Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:37:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sonja - 28.05.2011  (Прочетена 34929 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 19, 2011, 20:27:47 »

Соня, всичко ще буде наред в деня на сватбата, ще видиш!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #46 -: май 19, 2011, 20:39:55 »

Браво, Соня, много се радвам, че всичко е наред!!!! Направо изтръпвах като четях за страховете ти и напълно те разбирам, защото аз също не съм карала варицела и все изпадам в паника (последния път преди Нова година, когато в Детската градина на племенницата ми имаше вълна, но и то милото се размина заедно с мен smile. Сега спокойно ще си подредиш нещата с оранизацията. Успех!!!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #47 -: май 20, 2011, 08:41:17 »

Благодаря ви момичета, дано всичко е наред наистина.. На мен много ми стана мъчно вчера, защото ми казаха, че тогава,когато си правихме изследванията било много рано, и не е сигурно това изследване и днес сутринта ходих да си правя ново.. Беше ми много зле, цял ден плаках, но така или иначе ще разберем със сигурност чак в сряда /заради празниците../, така че в последния момент ще разберем, понеже ние в сряда вечерта пътуваме за Павликени, а изследванията ще излязат към 17-18 часа в сряда, точно преди да тръгнем..
Да ви кажа честно, не ми пука вече продължавам си с организацията, не мога само за това да мисля, защото ще се побъркам.. Довечера след работа отивам да си взема роклята, веднага след това пътуваме за Павликени, че в събота сме на бал на братовчеда на милото,и тогава ще си правя и пробна прическа, ще ми бояисат косата и пробен грим.. После в понеделник съм на педикюр, в сряда на маникюр в обедната и вечерта заминаваме!!  yahoo Дано всичко да е наред, стискайте палци.. Аз си казах, че няма да се отчайвам този път, пък и веднъж вече бяха добри резултатите, дано да ме е подминало наистина - Tonina, благодаря ти, малко ме успокои с твоя пост, и сестра ми миналата година е имала контакт с колежката й от университета, която си е ходила на лекции с пъпките даже, докато разбере, че е варицела.. но не се е заразила, а чак сега от някой друг явно в метрото си мислим, че е станало, иначе няма къде другаде..
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #48 -: май 20, 2011, 08:52:04 »

Соня, всичко ще се оправи и ще бъде наред, сигурна съм! горе главата, не се тревожи, само хубави неща да са ти в главата и така ще ти е по-лесно, и последните дни да са най-хубавите и положителни ти пожелавам, и така ще бъде!  give_rose butterfly
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 23, 2011, 18:28:29 »

Сонче, честита тема от мен, и аз да се включа на финала - give_rose give_rose не се тревожи, всичко ще бъде наред, сигурна съм.  Изчетох страниците на един дъх и първо да ти кажа,че най-благородно ти завиждам  badgirl за моминското парти give_rose give_rose дано и моето да е поне на половина прекрасно като твоето chee Пожелавам ти последните 5 дни да са прекрасни за теб, без нерви, само положителни емоции и не забравяй да се усмихваш колкото се може повече - усмивката прави живота ни по-красив! tease tease
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #50 -: май 24, 2011, 12:36:11 »

Момичета, здравейте!! smile Благодаря ви много за милите думи, трогнахте ме! smile
Аз се бях позагубила, че в събота бяхме на бал на братовчеда на младоженеца smile Беше много хубаво страхотно си изкарахме, бяхме по дискотеките до сутринта lol)
Аз се чувствам много добре, здрава съм и се надявам утре резултатите да са добри, опитвам се да мисля позитивно и се надявам всичко да е наред. Ще пиша веднага като разбера smile
Иначе си бях в събота на пробен грим и момичето ме направи страхотно, много се харесах, направо друг човек станах. Също ми боядисаха косата и ми подстригаха бретон и сега не мога да се позная направо, но много ми отива.. Така че се заредих с положителни емоции през уикенда и се надявам всичко да ми върви така и до сватбата, само всичко да е наред със здравето дай боже и съм сигурна, че ще стане най-хубавата сватба!!! smile  yahoo Sunshine
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 24, 2011, 12:41:01 »

Соня, радвам се, че се чувстваш добре Yes Сигурна съм, че всичко ще е наред за вашия ден, то почти не остана. Ама каква си лоша, само ни разказваш за прически и грим, а снимков материал липсва beating blum
Активен
mani4eto85
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #52 -: май 24, 2011, 14:54:30 »

Здравей Соня.Още 4 дена остават до вашия вълшебен ден give_rose give_rose
Не се притеснявай за нищо.Сигурна съм че всичко ще протече гладко и безпроблемно,така че забрави
всички тревоги и се наслади максимално на последните си момински дни.. danceg danceg
Най-важното е този ден да остане незабравим за самите вас.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #53 -: май 25, 2011, 10:19:09 »

Здравейте:))
mani4eto85, благодаря ти много за хубавите думи smile
госпожица, много съжалявам, обаче бях толкова шашната тея дни, че въобще не се сетих да се снимам.. Иначе на роклята имам снимки, но не ми се иска да ги качвам тук, че милото много се рови и ще я види. Обаче след сватбата задължително ще показвам всичко. smile
Ще има много снимки и на сайта ни : , а милото ще качи днес или утре и снимките от моминското парти там smile
Ние довечера заминаваме за Павликени /днес ми е последния ден на работа/ и няма да мога да пиша много, защото там нямам интернет.. Но със сигурност ще пиша довечера преди да тръгнем какви са резултатите и дали всичко е наред.. smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 25, 2011, 13:03:15 »

Е, хайде чакаме да пишеш тогава преди да тръгнеш и после.............бъди една прекрасна булка!! Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 25, 2011, 13:06:57 »

 Малко има до големият ден smile за това и аз ти пожелавам да бъдеш най-усмихнатата и красива булка give_rose  И те чакаме като госпожа да ни разкажеш и покажеш в снимки твоят вълшебен ден weddingday
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #56 -: май 25, 2011, 15:44:11 »

Момичетаааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Излязоха най-накрая тея прословути резултати от изследванията!!! Нищо ми няма!!!! Здрава съм и сватба ще има!!!!!!!!!! Женим се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Ох, нямате си представа как ми олекна! Толкова много съм плакала и съм се тормозила последната седмица.. Но благодарение на това, сега щастието ми е още по-голямо!!!!!!  yahoo
Много съм щастлива, просто вече знам, че всичко ще е наред и ще е страхотно и ще си изкараме супер! smile
Искам да ви благодаря на всички за подкрепата и да ви пожелая подготовките ви да минават безоблачно! smile
Много целувки от мен за сега, ние потегляме и ще гледам да намеря откъде да пиша там, поне още веднъж преди деня, да ви споделя как вървят нещата lol))
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #57 -: май 25, 2011, 17:01:41 »

Страхотно!  Bravo Сега вече ще можеш да се насладиш напълно на послените приготовления, а не да се измъчваш с негативни мисли  danceg . Пожелавам ти всичко да мине перфектно!  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 25, 2011, 18:23:28 »

Бравоооо  Bravo Bravo yahoo danceg Много се радвам за теб!!!! Сигурна бях,че всичко ще е наред! Ако знаеш само колко бързах да се прибера от работа и да погледна какво си написала! Радвам се,че  сега си спокойна и последните броени дни, даже часове по-точно, ще бъдат изпълнени с  прекрасно настроение в очакване на Глемият ден!  Сватбаааа Сватбаааа Хайде мила, лек път и чакаме да пишеш!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #59 -: май 25, 2011, 18:40:49 »

Ох, страшно се радвам, че вече всичко е наред и ще има Сватбаааа Желая ви прекрасен сватбен ден и много, много усмивки smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines