Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:38:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на prin4ipessa - 25.08.2007г.  (Прочетена 92026 пъти)
 
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 30, 2007, 15:46:50 »

Честита сватба и от мен  give_rose
Бъдете много щастливи, обичайте се и постигайте заедно най-големите победи в живота си  CHEERS
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 05, 2007, 10:47:51 »

Честито мила prin4ipessa!  CHEERS Желая ви щастлив семеен живот, много любов и усмивки! И скоро и  baby_girl baby_boy Обичайте се много!  give_rose  girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 05, 2007, 13:37:54 »

Здравейте милинки сладурки! Аз се завърнах в София след много приятни приключения, но за съжаление все още нямам достатъчно време да седна и да ви разкажа надълго и нашироко за сватбения си ден и последвалата го медена седмичка! Но обещавам тези дни да се освободя от задължения и да седна да прочета пожеланията ви и да спретна едно разказче! Липсвахте ми!  kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 05, 2007, 13:53:57 »

Здравейте милинки сладурки! Аз се завърнах в София след много приятни приключения, но за съжаление все още нямам достатъчно време да седна и да ви разкажа надълго и нашироко за сватбения си ден и последвалата го медена седмичка! Но обещавам тези дни да се освободя от задължения и да седна да прочета пожеланията ви и да спретна едно разказче! Липсвахте ми!  kiss2

ау, добре дошла в София! Айде честито! Много се обичайте, миличка и не забравайте че истината е в компромисите! Айде чакаме снимки и пълен разказ!  DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 05, 2007, 15:00:39 »

добре си ни дошла бонбон :DANCE:мноог се радвам че отново си сред нас прелестна си на новата снимка от аватара Bravo с нетърпение чакаме да ни разказваш give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 05, 2007, 15:25:21 »

миличка, добре дошла!!!!!! айде чакаме с нетърпение снимки от чудната ти сватба!!! на аватара виждам една прелестна, щастлива сладурка и мнооооого се радвам, че вече си тук!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 05, 2007, 21:41:48 »

Ей кукличка, знаеш ли откога те чакаме, айде къде са снимчицитеее?От това което виждаме на аватара си направо невероятна girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 05, 2007, 21:54:02 »

И аз нямам търпение да видя снимки сладурано, изглеждаш много красива и щастлива!  girl_in_love
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 06, 2007, 08:51:10 »

Хайде скъпа добре дошла и от мен и да знаеш , че всички чакаме с нетърпение снимки и разказче! Bravo Bravo Bravo
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 06, 2007, 11:14:14 »

Честито!
Пожелавам ви много щастие и живот както в приказките!!!
 Flower Flower Flower
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #55 -: септември 07, 2007, 12:46:28 »

Миличка, честито и добре дошла отново при нас. Умираме от нетърпение да ни покажеш снимчици и да ни разкажеш как е минало!   goody goody goody С пожелание за много щастие и любов!!  CHEERS
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 10, 2007, 14:05:14 »

Мила Принцеске, от кога чакам с нетърпение да пуснеш снимки и да ни разкажеш подробно за сватбата !
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 10, 2007, 15:00:03 »

Мила Принцеске, от кога чакам с нетърпение да пуснеш снимки и да ни разкажеш подробно за сватбата !
Ох, и аз чакам с нетърпение да ги видя с душито в целия им блясък в Ботаническата градина!  girl_in_love
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #58 -: септември 12, 2007, 09:22:00 »

Здравейте милинки сладурки! Аз се завърнах в София след много приятни приключения, но за съжаление все още нямам достатъчно време да седна и да ви разкажа надълго и нашироко за сватбения си ден и последвалата го медена седмичка! Но обещавам тези дни да се освободя от задължения и да седна да прочета пожеланията ви и да спретна едно разказче! Липсвахте ми!  kiss2
айдеееееее! чакамеееее! yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 14, 2007, 00:22:49 »

Здравейте, мои мили виртуални приятелки, съжалявам, че толкова дълго се забавих с моята история, но след като онзи път ви написах, че ще седна в близките дни да ви разказвам, се случиха доста неприятни неща и нямам никакво настроение за нищо. Бях в Разград на гости на свекърите и отношението на всички там ме потисна дотолкова, че не ми се говори нито за сватба, нито за нищо. Даже ми се иска замалко да забравя за тази сватба, защото когато ви написах онези редове бях толкова щастлива и позитивно настроена, а сега просто съм депресирана и много потисната. Извинявайте, че ви разстройвам и разочаровам с тези редове, но в момента последното до което ми е са спомените от сватбата, защото те са бяха опорочени от моите така наречени нови роднини и имам нужда от малко време да ми мине огорчението. Извинявам ви се на всички, знам че сигурно очаквате с нетърпение, но когато на едно птиче му отрежат крилата, то не може и не иска да лети!  Cray
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines