Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:05:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 6  (Прочетена 148446 пъти)
 
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #30 -: май 17, 2011, 20:03:00 »

Купих си обувкииии  yahoo  Единствените, които ми станаха и са бели,полузатворени, 35ти номер!
Сега ще си походя из къщи с тях за да им свикна, защото са височки и се чудя дали и да не си взема някои удобни чехли за ресторанта?!?
Снимки - в галерията.
Мила, моите обувки са абсолютно същите!!!!!!!  smile Поздравления за добрия вкус  girl_wink Високи са, но затова пък стоят много елегантно на крака. Мен ако питаш, задължително трябва да си вземем по-ниски обувчици за ресторанта.  smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #31 -: май 17, 2011, 20:04:30 »

Забравих да кажа: Честити да са ти обувките!!   good
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #32 -: май 17, 2011, 20:08:10 »

Петя много са хубави!  good Изглеждат удобни а и тока не е чак толкова тънък. Аз нямам проблем да нося високи токчета, обаче точно за сватбата исках да съм с малко токче, че да съм по-нисичка от младоженеца хаха  funnytooth . Само 12см ни е разликата, та не мога да сложа 10см токче някак си...
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 17, 2011, 20:29:35 »

Забравих да кажа: Честити да са ти обувките!!   good
Tonina, на теб трябва да благодаря give_rose, иначе можеше и да пропусна магазина, но като влязох веднага ги видях! Още няколко дни обикалях, но ... нищо. Днес се върнах с милото, той пък реши,че са много високи и още било рано да ги купувам, колко много време имало до сватбата...тръгна да ме разубеждава, абе голям цирк бяхме в магазина...Двете в един глас с продавачката го убедихме, че след един месец съвсем няма да намеря обувка, защото всичко ще е сандали по магазините (не, че сега не е). Но пък те са стояли и мен са чакали (на никоя друга не й станали, хи-хи). И сега съм много щастлива!
Предполагам съседката отдолу не е beating (доста тракат по пода, ще ги взимам май на работа да ги разтъпквам).
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #34 -: май 17, 2011, 20:50:06 »

Tonina, на теб трябва да благодаря give_rose, иначе можеше и да пропусна магазина, но като влязох веднага ги видях! Още няколко дни обикалях, но ... нищо. Днес се върнах с милото, той пък реши,че са много високи и още било рано да ги купувам, колко много време имало до сватбата...тръгна да ме разубеждава, абе голям цирк бяхме в магазина...Двете в един глас с продавачката го убедихме, че след един месец съвсем няма да намеря обувка, защото всичко ще е сандали по магазините (не, че сега не е). Но пък те са стояли и мен са чакали (на никоя друга не й станали, хи-хи). И сега съм много щастлива!
Предполагам съседката отдолу не е beating (доста тракат по пода, ще ги взимам май на работа да ги разтъпквам).
При нас пък аз се чудех дали не е рано и дали не са прекалено високи за мен, защото макар че съм миньонче нося ниски, почти равни обувки. Половинката обаче заяви, чи ми стоели много добре и хич да не се колебая. Хареса ми, че са класически тип и изчистени като модел. Сега от време на време ги разхождам в къщи и съм много смешна по пижама и с високи обувки.  smile. Дано да намеря и някакви нисички за танци  smile.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #35 -: май 17, 2011, 22:27:17 »

petia_vj, Tonina, много стилни обувки. give_rose Поздравления момичета good
През уикенда с годеникът ми осакатихме моите обувки, защото камъчетата се закачат по роклята.  cray В противен случай шансът да се спъна или да падна е доста голям.Когато ги купувах имах едно на ум, че може да се получи такова нещо, но реших да рискувам. Все пак това бяха единствените сравнително ниски обувки, които ми харесаха. heart Не можахме да махнем всички камъчета, просто няма начин. Като си взема роклята пак ще направя тест за закачане и ще преценя трябва ли още да ги осакатяваме cray
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 18, 2011, 14:28:44 »

Милата... А виждат ли се много обувките изпод роклята?
При на пък много смехотворно се получи - и аз, и годеникът ми и кума и кумата си купихме обувките от едно и също място - по различно време и в различни магазини, но веригата една и съща smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #37 -: май 18, 2011, 18:22:48 »

Ще се виждат обувките, но в момента само ние, които сме ги виждали знаем, че са имали още елементи.  :)Дано да не се налага още да ги преправяме, че тогава ще стане страшно.  cray Другият вариант, който ми хрумна преди малко, е да залепя някакъв плат или цветя върху тези камъни, ако все още създават проблеми. Малко в повече ще ми дойдат цветята, но е по-добре от булка просната по очи  sarcastic
Ние с младоженеца също си купихме от един и същ магазин обувките, в различни дни, но и двата пъти бяхме заедно Wink
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 18, 2011, 18:37:01 »

pinkbird
това кои обувки-
пантофките или на токчетата
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #39 -: май 18, 2011, 18:44:16 »

Дани, токчетата. angry Пантофките не съм ги тествала, но те имат много малко камъчета, основно са някакви нашите топчета, а и обкова на техните камъни е някак по-фин или на мен така ми се струва. pardon
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 18, 2011, 18:57:55 »

Питам защото онзи ден ходих до десетолевките в стз-на 9-ти септември и имаше много хубави бели обувчици,чак се замислих да не си ги взема но вече имам,много са хубави и изчистени,ако си тук може да минеш да ги видиш-Дано да ги има все още,че там разграбват като невидели
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 19, 2011, 08:48:51 »

Аз съм харесала тези: heart
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/malinka_a/41aSsxMKe0L__AA280_.jpg.html?action=gallery
Може ли някой да ми каже, къде мога да намеря подобни?
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 19, 2011, 17:40:33 »

Не съм ги виждала никъде,за съжаление
ти носиш ли високи обувки защото ми се стриват доста височки и предната част май е доста ниска,ако носиш и си свикнала наистина са адски красиви
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 19, 2011, 18:03:28 »

Аз съм харесала тези: heart
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/malinka_a/41aSsxMKe0L__AA280_.jpg.html?action=gallery
Може ли някой да ми каже, къде мога да намеря подобни?
Аз бях с подобни, но не мисля, че Badgley Mischka се продават в БГ, затова си ги поръчай от нета.
http://prikachi.com/images/99/3153099Y.jpg
Аз също много харесвам този дизайнер, двата чифта, които си бях харесала нямаха моя номер. Затова намерих подобни, но пак от нета. Мисля че съм пускала снимка. За съжаление от сайта от който ги взех ги няма вече ,защото аз си ги поръчах преди година.

Ето тук може да си ги поръчаш
http://www.amazon.com/Badgley-Mischka-Womens-Randall-Pump/dp/B002MXYMEI
http://piperlime.gap.com/browse/product.do?pid=763652&locale=en_US&kwid=1&sem=false&sdReferer=http%3A%2F%2Fwww.google.bg%2Furl%3Fsa%3Dt%26source%3Dweb%26cd%3D2%26ved%3D0CC8QFjAB%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.piperlime.com%252Fproducts%252Frandall-P763652.jsp%26rct%3Dj%26q%3DBadgley%2520Mischka%2520Randall%26ei%3DCEHVTcX5O4rFswat6cT-Cw%26usg%3DAFQjCNF3ZZk1YlKIGu8UYbb38FKdzDsygA
« Последна редакция: май 19, 2011, 18:11:47 от tweety bird » Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #44 -: май 19, 2011, 18:43:41 »

Аз гледах подобни в Дайхман но не знам дали в България в момента има същите модели като тук...  Иначе са много хубави!  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines