Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:27:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185146 пъти)
 
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #240 -: юни 24, 2011, 20:58:21 »

аз съм ЗА отделнен обръч (като пола), за да можеш да го махнеш по някое време smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 24, 2011, 22:29:40 »

Предварително се извинявам за  Offtopic , но аз когато за пръв път ходих да пробвам булченски рокли в началото на април, първият магазина, в които влезнах и то съвсем случайно, беше на Холидей Сона - София, ул. Солунска http://www.holidaysona.com/ Пробвах една рокля (модел Мирела от колекция Amour) и цената беше 1360 лв. Дизайнерката там ми даде визитка и каза,че моделът го има в интернет и има още няколко подобни модела на почти същата цена от 1300 до 1400 лв. Това не си го измислям и дори някъде назад в темата за роклите го бях споделила. Роклята си я взех от Асеновград и модела е Мирела от колекция Deja Vu пак от същия сайт, но моята не е от там и цената й няма нищо общо. Аз не съм ходила със снимка в Асеновград да ми я шият, а съвсем случайно я намерих. Съжалявам, че писах в неподходящата тема, но със сигурност не съм в грешка с това, което написах.


И за да съм и по темата - Ками, чакам с огромен интерес да видя роклята ти. Предполагам, че и ти ще си от щастливките с прекрасни рокли на достъпни цени girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 24, 2011, 22:39:51 »

По принцип обръча така ли иначе не можеш да го махнеш, защото роклята ще увисне страшно грозно. Но според мен е по-добре отделна фуста тъй като дава по-добър обем и роклята не стои като чадър. Има по-добра плътност някак.  smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 25, 2011, 09:05:45 »

Има два варианта- на бала ми за да не увисне роклята, ми бяха сложили няколко ката тюл с различна дебелина, на различна височина от края на роклята и така нито тежеше, нито имах обръч. Бях супер доволна защото др се чудеха как да ги разкарат обръчите, а не можеха. ( На моя бал бяха модерни корсета и по широката пола надолу).
Сега за булченската ми рокля - пак имам няколко ката дантела, но и обръч, въпреки че роклята ми не е мн широка долу. Но забелязах, че е съвсем лек и не обхваща цялата рокля , а по някакъв начин е през няколко сантиметра(5-6) и е пластмасов или нещо подобно. Даже не се усеща.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 25, 2011, 09:44:55 »

V_e_S_i естествено няма да седнеш да тук да лъжеш, не съм го и помислила... blush Но най-вероятно истината е някъде по средата. На сайта им го пише- Ателие, гр. Варна, бул. Чаталджа 20. Най вероятно, както си мисля, са официални представители и вносители на известни дизайнери. Тогава може да се разбере, защо на такава цена са ти предложили дадената рокля.  blum
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 25, 2011, 10:45:43 »

anelcka80 , да наистина най-вероятно е така. Аз до колкото знам са представители на La Sposa i Atelier Diagonal, поне така пишеше на визитката - и трите фирми.
Активен
margo_pld
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #246 -: юни 25, 2011, 14:48:36 »

Здравейте и от мен!!!!
И аз вчера тръгнах по магазините в Асеновград за първо наблюдение над роклите,че вече си е време(сватбата ми е септември),та исках да питам понеже може да се каже че съм влюбена в една рокля,но на мен ми се видя малко скъпичка 550 лв.,нормална ли е цената според вас,понеже нямам много натрупан опит по магазините и незнам за цените!
Мерси!
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #247 -: юни 25, 2011, 14:56:09 »

Ами по принцип за мен за една нормална рокля 550 лв е добра цена,зависи много от какъв плат е изработена ,колко дантела има,колко много плат също е отишъл за роклята и естесвено дизайнерката като си сложи и на нея някой лев... shok според мен е нормално... smile
Активен
margo_pld
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #248 -: юни 25, 2011, 15:14:30 »

Незнам за плата,но казват че бил "специален" smile тюла струвал 20 долара метъра,аз тъй като не разбирам се усмихвам само и това е,но определено модела беше много красив и в сравнение с роклите които са по-ефтини има разлика в материята! Само незнам свекито как ще реагира на цената,моите родители са съгласни да я взема още утре!
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #249 -: юни 25, 2011, 15:49:11 »

момичета моята рокля струва 500 лв и според мен е нормална цена за рокля с дантела камъчета и органза примерно ако е дизайнерска е нормално
Активен
MissMelly88
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #250 -: юни 25, 2011, 16:15:41 »

Здравей, margo_pld!
Нормално е да си объркана и да си в чуденка, понеже цените на роклите варират... Цената на една рокля се определя от плата, от качеството, тип рокля, дизайнер, от много показатели, като разбира се в някои салони цените са доста завишени. 550лв. са си идеални за една рокля! А щом са ти казали, че плата е "специален" - и щом ти самата виждаш разликата между "Твоята" рокля и останалите, значи има смисъл във всичкото това.
Ако роклята наистина те е пленила не виждам причина, която да те спре, цената наистина е добра!
: )
« Последна редакция: юни 25, 2011, 16:17:35 от shenessa » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 25, 2011, 21:59:11 »

Аз също мисля, че 550 лв. е добра цена, дори е евтина.  smile Щом ти е харесала - купувай!
Активен
sisoko29
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #252 -: юни 26, 2011, 09:13:07 »

Момичета,вчера имах удоволствието да ми обясняват каква е разликата между качественото и некачественото,аз си бях наумила,че няма да дам за рокля повече от 350лв.,но не се получи.
Ако искаш наистина твоята рокля да е прекрасна,трчбва да се бръкнеш малко повечко в джоба си.
 :)Вчера ходих до меката на булченските рокли-Асеновград,мда  нагледах се на меко казано ужасни рокли Oh my ...,които никак не си струват цената от рода на 300-400лв.Нагледах се на бляскави камъчета и дантели. smile
 
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 26, 2011, 11:35:37 »

Момичета вчера бях на проба и доуточнихме някои неща :bravo:Много съм развалнувана  danceg Следващия път ще си я взема smile
Активен
MissMelly88
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #254 -: юни 27, 2011, 07:27:42 »

Момичета вчера бях на проба и доуточнихме някои неща :bravo:Много съм развалнувана  danceg Следващия път ще си я взема smile

Здравей, миличка, аз съм нова тук, но си позволявам да бъда по - близка с теб и да те поздравя за това. Дано роклята стане както си мечтала и следващия път да се похвалиш с нея! smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines