Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 13:55:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sonja - 28.05.2011  (Прочетена 35019 пъти)
 
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #30 -: май 17, 2011, 14:37:15 »

shosheto, мерси.. засега нямам спокойствие, но ще разберем утре, като излязат резултатите дано да се успокоя..
Иначе ние сме решили засега нищо да не отменяме и си караме по план.. Милото ходи днес да поръча тортата, апък ако недай се боже сме заразени, ще си я изядем двамата /тя е малка само за разрязването, 20 парчета/. Днес взехме и третата шаферска рокля и сме готови и с тях, четвъртата ще си я вземе на 25 май като си дойде в БГ.
И общо взето всичко си караме по план засега, пък дано не се наложи да отлагаме sad  cray
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #31 -: май 17, 2011, 21:09:18 »

Стискам палци сватбата да мине перфектно и да бъде на деня, който сте си избрали.  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #32 -: май 18, 2011, 06:49:45 »

И аз стискам палци всичко да е наред, но се чудя, ако се бяхте заразили, не трябваше ли вече да сте имате пъпчици... Аз съм карала варицела и да ти кажа брат ми ме зарази и веднага се появиха pardon Дано ви няма нищо и да имате прекрасна сватба!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #33 -: май 18, 2011, 08:29:05 »

Благодаря ви Тiama, shoshetogive_rose
Ами незнам, но пише, че инкубационния период е 2 седмици, т.е. точно за сватбата се пада да се обринем, ако сме се заразили... :/
Ох днес ще разберем и ще пиша следобяд, цяла сутрин съм със свито сърце..  cray
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #34 -: май 18, 2011, 15:05:45 »

Момичетаааа!!! Излязоха ни резултатите и сме здрави и двамата!!!!  yahoo  yahoo  yahoo
Милото я е карал, аз не съм, но не съм заразена!!!  danceg Наистина има господ или е някакво чудо, незнам, направо не мога да повярвам!!  yahoo
Леле нямате си представа колко ми олекна.. smile  smoke
Вече съм по-спокойна и си продължавам напред със задачките smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 18, 2011, 15:12:29 »

Соня, направо изтръпнах, като видях че си писала, честито!!!! yahoo yahoo yahoo Bravo danceg Сега чакаме много разкази, подробности, снимков материал и т.н. blum
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 18, 2011, 16:05:45 »

Радвам се много , че всичко се размина (явно много силно сме стискали палци blum)
Сега остана да се наслаждаваш на оставащото време  smile до прекрасното събитие
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #37 -: май 18, 2011, 16:33:50 »

Страшно се радвам! Не сме стискали палци напразно smile Вече можете да дишате спокойно и да се насладите на подготовката!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 18, 2011, 16:37:56 »

О, Sonja, слава Богу, направо камък ми падна от сърцето, че се чудех какво става с вас! Чудесна новина, вече можете да си отдъхнете и спокойно да се готвите за сватбения ден heart
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #39 -: май 18, 2011, 17:11:43 »

Супер! И на мен ми олекна като прочетох че всичко е наред!  yahoo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #40 -: май 18, 2011, 17:30:59 »

sonja, страхотна новина Bravo Много се радвам за вас  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 18, 2011, 22:12:42 »

Яяя, кой си имал темичка! blum Хайде, честита да ти е и да я напълниш с прекрасни новини!  give_rose give_rose Относно гадната варицела  beating , много се радвам, че ви е подминала!  yahoo Явно любовта я е прогонила!!!  yahoo
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #42 -: май 19, 2011, 01:46:13 »

Браво :-) Това е много добра новина
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #43 -: май 19, 2011, 09:34:46 »

Благодаря ви момичета, страхотни сте!! smile Не знам какво щях да правя без вашата подкрепа smile
Аз започвам обаче да си мисля, че някой ни е урочасал или магия ни е направил.. незнам какво става, обаче снощи разбрах, че кума паднал и си изкълчил крака..  angry
Много неприятно, дано да се пооправи до сватбата, и кумата вика, че тъкмо го научила на хора и ръченица..
Абе каквото ще да става, само сватба да има, нищо друго не може вече да ме стресне.. smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #44 -: май 19, 2011, 09:39:46 »

Няма да се притесняваш излишно, ей!!! smile Важното е вие двамата да сте на крака, весели, здрави, усмихнати, всичко друго се нарежда. Изкълчването може да е неприятно, но за една седмица ще мине според мен, а аз имам доста обширен опит с травми на крака  girl_wink Така че - наслаждавайте се на последните дни от подготовката, защото после като мине и ще липсва!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines