Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:11:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Автомобилът на младоженците 2  (Прочетена 147274 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 01, 2013, 11:21:17 »

Пари за подобни глупости няма да даваме, да се правим на такива, каквино не сме  nea, но и аз се чудя кой ще кара, дали да е мъжа ми или да помолим някой приятел?
И само за протокола да отбележа, че в момента караме старата кола на свекърва ми /форд фиеста от 1994 и ИМА климатик/. И аз не съм чула да се продават нови коли без климатик, доплаща се ако искаш да е климатроник, да е на повече зони и т.н. Баща ми си купи чисто нова кола, базов модел без никакви излишни екстри и има двузонов климаник  shok да ни повярва човек направо!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #151 -: април 01, 2013, 11:24:11 »

Ами това вече наистина е личен избор smile Имате достатъчно време, ще помислите и ще си прецените плюсовете и минусите и така... smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #152 -: април 01, 2013, 11:30:19 »

Ние пък дори не сме обсъждали колата за сватбата, все ще се намери приятел ентусиаст да ни кара на деня. Но пари за кола под наем няма да дам, защото са си пари на вятъра. Изобщо също така не ме интересува какъв цвят или марка ще е колата, въпросът е да ни закара до гражданското цели. smile

Междудругото, работя в автомобилната индустрия и мога да потвърдя, че има чисто нови автомобили без климатици/климатроници, но и да няма има ли значение?
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #153 -: април 01, 2013, 11:32:06 »

Лично за мен даването на луди пари за кола под наем си е чисто разхищение! Кола ти трябва, за да стигнеш от точка А до точка Б. Никой не го интересува с каква кола са младоженците, стига да е достатъчно голяма, за да се поберат в нея. Много по-разумно ми се струва тия 150 или повече лв. да се спестят и да отидат по друго направление и без това има толкова много разходи по една сватба и парите все недостигат. В колата прекарваш най-много час от целия ден.

Ако мога да вметна и моето лично мнение, от опит smile . Автомобилът си е необходимост, освен ако сватбата не е организирана в кварталната църква, където случайно е и ритуалната зала и ресторантът.Тоест всичко на 5 минути пеша.Колко често е така? А това, че в автомобилът прекараното време е около час и това е така, но между ритуалите, нали все пак също минава време?Ако не сме ангажирали някой близък, който общо взето да изпусне официалната част от сватбата това не е никакъв проблем...
От друга страна като наемете автомобил със шофьор си спестявате притесненията относно пристигането на съответното място на време, защото това са хора които правят това не за първи път и са подготвени.Знаят колко би отнело от точка А до точка Б, а после и до С и го правят така, че младоженците да нямат грижата и за това.И всичко се случва в спокойна и комфортна обстановка...А колкото до цените на тези автомобили , винаги има и по-достъпни и в същото време хубави алтернативи.
http://pitcrus.blogspot.com/   . Ние бяхме с този автомобил и останахме много доволни. Даже все още потдържаме приятелски отношения със собствениците.Много свестни и готини млади хора smile. Горещо ги препоръчвам!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 01, 2013, 11:41:13 »

Ами при мен нещата са така, Банкя е малка и всичко е на 5мин. едно от друго! И кола да си наемеш не е гаранция, че няма да закъснееш. И неискам никого да обидя или да засегна по никакъв начин и се извинявам за следващото си изказвани - за мен крайслера изобщо не е красив, да не кажа друго.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 01, 2013, 11:46:01 »

casky, това с шофьора още не сме го доизмислили, но със сигурност няма да е милото. Имаме достатъчно приятели, които можем да помолим за тази услуга.
По принцип клоним към вариант 2, хем колата е по-хубава, хем върви с шофьор.
При нас разстоянията не са дълги, за обредния дом и църквата се спира на едно място, след това ресоранта е на 7км. По-дълго (около 20мин) единствено ще пътува младоженеца от тях до мястото откъдето ще ме взимат.
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #156 -: април 01, 2013, 12:20:11 »

Ами при мен нещата са така, Банкя е малка и всичко е на 5мин. едно от друго! И кола да си наемеш не е гаранция, че няма да закъснееш. И неискам никого да обидя или да засегна по никакъв начин и се извинявам за следващото си изказвани - за мен крайслера изобщо не е красив, да не кажа друго.
За това животът е така "шарен".Ами ако всички харесвахме едни и същи неща... smile ? Този Крайслер е от колите, които или страшно много се харесват или обратното.Май средно положение няма.На нас много ни допадна това, че е различен от масовите автомобили по пътищата и си има индивидуалност и характер! Наистина smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 01, 2013, 17:18:48 »

ние,които не искаме да наемаме коли и можем да разчитаме на приятели, сме си направили някаква сметка, не е нужно да харчим допълнително за да се повозим(мое мнение, с което НЕ искам да засегна никого)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #158 -: април 01, 2013, 23:24:51 »

И аз изобщо не съм мислила за наемането на кола за сватбения ни ден. Струва ми се безсмислено. Може да е най-старата кола, но ако си е наша (или на близък човек) то това ще си е идеалната сватбена кола за мен smile Защо ми е чуждото? И освен това да плащам за това "чуждо",все едно ще са малко разходите около самата сватба,ще е си е чисто прахосничество.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 02, 2013, 00:24:22 »

Ние нямаме кола, а и не искаме да ангажираме някой близък, затова решихме да си наемем кола с шофьор. Ще си потърсим нещо достатъчно широко и удобно, защото сватбата ни е вечерна в петък и ще хванем всички възможни задръствания, а ритуалната, църквата и т.н. са на голямо разстояние едно от друго.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 02, 2013, 17:56:35 »




няколко  предложения smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #161 -: април 02, 2013, 21:40:28 »

 Сватбаааа


* wedding.JPG (62.59 KB, 501x878 - видяно 373 пъти.)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #162 -: април 02, 2013, 21:44:27 »

Страхотни са good
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 03, 2013, 00:58:28 »

emmmmmy, точно за нещо такова си мислех good И тази количка с голямата панделка отзад е много сладка  give_rose
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 29, 2013, 09:18:20 »

искам още интересни украси
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines