Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:32:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sonja - 28.05.2011  (Прочетена 34886 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« -: май 10, 2011, 13:12:37 »

Соня, търсех днес товята тема, но не видях такава и реших да поправя тази грешка blum Пожелавам ти да напълниш своята тема с много положителни емоции и да споделиш с нас вълненията и трепетите на последните си дни като госпожица и началото на вашия семеен живот. Пожелавам ти една вълшебна сватба и много любов и топлина!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #1 -: май 10, 2011, 14:25:43 »

Включвам се и аз с пожелание за спокойна подготовка и една незабравима сватба на финала smile Очакваме сведения относно подготовката за големия ден  blum
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #2 -: май 11, 2011, 10:50:35 »

Ееее, супер сте, госпожица мерси много, че си се сетила за мен!!!  give_rose

Ами подготовката тече вече с пълна сила, аз затова се и позагубих малко от форума, събота ми беше моминското парти, беше просто незабравимо!!! Толкова изненади ми бяха приготвили сестра ми и приятелките, че просто бях в шаш през повечето време.. lol)
Денят започна още в три часа следобяд, когато кумицата ме беше излъгала че ще ходим да гледаме някаква рокля за нея за сватбата.. И само ми звънна че е пред нас и да слизам, и като слязох, какво да видя - отпред спряна една черна лимузина и кумицата, шаферката и сестра ми ме чакат с балони пред нас!! Беше супер готино, за пръв път се возих в лимузина!! После ме закараха с нея на масаж, там час и половина релакс, направо се разтопих, и после пак ме взеха с лимузината и ме върнаха в къщи.
Там кумицата ми направи страхотна прическа, а кумата ме гримира, изобщо цял ден ме глезиха, нагласихме се всички и тръгнахме нанякъде /аз все още незнаех къде ще ме водят/
Пристигнахме в един клуб "Рок" на центъра до СУ, където дойдоха още колежки и приятелки. Имаше много готини хапки коктейлни, които сестра ми беше поръчала с ягоди и сирене бри /любимото ми/ и просто всичко беше страхотно!!  yahoo yahoo
И аз си мислех, че това е изненадата, танци забавление и не очаквах нищо друго, и изведнъж гледам сестра ми води някакъв мъж и ме сочи такава, и той като дойде и ми вика: Ела тука, че си ми неудобна така" .. И аз обаче още не мога да се усетя какъв е тоя, и като почна да се съблича, малеее....  blush Умрях от срам отначало, ама после такова шоу стана, той беше много готин и направи страхотно шоу, всички много се забавлявахме!!  yahoo
А накрая ми подариха и торта със снимка на любимия ми актьор от един мой любим сериал на тортата!! Беше много яко и си изкарахме страхотно цяла нощ до сутринта, а към 4 часа и младоженеца ме изненада с няколко приятели от ергенското парти дойдоха при нас:)) Беше много весело:)  Party time
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #3 -: май 11, 2011, 10:56:46 »

Леле, sonja, това се казва моминско парти! Искрено ти завидях  smile Страхотно е, че сте разпуснали толкова добре и сте дали невероятен старт на сватбата smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #4 -: май 11, 2011, 11:06:42 »

Мерсии, наистина беше много хубаво, пожелавам на всички такова невероятно изживяване, защото и моминското парти е веднъж в живота:) Просто имам невероятна сестра и приятелки, които многоме обичат, и аз ги обичам и им благодаря за всичко!!  girl_in_love
И да ви кажа от партито насам изпаднах в някаква еуфория, то и не остана вече много до сватбата, и не съм се изнервяла за нищо, много съм спокойна и съм сигурна, че всичко ще мине добре и ще си изкараме много хубаво и на сватбата.. Някак си се отпуснах от моминското парти, а преди това бях много напрегната и все мислех всичко до най-малкия детайл и все се притеснявах да не забравя нещо..
Но сега съм само усмихната и гледам много позитивно на всичко smile  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 11, 2011, 16:06:00 »

Супер сте си изкарали на партито, коя жена не обича да я глезят по цял ден  blum Дано все така леко и еуфорично да ти е до сватбата, вие сигурно вече сте готови с повечето детаили, в кой ресторант щяхте да сте? Аз чакам подробности като ти остане време  blum
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #6 -: май 11, 2011, 17:27:33 »

Соня, честита темичка smile Пожелавам ти лека и спорна финална подготовка. Моминското парти е било супер, yahoo нямам търпение да дойде време и за моето.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 11, 2011, 19:23:25 »

Честита темичка и от мен sonja ,желая ти леко и безпроблемнно посрещане на най-прекрасният ден в животът ти, и много много щастие. smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #8 -: май 12, 2011, 10:57:17 »

Благодаря ви момичетааа!!! Много се радвам, че ви има и мога всичко да си споделям с вас, много е хубаво да можеш да споделиш с някого, който минава в момента през същите емоции и е на същата вълна като теб..  yahoo
Ами ние наистина вече сме почти с всичко готови, във вторник ми беше втората проба на роклята и вече е почти готова, на 20ти си я взимам, много е красива!!!  yahoo  yahoo
Днес сутринта ходихме до Санус и набързо си извадихме медицинските преди работа /даже не закъснях за работа, а съм в Бизнес парка в Младост:))/ Само дано да ни ги приемат в Павликени, защото ако кажат нещо, ще ги застрелям! Cow-boy
Иначе сега се занимаваме с разпределението по масите и в хотелите.. Да ви кажаааа, това е най-големия зор покрай сватбата! Просто все някой остава сам, или извън компанията от хора, които познава, няма как да ги нагласиш да са само познати, получават се някои маси от хора, които ама въобще не си пасват да са на една маса... абе ужас! А пък с хотелите също имаме проблем, защото са само два хотела в Павликени, единия с пет стаи на кръст, другия с девет и направо се чудим и се маем как ще настаним 50 души в тях.. И сега всяка вечер след работа мъдрим с милото схеми, бели косми ни излязоха вече от мислене  funnytooth  Обаче съм си начертала една схема с всички маси с линийка и всичко ми е много нагледно и хубаво  Wink само остава да успеем да ги настаним така че да им е удобно и весело на хората, защото искам всички много да се забавляват и да е една наистина весела сватба..  danceg
Та така, госпожица в Павликени е ресторанта, казва се "Бора", но едва ли ти говори нещо.. Не е много голям, но събира 100 души спокойно, а то доста гости се отказаха, така че сега сме 77 и ще има място и за танци, така че супер стана, че не дойдоха всички  Winksmile 
pinkbird мерси, пожелавам ти и ти да си изкараш невероятно на моминското! Кога ще е то? Моето стана малко рано три седмици преди сватбата, но на 21 сме на бал на братовчеда на милото и нямаше как.. Ама пък беше невероятно!!!  yahoo
Айде целувки от мен, пак ще пиша като има новости smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #9 -: май 12, 2011, 20:21:15 »

Соня, моето парти е следващата неделя  yahoo
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #10 -: май 12, 2011, 21:34:33 »

pinkbird, супер! Да си изкарате страхотно, да се отпуснеш и много да се забавлявате!! На мен направо не ми се искаше да свършва.. но за съжаление и това отмина.. Но сега предстои най-хубавото  yahoo Сватбаааа
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #11 -: май 13, 2011, 09:05:58 »

Соня, честита темичка и от мен  give_rose
моминското ти парти е било страхотно, благородно ти завидях ( аз няма да имам най-вероятно, никой няма да се сети да прави такива изненади за мен  cray )
много добре правиш, че не се изнервяш и че си супер спокойна  Bravo, така и трябва да бъде, пожелавам ти и до самия ден да имате само положителни емоции  girl_wink
какво ви остана по подготовката?
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #12 -: май 13, 2011, 09:23:55 »

Morning_Flower, благодаря ти!!  Sunshine
Ами останаха само да направим разпределенията по масите и по хотелите /още ни се опират.. /
И да си взема роклята на 20ти. Пробна прическа и грим ще правим на 21ви и май това е.. А и едни мъфини трябва да се вземат, може би от метро ще ги вземем, тъй като вместо тейбъл картички ще имаме такива кексчета, на които готвачите ще ми направят розова глазура и ще напишат с шоколад името на всеки гост smile
Дано да се получи готино  и да им хареса на хората yahoo
А и тортата не сме поръчали още, другата седмица ще я поръчаме, тя ще е по снимка, но ще е малка само за ритуала по разрязването, а иначе за десерта ще вземем 5-6 еклерови торти от неделя, че са ми любими smile Torte
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2011, 14:56:12 »

Sonja, мнооого добре се движите с организацията, браво! А идеята за мъфините с имената на гостите ви е невероятна, много ми допадна и гостите ви ще бъдат очаровани, убедена съм! heart
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 15, 2011, 12:37:14 »

Честита тема и от мен...много се вълнувам от разказите ти и ти пожелавам всичко да върви по план до края give_rose
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 15, 2011, 13:57:37 »

ЕЕее, няма такова моминско парти, каквото са ти спретнали, браво на твоите момичета! Със сигурност ще е една много весела сватба!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 15, 2011, 18:22:14 »

Соня, успех с останалата част от подготовката.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #17 -: май 16, 2011, 09:56:08 »

Момичета, благодаря ви, страхотни сте!! Аз за съжаление, имам лоши новини.. sad Сестра ми се разболя от варицела.. Бяхме в събота цял ден с нея и в неделя се обрина цялата. Отиде на лекар и и казаха, че е варицела!!  angry Незнам дали сме я карали с милото и майките ни не се сещат и сега направо умирам!! Отидохме днес да си направим изследвания в Цибалаб и едва в сряда ще разберем дали сме я карали или сме се заразили.. Ако сме - нищо не може да се направи и се пада да се разболеем точно за сватбата..  cray cray cray
Направо ще умра, снощи не съм спала цяла нощ.. Незнам какво ще правим, ако сме се заразили, ще трябва да отлагаме сватбата, а как се отлага сватба за 80 души.. Половината ни приятели летят от чужбина, другата половина са си взели отпуски, защото събота е работен ден.. А и ние сме си купили билетите за медения вече.. Всичко ще се провали..  cray
Ужасно е, дано да сме я карали и двамата, че иначе не ми се мисли.. sad Как може точно преди сватбата да ни се случват такива гадости... Не мислите ли че е на лош късмет да отлагаме сватбата?? Да не би съдбата да се опитва да ни каже нещо?? sad sad sad
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #18 -: май 16, 2011, 10:07:40 »

Много, много силни палци стискам изследванията да са ОК! Засега не мисли за отлагане на сватба и лоши знаци и т.н. Ако не сте я карали варицелата, тогава ще се мислят варианти, но поне дотогава не се затормозявай, изчакай резултатите спокойно (доколкото може).
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #19 -: май 16, 2011, 10:11:42 »

Ох, благодаря ти once_upon_a_time за подкрепата.. Опитвам се да бъда спокойна, но нали знаеш как е, колкото повече се опитвам да не мисля за това, толкова повече точно това правя..  sad shok
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #20 -: май 16, 2011, 10:43:15 »

Ох леле какъв ужас  girl_impossible ! Дано не сте се заразили! Ще стискам палци всичко да е наред.  Good luck
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 16, 2011, 13:53:58 »

Стискаме палци всичко да се размине ....  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 16, 2011, 14:13:54 »

Спокойно миличка, не е лоша поличба или съдба или нещо от сорта, просто е още една забавна история, която да разказвате на децата си blum Не се отчайваи, стискам палци да сте я карали, ако ли не ще имате предсватбен меден месец и готово, тъкмо после ще още по-свежи и щастливи на снимките  blum
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #23 -: май 16, 2011, 14:30:58 »

Е, ако сестра й не я е карала шанса е огромен и тя да не я е карала.
Но все пак има вероятност сега да не сте се заразили. Дано наистина да се размине, пък ако не, както каза госпожица, ще имате още една забавна история за децата си  danceg . Знам, че сега не ти е смешно, но след време ще се сещаш за тези притеснения и ще се усмихваш.  smile Между другото и аз щях да се притесня, че е лоша поличба, ама все пак не трябва да се вманиячаваме. Измисли си накакъв повод, защо би било добър късмет и готово. Примерно, че ще преминете през още една трудност заедно или нещо такова  Wink . НО както казах се опитай да бъдеш спокойна пък ние тук стискаме палци всичко да е наред  good
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #24 -: май 16, 2011, 17:02:29 »

Ох, благодаря ви момичета, добре че сте вие, малко да ме успокоите.. Няма да се шашкам, ще мисля позитивно и това е.. Мен не ме е страх от болестта, това е най-леката шарка и се изкарва за една седмица и това е, просто е малко неприятно.. Обаче ме притеснява ако трябва да се отлага сватбата, защото както казах, хората са си планували отпуски, от чужбина пътуват и т.н... Не ми се мисли направо..  cray
Но няма да мисля както винаги само най-лошото, дано да сме я карали наистина, аз май си спомням, че съм карала някаква шарка, ама незнам каква, а иначе сестра ми е 5 г. по-малка от мен, така че може да съм я изкарала, преди тя да се роди.. Дано няма нищо, в сряда следобяд ще разберем, а засега можем само да се молим girl_cray3
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #25 -: май 16, 2011, 18:11:27 »

sonja, много неприятно sad Стискам палци да не сте се заразили good Горе главата и мисли позитивно. smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 16, 2011, 18:15:22 »

О, Sonja, много неприятно, много съжалявам за притесненията ти! И все пак май почти всички сме изкарали шарките в детска възраст, та стискам палци и при вас да е така и просто да нямате ясни спомени. Прегръщам те heart
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #27 -: май 16, 2011, 20:17:37 »

Е щом е така значи напълно възможно е да си я изкарала  good . Ние със сестра ми сме с 1 година разлика и всички болести заедно си ги карахме  danceg . Иначе една позната на майка ми която е на 42 и чак сега кара варицела. Много неприятно.  sad
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #28 -: май 17, 2011, 08:55:55 »

pinkbird, soulless, много ви благодаря за подкрепата.. Дано наистина с ваша помощ, като всички заедно стискаме палци и мислим позитивно, да успеем да преборим проблема smile
Утре след обяд ще разберем и ще докладвам, но да ви кажа, не ме питайте какво преживях снощи, не съм спала цяла нощ от страх..  cray Ухапал ме е един комар докато спя и се събуждам по едно време от сърбеж и гледам пъпка.. Малее побеляха ми косите.. Цяла нощ сме се оглеждали с годеника да нямаме някъде другаде пъпки.. sad Ужас направо, дано сме я карали, това ми е единствената надежда.. sad
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #29 -: май 17, 2011, 09:46:23 »

Супер и ти си имаш темичка :-) Ще я следя с интерес. Сватбите ни са точно през една седмица и са в еднаква цветова гама. Желая ти много спокойна организация до края
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #30 -: май 17, 2011, 14:37:15 »

shosheto, мерси.. засега нямам спокойствие, но ще разберем утре, като излязат резултатите дано да се успокоя..
Иначе ние сме решили засега нищо да не отменяме и си караме по план.. Милото ходи днес да поръча тортата, апък ако недай се боже сме заразени, ще си я изядем двамата /тя е малка само за разрязването, 20 парчета/. Днес взехме и третата шаферска рокля и сме готови и с тях, четвъртата ще си я вземе на 25 май като си дойде в БГ.
И общо взето всичко си караме по план засега, пък дано не се наложи да отлагаме sad  cray
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #31 -: май 17, 2011, 21:09:18 »

Стискам палци сватбата да мине перфектно и да бъде на деня, който сте си избрали.  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #32 -: май 18, 2011, 06:49:45 »

И аз стискам палци всичко да е наред, но се чудя, ако се бяхте заразили, не трябваше ли вече да сте имате пъпчици... Аз съм карала варицела и да ти кажа брат ми ме зарази и веднага се появиха pardon Дано ви няма нищо и да имате прекрасна сватба!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #33 -: май 18, 2011, 08:29:05 »

Благодаря ви Тiama, shoshetogive_rose
Ами незнам, но пише, че инкубационния период е 2 седмици, т.е. точно за сватбата се пада да се обринем, ако сме се заразили... :/
Ох днес ще разберем и ще пиша следобяд, цяла сутрин съм със свито сърце..  cray
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #34 -: май 18, 2011, 15:05:45 »

Момичетаааа!!! Излязоха ни резултатите и сме здрави и двамата!!!!  yahoo  yahoo  yahoo
Милото я е карал, аз не съм, но не съм заразена!!!  danceg Наистина има господ или е някакво чудо, незнам, направо не мога да повярвам!!  yahoo
Леле нямате си представа колко ми олекна.. smile  smoke
Вече съм по-спокойна и си продължавам напред със задачките smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 18, 2011, 15:12:29 »

Соня, направо изтръпнах, като видях че си писала, честито!!!! yahoo yahoo yahoo Bravo danceg Сега чакаме много разкази, подробности, снимков материал и т.н. blum
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 18, 2011, 16:05:45 »

Радвам се много , че всичко се размина (явно много силно сме стискали палци blum)
Сега остана да се наслаждаваш на оставащото време  smile до прекрасното събитие
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #37 -: май 18, 2011, 16:33:50 »

Страшно се радвам! Не сме стискали палци напразно smile Вече можете да дишате спокойно и да се насладите на подготовката!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 18, 2011, 16:37:56 »

О, Sonja, слава Богу, направо камък ми падна от сърцето, че се чудех какво става с вас! Чудесна новина, вече можете да си отдъхнете и спокойно да се готвите за сватбения ден heart
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #39 -: май 18, 2011, 17:11:43 »

Супер! И на мен ми олекна като прочетох че всичко е наред!  yahoo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #40 -: май 18, 2011, 17:30:59 »

sonja, страхотна новина Bravo Много се радвам за вас  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 18, 2011, 22:12:42 »

Яяя, кой си имал темичка! blum Хайде, честита да ти е и да я напълниш с прекрасни новини!  give_rose give_rose Относно гадната варицела  beating , много се радвам, че ви е подминала!  yahoo Явно любовта я е прогонила!!!  yahoo
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #42 -: май 19, 2011, 01:46:13 »

Браво :-) Това е много добра новина
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #43 -: май 19, 2011, 09:34:46 »

Благодаря ви момичета, страхотни сте!! smile Не знам какво щях да правя без вашата подкрепа smile
Аз започвам обаче да си мисля, че някой ни е урочасал или магия ни е направил.. незнам какво става, обаче снощи разбрах, че кума паднал и си изкълчил крака..  angry
Много неприятно, дано да се пооправи до сватбата, и кумата вика, че тъкмо го научила на хора и ръченица..
Абе каквото ще да става, само сватба да има, нищо друго не може вече да ме стресне.. smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #44 -: май 19, 2011, 09:39:46 »

Няма да се притесняваш излишно, ей!!! smile Важното е вие двамата да сте на крака, весели, здрави, усмихнати, всичко друго се нарежда. Изкълчването може да е неприятно, но за една седмица ще мине според мен, а аз имам доста обширен опит с травми на крака  girl_wink Така че - наслаждавайте се на последните дни от подготовката, защото после като мине и ще липсва!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 19, 2011, 20:27:47 »

Соня, всичко ще буде наред в деня на сватбата, ще видиш!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #46 -: май 19, 2011, 20:39:55 »

Браво, Соня, много се радвам, че всичко е наред!!!! Направо изтръпвах като четях за страховете ти и напълно те разбирам, защото аз също не съм карала варицела и все изпадам в паника (последния път преди Нова година, когато в Детската градина на племенницата ми имаше вълна, но и то милото се размина заедно с мен smile. Сега спокойно ще си подредиш нещата с оранизацията. Успех!!!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #47 -: май 20, 2011, 08:41:17 »

Благодаря ви момичета, дано всичко е наред наистина.. На мен много ми стана мъчно вчера, защото ми казаха, че тогава,когато си правихме изследванията било много рано, и не е сигурно това изследване и днес сутринта ходих да си правя ново.. Беше ми много зле, цял ден плаках, но така или иначе ще разберем със сигурност чак в сряда /заради празниците../, така че в последния момент ще разберем, понеже ние в сряда вечерта пътуваме за Павликени, а изследванията ще излязат към 17-18 часа в сряда, точно преди да тръгнем..
Да ви кажа честно, не ми пука вече продължавам си с организацията, не мога само за това да мисля, защото ще се побъркам.. Довечера след работа отивам да си взема роклята, веднага след това пътуваме за Павликени, че в събота сме на бал на братовчеда на милото,и тогава ще си правя и пробна прическа, ще ми бояисат косата и пробен грим.. После в понеделник съм на педикюр, в сряда на маникюр в обедната и вечерта заминаваме!!  yahoo Дано всичко да е наред, стискайте палци.. Аз си казах, че няма да се отчайвам този път, пък и веднъж вече бяха добри резултатите, дано да ме е подминало наистина - Tonina, благодаря ти, малко ме успокои с твоя пост, и сестра ми миналата година е имала контакт с колежката й от университета, която си е ходила на лекции с пъпките даже, докато разбере, че е варицела.. но не се е заразила, а чак сега от някой друг явно в метрото си мислим, че е станало, иначе няма къде другаде..
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #48 -: май 20, 2011, 08:52:04 »

Соня, всичко ще се оправи и ще бъде наред, сигурна съм! горе главата, не се тревожи, само хубави неща да са ти в главата и така ще ти е по-лесно, и последните дни да са най-хубавите и положителни ти пожелавам, и така ще бъде!  give_rose butterfly
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 23, 2011, 18:28:29 »

Сонче, честита тема от мен, и аз да се включа на финала - give_rose give_rose не се тревожи, всичко ще бъде наред, сигурна съм.  Изчетох страниците на един дъх и първо да ти кажа,че най-благородно ти завиждам  badgirl за моминското парти give_rose give_rose дано и моето да е поне на половина прекрасно като твоето chee Пожелавам ти последните 5 дни да са прекрасни за теб, без нерви, само положителни емоции и не забравяй да се усмихваш колкото се може повече - усмивката прави живота ни по-красив! tease tease
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #50 -: май 24, 2011, 12:36:11 »

Момичета, здравейте!! smile Благодаря ви много за милите думи, трогнахте ме! smile
Аз се бях позагубила, че в събота бяхме на бал на братовчеда на младоженеца smile Беше много хубаво страхотно си изкарахме, бяхме по дискотеките до сутринта lol)
Аз се чувствам много добре, здрава съм и се надявам утре резултатите да са добри, опитвам се да мисля позитивно и се надявам всичко да е наред. Ще пиша веднага като разбера smile
Иначе си бях в събота на пробен грим и момичето ме направи страхотно, много се харесах, направо друг човек станах. Също ми боядисаха косата и ми подстригаха бретон и сега не мога да се позная направо, но много ми отива.. Така че се заредих с положителни емоции през уикенда и се надявам всичко да ми върви така и до сватбата, само всичко да е наред със здравето дай боже и съм сигурна, че ще стане най-хубавата сватба!!! smile  yahoo Sunshine
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 24, 2011, 12:41:01 »

Соня, радвам се, че се чувстваш добре Yes Сигурна съм, че всичко ще е наред за вашия ден, то почти не остана. Ама каква си лоша, само ни разказваш за прически и грим, а снимков материал липсва beating blum
Активен
mani4eto85
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #52 -: май 24, 2011, 14:54:30 »

Здравей Соня.Още 4 дена остават до вашия вълшебен ден give_rose give_rose
Не се притеснявай за нищо.Сигурна съм че всичко ще протече гладко и безпроблемно,така че забрави
всички тревоги и се наслади максимално на последните си момински дни.. danceg danceg
Най-важното е този ден да остане незабравим за самите вас.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #53 -: май 25, 2011, 10:19:09 »

Здравейте:))
mani4eto85, благодаря ти много за хубавите думи smile
госпожица, много съжалявам, обаче бях толкова шашната тея дни, че въобще не се сетих да се снимам.. Иначе на роклята имам снимки, но не ми се иска да ги качвам тук, че милото много се рови и ще я види. Обаче след сватбата задължително ще показвам всичко. smile
Ще има много снимки и на сайта ни : , а милото ще качи днес или утре и снимките от моминското парти там smile
Ние довечера заминаваме за Павликени /днес ми е последния ден на работа/ и няма да мога да пиша много, защото там нямам интернет.. Но със сигурност ще пиша довечера преди да тръгнем какви са резултатите и дали всичко е наред.. smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 25, 2011, 13:03:15 »

Е, хайде чакаме да пишеш тогава преди да тръгнеш и после.............бъди една прекрасна булка!! Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 25, 2011, 13:06:57 »

 Малко има до големият ден smile за това и аз ти пожелавам да бъдеш най-усмихнатата и красива булка give_rose  И те чакаме като госпожа да ни разкажеш и покажеш в снимки твоят вълшебен ден weddingday
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #56 -: май 25, 2011, 15:44:11 »

Момичетаааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Излязоха най-накрая тея прословути резултати от изследванията!!! Нищо ми няма!!!! Здрава съм и сватба ще има!!!!!!!!!! Женим се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Ох, нямате си представа как ми олекна! Толкова много съм плакала и съм се тормозила последната седмица.. Но благодарение на това, сега щастието ми е още по-голямо!!!!!!  yahoo
Много съм щастлива, просто вече знам, че всичко ще е наред и ще е страхотно и ще си изкараме супер! smile
Искам да ви благодаря на всички за подкрепата и да ви пожелая подготовките ви да минават безоблачно! smile
Много целувки от мен за сега, ние потегляме и ще гледам да намеря откъде да пиша там, поне още веднъж преди деня, да ви споделя как вървят нещата lol))
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #57 -: май 25, 2011, 17:01:41 »

Страхотно!  Bravo Сега вече ще можеш да се насладиш напълно на послените приготовления, а не да се измъчваш с негативни мисли  danceg . Пожелавам ти всичко да мине перфектно!  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 25, 2011, 18:23:28 »

Бравоооо  Bravo Bravo yahoo danceg Много се радвам за теб!!!! Сигурна бях,че всичко ще е наред! Ако знаеш само колко бързах да се прибера от работа и да погледна какво си написала! Радвам се,че  сега си спокойна и последните броени дни, даже часове по-точно, ще бъдат изпълнени с  прекрасно настроение в очакване на Глемият ден!  Сватбаааа Сватбаааа Хайде мила, лек път и чакаме да пишеш!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #59 -: май 25, 2011, 18:40:49 »

Ох, страшно се радвам, че вече всичко е наред и ще има Сватбаааа Желая ви прекрасен сватбен ден и много, много усмивки smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #60 -: май 27, 2011, 09:51:03 »

хайде, още само ден  blum пожелавам ви една красива сватба изпълнена с много емоции (само хубави)  give_rose ще чакаме снимки. УСПЕХ  smile smile smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 28, 2011, 13:56:14 »

Соня, дойде и дългоочакваният от теб ден  weddingday Надявам се да изживеете своята приказка и ви пожелавам дълги години семейно шастие. Нека вашият дом е изпълнен с топлина, разбирателство и уют nazdrave
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 28, 2011, 14:00:55 »

Госпожо Соня..... честита сватба!!! twohearts Сватбаааа Вече си официално госпожа и ти пожелавам от сърце да се чувстваш прекрасно като такава!
weddingday Party time

Пожелавам ви всеки следващ ден да се обичате повече от днес!

А от мен имате едно :
« Последна редакция: май 28, 2011, 14:03:13 от V_e_S_i » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #63 -: май 28, 2011, 14:15:41 »

Честито и от мен, много дълъг съвместен живот.   nazdrave 
Изживейте днес сватбената си приказка  Party time  CHEERS


* 1260.jpg (16.03 KB, 250x187 - видяно 4339 пъти.)
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #64 -: май 28, 2011, 14:29:55 »

Честит сватбен ден! Сватбаааа Много щастие и разбирателство ви пожелавам!  nazdrave
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #65 -: май 28, 2011, 19:52:38 »

Соня, честито и от мен  Сватбаааа weddingday Купонът сигурно в момента е в разгара си Party time Пожелавам ви да сте все така влюбени, щастливи и дълъг съвместен живот Flower
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 28, 2011, 20:31:13 »

Миличка Sonja, надявам се и аз сега да се забавлявате максимално и да грабите с пълни шепи от своя най-вълнуващ ден досега, особено след перипетиите от последните седмици. Бъдете безкрайно щастливи, семейство! smile heart heart heart
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 28, 2011, 22:16:37 »

Много семейно щастие и уюти ви желая! Горчиво!
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 29, 2011, 01:57:23 »

Честитооо и от мен  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #69 -: май 29, 2011, 18:25:57 »

Честито, мило семейство! Нека любовта и щастието ви съпътстват през целия ви живот heart Бъдете здрави, обичайте се и си помагайте във всичко!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 29, 2011, 19:39:18 »

Честито и от мен мило семейство  give_rose Бъдете много щастливи заедно!!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #71 -: май 30, 2011, 08:14:55 »

Честито и от мен!! пожелавам ви много щастие и все така да се обичате, и да вървите ръка за ръка през трудностите в живота, и разбира се Baby
чакаме с нетърпение разказ и снимчици  give_rose
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #72 -: май 30, 2011, 08:23:05 »

Честито и от мен, с пожелания за най-чистата и нежна любов, която се таи в сърцата ви!  give_rose
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #73 -: май 31, 2011, 16:57:22 »

Здравейте момичета!!! lol)
Ние още сме на село, но намери откъде да ви пиша, защото мира не ми даваше, че не знаете какво става с мен lol) хихи lol
Сватбата мина перфектно! Всичко беше страхотно, точно както сме си го представяли! Аз се чувствах наистина красива и за пръв път всички ахваха като ме видят.. Особено младоженецът lol)
Всичко беше на 6 - купонът беше супер  Party time, украсата страхотна  good, храната беше много вкусна  Torte и всички гости останаха очаровани smile
Много съм щастлива и да ви кажа всичко мина наистина толкова бързо.. че направо не го усетихме, а си легнахме в 7 сутринта с младоженеца.. lol
Аз не съм седнала цяла вечер, поддържах дансинга до поледно lolyahoo
Беше супер, но никога през живота син не съм била толкова изморена lol Сега реаксираме с младоженеца на басейна в къщата на свекър и свекърва ми  много добре си почиваме само спим  и ядем lol  funnytooth
Подготвяме се за Италия, че там ще падне пак препускане smile
Иначе сега нямам нито една снимка.. :/ но чакаме професионалните, сигурно като се върнем от Италия ще станат и ще кача веднага да ме видите Wink
Айде много целувки от мен на всички засега  heart give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 31, 2011, 18:01:58 »

Ех, Сончеее, много се радвам,че успя да пишеш и да ни разкажеш, макар и на кратко danceg danceg
Весело изкарване и в Италия и чакаме снииимкиииии yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #75 -: май 31, 2011, 18:21:28 »

Sonja, честито и от мен! Бъдете здрави, много щастливи и винаги влюбени! Чудесно е, че сте си изкарали супер, а за това, че си била много красива булка - нямаме съмнения Wink Прекрайте си хубаво в Италия и после да ни покажеш снимки и от там smile
Активен
mani4eto85
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #76 -: май 31, 2011, 18:31:30 »

Честито Соня.
Бъдете много,много щастливи и нека в семейството ви винаги да цари спокойствие и разбирателство!!
И да знаеш,че всички чакаме снимки danceg danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 05, 2011, 03:11:05 »

Честито, мила! Обичайте се много с младоженеца и бъдете безкрайно щастливи!!! И скоро да ни зарадваш с новини за бебче!  weddingday Party time
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #78 -: юни 14, 2011, 16:57:19 »

Привет момичета!!!
Върнахме се от Италия!! Беше невероятно, страшно ми хареса, ходихме в Рим, Сиена, Пиза, Флоренция, Верона и Венеция.. Всичко беше приказно, естествено, Венеция най-много ми хареса, страшно романтичен град, возихме се и на гондола:))  yahoo
Беше приказно, но за жалост мина много бързо и сега.. нищо не ми остава освен да си чакам видеото и снимките, които довечера вече ще видя, и утре ще ги донеса на работа да кача малко и тук, да ме видите smile
Просто не знам къде съм, цяла седмица романтика, толкова много неща видяхме и толкова много неща ни се случиха, че имам чувството, че са минали месеци и сега въобще не мога да вяза в час, а от днес съм на работа..:/ Хич не ми се работи, искам да се преместя да живея в Сиена и да се разхождам из парковете по цял ден.. lol
Препоръчвам го на всички, които не са ходили в Италия, задължително да отидат поня веднъж, когато имат възможност, просто съм много впечатлена и особено от Ватикана - това е мястото, което всеки християнин трябва да посети поне веднъж в живота си.. Базиликата е грандиозна, величествена, пищна.. и все такива думи ми идват наум, ако трябва да я опиша smile Просто е много красиво там smile  heart Пожелавам ви на всички да отидете в Италия и да се порадвате на красотите smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 14, 2011, 17:10:06 »

Соня, мого се радвам да те видя отново сред нас, толккова щастлива и заредена с емоции и любов heart Радвам се, че сте си изкарали медената седмичка толкова добре и се надявам скоро да се включиш и с по-подробен разказ за вашия сватбен ден  blum
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #80 -: юни 16, 2011, 12:58:40 »

Привет smile
Снимките са готови  yahoo lol)
Ето няколко:
Тук младоженецът ме взима:

На излизане от хотела:

В ритуалната:




На излизане от ритуалната зала:


Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 16, 2011, 13:03:55 »

Много хубава булка си, роклята ти е страхотна и ти седи идеално yahoo Защо не си направиш сватбен албум и не качиш повечко снимки blum А как ти се отразява семейния живот blush
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #82 -: юни 16, 2011, 13:04:30 »

Чудесни снимки, чудесна рокля, също толкова чудесно було! Всичко е много добре премерено и красиво, без да е просто или натруфено smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #83 -: юни 16, 2011, 13:06:07 »

Фотосесията:









Ако ви харесат, може да видите всички снимки тук: http://www.ivoisonia.org  smile Wink
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #84 -: юни 16, 2011, 13:15:27 »

Много ви благодаря момичета! smile За сватбения албум, не знам как, пък и не ми се занимава, на сайта ги има всички снимки smile
Ами брачния живот много добре ми се отразява, не че е по-различен от предишния, защото ние от 5 години живеем заедно вече, така че си бяхме семейство и преди да се оженим, само сега е вече официално lol
Иначе е много хубаво, защото покрай еуфорията от сватбата и медения месец ни стана едно романтично и като че ли се обичаме повече, не се караме.. абе изобщо идилия..  DANCE
Иначе покрай сватбата и сега с готовите снимки от сватбата и снимките от Италия сме влезли в една серияяя..  Всяка вечер имаме гости smile Направо не можем да смогнем да готвим  ROFL Но е много хубаво и сега като стана топло и лятно и ми е много готино, с всичките си приятели се видяхме, всяка вечер купони.. Много е весело у нас сега, дойде ни настроението покрай сватбата, защото ние по принцип сме доста скучни, само работа и вкъщи никъде не излизаме, но сега нещо сме се развихрили lol)
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 30, 2011, 09:01:01 »

Здравей.
Пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот.
Разгледах снимките ти и сте страхотна двойка. А за фотографа нямам думи - аз съм от Павликени и едвам познах Бора, и ритуалната зала.
Живея във Варна и направо ти завидях за ресторанта. Моята сватба беше на Арбанаси и спорих дълго и продължително със свекървата, че не искам Бора. Ако тогава бях видяла твоите снимки просто щях да искам да е там.
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 30, 2011, 09:14:24 »

Страхотен сайт и страхотни снимки са ви направили,а за младоженците-много красиви  :weddingday:Пожелавам ви много любов и само усмивки във вашето семейство *INLOVE*Бъдете щастливи!
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 30, 2011, 09:45:10 »

Страхотни сте, уникални... Снимките ви също са прелестни give_rose
Бъдете много, много щастливи и вечно влюбени heart  twohearts
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #88 -: юли 04, 2011, 16:24:52 »

Супер сте момичета, много ви благодаря!!! lol
buba_katinka, аз също не исках да е там, но свекърите държаха, защото познават всички, и наистина ресторанта не е нищо особено, но затова пък вложихме повече в украсата, за да стане хубав smile А и хубавото беше, че ни оставиха до сутринта колкото си искаме да дивеем и не сме плащали нищо допълнително, имахме си и наши двама готвачи, които ни позволиха да вкараме в кухнята /което в никой ресторант няма да се съгласят да направят../ Така че аз съм много доволна от Бора lol  good
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines