни дават акъли. Даже майка ми ми казваше, че съм се променила, но мъжа ти е човека с кого ще прекараш живота си, децата ви рано или късно ще си създадат семейства, така че за мен той е най-важният човека в живота. Затова мила беди силна и не се оставяй на някакви да ти развалят настроението и отношенията с мъжа ти. Гледай по-оптимистично и позитивно на нещата, та вие нали живеете в чужбина и няма да ги виждаш много, много така че това е също добре. УСПЕХ И СИ ГЛЕДАЙ ТВОЯ ЖИВОТ give_rose


Напълно съм съгласна с това което казва Голди
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #64 -: септември 14, 2007, 10:14:31 »

олеле, какво е станало, принцеске? shok какви са тия хора, дето може след сватба да се държат по тоя начин?!?!?! нещо напоследък българските нрави, изявявани публично, могат да докарат нервен срив на много хора! явно ти си от тях! както и аз! както и много от нашите приятелки тук, във форума!
първо - ще ти кажа, че наистина,ако споделиш и прочетеш след това отговорите, ще ти олекне и ще разбереш колко много гледни точки има, колко опит се трупа!
второ - права е мандаринка, че и селвет - никой, ама НИКОЙ не може да ти помрачи спомените, да ги изтрие или да ги промени! само някой да е посмял... beating beating beating ще се съберем тука една такава тайфа, че ще се чудят къде да избягат злосторниците!
трето - това е ново начало за ТЕБ и твоето момче, а не за ТЯХ! как могат да си позволят изобщо да се бъркат и да се държат темерутски, след като преди това са дали съгласието си и не си се оплаквала преди от тяхното поведение!
четвърто - наистина е трудно понякога да преглътнеш човешката простотия и глупост, но след като те са избрали да паднат толкова ниско, то ти можеш само да ги съжаляваш! и даже не да ги съжаляваш, а да ги иронизираш и да им обърнеш гръб!
депресиите са чудно нещо - от тях може или да излезеш много лесно или да затънеш повече! мисля, че си с човек, който няма да позволи да затъваш! изправи се, изтрий си сълзите, хапни си шоколад, пийни вино, целуни любимия си и си кажи: "всичко негативно ще оставя зад мен, пред мен е само живота!"
ние сме с теб! give_rose
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 14, 2007, 10:28:28 »

Мила prin4ipessa, каквото и да ти казваме сигурно ти е много гадно всепък това са родители на твоя съпруг. Пожелавам ти да събереш сили да им сложиш едно игнор и да не си тровиш живота.
УСПЕХ  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 14, 2007, 10:29:44 »

МИла сладка я погледни прекрасния мъж до себе си и си кажи "пфуу какво съкровище имам и така го обичам и той мен и ще бъдем най щастливото семейство на света"и се усмихни girl_in_love забранявам ти да позволяваш на който и да е да ти помрачава настроението и красивата и така мечтана сватба @}->--стегни се и не искам да чета че си разочарована тъжна и не искам никакви негативни мисли да минават през хубавата ти главица give_rose good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 14, 2007, 13:00:38 »

Напълно съм съгласна с момичетата! Горе главата миличка!  good Не си заслужава да си тровиш живота с глупости и неща, за които не си заслужава!  nea
Голяма прегръдка от мен  kiss2
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 14, 2007, 13:09:17 »

Мило момиче, огледай се около теб и виж колко много хора те обичат. Не позволявай на никой да ти развали настроението и запомни, че никой абсолютно нико, не може да ти открадне нито миналото нито настоящето нито пък бъдещето. Те са само твои и са прекрасни като теб самата!
Аз лично зная колко е трудно човек да преглътне нечие отношение, но с годините установих че не е необходимо да променям отношението на хората към мен, а да променя моето отношение към нещата които ми се случват. Затова вдигни гордо глава и им се усмихни. Най-голямото оръжие срещу човешката лошотия е усмивката! Тя ги прави безсилни ! smile
 Твоите хубави дни тепърва предстоят! give_rose
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #69 -: септември 14, 2007, 13:15:23 »

Миличка, ти винаги си била толкова позитивна във форума, като слънчице!  Sunshine Не мога да си представя как е възможно някой да помрачи празника ти, да не говорим, че в случая става въпрос за роднини!  nea nea nea  Каквото и да е станало, опитай се да го преглътнеш и да запазиш само хубавите мигове от  сватбения ден. Ако можем да ти помогнем с нещо и аз, и другите момичета - ние сме насреща!
 Flower Flower Flower Flower Flower
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 14, 2007, 22:15:58 »

Аз незнам какво да допълня, освен, че трябва да мислиш за новото си симейство, което се състои от теб и душито, поне засега  girl_wink и да не обръщаш внимание и да не се срещаш ако не ти е приятно с хора, които могат да те накарат да се почувстваш зле  good
Не съм на твое място и с твоя проблем и не мога да знам точно как се чувстваш, но наистина трябва да се мисли позитивно и да си заобиколена само с положително настроени към теб хора, които те обичат, подрепят и мислят за теб  good give_rose
Обичаме те!  kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 14, 2007, 22:21:51 »

Момичета, за пореден път, оценявам колко много ми помагате и колко сте съпричастни когато ми е най-тежко. Всичко, което сте ми написали е прекрасно, окуражително, позитивно и показва колко прекрасни и добри хора сте! Чувствам се много облекчена когато чета вашите така искрени послания към мен и съм изключително трогната от факта, че имам толкова много виртуални приятелки, които ме подкрепят в този изключително труден за мен и за моя крехък и неукрепнал брак момент! Знам, че всичко, което казвате е така и ми се иска да съм достатъчно силна, за да послушам съветите ви и да мога отново да стъпя на краката си, да се усмихна, да махна с ръка и да забравя, но тази пуста моя емоционалност ще ме довърши. За съжаление когато съм най-щастлива съм най-уязвима и най-лесно ранима и те се възползваха много умело от това, това беше за мен удар под кръста когато най-малко го очаквах и затова ми е много трудно да се съвзема. Да не говорим, че очаквах от съпруга ми някаква адекватна реакция, защото и той беше свидетел на тяхната мерзост, а той нито ме защити, нито ме подкрепи. Това най-много ме трови, мисълта, че той ги оставя да ме тъпчат и огорчават съвсем безнаказано, без дори да се опита да се застъпи за мен. Нали е той този, който би трябвало да ме защитава и подкрепя, нали е той този, който би могъл да поговори с родителите си и да им обясни, че държанието им ме обижда, нали е той този, които би трябвало независимо от всичко винаги да е на моя страна?! Ей това ме тормози милички мои и това е което ме кара да затъвам и да се вглъбявам все повече в тъжни мисли. Ще препрочитам посланията ви и се надявам да ми помогнат, защото когато добри хора като вас изпращат позитивна енергия към мен, това ме зарежда със сили и вяра в добрия изход на нещата! Благодаря ви безкрайно за добрината и съчувствието! Ще се помъча да черпя сила от вашите съвети и дано скоро огорчението и болката ми отминат!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 14, 2007, 22:31:58 »

Миличка, съжалявам, че мъжа ти не те е подкрепил  Oh my ... , макар че би трябвало да го направи, както казваш той е този, който трябва да те подкрепя във всичко и да каже и покаже на собствените си родители, че държанието им те обижда и не си го заслужила с нищо!  good
А всъщност какво стана или не ти се пишат подробности, за да не се афектираш допълнително  angry
Ако ще ти стане по-леко - сподели, ако ли не - ние пак ще продължим да те подкрепяме, защото знаем, че не си залужила лошо отношение от когото и да било!  give_rose
Ние сме се виждали и аз мога да кажа на всички, че Албенка е много симпатично, чаровно и добро момиче и може да бъде много забавна, ако някой не я е угорчил и помрачил настроението й  nea
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #73 -: септември 14, 2007, 22:41:53 »

Мила,prin4ipessa ..усмихни се...и си спомни само хубавата сватба..Ние сме с теб.....и ще те подкрпим..Наистина това, което ти се е случило не е никак приятно. Знам как се чустваш, защото аз няколко пъти съм била изправена пред същото незащитена от моето мило..Само ще ти кажа, че твоя съпруг може би не езнаел как да реагира в ситуацията и се е изплашил. Моя приятел е същия --блокира..и нищо не казва...става неадекватен..и след време когато седнем и поговорим за случилото се..-той ми казва че в такива ситуаци незнае какво да прави,защото е мн труден избора.ако защити мен -майка му ще се обиди много,ако защити нея -аз ще се обидя,а той държи ужасно мн и ан двете ни.Знам ,че правилно е да защитят нас,но понякога те не мислят какво трябва да напрвят.Все пак са мъже,но това не значи, че и те не се чувстват гадно от случилото се.Ние сме емоционалните...те прикриват повече чуствата.Извини ме ако ставам досадна и сравнявам моето с твоето момче,но съм се чувствала безкрайно обидена от подобни ситуации и знам, че те ни обичат и без да искат с мълчанието в ситуацията са ни наранили.....
 Но ти мила ,вдигни глава,поговори с него и му кажи че те е наранил с това....Убедена съм че и той съжалява от постъпката си....Толкова сте сладки на снимките,и така си отивате....не бива след такъв хубав празник,като вашата сватба да си тъжна...усмихни се---пращам ти силна прегръдка и топла целувка.  air_kiss
Биби

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: септември 14, 2007, 22:54:19 от maria_lakova » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 14, 2007, 22:56:22 »

Ами казано накратко това, което ме огорчи бяха негативните им коментари за всичко от сватбата, което по някакъв начин беше свързано с мен, моето семейство и мойте роднини и приятели. Когато разглеждахме снимки и клипове от сватбата и въобще когато станаше въпрос за сватбата имаше два вида коментари. Първия вид беше колко прекрасно и велико е всичко, което те са организирали (а то беше един малък процент, защото аз и семйството ми организирахме почти всичко), колко прекрасен е бил синът им, колко прекрасни са били гостите им и колко много заслуги имат ТЕ САМИТЕ за организирането и осъществяването на тази сватба (което е долна лъжа). Ще си позволя в подкрепа на това да цитирам един тост, който един негов вуйчо вдигна когато се бяхме събрали с баби и още много роднини на официален обяд:"За твоята сватба Илия, която благодарение на нас стана незабравима". Вторият вид коментари бяха оплюване на всичко, което аз, моето семейство и мойте роднини и приятели сме организирали преди сватбата и всичко което сме направили на самия сватбен ден. Отново ще цитирам: "Ди Джея, оператора и фотографа въобще не си свършиха работата. Имаме много забележки" (защото аз ги намерих) "Той баща ти както се беше изнервил щеше да развали нещата" (защото баща ми трябваше да си троши нервите и да се разправя с управата на ботаническата градина, които не искаха да ни пуснат да влезем) "Той мъжа на сестра ти само се прави, че от всичко разбира и развали цялото булчинско хоро", "Те твойте приятели въобще не те пазиха на взимането", "Вашите гости развалиха това и онова". И най-безупречните моменти намериха косур, който е станал по моя вина или по вина на моето семейство или нашите гости. Е, кажете, как да са ми сладки спомените и как да ми се иска да разглеждам снимки като те всичко хубаво опорочиха?!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines