Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:52:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207606 пъти)
 
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #150 -: юли 29, 2011, 13:21:27 »

steli4ka,благодаря от много за полезната. Тъкмо от там ще купим и глината и така наведнъж и двете неща. Слънчоглед ми е любичата книжарница. Като отида там и се "захласвам"  smile
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юли 29, 2011, 15:13:46 »

 Hide2 в слънчоглед и аз ходя само с лимит на парите или с предружител за да ме дърпа да си ходим  blush макар, че в последно време цените им се повишиха малко неоправдано..ама няма как
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 29, 2011, 15:28:47 »

Аз ... егоистично, нахално и отчаяно, да попитам пак тези от вас, които са купували юзчета .... трябва ми информация за търговци и цени (май ще сменяме подаръците за мъжете в последния момент)  beating

аз ги купих заедно с бурканчетата, имат два модела едните са ръчни, другите са правени на машина, харесах тези правени от машина, защото нямат дефекти, криво дъно или мехурчета по стъклото, взех 100мл, защото 50 ми се сториха мн малки по 1.10лв са тези от машина, а ръчните са по 1.40лв погледни в сайта им имат и по 50мл по-евтини разбира се  girl_wink
feeriabg
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #153 -: юли 29, 2011, 21:13:22 »

Момичета, аз много мисля по въпроса с подаръчетата и първоначално изобщо не исках да има, но сега като се замислих и като се поразрових тук там, реших, че може да вземем от онези малки книжчици, в които има пожелания ето линк с нещо подобно http://simetro.com/index.php/product/malki_knizki_kartichki/ това обаче е продажната им цена на пазара по магазините, а аз искам да намеря от къде да ги купя на едро, за да ми излязат по-евтино  girl_wink ако някой случайно знае от къде могат да се купят на едро, ще съм благодарна да сподели  thank you
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #154 -: юли 29, 2011, 21:19:02 »

grazia_m, поздравления за страхотната идея!!!!  Bravo
Наистина на дребно излизат скъпо. Може би ако се свържеш с някоя книжна борса, ще дадат по-добра цена. Успех! Дано да стане, защото такива подаръчета ще са супер!!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #155 -: юли 29, 2011, 21:23:07 »

Аз, по идея на една друга съфорумка, сама ще правя проект на малки книжчици ( около 11 листа - 22 страници), на всяка страница ще има по един цитат за любовта и брака на известни личности. Ще ги дам на печатница, която ще ми ги отпечата на подходяща хартия и ще ми ги пробие, ще ги вържа с панделка - единичната цена ще излезе около 2 лв.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #156 -: юли 30, 2011, 00:06:07 »

Момичета, а някакъв благодарствен текст ще слагате ли към подаръчетата? Сега ми хрумна тази идея малко в последния момент и мисля да я реализирам. Само се чудя какво точно да напиша за "Благодарим". Имате ли идеи? Искам да добавя и текст - "Да си пожелаем сладък живот", тъй като подаръчето е сладко като съдържание smile
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #157 -: юли 31, 2011, 19:55:53 »

Благодаря ти Tonina! Наистина ще пробвам да се свържа с някоя книжна борса и като имам резултат ще пиша, за да съм полезна, ако някой друг си хареса това за подаръчета  smile
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 01, 2011, 10:35:28 »

Момичета, а някакъв благодарствен текст ще слагате ли към подаръчетата? Сега ми хрумна тази идея малко в последния момент и мисля да я реализирам. Само се чудя какво точно да напиша за "Благодарим". Имате ли идеи? Искам да добавя и текст - "Да си пожелаем сладък живот", тъй като подаръчето е сладко като съдържание smile

ето аз мислех един от двата текста да сложа, но се оказа, че няма да има място на картичката, която ще вържа към подаръчето, за това ще е само този текст

Благодарим Ви от сърце,
че уважихте Сватбеното ни тържество
и празнувате с нас!


***
Казват, че любовта не се състои в това
двама души да гледат един към друг,
а да гледат в една посока...
В този приказен и важен за нас ден
 ние гледаме към Вас и сме щастливи,
че сте тук, за да превърнете нашата приказка в реалност.
От сърце Ви благодарим,
че уважихте празника ни и празнувате с нас!



***
Живял някога един старец,
неговия дом бил високо в планината,
при вечните снегове.
И всяка сутрин и всяка вечер
старецът излизал и почиствал
в дълбокия сняг пътечка към своя дом.
Ние искрено си пожелаваме:
където и да се намира нашия дом,
към него винаги да има път,
и този път да не бъде разчистван от нас,
а да бъде утъпкван от нашите приятели!
От сърце Ви благодарим, че уважихте
празника на нашата младост
и празнувате с нас!
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 01, 2011, 10:46:44 »

КатиНка  ето текста,който ние ще използваме  smile

В един свят на несигурност открихме се един друг.
Различни,но и еднакви ние желаем да обединим живота си
и да се развиваме заедно с любов и разбирателство.
Благодарим на Вас нашите приятели и близки,че споделихте
този специален ден с нас.
Присъствието Ви направи нашата радост пълна.


Преведох си го от испански,защото на български нищо не ми хареса  smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #160 -: август 01, 2011, 23:54:27 »

Благодаря за отзивите, момичета. Понеже кутийките са малки, прецених по-кратък текст да използваме и ще впишем само това. Добре, че дизайнерката действа бързо и ги отпеча дори и утре ще се снаждат към кутийките шоколадови бонбони.


* Malyk etiket.jpg (53.38 KB, 428x252 - видяно 3465 пъти.)
Активен
lipolino
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #161 -: август 02, 2011, 06:36:21 »

Здравейте момичета и от мен,на скоро намерих страхотен магазин в София,в който имат много подаръчета,предимно от кристал,но също така имат страхотни ръчно изработени украси за вино,свещи и т.н.Моята приятелка си взе подаръчетата за гостите от там и беше много доволна,тъй като всичките бяха пакетирани в собствена луксозна кутийка и цената им беше на полувина от колкото по другите магазини.
Някъде по-горе прочетох че се търсят кутийки ,не са същите но са подобни и на мен лично много ми харесват.
http://www.hrisima.net/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=56&func=detail&catid=27&id=314
те са бели и целите покрити със брокат.Нейните подаръци бяха в такава кутийка ,но мисля че продават и отделно кутийките.
Вчера се разходих до магазина,тъй като той не е типичният сватбен магазин ,а е църковен магазин,в който се продават освен всичко на църковна тематика,така и сватбени аксесоари и аксесоари за кръщанета.Та вчера като ходих до там бяха пуснали много готини късметчета за хвърляне,които аз лично не съм виждала никъде.Хубавото е че всичко прявят ръчно и еднакви неща нямат.Затова аз лично редовно пазарувам от него. smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 02, 2011, 06:46:15 »

Момичета аз си поръчах от e-bay,ето тези чашки,за подаръчета за гостите какво ще кажете

Чашките ми пристигнаха и са страхотни,само че мисля че нещо им липсва-нз какво ще кажете да мисля ли някаква украса за тях


* !Bw+(M3wBGk~$(KGrHqF,!h8Ev1+zwsMbBMLgQbCWNQ~~_3.jpg (39.08 KB, 800x600 - видяно 242 пъти.)
Активен
lipolino
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #163 -: август 02, 2011, 07:26:57 »

Чашките ми пристигнаха и са страхотни,само че мисля че нещо им липсва-нз какво ще кажете да мисля ли някаква украса за тях

Наистина са страхотни ,но определено им трябва украса за да бъдат завършени.Украси продават по магазините,може да видиш и тук:
http://www.hrisima.net/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=56&func=detail&catid=27&id=336 на мойта приятелка бяха подобни чашите ама в златно, им им сложи от тази украса и станаха супер.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 02, 2011, 08:40:07 »

Дани, според мен така са си много хубави Wink мислила ли си дали ще ги опаковаш в нещо?
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines