Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 13:18:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sonja - 28.05.2011  (Прочетена 35018 пъти)
 
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 15, 2011, 13:57:37 »

ЕЕее, няма такова моминско парти, каквото са ти спретнали, браво на твоите момичета! Със сигурност ще е една много весела сватба!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 15, 2011, 18:22:14 »

Соня, успех с останалата част от подготовката.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #17 -: май 16, 2011, 09:56:08 »

Момичета, благодаря ви, страхотни сте!! Аз за съжаление, имам лоши новини.. sad Сестра ми се разболя от варицела.. Бяхме в събота цял ден с нея и в неделя се обрина цялата. Отиде на лекар и и казаха, че е варицела!!  angry Незнам дали сме я карали с милото и майките ни не се сещат и сега направо умирам!! Отидохме днес да си направим изследвания в Цибалаб и едва в сряда ще разберем дали сме я карали или сме се заразили.. Ако сме - нищо не може да се направи и се пада да се разболеем точно за сватбата..  cray cray cray
Направо ще умра, снощи не съм спала цяла нощ.. Незнам какво ще правим, ако сме се заразили, ще трябва да отлагаме сватбата, а как се отлага сватба за 80 души.. Половината ни приятели летят от чужбина, другата половина са си взели отпуски, защото събота е работен ден.. А и ние сме си купили билетите за медения вече.. Всичко ще се провали..  cray
Ужасно е, дано да сме я карали и двамата, че иначе не ми се мисли.. sad Как може точно преди сватбата да ни се случват такива гадости... Не мислите ли че е на лош късмет да отлагаме сватбата?? Да не би съдбата да се опитва да ни каже нещо?? sad sad sad
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #18 -: май 16, 2011, 10:07:40 »

Много, много силни палци стискам изследванията да са ОК! Засега не мисли за отлагане на сватба и лоши знаци и т.н. Ако не сте я карали варицелата, тогава ще се мислят варианти, но поне дотогава не се затормозявай, изчакай резултатите спокойно (доколкото може).
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #19 -: май 16, 2011, 10:11:42 »

Ох, благодаря ти once_upon_a_time за подкрепата.. Опитвам се да бъда спокойна, но нали знаеш как е, колкото повече се опитвам да не мисля за това, толкова повече точно това правя..  sad shok
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #20 -: май 16, 2011, 10:43:15 »

Ох леле какъв ужас  girl_impossible ! Дано не сте се заразили! Ще стискам палци всичко да е наред.  Good luck
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 16, 2011, 13:53:58 »

Стискаме палци всичко да се размине ....  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 16, 2011, 14:13:54 »

Спокойно миличка, не е лоша поличба или съдба или нещо от сорта, просто е още една забавна история, която да разказвате на децата си blum Не се отчайваи, стискам палци да сте я карали, ако ли не ще имате предсватбен меден месец и готово, тъкмо после ще още по-свежи и щастливи на снимките  blum
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #23 -: май 16, 2011, 14:30:58 »

Е, ако сестра й не я е карала шанса е огромен и тя да не я е карала.
Но все пак има вероятност сега да не сте се заразили. Дано наистина да се размине, пък ако не, както каза госпожица, ще имате още една забавна история за децата си  danceg . Знам, че сега не ти е смешно, но след време ще се сещаш за тези притеснения и ще се усмихваш.  smile Между другото и аз щях да се притесня, че е лоша поличба, ама все пак не трябва да се вманиячаваме. Измисли си накакъв повод, защо би било добър късмет и готово. Примерно, че ще преминете през още една трудност заедно или нещо такова  Wink . НО както казах се опитай да бъдеш спокойна пък ние тук стискаме палци всичко да е наред  good
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #24 -: май 16, 2011, 17:02:29 »

Ох, благодаря ви момичета, добре че сте вие, малко да ме успокоите.. Няма да се шашкам, ще мисля позитивно и това е.. Мен не ме е страх от болестта, това е най-леката шарка и се изкарва за една седмица и това е, просто е малко неприятно.. Обаче ме притеснява ако трябва да се отлага сватбата, защото както казах, хората са си планували отпуски, от чужбина пътуват и т.н... Не ми се мисли направо..  cray
Но няма да мисля както винаги само най-лошото, дано да сме я карали наистина, аз май си спомням, че съм карала някаква шарка, ама незнам каква, а иначе сестра ми е 5 г. по-малка от мен, така че може да съм я изкарала, преди тя да се роди.. Дано няма нищо, в сряда следобяд ще разберем, а засега можем само да се молим girl_cray3
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #25 -: май 16, 2011, 18:11:27 »

sonja, много неприятно sad Стискам палци да не сте се заразили good Горе главата и мисли позитивно. smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 16, 2011, 18:15:22 »

О, Sonja, много неприятно, много съжалявам за притесненията ти! И все пак май почти всички сме изкарали шарките в детска възраст, та стискам палци и при вас да е така и просто да нямате ясни спомени. Прегръщам те heart
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #27 -: май 16, 2011, 20:17:37 »

Е щом е така значи напълно възможно е да си я изкарала  good . Ние със сестра ми сме с 1 година разлика и всички болести заедно си ги карахме  danceg . Иначе една позната на майка ми която е на 42 и чак сега кара варицела. Много неприятно.  sad
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #28 -: май 17, 2011, 08:55:55 »

pinkbird, soulless, много ви благодаря за подкрепата.. Дано наистина с ваша помощ, като всички заедно стискаме палци и мислим позитивно, да успеем да преборим проблема smile
Утре след обяд ще разберем и ще докладвам, но да ви кажа, не ме питайте какво преживях снощи, не съм спала цяла нощ от страх..  cray Ухапал ме е един комар докато спя и се събуждам по едно време от сърбеж и гледам пъпка.. Малее побеляха ми косите.. Цяла нощ сме се оглеждали с годеника да нямаме някъде другаде пъпки.. sad Ужас направо, дано сме я карали, това ми е единствената надежда.. sad
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #29 -: май 17, 2011, 09:46:23 »

Супер и ти си имаш темичка :-) Ще я следя с интерес. Сватбите ни са точно през една седмица и са в еднаква цветова гама. Желая ти много спокойна организация до края
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines