Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:37:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Автомобилът на младоженците 2  (Прочетена 146269 пъти)
 
venelinapeeva
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #225 -: юни 08, 2014, 10:45:38 »

Бихте ли ми предложили фирма за коли под наем (гр. Пловдив), тарся по специално...Лимозина, Ретро авромобил, Бмв или Мерцедес...
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 16, 2014, 14:32:48 »

 Включвам се тук с молба за помощ.  witch
 Имате ли координати на коли под наем за София? Проверихме на много места, включително услугата на Сватбения център, но не сме намерили подходящата кола все още. След много звънене и уговорки до сега сме били да видим само една кола, другите все не са на разположение.  nea
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 17, 2014, 10:45:56 »

Включвам се тук с молба за помощ.  witch
 Имате ли координати на коли под наем за София? Проверихме на много места, включително услугата на Сватбения център, но не сме намерили подходящата кола все още. След много звънене и уговорки до сега сме били да видим само една кола, другите все не са на разположение.  nea
виж тук - http://limuzini.eu/  witch
Защо не се опитате да намерите и разпитате ваши приятели или познати с хубава кола и да я ползвате нея за сватбата?
Нашия кум така намери кола за тях. Бяха с едно много хубаво Ауди.  А пък ние бяхме с джипа на баща ми,но пък ако той нямаше джип щяхме да си намерим друга кола. Чичо ми също има готин джип.
Макар,че ние не държахме много,много с каква кола ще сме,накрая така се случи,че баща ми настоя да сме с неговата и ние се съгласихме.  blum
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 17, 2014, 10:49:52 »

И аз бих поразпитала близки.

Ние май ще сме с ретро автомобил от любимата марка на половинката. Човекът се дърпал да му даваме пари, но ми се ще по някакъв начин с нещо да му благодарим. Съвети?
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 17, 2014, 13:40:24 »

Black В 1 часа през ноща преди сватбата се счупи автомобила ,който бяхме уговорили за сватбата.Наши приятели откриха хубав автомибил и собственика е просто познат на ММ.Подчертавам познат.Дойде в уговорения час за да украсят автомобила му,3 часа стоял отвън със запален двигател за да ни е хладно като седнем.Не се качил в милото за да изпие и едно безалкохолно.След като ме вземаха се оплаках ,че от напрежение цялата съм се схванала и хоп момчето ми пусна масаж на седалката  blum .В църквата също не угаси автомобила.През цялото време му се молихме да му дадешм поне 50 лева за бензина ,който изгори , но той беше непреклонен.Тогава му казах,че ако не дойде да празнува с нас на сватбата ще му запаля колата  tease Е,съгласи се ...дори се забавлява ,но като минавахме през гостите за наздравицата натикал 100 лева в джоба на милото ,сборичкаха се,но шофьорът беше непреклонен ,а накрая ни благодари и за хубавата вечер.
Мисълта ми е,че има такива хора.Като не иска пари ,значи просто за него  чест ,че сте с неговата кола Wink
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #230 -: октомври 17, 2014, 20:51:43 »

Ние бяхме с нашата си кола, не е някаква страшна марка, но е новичка, на 1 година. Без никаква украса. Шофьор - булката (аз!!!) - голям кеф!
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: октомври 24, 2014, 10:57:36 »

При нас ангажимент за колата пое моя баща! Причината е  , че той си се занимава с коли от както се помни . pardon Радвам се , че поне за едно нещо от организацията на сватабата няма да мисля .  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 10, 2015, 13:04:57 »

Супеер много искахме да имаме ретро автомобил на сватбата, но ще ни струва към 500лв, а и без това с видео и фото надвишихме много бюджета, та ще сме с джип (Cayenne) най-вероятно  pardon cray
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 10, 2015, 13:40:59 »

Имаме няколко приятели, които мислиме да ги питаме за колата, но по големия проблем е украсата  pardon
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 10, 2015, 13:43:55 »

И аз много искам ретро автомобил, като ми казаха да гледам в olx пускат обяви директно собственици и има такива по 200-300лв., но засега изборът не е голям  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 10, 2015, 14:25:59 »

Имаме няколко приятели, които мислиме да ги питаме за колата, но по големия проблем е украсата  pardon

Украсата на колата ще е възможно най-малка... малко цветя, номер на колата (евентуално!) и до тук smile ти какво си представяш?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 10, 2015, 14:27:49 »

А това с номера, не е ли проблем ако те спре пилиция pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 10, 2015, 14:29:57 »

Не е проблем номера, може да сложите или имената си или надпис младоженци..
Мъжа ми иска такива сърца като на снимката.. но аз не съм много за  pardon


* 946557_614117101933460_1904724344_n.jpg (17.9 KB, 448x297 - видяно 454 пъти.)
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 10, 2015, 14:32:17 »

 Oh my ... леле,на това му се казва украса Bravo Уникална е,страхотна.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 10, 2015, 14:37:20 »

Уоуу на мен ми идва в повече, като не искам да те засегна или обидя. От цветя ли е направено това? Може да се сложат сърца от тел, и отгоре да се подредят цветята, тюля е ясен..  pardon
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines