Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:27:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 6  (Прочетена 147761 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 14, 2011, 20:54:21 »

Егасии тъпото  cray
Но все пак ти благодаря зя информацията.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 14, 2011, 21:12:57 »

http://www.snuggleshoes.co.uk/womens-wedding-bridal-ivory-sandals-peeptoe-shoes-p-3441.html
 Тези са много хубави  Bravo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 14, 2011, 21:28:34 »

Егасии тъпото  :'(
Но все пак ти благодаря зя информацията.

Ето ги същите, имат и твоя номер: http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GOLD-CHAMPAGNE-WEDDING-WOMENS-EVENING-PROM-SIZE-3-8-/310318486554#ht_2459wt_905
И още едни в тази гама: http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GOLD-CHAMPAGNE-WEDDING-DIAMANTE-WOMENS-EVENING-/310318327022#ht_2742wt_905
« Последна редакция: май 14, 2011, 21:30:11 от Princess_of_the_Dawn » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 14, 2011, 21:32:25 »


Да, тези са много хубави, но токът е 6.5 см, на мен ми трябва да е 5 см, защото съм висока и ще стана по-висока от младоженеца.  sad
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 14, 2011, 23:08:41 »

Егасии тъпото  :'(
Но все пак ти благодаря зя информацията.

Намерих ти обувки. smile
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10001_10001_050010349520_-1
Има и твоят номер и са намалени, доставят до България и то само за 7 паунда. Това е много голям магазин, така че проблеми няма да имаш.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 15, 2011, 18:57:32 »

 Princess_of_the_Dawn Тези са направо стархотни ,но нещо не се оправям със сайта нещо не мога да ги поръчам ,защото ги няма в магазина  huhhuh.gif няма и размери и нищо.Е не мога да се оправя в тези сайтове crazy
Благодаря ти ,че си се потрудила да ми потърсиш  give_rose
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 15, 2011, 22:28:35 »

Princess_of_the_Dawn Тези са направо стархотни ,но нещо не се оправям със сайта нещо не мога да ги поръчам ,защото ги няма в магазина  huhhuh.gif няма и размери и нищо.Е не мога да се оправя в тези сайтове crazy
Благодаря ти ,че си се потрудила да ми потърсиш  give_rose

Аз търся за себе си нещо подобно и реших да ти пусна на какво попадам.  smile

А тези от последния линк явно са свършили, вчера имаше, но днес вече не са налични, изкупили са ги. sad
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #22 -: май 16, 2011, 09:48:23 »

Здравейте момичета, трябва скоро да си взема обувките за сватбата, все пак трябва да съобразя височината им с дължината на роклята. Не искам типтичните остри сватбени обувки, а по-скоро красиви бели официални сандали. Обиколих цяла София и никъде не можах да намерия ( с едно изключение, но не сам сигурна дали цвета ще пасне). На всякъде е пълно с тип абитуриентски - с камъчета, на платформи, лъскави и т.н. Мисля другата седмица да се разходя до пловдив, тъй като имам път на там . Моля ви, кажете ако сте попадали на подходящи бели (слонова кост) сандали, да споделите къде.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #23 -: май 16, 2011, 11:08:58 »

Princess_of_the_Dawn мерси за сайта. И аз се опитах да си поръчам обувки от Debenahms обаче не става. Половин час се опитвах и накрая ми писна.. Много се разочаровах, защото си намерих точно такива обувки каквито исках и са почти същия цвят като роклята  cray . Много им е зле сайта! А може и само на мен да ми прави проблеми, но при всички случаи не успях да се справя а не е като да поръчвам за първи път онлайн...  nea
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 16, 2011, 19:15:32 »

Princess_of_the_Dawn мерси за сайта. И аз се опитах да си поръчам обувки от Debenahms обаче не става. Половин час се опитвах и накрая ми писна.. Много се разочаровах, защото си намерих точно такива обувки каквито исках и са почти същия цвят като роклята  cray . Много им е зле сайта! А може и само на мен да ми прави проблеми, но при всички случаи не успях да се справя а не е като да поръчвам за първи път онлайн...  nea

хм, странно наистина, на мен не ми прави проблеми. кога точно ти дава проблем и какво пише?
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #25 -: май 16, 2011, 20:13:15 »

Справих се  danceg . След двучасово кликане и нервене накрая стана  bouncinggirl . Ето тези са http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10001_10001_050010450685_-1?breadcrumb=Home~Shoes~Women Единствения проблем е че не получих имейл от тях, но се надявам все пак всичко да е наред. Аз в Кипър само от там пазарувах и съм доволна от качество и всичко, та не мисля да има проблеми... Нося 40 и си поръчах 7. Четох, четох и би трябвало да ми станат... Мисля може би да им сложа някакъв детайл, примерно брошка от страни или отгоре не знам..Струват ми се малко скучни, но пък е доста трудно да се намерят сравнително ниски обувки от дантела, в този цвят и на тази цена, а аз точно такива исках. Надявам се да ми харесат и на живо и да не се налага да ги връщам и да търся пак, че хич не обичам да купувам обувки...
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 16, 2011, 20:27:20 »

Справих се  danceg . След двучасово кликане и нервене накрая стана  bouncinggirl . Ето тези са http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10001_10001_050010450685_-1?breadcrumb=Home~Shoes~Women Единствения проблем е че не получих имейл от тях, но се надявам все пак всичко да е наред. Аз в Кипър само от там пазарувах и съм доволна от качество и всичко, та не мисля да има проблеми... Нося 40 и си поръчах 7. Четох, четох и би трябвало да ми станат... Мисля може би да им сложа някакъв детайл, примерно брошка от страни или отгоре не знам..Струват ми се малко скучни, но пък е доста трудно да се намерят сравнително ниски обувки от дантела, в този цвят и на тази цена, а аз точно такива исках. Надявам се да ми харесат и на живо и да не се налага да ги връщам и да търся пак, че хич не обичам да купувам обувки...

Много нежен модел. Даже и без брошка са много красиви. 7 номер са точно 40, така че би трябвало да ти станат. Пиши като пристигнат. Дано всичко е наред.  good
Аз също ще поръчвам моите онлайн, но ще изчакам първо да ми стане готова роклята, за да не са различни цветовете.  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 16, 2011, 20:29:47 »

Princess_of_the_Dawn Тези са направо стархотни ,но нещо не се оправям със сайта нещо не мога да ги поръчам ,защото ги няма в магазина  huhhuh.gif няма и размери и нищо.Е не мога да се оправя в тези сайтове crazy
Благодаря ти ,че си се потрудила да ми потърсиш  give_rose

Ето ги същия модел в амазон и има твоя номер 5. Купувай докато не са свършили пак. smile
http://www.amazon.co.uk/Debut-Gold-Dale-sandal-heel/dp/B0040Y2M5S
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 16, 2011, 21:53:45 »

Princess_of_the_Dawn Златна си  air_kiss
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 17, 2011, 19:54:08 »

Купих си обувкииии  yahoo  Единствените, които ми станаха и са бели,полузатворени, 35ти номер!
Сега ще си походя из къщи с тях за да им свикна, защото са височки и се чудя дали и да не си взема някои удобни чехли за ресторанта?!?
Снимки - в галерията.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines