Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:47:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благодаря на Нели Праматарова - Асеновград  (Прочетена 22125 пъти)
 
Elity
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 14, 2009, 18:11:51 »

здравеите момичета,искам само да попитам дали знаете цените и как варвят
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 14, 2009, 22:33:14 »

Elity, има най-различни модели и следователно и цените варират. Мога да ти кажа че на мен дългият вариант на роклята, късата пола (120лв.) и чантичката (поръчка) ми излезна всичко към 470лв. (+ - 20 лв.). Просто много зависи какво търсиш и искаш
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 15, 2009, 11:21:44 »

и моята рокля излезе около 500 лева, поръчах я с допълнително тюл (тази, която пробвах, беше с по-малко), и сложихме камъчета, тъй че не помня кое точно я оскъпи
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 09, 2009, 16:59:50 »

Нели Праматарова няма ли ателие в София?
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 10, 2009, 09:58:54 »

 За съжаление вече няма, затворили са магазина си!
Моята рокля излезе 750лв., но това е защото избрахме малко по-скъпа дантела, иначе в изначалния си вариант роклята струваше 550лв. Много съм щастлива, Нели и нейният екип са истински професионалисти!:) Нямам търпение да отида да взема готовата си рокля!:)
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 10, 2009, 12:43:36 »

За съжаление вече няма, затворили са магазина си!
Моята рокля излезе 750лв., но това е защото избрахме малко по-скъпа дантела, иначе в изначалния си вариант роклята струваше 550лв. Много съм щастлива, Нели и нейният екип са истински професионалисти!:) Нямам търпение да отида да взема готовата си рокля!:)

Много се радвам, че вече си имаш рокля и то точно тази, кояти Ти искаш  Bravo Bravo Bravo Като я вземеш ще се радвам да я покажеш да я видим .
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 13, 2009, 13:08:22 »

 Даааааааа, успях да избера рокля, дори с повече екстри от тази на Холидей Сона, която ти бях показала по-напред в темата за Нели Праматарова. Роклята ще е с отворен гръб ( в същото време покрит с дантела) и малък шлейф отзад.lol) Изключително съм доволна от отношението на Нели и целия екип. Не налагат мнение, но дават много ценни съвети, които са полезни за хора,които не разбират от това изкуство.lol)
Ще ходя да взема ролята чак в началото на април, тъй като се рабрахме първо да си купя обувки и след това с тях да отида и  да направим корекции ако такива са неоходими lol)
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 13, 2009, 22:13:19 »

 Bravo Bravo Bravo поздравления. Най-искренно се радвам за теб. Писах ти и на лични, и все пак - Поздравления

П.С.: Ще чакаме снимки  give_rose
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 08, 2009, 08:27:42 »

 Щастието ми е пълно!:) Всичко, което съм казала по-нагоре в темата се оправда изцяло. Роклята ми изглежда прекрасно. Цял ден доизкусуряваха малките детайли, което направи впечатление не само на мен, а и на всички абитуриентки и техните майки, които влизаха една след друга, за да избират модели на абитуриентските си рокли. Роклята се гъне единствено по тялото ми, цялата дантела е опъната по корпуса на роклята:) В крайна сметка най-важното е, че резултатът за мен е впечатляващ. След месец и половина ще кача много снимки, за да видят всички. Притеснявам се да го направя сега, защото бъдещият ми съпруг знае за форума и е възможно да поразгледа. А искам да го изненадам! danceg
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 08, 2009, 23:11:19 »

 Bravo Bravo Bravo tonibonboni, честито за роклята , значи вече е готова - какво по - хубаво от това. Остава само да чакаш Големият ден. Ще чакаме да гледма снимки.  girl_wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 09, 2009, 13:30:57 »

Момичета, и аз мисля да си поръчвам роклята от там. Двуомя се, но за сега нищо друго не ми е харесало. А и знам че е добра в това, което прави huhhuh.gif
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 15, 2009, 13:09:58 »

 Аз съм с две ръце "ЗА"! Най-хубавото е, че имаш достатъчно време!:) Успех! good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 15, 2009, 13:17:47 »

Мерси, tonibonboni. Дано и аз да остана доволна от нея Bravo
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #28 -: юли 05, 2009, 16:18:22 »

Моята рокля също беше на Нели Праматарова.Много си я харесвам, защото прави уникални рокли Bravo
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines