Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:39:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207647 пъти)
 
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 14, 2011, 15:56:00 »

Ами освен да вмъкна идвете неща *THUMBS*Децата ще се радват -"Колкото повече,толкова повече" dance
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 15, 2011, 10:01:41 »

Момичета, решихме (окончателно) подаръците за гостите да са ветрило за девойките и ключодържател - spanish guitar за момците. В събота отивам на Илиенци да купувам ветрилата и се надявам там да намеря хубави и не много скъпи, но все пак, ако не намеря имате ли идея от къде другаде мога да ги купя или поръчам  on-line ?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 15, 2011, 13:19:31 »

Погледни тук
http://www.vmzona.com/indexin.php?page=product&cat=51&subcat=215&type=548&pid=14203&show=24&sort=id&pageg=1&lp=3#?page=main&cat=51&subcat=215&type=548
http://landofroses.net/search/
на втория сайт задай на търсене ВЕТРИЛО и ще ти излязат 3 страници с ветрила
« Последна редакция: юни 15, 2011, 13:23:33 от anelcka80 » Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #63 -: юни 15, 2011, 13:40:04 »

Здравейте момичета, надявам се и на мен някой да може да даде съвет. Решила съм подаръкът за гостите да бъде "писмо в бутилка". Вече съм написала писмата - те са приблизително с големината на тези късметчета, които дават по заведенията, като си поръчаш кафе. Проблемът е, че ми трябва подходяща малка бутилчица. Вие знаете ли от къде мога да се сдобия с такава? Търсих из разни складове, но не намерих. Някакви идеи?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 15, 2011, 14:00:38 »

Малките шишенца се наричат юзчета... Ето какво открих
http://www.e-kuts.com/index.php?action=11&id=838&ln=1
http://www.anmar-bg.com/cat_06_20.html
http://www.infoterra-bg.com/souvenirs/daily/107-mugs?start=2
В предните части на темата имаше още няколко сайта на производители на стъклени изделия, точно за тази цел...
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #65 -: юни 15, 2011, 21:59:45 »

Здравейте момичета, надявам се и на мен някой да може да даде съвет. Решила съм подаръкът за гостите да бъде "писмо в бутилка". Вече съм написала писмата - те са приблизително с големината на тези късметчета, които дават по заведенията, като си поръчаш кафе. Проблемът е, че ми трябва подходяща малка бутилчица. Вие знаете ли от къде мога да се сдобия с такава? Търсих из разни складове, но не намерих. Някакви идеи?
Evalina, разгледай и http://feeriabg.com/ smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 18, 2011, 17:09:53 »

Момичета, май и с ветрилата ще е сага  cray Днес ходих до Илиенци.... ветрилата, които аз харесвам с намалението за купуване на едро.... ми излизат между 100 и 160 лв. (не искам да звуча като скръндза, но ми струват много, при положение, че това ще е само половината от цената за подаръците.... и не ми се ще да давам повече от 60 лв......  blush)
Ходих и до склада "Земя на рози", там цената беше добра, но самите ветрила, не... първото, което хванах и беше дефектно.... И сега не знам къде да ги търся, мислех от сайт да ги поръчвам, но не мога да намеря такива, които да ме устройват и ..... направо..... цялата тази подготовка по сватбата с всеки изминал ден се превръща в малък кошмар  huhhuh.gif
Моля ви , ако някъде видите да продават ветрила (искам изчистени бели, залтисти или бордо, тип испански, с което отпадат всичките с китайски мотиви) пишете ми, бройката е 80 и сумата, която съм склонна да отделя е около 50/60 лв. (мислите ли че е осъществимо ?  blush huhhuh.gif  )
Активен
Nora_Yo
Новак
*
Публикации: 18


дизайнерски сватбени покани- www.svatbenipokani.eu


« Отговор #67 -: юни 18, 2011, 17:20:03 »

(искам изчистени бели, залтисти или бордо, тип испански, с което отпадат всичките с китайски мотиви) пишете ми, бройката е 80 и сумата, която съм склонна да отделя е около 50/60 лв. (мислите ли че е осъществимо ?  blush huhhuh.gif  )

Не искам да те отчайвам, но мисля че не е осъществимо. Качествените ветрила са от 2 лв нагоре.
За 70-80 стотинки е абсурд да намериш това, което търсиш.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 18, 2011, 17:43:58 »

Ами от това, което видях днес.... си напълно права.... но все пак ...... надявам се  все някъде да намеря (и приказката, че не може хем да стиснеш, хем да пр....., да не е вярна  в моя случай blush)
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 19, 2011, 12:37:13 »

Ами от това, което видях днес.... си напълно права.... но все пак ...... надявам се  все някъде да намеря (и приказката, че не може хем да стиснеш, хем да пр....., да не е вярна  в моя случай blush)

Аз също потърсих по интернет за цени на ветрила и ми се струва, че за тази сума няма да намериш качествени ветрила, но пак най-добре обиколи всички складове на едро пък току виж си попаднала на нещо. Така поне ще знаеш, че си проверила навсякъде и остава или да дадеш повече пари за подаръчетата или да избереш нещо друго. За съжаление трябва да се правят компромиси с някои неща.
Аз примерно за жените съм купила страхотно дамско огледалце, така че и това е вариант. smile Успех!
Активен
pampers4o_f
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #70 -: юни 20, 2011, 16:05:28 »

Ако някой е много зает и няма възможност да направи сам подаръците си за сватбата и не иска да са  много пари може да ми пише на пощата Изработвам подаръци и покани ръчна изработка мога да ви помогна имам много интересни и красиви модели  smile
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #71 -: юни 22, 2011, 11:01:12 »

Браво момичета имате страхотни идеи и аз го обмислям какво да бъде, защото определено вече порцелановите фигурки са доста демоде, имате доста добри идеи...
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 23, 2011, 15:17:13 »

Здравейте, на мен също скоро ми предстои сватба, може ли да ми препоръчате сайт или магазин от който мога да поръчам/купя малки бурканчета 50-60мл, с тапи или капачки без украса, чисто стъкло.  smile
Решили сме за гостите подаръците да са бурканче с мед и малки шишенца с вино или ракия, чиито украса искам сама да направя  smile
Благодаря  give_rose
« Последна редакция: юни 23, 2011, 15:23:00 от valtsvet » Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 23, 2011, 15:42:39 »

Хм...Това с ветрилата е много обезпокоително. Последно и аз на това нещо се спрях, но явно няма да е лесно. Иначе наистина, ама наистина се затруднявам с избора на подаръчета. Първо бяха магнити за хладилник, после цъфтящ чай, кърпички, сапунчета, ветрила... И сега - черна дупка sad
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 23, 2011, 15:56:04 »

И аз съм така!  sad Идеята ми за малки чинийки с нарисувани пейзажи от Пловдив не се хареса на половинката. Повечето гости щели да са от Пловдив и къв бил смисъла!  nea Ама не предлага нищо по-оригинално! Някакви мидички все гледа, ама ние нищо общо нито с морето имаме, нито някаква морска тематика има в сватбата! crazy
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines