Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 05:27:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185299 пъти)
 
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #360 -: юли 19, 2011, 18:02:48 »

ами да ти кажа моята е и с двете ципа е скрит и съм мн доволна как стои пък е и доста прибрано няма опасност да се размести плата ако имаш платка под връзките smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юли 19, 2011, 19:55:36 »

Да ти кажа, мисля, че е много индивидуално. Аз например не искам изобщо връзки да има. Навсякъде, където меря рокли ги питам дали може да ми я ушият без връзки, а с цип или с копчета. Но това си е лично мнение!  pardon Ако ще е с връзки, аз харесвам тези, които са с панделка (по-дебела) вместо тъничка връзка.
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #362 -: юли 19, 2011, 21:25:54 »

аз исках шифонена панделка не мн дебела около 4-5 см е защото не ми харесват др като връзки за обувки са ми това е лично предпочитание все пак моите връзки са по скоро декорация
« Последна редакция: юли 19, 2011, 22:18:53 от mur_fee » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #363 -: юли 19, 2011, 22:01:09 »

heruvimche, извинявай, че се намесвам от нищото, но ще напиша какво си мисля, най-лесното е да не му обърнеш внимание Wink

Според мен, красотата на тази рокля е в нейната ефирност и лекота. За да сложиш обръч, който да не стои ужасно, ще трябва да има и пластове плат, за да не прозира обръча. От тук вече лекотата се губи. За камъчета - не знам, но повечето камъчета ги слагат на прав плат, не на набор (поне в чуждестранните рокли) и не знам как би стояло. А тиарата, в моите очи означава доста по-голяма официалност от тази, която излъчва роклята на снимката. Тази рокля не съм сигурна дали търпи даже и було, но това лесно се проверява blum. Та, това, което имам предвид - посъветвай се с човек, който има вкус и опит в конструирането на рокли good
heruvimche, присъединявам се към мнението на pebbles. Моделът, който си избрала е прекрасен, точно защото е такъв - ефирен, изчистен и изключително женствен. Обръчът както и тиарата предполагат друг стил рокля. Но този първоначален вариант, на който си се спряла за мен е много красив, може би защото лично аз предпочитам този гръцко-римски стил  smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юли 20, 2011, 08:25:20 »

Аз бих казала,че зависи и от модела на роклята. При цип няма как да се стегне така добре семия корсет, както при връзките. Трябва да ви кажа обаче, че моите връзки не бяха завързани добре и роклята ми се свличаше непрекъснато. Така че, ако си избирате рокля с връзки, внимавайте при вързването, много добре трябва да се стегне корсета и затегне самия възел.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #365 -: юли 20, 2011, 09:20:28 »

Аз имам корсет (или бюстие) под роклята, така самата рокля не се размества никак.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юли 20, 2011, 14:54:00 »

Monikamaria, прекрасна е роклята!!!! Явно наистина си е струвало чакането и ядовете! Предполагам, че вече си ги забравила при вида на тази красота!

Иначе за ципа или връзките - и аз мисля, че ципа няма да стегне, както връзките. Моята е с връзки и ще гледаме да я стегнем максимално, колкото да ми е комфортно и да дишам де blush

Мислех, да е изненада, но не се сдържам вече и качих и аз снимки на моята рокля badgirl badgirl badgirl Не съм стегнала много добре корсета тук, а и съм в чуденка дали да не стегна и връзките отпред на бюстието crazy crazy crazy Вие как мислите?
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #367 -: юли 20, 2011, 14:56:28 »

Ех, и аз ще съм булка тази година, живот и здраве! heart
Сватбата ще е през октомври и скоро ще трябва да си търся рокля. Проблемът е, че ми е малко трудно да преценя какъв тип ще ми отива. Много модели ми харесват...със сигурност ми е по-лесно да кажа какво не ми харесва - рокли тип принцеса/торта и А-линия.
Най-много ми харесват гръко-римския тип и тип русалка (тези по тялото). Още нищо не съм пробвала. Тялото ми е пропорционално и слабо, но съм висока само 165. Гръко-римския тип сякаш не подчертава талията, тъй като коланчето е точно под бюста...това малко ме отказва...
И така..мога много да си размишлявам..Според вас на фигура като моята какъв тип ще седи по-добре? smile
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #368 -: юли 20, 2011, 15:37:54 »

V_e_S_i роклята е прекрасна и ти стои излято според мен савсем мъничко я стегни отпред все пак не скривай и прелестите good утре и аз вече ще ви покажа моята в завършен вид нямам търпение да си я взема дано всичко да е наред
« Последна редакция: юли 20, 2011, 15:46:16 от mur_fee » Активен
peps13
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #369 -: юли 20, 2011, 15:41:12 »

Pure, най-добре ще се ориентираш с пробване smile Отиваш, харесваш, обличаш, събличаш и така...докато не откриеш твоята рокля  
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юли 20, 2011, 16:00:40 »

Pure  щом си слабичка ще ти отива рокля тип русалка, мога да ти препоръчам да пробваш и с ниска талия, също стоят много красиво, подчертават тънката талия и може на долу да е по-прибрана, за да не се получи линията А, най-важното е като влезеш в един магазин да обясниш точно какво НЕ искаш на продавачките, защото попаднах на такива случаи, при които за да млъкне продавачката излизах от магазина  crazy за да намериш своята рокля е най-хубаво да мериш, пробвай и тези рокли, които не ти харесват, също пробвай и тези типове, които си изброила, просто за да видиш как ти стоят  pardon може пък някоя от тях да е твоята  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 20, 2011, 17:23:41 »

Еха, Веси! Роклята ти е страхотна!!!! И наистина ти е като излята!  yahoo Според мен също може малко да се стегнат връзките отпред, но това е само, ако ти искаш. Не е задължително!  good А и наистина не трябва да скриваш това, което имаш, защото изглеждаш страхотно! Скромността е за хора, които нямат други качества!  blum
Относно връзките - аз съм им страхотен поддръжник! Първо страшно ми харесва такъв гръб (аз си нося корсети с връзки и по принцип) и второ връзките са много по "гъвкави" от ципа. С ципа корсетът е като калъп и няма мърдане. С връзки може много по-добре да се оформи роклята и според формите на булката.  smile Но все пак всичко е въпрос на вкус.
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #372 -: юли 20, 2011, 21:27:52 »

peps13, valtsvet, благодаря момичета! give_rose
Наистина ще трябва доста да пробвам, макар че никак не ми се обикаля...Дано да извадя късмет и бързо да открия моята рокля! girl_wink
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юли 20, 2011, 21:34:35 »

Еха, Веси! Роклята ти е страхотна!!!! И наистина ти е като излята!  yahoo Според мен също може малко да се стегнат връзките отпред, но това е само, ако ти искаш. Не е задължително!  good А и наистина не трябва да скриваш това, което имаш, защото изглеждаш страхотно! Скромността е за хора, които нямат други качества!  blum
Относно връзките - аз съм им страхотен поддръжник! Първо страшно ми харесва такъв гръб (аз си нося корсети с връзки и по принцип) и второ връзките са много по "гъвкави" от ципа. С ципа корсетът е като калъп и няма мърдане. С връзки може много по-добре да се оформи роклята и според формите на булката.  smile Но все пак всичко е въпрос на вкус.

Monikamaria
, роклята ти е убийствена и страшно много ти се радвам на цялостната концепция, явно е, че всичко, което си харесала, си успяла да го намериш!!! Искрени поздравленя, роклята ти стои прелестно, очите ми изтекоха по нея!  good
По отношение на връзките, според мен допълват тоалета, правят го по-нежен и раздвижен (говоря за гръб), освен това както вече беше отбелязано, връзките позволяват дооформяне по тялото.
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юли 21, 2011, 07:35:57 »

V_e_S_i разгледах ти снимките на роклята - направо си НЕВЕРОЯТНО КРАСИВА с нея!  girl_wink girl_wink girl_wink Много добре ти стои! Моделът е точно за теб! Честито!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines