Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 09:25:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185360 пъти)
 
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #345 -: юли 16, 2011, 16:38:12 »

роклята ти е прекрасна ще си много красива скоро ще покажа и моята вече завършена другата седмица ще е окончателно готова и съм много щаслива защото направиха точно това което исках
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юли 17, 2011, 00:07:10 »

fl0r1ta
честито и от мен роклята наистина е прелестна
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юли 17, 2011, 12:10:02 »

Момичета, дойде и моят час с роклята... Миналата събота ми взеха мерки. Ще си я шия в "Лита". Моделът не е нещо особено, затова се надявам да остана доволна:

отпред: http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240848.html
отзад: http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240857.html

Мисля панделката на кръста да е по-широка и розова и по нея да има някакви нежни малки камъчета. Също няма да има шлейф, за да не се спъвам в него цяла вечер, мисля да сложа един обръч, но да е тесничък, само да придава по-разгърнат вид в долната част и да ми помага в ходенето. Какво мислите? Щеше ми се някак да я разчупя малко, но да не стане натруфено с камъчетата и цветето едновременно. Също се колебая дали панделката да е розова или цветето?
« Последна редакция: юли 17, 2011, 12:12:02 от heruvimche » Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юли 17, 2011, 12:47:42 »

heruvimche
Роклята наистина е много хубава,хубаво е че си решила да е без шлейф,според мен е ще е по добре панделката да е розова
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #349 -: юли 17, 2011, 13:17:30 »

 smile и аз смятам че панделката е по-добре да е розова даже с някакви мн нежни млки камъчета ще стои мн тилно
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юли 17, 2011, 17:54:10 »

heruvimche, и моята рокля ших в Лита, а горната част с презрамките ни е почти едно към едно. Можеш да видиш снимките ми в албума.
Ако си слошиш свете в косата, аз бих те посъветвала панделката да ти е розова. И обратното - ако не планираш прическата ти да е с цветя, заложи на зозово цвете върху презрамката. Според мен на цветето му отива повече да е в цвят, отколкото на панделката на талията. Но все пак ти избираш smile
Аз бях доволна от това, което сътвориха за мен в Лита, надявам се и ти да си.
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юли 17, 2011, 18:58:50 »

Мисля да съм с воал, без цветя в косата, а с тиара с перли. Щеше ми се да има акцент в розово и затова трябва да избера дали и двете да са в розово (цветето и панделката на кръста) или само едното (но кое?). Имам няколко дни да помисля... Очаквам идеи от вас... smile
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юли 18, 2011, 08:35:32 »

момичета да се похваля вчера поръчах роклята мн съм хепи yahoo излезна малко скъпичка, но пък за това е уникална  danceg завършека на воала е от дантелата на роклята, страшно много си подхождат мн съм хепи, на 1 август съм на първа проба, а до края на август трябва да е готова, 2 седмици преди сватбата  yahoo

heruvimche   според мен, този модел няма стои добре с обръч, лично мое мнение, трябва да смениш материята, за да може да се сложи обръч Wink
« Последна редакция: юли 18, 2011, 09:01:41 от valtsvet » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юли 18, 2011, 08:38:00 »

heruvimche, извинявай, че се намесвам от нищото, но ще напиша какво си мисля, най-лесното е да не му обърнеш внимание Wink

Според мен, красотата на тази рокля е в нейната ефирност и лекота. За да сложиш обръч, който да не стои ужасно, ще трябва да има и пластове плат, за да не прозира обръча. От тук вече лекотата се губи. За камъчета - не знам, но повечето камъчета ги слагат на прав плат, не на набор (поне в чуждестранните рокли) и не знам как би стояло. А тиарата, в моите очи означава доста по-голяма официалност от тази, която излъчва роклята на снимката. Тази рокля не съм сигурна дали търпи даже и було, но това лесно се проверява blum. Та, това, което имам предвид - посъветвай се с човек, който има вкус и опит в конструирането на рокли good
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #354 -: юли 18, 2011, 09:58:47 »

моето лично мнение е (не го налагам и не е нужнода се взима в предвид) че обрач на тази рокля ще развали основната и визия тя е фиерична лека и наистина мн мн красива ако се промени малко и се направи от по плътен плат ще е по добре и ще даде възможност за воал според мен дано не обидя никого  smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юли 18, 2011, 18:50:54 »

heruvimche аз само мога да се съглася с мнението на pebbles . Обръч не само няма да ти помогне при ходенето(ако е тесен- даже ще ти пречи), ами и ще изглежда много странно при ходене... Камъчетата може и да прертупат цялата работа. Ако ме питаш мен тази рокля е съвършенна такава, каквато си е. Но определено можеш да поиграеш със цветовата комбинация (само да не става много голям контраст), панделата е по-добрият вариянт... Успех с избора! give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юли 18, 2011, 20:41:59 »

heruvimche, и аз ще се присъединя към другите и ще ти кажа, че обръч няма място на тази рокля. Тя просто не е такъв модел. А и не виждам как и къде ще се сложи.  pardon Но пък с цветния акцент според мен няма да сгрешиш!  good Добра идея е и много ще отива.  smile
Момичета, има снимки и на моята рокля в галерията.  smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #357 -: юли 19, 2011, 09:10:09 »

heruvimche  и аз съм съгласна с мнението на момичетата, обръч няма място, а и ако променяш нещо (освен цветната панделка) ще се получи съвсем друг, не е ли по-лесно тогава направо да си избереш друг модел  girl_wink

Мони изглежда много по-добре от преди  give_rose Bravo харесва ми
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юли 19, 2011, 16:21:17 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose  give_rose give_rose Много ме радват думите ви!  girl_in_love
Все пак всичките ядове покрай роклята са си стрували.  smile
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #359 -: юли 19, 2011, 17:50:53 »

Момичета, кое е според вас е по-добре: роклята да е цип или с връзки?  crazy
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines