Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:59:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sonja - 28.05.2011  (Прочетена 34715 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #75 -: май 31, 2011, 18:21:28 »

Sonja, честито и от мен! Бъдете здрави, много щастливи и винаги влюбени! Чудесно е, че сте си изкарали супер, а за това, че си била много красива булка - нямаме съмнения Wink Прекрайте си хубаво в Италия и после да ни покажеш снимки и от там smile
Активен
mani4eto85
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #76 -: май 31, 2011, 18:31:30 »

Честито Соня.
Бъдете много,много щастливи и нека в семейството ви винаги да цари спокойствие и разбирателство!!
И да знаеш,че всички чакаме снимки danceg danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 05, 2011, 03:11:05 »

Честито, мила! Обичайте се много с младоженеца и бъдете безкрайно щастливи!!! И скоро да ни зарадваш с новини за бебче!  weddingday Party time
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #78 -: юни 14, 2011, 16:57:19 »

Привет момичета!!!
Върнахме се от Италия!! Беше невероятно, страшно ми хареса, ходихме в Рим, Сиена, Пиза, Флоренция, Верона и Венеция.. Всичко беше приказно, естествено, Венеция най-много ми хареса, страшно романтичен град, возихме се и на гондола:))  yahoo
Беше приказно, но за жалост мина много бързо и сега.. нищо не ми остава освен да си чакам видеото и снимките, които довечера вече ще видя, и утре ще ги донеса на работа да кача малко и тук, да ме видите smile
Просто не знам къде съм, цяла седмица романтика, толкова много неща видяхме и толкова много неща ни се случиха, че имам чувството, че са минали месеци и сега въобще не мога да вяза в час, а от днес съм на работа..:/ Хич не ми се работи, искам да се преместя да живея в Сиена и да се разхождам из парковете по цял ден.. lol
Препоръчвам го на всички, които не са ходили в Италия, задължително да отидат поня веднъж, когато имат възможност, просто съм много впечатлена и особено от Ватикана - това е мястото, което всеки християнин трябва да посети поне веднъж в живота си.. Базиликата е грандиозна, величествена, пищна.. и все такива думи ми идват наум, ако трябва да я опиша smile Просто е много красиво там smile  heart Пожелавам ви на всички да отидете в Италия и да се порадвате на красотите smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 14, 2011, 17:10:06 »

Соня, мого се радвам да те видя отново сред нас, толккова щастлива и заредена с емоции и любов heart Радвам се, че сте си изкарали медената седмичка толкова добре и се надявам скоро да се включиш и с по-подробен разказ за вашия сватбен ден  blum
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #80 -: юни 16, 2011, 12:58:40 »

Привет smile
Снимките са готови  yahoo lol)
Ето няколко:
Тук младоженецът ме взима:

На излизане от хотела:

В ритуалната:




На излизане от ритуалната зала:


Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 16, 2011, 13:03:55 »

Много хубава булка си, роклята ти е страхотна и ти седи идеално yahoo Защо не си направиш сватбен албум и не качиш повечко снимки blum А как ти се отразява семейния живот blush
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #82 -: юни 16, 2011, 13:04:30 »

Чудесни снимки, чудесна рокля, също толкова чудесно було! Всичко е много добре премерено и красиво, без да е просто или натруфено smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #83 -: юни 16, 2011, 13:06:07 »

Фотосесията:









Ако ви харесат, може да видите всички снимки тук: http://www.ivoisonia.org  smile Wink
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #84 -: юни 16, 2011, 13:15:27 »

Много ви благодаря момичета! smile За сватбения албум, не знам как, пък и не ми се занимава, на сайта ги има всички снимки smile
Ами брачния живот много добре ми се отразява, не че е по-различен от предишния, защото ние от 5 години живеем заедно вече, така че си бяхме семейство и преди да се оженим, само сега е вече официално lol
Иначе е много хубаво, защото покрай еуфорията от сватбата и медения месец ни стана едно романтично и като че ли се обичаме повече, не се караме.. абе изобщо идилия..  DANCE
Иначе покрай сватбата и сега с готовите снимки от сватбата и снимките от Италия сме влезли в една серияяя..  Всяка вечер имаме гости smile Направо не можем да смогнем да готвим  ROFL Но е много хубаво и сега като стана топло и лятно и ми е много готино, с всичките си приятели се видяхме, всяка вечер купони.. Много е весело у нас сега, дойде ни настроението покрай сватбата, защото ние по принцип сме доста скучни, само работа и вкъщи никъде не излизаме, но сега нещо сме се развихрили lol)
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 30, 2011, 09:01:01 »

Здравей.
Пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот.
Разгледах снимките ти и сте страхотна двойка. А за фотографа нямам думи - аз съм от Павликени и едвам познах Бора, и ритуалната зала.
Живея във Варна и направо ти завидях за ресторанта. Моята сватба беше на Арбанаси и спорих дълго и продължително със свекървата, че не искам Бора. Ако тогава бях видяла твоите снимки просто щях да искам да е там.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 30, 2011, 09:14:24 »

Страхотен сайт и страхотни снимки са ви направили,а за младоженците-много красиви  :weddingday:Пожелавам ви много любов и само усмивки във вашето семейство *INLOVE*Бъдете щастливи!
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 30, 2011, 09:45:10 »

Страхотни сте, уникални... Снимките ви също са прелестни give_rose
Бъдете много, много щастливи и вечно влюбени heart  twohearts
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #88 -: юли 04, 2011, 16:24:52 »

Супер сте момичета, много ви благодаря!!! lol
buba_katinka, аз също не исках да е там, но свекърите държаха, защото познават всички, и наистина ресторанта не е нищо особено, но затова пък вложихме повече в украсата, за да стане хубав smile А и хубавото беше, че ни оставиха до сутринта колкото си искаме да дивеем и не сме плащали нищо допълнително, имахме си и наши двама готвачи, които ни позволиха да вкараме в кухнята /което в никой ресторант няма да се съгласят да направят../ Така че аз съм много доволна от Бора lol  good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines