Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:22:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песнички и игри с бебето, и детето  (Прочетена 143910 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #165 -: юли 14, 2013, 10:59:56 »

Много са ти хубави кутиите !

А като правихте нещата от видеото, той по какьв начин участваше? Питам, защото все ми се струва, че когато правя неща, те са трудни и Марта само гледа.

Благодаря ти, че писа, вьрна ми желанието да правя неща  give_rose
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 15, 2013, 08:01:19 »

Кутиите в интерес на истината не са кой знае какво, но той много се забавлява с тях. Кое ли дете не обича пясък и вода:)

Той участва най-вече в оцветяването и лепенето. Той боядиса мидичките червени( за раците), а после го оставих и да залепи очички. Само на първата мида, която оцвети и сложих аз очичките. След това той гледа внимателно и ги разположи много правилно на неговата мидичка. А октоподите- ако ги видиш всички tease.....на някои е рисувал коса, имаме един с червени бузи. Но дори и аз да правя нещо по някое от нещата, което той не може, през това време той е подхванал друго.

Тази седмица заниманията ни, ще са на тема "Диня"   danceg
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 15, 2013, 12:48:32 »

А ето тук може да разгледате снимки на апликация с цветя. Ако някой иска мога да изпратя шаблоните.


http://poli123.snimka.bg/children/cvetq.764613.30996777
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 21, 2013, 17:32:50 »

Аз малко съм я поизпуснала тази темичка, добре че беше Поли, да ми я припомни  blush

Ние също си направихме "моренце" в къщи, ще го покажа в нашата темичка.
Иначе мога да предложа игра с ледени  кубчета, която е идеална за горещите летни дни.

Аз правих ледени кубчета, в които замразих различни неща - резенчета плодове, листенца, цветя, нарязани сламки, фигурки от мозайка и въобще каквото се сетих. Децата страшно се забавляваха, а идеята ми дойде от това, че веднъж, когато седяхме в едно заведение и Сиана почти един час си игра с купичката с лед, която бяха донесли за някое от нещата, които бяхме поръчали. Тогава реших, че и вкъщи ще се играе на това  good






Иначе следващото ледено, което ще си направим ще е това - http://www.growingajeweledrose.com/2012/07/summer-fun-ice-painting.html
Изглежда ми много яко  good Може обаче да добавя на някои от кубчетата по една дървена клечка, за да може, когато им стане студено на ръчичките да има и друг вариант за хващане - нещо такова -


А във фризера вече съм сложила два големи съда със синя вода пълна с мидички, сигурно утре ще им ги дам, както и разни неща, с които да могат да чукат по леда и да го трошат на парчета  smile

Надявам се да ми се получи нещо като това


Поли, благодарим за върнатото вдъхновение  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #169 -: юли 21, 2013, 19:46:24 »

Откьде взе син оцветител?
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 21, 2013, 19:58:54 »

Бени, ето още една идейка за лед.


Аз преди време купих формичка- с различни фигурки, но сега ми даваш добра идея:)Следващите дни ще направим и ние нещо Wink
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 21, 2013, 20:21:00 »

Откьде взе син оцветител?

Боя за яйца  smile Проверих в два магазина, в единия нямаше, но в другия имаха още от Великден останали бои.

Поли, много е готино това, аз нали полярните животни ги искам за нещо такова, нямам търпение да ми пристигнат  smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 21, 2013, 20:24:47 »

Ина, ние нашата морска вода я правихме със соли за вана.
А домашния пластилин го направих със степчета, понеже нямах боя за яйца. Варианти за оцветяването има  good

Бени, ще чакам снимки с нетърпение. А ние с теб пак ще се видим, така че ще разказвате:)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #173 -: февруари 11, 2014, 10:32:30 »

http://ourmusicalkids.weebly.com/1/post/2014/02/-11022014.html?fb_action_ids=705342909510214&fb_action_types=weeblyapp%3Ashare&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582
Попаднах случайно на този сайт. Отворих на песнички и после на сценарии за празник. Има интересни музикални игри.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #174 -: април 04, 2014, 21:39:52 »

 Не съм сигурна дали някой вече не е споделял този линк (ако е така, извинявам се за повторението):

http://gramofonche.chitanka.info/prikazki/

 Това са хубави детски приказки от времето, когато се записваха на плочи   smile
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #175 -: май 19, 2014, 10:04:30 »

момичета, моля Ви за малко помощ. Искам да купя Пипи дългото чорапче, но да е някакво хубаво издание. Моля, ако да споделите издание,година.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines