Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:12:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sonja - 28.05.2011  (Прочетена 34924 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« -: май 10, 2011, 13:12:37 »

Соня, търсех днес товята тема, но не видях такава и реших да поправя тази грешка blum Пожелавам ти да напълниш своята тема с много положителни емоции и да споделиш с нас вълненията и трепетите на последните си дни като госпожица и началото на вашия семеен живот. Пожелавам ти една вълшебна сватба и много любов и топлина!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #1 -: май 10, 2011, 14:25:43 »

Включвам се и аз с пожелание за спокойна подготовка и една незабравима сватба на финала smile Очакваме сведения относно подготовката за големия ден  blum
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #2 -: май 11, 2011, 10:50:35 »

Ееее, супер сте, госпожица мерси много, че си се сетила за мен!!!  give_rose

Ами подготовката тече вече с пълна сила, аз затова се и позагубих малко от форума, събота ми беше моминското парти, беше просто незабравимо!!! Толкова изненади ми бяха приготвили сестра ми и приятелките, че просто бях в шаш през повечето време.. lol)
Денят започна още в три часа следобяд, когато кумицата ме беше излъгала че ще ходим да гледаме някаква рокля за нея за сватбата.. И само ми звънна че е пред нас и да слизам, и като слязох, какво да видя - отпред спряна една черна лимузина и кумицата, шаферката и сестра ми ме чакат с балони пред нас!! Беше супер готино, за пръв път се возих в лимузина!! После ме закараха с нея на масаж, там час и половина релакс, направо се разтопих, и после пак ме взеха с лимузината и ме върнаха в къщи.
Там кумицата ми направи страхотна прическа, а кумата ме гримира, изобщо цял ден ме глезиха, нагласихме се всички и тръгнахме нанякъде /аз все още незнаех къде ще ме водят/
Пристигнахме в един клуб "Рок" на центъра до СУ, където дойдоха още колежки и приятелки. Имаше много готини хапки коктейлни, които сестра ми беше поръчала с ягоди и сирене бри /любимото ми/ и просто всичко беше страхотно!!  yahoo yahoo
И аз си мислех, че това е изненадата, танци забавление и не очаквах нищо друго, и изведнъж гледам сестра ми води някакъв мъж и ме сочи такава, и той като дойде и ми вика: Ела тука, че си ми неудобна така" .. И аз обаче още не мога да се усетя какъв е тоя, и като почна да се съблича, малеее....  blush Умрях от срам отначало, ама после такова шоу стана, той беше много готин и направи страхотно шоу, всички много се забавлявахме!!  yahoo
А накрая ми подариха и торта със снимка на любимия ми актьор от един мой любим сериал на тортата!! Беше много яко и си изкарахме страхотно цяла нощ до сутринта, а към 4 часа и младоженеца ме изненада с няколко приятели от ергенското парти дойдоха при нас:)) Беше много весело:)  Party time
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #3 -: май 11, 2011, 10:56:46 »

Леле, sonja, това се казва моминско парти! Искрено ти завидях  smile Страхотно е, че сте разпуснали толкова добре и сте дали невероятен старт на сватбата smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #4 -: май 11, 2011, 11:06:42 »

Мерсии, наистина беше много хубаво, пожелавам на всички такова невероятно изживяване, защото и моминското парти е веднъж в живота:) Просто имам невероятна сестра и приятелки, които многоме обичат, и аз ги обичам и им благодаря за всичко!!  girl_in_love
И да ви кажа от партито насам изпаднах в някаква еуфория, то и не остана вече много до сватбата, и не съм се изнервяла за нищо, много съм спокойна и съм сигурна, че всичко ще мине добре и ще си изкараме много хубаво и на сватбата.. Някак си се отпуснах от моминското парти, а преди това бях много напрегната и все мислех всичко до най-малкия детайл и все се притеснявах да не забравя нещо..
Но сега съм само усмихната и гледам много позитивно на всичко smile  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 11, 2011, 16:06:00 »

Супер сте си изкарали на партито, коя жена не обича да я глезят по цял ден  blum Дано все така леко и еуфорично да ти е до сватбата, вие сигурно вече сте готови с повечето детаили, в кой ресторант щяхте да сте? Аз чакам подробности като ти остане време  blum
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #6 -: май 11, 2011, 17:27:33 »

Соня, честита темичка smile Пожелавам ти лека и спорна финална подготовка. Моминското парти е било супер, yahoo нямам търпение да дойде време и за моето.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 11, 2011, 19:23:25 »

Честита темичка и от мен sonja ,желая ти леко и безпроблемнно посрещане на най-прекрасният ден в животът ти, и много много щастие. smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #8 -: май 12, 2011, 10:57:17 »

Благодаря ви момичетааа!!! Много се радвам, че ви има и мога всичко да си споделям с вас, много е хубаво да можеш да споделиш с някого, който минава в момента през същите емоции и е на същата вълна като теб..  yahoo
Ами ние наистина вече сме почти с всичко готови, във вторник ми беше втората проба на роклята и вече е почти готова, на 20ти си я взимам, много е красива!!!  yahoo  yahoo
Днес сутринта ходихме до Санус и набързо си извадихме медицинските преди работа /даже не закъснях за работа, а съм в Бизнес парка в Младост:))/ Само дано да ни ги приемат в Павликени, защото ако кажат нещо, ще ги застрелям! Cow-boy
Иначе сега се занимаваме с разпределението по масите и в хотелите.. Да ви кажаааа, това е най-големия зор покрай сватбата! Просто все някой остава сам, или извън компанията от хора, които познава, няма как да ги нагласиш да са само познати, получават се някои маси от хора, които ама въобще не си пасват да са на една маса... абе ужас! А пък с хотелите също имаме проблем, защото са само два хотела в Павликени, единия с пет стаи на кръст, другия с девет и направо се чудим и се маем как ще настаним 50 души в тях.. И сега всяка вечер след работа мъдрим с милото схеми, бели косми ни излязоха вече от мислене  funnytooth  Обаче съм си начертала една схема с всички маси с линийка и всичко ми е много нагледно и хубаво  Wink само остава да успеем да ги настаним така че да им е удобно и весело на хората, защото искам всички много да се забавляват и да е една наистина весела сватба..  danceg
Та така, госпожица в Павликени е ресторанта, казва се "Бора", но едва ли ти говори нещо.. Не е много голям, но събира 100 души спокойно, а то доста гости се отказаха, така че сега сме 77 и ще има място и за танци, така че супер стана, че не дойдоха всички  Winksmile 
pinkbird мерси, пожелавам ти и ти да си изкараш невероятно на моминското! Кога ще е то? Моето стана малко рано три седмици преди сватбата, но на 21 сме на бал на братовчеда на милото и нямаше как.. Ама пък беше невероятно!!!  yahoo
Айде целувки от мен, пак ще пиша като има новости smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #9 -: май 12, 2011, 20:21:15 »

Соня, моето парти е следващата неделя  yahoo
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #10 -: май 12, 2011, 21:34:33 »

pinkbird, супер! Да си изкарате страхотно, да се отпуснеш и много да се забавлявате!! На мен направо не ми се искаше да свършва.. но за съжаление и това отмина.. Но сега предстои най-хубавото  yahoo Сватбаааа
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #11 -: май 13, 2011, 09:05:58 »

Соня, честита темичка и от мен  give_rose
моминското ти парти е било страхотно, благородно ти завидях ( аз няма да имам най-вероятно, никой няма да се сети да прави такива изненади за мен  cray )
много добре правиш, че не се изнервяш и че си супер спокойна  Bravo, така и трябва да бъде, пожелавам ти и до самия ден да имате само положителни емоции  girl_wink
какво ви остана по подготовката?
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #12 -: май 13, 2011, 09:23:55 »

Morning_Flower, благодаря ти!!  Sunshine
Ами останаха само да направим разпределенията по масите и по хотелите /още ни се опират.. /
И да си взема роклята на 20ти. Пробна прическа и грим ще правим на 21ви и май това е.. А и едни мъфини трябва да се вземат, може би от метро ще ги вземем, тъй като вместо тейбъл картички ще имаме такива кексчета, на които готвачите ще ми направят розова глазура и ще напишат с шоколад името на всеки гост smile
Дано да се получи готино  и да им хареса на хората yahoo
А и тортата не сме поръчали още, другата седмица ще я поръчаме, тя ще е по снимка, но ще е малка само за ритуала по разрязването, а иначе за десерта ще вземем 5-6 еклерови торти от неделя, че са ми любими smile Torte
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2011, 14:56:12 »

Sonja, мнооого добре се движите с организацията, браво! А идеята за мъфините с имената на гостите ви е невероятна, много ми допадна и гостите ви ще бъдат очаровани, убедена съм! heart
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 15, 2011, 12:37:14 »

Честита тема и от мен...много се вълнувам от разказите ти и ти пожелавам всичко да върви по план до края give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines