Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:21:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Автомобилът на младоженците 2  (Прочетена 146290 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #120 -: август 30, 2012, 17:22:25 »

Аз бях с кабрио на бала и да си кажа - беше си екстра. Като се вдигнат страничните прозорци, не духа толкова. Ама все пак на бал и на сватба идеята е да се кара бавно та всички да те видят  blum
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 30, 2012, 17:27:08 »

хахахах,Алечка  наистина  си  права,че е  така:)
Ние  бяхме  с  Ягуар,барабар с вързаните кутийки от  зад:))Ако  не  са ни  видяли ,то поне  са  ни  чули:))
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 10, 2012, 19:37:00 »

нашата кола бе ауди ес 6 http://audichoise.com/media/gallery/s6/audi_s6_0148.jpg ще сложа снимки после с цветята  smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 17, 2012, 12:58:36 »

За мен марката няма особено значение, макар че една лимузина добре ще ни дойде dodger Държа колата да е бяла, както всичко останало. Мой роднина изяви желание да се погрижи за колата, няма как да му откажа, а ме е срам да изявявам претенции. Мисля, обаче, че той сам ще се поинтересува какво искаме Ashamed Така или иначе няма да нахалстваме за лимузина, и без това зимата в нашия планински район ще е доста трудно с нея.
Много се двоумя за украсата. Мислите ли, че януари ще е удачно да е украсена с живи цветя ohah Струва ми се, че след 2-3 километра, особено, ако вали сняг, ще са замръзнали и съответно няма да изглеждат особено красиво sad sad sad
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 27, 2013, 22:19:23 »

ние категорично ще сме си с нашата кола,безумно е при положение че имаме 2 коли да наемам друга и да харча пари.вярно че не са кой знае какво/не са от луксозните лимузини/ но пък и честно казано не ми пука.Малката е мерцедес а класа,голямата е ауди в80.определено за мен няма значение в коя кола ще седна,важното е да ни закара.в другата кола ще са родителите ми .определено няма да има украса защото не ми допадат и мисля да се лиша от този разход.просто колите ще бъдат измити предния ден.а относно шофирането-понеже при нас няма да има вземане,родителите на мъжа ми и кумувете ще дойдат с 2 коли от провинцията,тръгваме всички от къщи и моя мъж ще кара колата в която ще сме ние.всичко е въпрос на личен избор.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #125 -: януари 28, 2013, 01:00:28 »

Лимузина никога не съм искала, прекалено снобарско ми е (да не казвам смешно blush ) и доста се разминава от моята същност и представите ми за "доказване". Нашата кола беше Пасат, даже не знам какъв модел (не обърнах внимание), но знам че като излезе преди няколко години ми беше сред любимите biggrin
Кръстникът ни го караше и за мен това е най-добрия вариант.

Честно казано никога не съм мислила толкова много за колата след като няма да я карам аз  blum blum blum

Кръстниците я намериха, питаха дали искаме и че ще е от тях с всичко покрай нея, ние казахме че я харесваме и толкова... Но пък си искахме номера с младоженци и т.н и украса каквато искаме и си дойде точно така както искахме..

П.П. Относно забелязването на всеки светофар се обръщаха и гледаха не колата, а мен biggrin Всички деца по пътя бутаха майките си, така че определено колата за мен не е никакъв фактор...а още повече след като не я карам аз както казах biggrin И единственото смислено нещо от цялата кола беше украсата, която смъкнахме и сложихме в ресторанта (такава я исках)....
« Последна редакция: януари 28, 2013, 01:15:38 от casky » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 28, 2013, 10:45:32 »

Единственото на което държа е да е бяла, но моето Мило иска да сме с нашата, а тя е червена ! Разваля ми цялата цветова концепция - бяло и синьо beating
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 28, 2013, 10:48:41 »

За Варна някой да ми препоръча бели коли.. на каква цена вървят smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 07, 2013, 11:08:16 »

За мен също колата няма особено значение, още повече че при нас всичко е на по 5мин едно от друго и няма да се возим кой знае колко. За сега ще сме с колата на баща ми една кия карниваб, тя е ван, но е висока и отпред прилича на джип малко. Безсмислено ми е да даваме луди пари за кола, която така или иначе после никой няма да помни, а и едва ли някой го интересува.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 08, 2013, 16:15:47 »

много сладка украса за колата:

и обяснение как да се направи :
http://www.marthastewartweddings.com/227361/pom-pom-car-decoration?czone=inspiration/good-things/fifty-good-things&center=312332&gallery=228885&slide=238501
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #130 -: март 08, 2013, 19:26:02 »

Ние сме пеша  Bravo

Но ако не бяхме, Еми точно това щеше да е колата ни, много стара и с такава романтична украса smile
« Последна редакция: март 08, 2013, 19:27:35 от Мрявка » Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 31, 2013, 11:25:16 »

Здравейте, момичета!
Искам аз да си направя украсата на колата....не ми се иска да е нещо претенциозно - може би две тюлени ленти и отпред посредата малко цветя за разкош....ако сте срещали сайт в който да е обяснено как точно се закрепват и аранжират тези украси ще съм благодарна да го напишете  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 31, 2013, 11:39:47 »

Здравейте, момичета!
Искам аз да си направя украсата на колата....не ми се иска да е нещо претенциозно - може би две тюлени ленти и отпред посредата малко цветя за разкош....ако сте срещали сайт в който да е обяснено как точно се закрепват и аранжират тези украси ще съм благодарна да го напишете  blush
http://www.youtube.com/watch?v=_i51B9Ysv9o

http://www.brideonashoestring.com/2009/11/diy-wedding-car-deco.html

http://www.malaysiabrides.com/forum/topic/25041-diy-wedding-car-deco/
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 31, 2013, 12:37:56 »

не знам защо лимузините са толкова скъпи и колите под наем също,просто е безумие....колата ми е последна грижа имам право на избор smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #134 -: март 31, 2013, 13:12:07 »

 Напротив, колите в България са много евтини, евтина е и услугата. Чисто нова кола наемаш за 70 лв., един куверт. Шофьорът на колата за още толкова....2 куверта. 140 лева не е висока сума. Разбира се става въпрос примерно за поло, голф, опел....При други желания сумата е по-височка. Лимузините са по-скъпи, но не и безбожно скъпи. Реално всеки може да си позволи нова кола за сватбения ден. Друг е въпросът, че на някои не им се плаща, търсят всичко да е FREE.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines