Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:47:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207692 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #75 -: юни 23, 2011, 15:59:31 »

 unicusbg, понеже спомена за магнитчета за хладилник. Мислила ли си да си ги направиш ти? Виждала съм в твоя блог коледни ангелчета от студен порцелан (май така се наричаше), а от снимките от сватбата ангелчета и калинки сладки (нали не бъркам, сладки са, нали?). Можеш да си купиш плоски магнитчета и да изработиш подобни ангелчета и калинки от студен порцелан и да залепиш магнитчетата.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 23, 2011, 16:05:40 »

Ние решихме подарък за гостите да са магнитчета за хладилник,но от тези,които са като гумени с наша снимка и надпис с имената и датата на сватбата.Мисля,че е оригинално и ми писнаха тези фигурки,които после само събират прах.Вие какво мислите?
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #77 -: юни 23, 2011, 17:23:46 »

Момичета, преди малко харесах едни порцеланови гълъбчета за сол и пипер в обща кутийка в ebay. Бързам да споделя с вас  smile Какво ще кажете? Прекалено изчанчено ли е? btw толкова прекрасни подаръчета харесах там... smile
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 23, 2011, 17:53:29 »

michelle, истината е, че ще си правя поканите и декорацията за маси (брезови пънчета, декоративно дръвче със снимки, тейбълкартички и чаши с цветен пясък и цветя) и ми се струва, че сили и време няма да намеря и за подъчета.
А иначе за магнитчетата с наша снимка като на tsvetenceto  и аз мислех, но после наистина се зачудих колко от хората ще си залепят нашите муцуни на хладилника...
Май ще разгледам и аз в ebay или ще почакам да ми мине тази безидейна дупка.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #79 -: юни 24, 2011, 10:08:56 »

И аз съм се насочила към покупка на подаръчетата от интернет. За сега съм се спряла на тапи за вино. Комплекта ми харесва много, но ми излиза доста солено
http://cgi.ebay.com/48-Stylized-Heart-Corkscrew-and-Stopper-Sets-/220611226091?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item335d7429eb

http://cgi.ebay.com/90-Vineyard-Collection-Heart-Themed-Wine-Stoppers-/300570913120?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item45fb6c2960

иска ми се да е нещо функционално и тематично, разбира се smile
Имате ли идеи от къде мога да ги поръчам с free shipping за България?
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 24, 2011, 14:08:43 »

unicusbg,  и аз съм се нагърбила с тежката задача да си правя сама цялостната декорация + покани, бутониери и изобщо всичко. Понеже времето и задачите наистина са много реших като подаръчета за гостите да им останат бутониерките. Постарах се повечко върху тях и мисля те да бъдат символичния жест на благодарност към гостите ни. Засега съм на този вариянт, но не изключвам и други идеи лесни за изпълнение, ако изникнат от някъде в последствие. Ето как се получиха бутониерките Според вас стават ли и за подаръчета?  Hmmm


* IMG_4064.jpg (26.09 KB, 267x448 - видяно 329 пъти.)
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 24, 2011, 14:43:52 »

здравейте момичета,

за подаръчета си мислехме какви ли не неща, на мен също ми се искаше да са магнитчета, но се отказахме  sad...сега обаче решихме и вече сме поръчали ветрила, че нали се очаква голям жега да е края на юли  smile и мислихме те да са за жените, а за мъжете да им направим кибритчета с нашите инициали и датата отпред, а отзад да пише нещо благодарствено. Още това с кибритчетата е в процес на обмисляне smile..но като направим поне едничко, ще споделя с вас. Идеята ни е обаче да не ги слагаме на всяко място, ами да са в началото на залата при влизането в едни големи стъклени купи (като по изложенията май smile )и всеки да си вземе...но това също още не е окончателно smile   
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #82 -: юни 24, 2011, 15:50:43 »

steli4ka
Здравей, според мен по-добре купи готови подаръчета и не си играй да ги правиш . Ще ти излезнат същите парички,колкото и материалите за направата. Има китайски магазинчета със страхотни неща-евтини,спокойно може да намерш подаръчета на цена от 50ст и левче. Успех с направата или търсенето  Wink
п.с. А тези сухи цветя,които си сложила ще се изронят или наранят само за няколко дни.
« Последна редакция: юни 24, 2011, 15:52:59 от fashion » Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #83 -: юни 24, 2011, 17:29:15 »

unicusbg,  и аз съм се нагърбила с тежката задача да си правя сама цялостната декорация + покани, бутониери и изобщо всичко. Понеже времето и задачите наистина са много реших като подаръчета за гостите да им останат бутониерките. Постарах се повечко върху тях и мисля те да бъдат символичния жест на благодарност към гостите ни. Засега съм на този вариянт, но не изключвам и други идеи лесни за изпълнение, ако изникнат от някъде в последствие. Ето как се получиха бутониерките Според вас стават ли и за подаръчета?  Hmmm

Аз съм на мнение, че са изключително красиви и фини. Бих предпочела това цветенце пред китайско подаръче.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #84 -: юни 24, 2011, 22:19:01 »

Момичета, за пореден път ще публикувам нашите подаръчета откъде са  blush
http://www.cdmbg.com/wedding_gifts_BG.html
За мъжете бяхме взели от дървените медальони с поставка, а за жените свещ - лилия  blum
Гостите ни бяха очаровани от подаръчетата, почти никой не беше виждал такива сувенирчета. А и като цена са  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 24, 2011, 22:30:05 »

Момичета, ето ги иконките за нашите подаръчета.  smile Оказва се, че идеята ми наистина пасва, защото преместихме датата на Успение Богородично по стар стил, и то просто, защото тогава беше свободна датата. Аз нали си вярвам, че тя си ме пази мен (все пак съм кръстена на нея) и ето - съдбата си каза думата! Освен това Богородица е пазителка и на семействата! Та сега още повече се радвам на идеята за иконки. Ще ми излязат и много евтино! Това на снимката са отпечатаните иконки на фото-хартия. Един лист струва 3.50, а има 30 иконки. Фактически за 180 иконки (на мен са ми необходими 160) дадох 21 лв. Остава да си купя летви от строителния хипермаркет, като за 160 ми трябват точно 4 летви. Те са по 3лв. и някакви стотинки. Ще си купя и един тъмен байц, който е 3-4лв. Само младоженецът ще нареже летвите на парчета, а аз ще залепя на тях иконките. Т.е. около 40 лв. ще ми излязат подаръчетата за 160 гости. И то точно такива каквито ги исках- с вложен мой труд и истинско послание!
Мога да предложа и идея на някой да си направи подобни, но също, вместо иконки, може да сложи снимка на двамата младоженци или нещо друго, което поиска.  smile
Стеличка, много ми харесаха бутониерките!!! smile Според мен си направила много добър избор!


* DSC00701.JPG (35.93 KB, 448x336 - видяно 282 пъти.)
« Последна редакция: юни 24, 2011, 22:32:18 от Monikamaria » Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 25, 2011, 12:25:18 »

Момичета, за пореден път ще публикувам нашите подаръчета откъде са  blush
http://www.cdmbg.com/wedding_gifts_BG.html
За мъжете бяхме взели от дървените медальони с поставка, а за жените свещ - лилия  blum
Гостите ни бяха очаровани от подаръчетата, почти никой не беше виждал такива сувенирчета. А и като цена са  good

Заинтригува ме идеята, на каква цена излиза едно медальонче с и без аромат и за колко време приблизително стават готови?
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 26, 2011, 09:23:26 »

И аз съм в чуденка,пак бях харесала едни бонбонбиери от aegean paradise,и вчера уж отидох са ги поръчам и като ги видях се разочаровах,не са това което изглеждат на снимките изобщо и сега пак съм в начална позиция за подаръчетата
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 27, 2011, 09:31:05 »

Monikamaria, много ми харесва идеята ти и както си ги представям ще се получат чудесно. Аз също като теб искам да е нещо с послание, с мой труд и досега минах през 5-6 етапа на идеи, които в последствие отпаднаха и ако позволиш , ще ти открадна само идеята,  картинката и посланието може да е друго. 
Поздравления за труда  Bravo
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #89 -: юни 27, 2011, 12:10:58 »

Момичета ето една идея от мен http://www.fairymoments.eu/Podaryci_baloncheta.html аз си поръчах папирусчетата от там, след това видях тези балончета и малко ме хвана яд да ви кажа, но пък на някоя от вас може да се харесат също. Агенцията е много коректна не веднъж съм казала...
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines