Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:18:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185123 пъти)
 
SoundTheBest
Любопитен
*
Публикации: 25


www.soundthebest.com


« Отговор #225 -: юни 22, 2011, 12:17:04 »

Момичета, ето ви малко идеи за рокли...
Разбира се, в кръга на шегата. Искрено се надявам да не изберете нито една от изброените в статията smile
Поздрави и слънчев ден!

http://www.soundthebest.com/blog/1296/%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0%E2%80%A6-%D0%B8%D0%B7%D1%8F%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0/
Активен
SISKA86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #226 -: юни 22, 2011, 12:42:12 »

Благодаря много за информацията вече сам по спокойна че няма да се налага да се притеснявам много за роклята и ще ида с такава рокля каквато сам си харесала :-)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 22, 2011, 17:27:33 »

Момичета,дайте идея за модел рокля,който да не е много официален,а подходящ просто за един подпис с родители,кумове и приятели?! blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 22, 2011, 18:12:12 »

Роси, енда наша съфорумка имаше уникална рокля за подписването си - Ralej! Роклята е уникална, много красива и според мен идеална за тази цел. Можеш да й разгледаш снимките в темичката. И дано да не се сърди, че я споменавам, ама направо ми останаха очите в нея! (Много е красива! Тя, де, не само роклята)
Активен
Ерика
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #229 -: юни 22, 2011, 21:17:59 »

 Party time Момичета, много благодаря за съветите и коментарите! Прочетох цялата тема и благодарение на вас се насочих точно към правилните модни къщи. Вече и аз си имам моята рокля, която е най-красивата за мен! Капарирах я в модна къща Романтика и съм просто влюбена в нея, невероятна е!  yahoo  :danceg:Когато имам снимки ще ги  споделя.

Кажете какво мислите за прихващането на шлейфа с копченце отзад? Моята рокля е с малък шлейф и се притеснявам от начина, по който ще я прекроят за да мога да го повдигна за веселата част. Няма ли да е грозно?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 23, 2011, 08:15:21 »

Ерика, няма да е грозно, ако го направят хубаво и сигурно (да не се разкопчае по някое време girl_wink) Можеш ли да ни покажеш модела на роклята, за да можем да ти дадем по-точен съвет pleasantry
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 23, 2011, 10:36:14 »

Здравейте и от мен момичета  girl_wink Вече има малко повече от месец до сватбата и аз реших да ви разкажа за моите перипетии с РОКЛЯТА.До сега само четях и събирах информация.Наистина сайта е страшно полезен и не знам какво щях да правя,ако не бяхте вие  Offtopic
Съжалявам за отклонението сега на въпроса.Първо аз исках да отида да пробвам различни модели и затова отидох в Асеновград и ако не си харесам готова да си шия.И така на обиколката в Асеновград беше пълно с абитуриенти и трябваше да се решава бързо.Пробвах 4-5 модела и си казах искам днес да си тръгна с рокля и купих рокля,която е хубава,но не е "МОЯТА РОКЛЯ" cray и след 1 ден размисъл я пуснах за продажба и сега шия нова :danceg:Ходих на първа проба и направо е станала страхотна.Модела е тип русалка с отделен шлейф,който се маха.Утре съм на втора проба.Наистина това е РОКЛЯТА!!!Затова съветвам всички бъдещи булки да не бързат,а да помислят добре,защото сега много се ядосвам,че избързах.Шивачката ми е страхотна.От Пловдив е и я препоръчвам на всички.Ако някой иска ще дам координати на лични!
Активен
Ерика
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #232 -: юни 23, 2011, 12:13:29 »

Ерика, няма да е грозно, ако го направят хубаво и сигурно (да не се разкопчае по някое време girl_wink) Можеш ли да ни покажеш модела на роклята, за да можем да ти дадем по-точен съвет pleasantry

V_e_S_i, ето я и нея! Шлейфа е късичък, но моята сватба ще е с изнесен граждански ритуал, който ще се състои в крепост и определено ще трябва да е вдигнат шлейфа. Когато я мерих ми показаха как изглежда прихванато отзад, тя е толкова красива, че дори и това не ме притеснява много. Просто се чудя дали няма по-умен начин да се прихване.


* mydress.JPG (26.83 KB, 390x524 - видяно 265 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 23, 2011, 12:47:29 »

Да, много е хубава роклята Bravo Bravo Bravo Ще стане много добре според мен с подвижен шлейф. Иначе другият вариант е да се направи едно малко като пръстенче в края на шлейфа и да си го слагаш на пръста и да си държиш шлейфа към теб.Ако ме разбираш какво имам предвид. crazy crazy
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 23, 2011, 16:19:52 »

Момичета показвам снимка на роклята,която пробвах и след това реших да е такъв тип русалка.Какво мислите?Отдолу е равна и отделно имам един шлейф,който се закачва на кръста във формата на панделка и е дълъг отзад.Ще имам ръкавици,къси без пръсти и воалетка.Гърба е с връзки :girlhide:Чакам мнения smile


* IMAG0042 (Copy).jpg (25.28 KB, 400x400 - видяно 3026 пъти.)
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #235 -: юни 23, 2011, 18:14:15 »

tsvetenceto роклята е страхотна ,не на всеки стои такъв тип рокля ,а на теб ти е залепнала ,браво  Bravo girl_wink
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #236 -: юни 24, 2011, 08:29:01 »

Момичета показвам снимка на роклята,която пробвах и след това реших да е такъв тип русалка.Какво мислите?Отдолу е равна и отделно имам един шлейф,който се закачва на кръста във формата на панделка и е дълъг отзад.Ще имам ръкавици,къси без пръсти и воалетка.Гърба е с връзки :girlhide:Чакам мнения smile
Браво роклята е страхотна а колко пари ще ти излезе и задължително чакаме снимки като стане готова... иначе и аз пробвам сходни модели бравоооо много ми хареса
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #237 -: юни 24, 2011, 09:47:43 »

момичета какво ще ме посаветвате вграден обръч или на пола как е по добре
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 24, 2011, 19:58:44 »

аз съм ЗА  вграден
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 24, 2011, 20:42:08 »

И аз съм съгласна с pink_panther, че някои от роклите в Асеновград са с много по-ниско качетсво, а цените са  Oh my ... Също така не мисля, че трябва да сравняваме цената на едната с цената на другата (оригинала), защото аз лично се съмнявам, че която и да е от нас очаква наистина да й изпратят оригинала за тези пари.  Колкото до възклицанията, че е прекрасна дадена рокля - аз лично, когато съм го казала, наистина съм го мислела,че така. Това, че не оригинал на дизайнерска рокля, съвсем не означава, че не е хубава. Аз моята рокля си я взех от Асеновград, но абсолютно същия модел го има и в сайта на Холидей Сона, където уж се шият и доставят от Барселона, но колко е така не знам pardon Иначе моята струва 350 лв, а тази в Холидей Сона е почти 1400 лв Oh my ... Мога да ви уверя, че двете са едно към едно, а дизайнерката в Асеновград не представя модела като копие на Холидей Сона, а като неин. Не знам на кой е и не ме интересува, харесва ми и това е най-важното.
Tук малко мога да поспоря... Не знам кой ти е давал инфо за Холидей Сона, но тук си напълно в грешка. Моята рокля беше от там и мога да кажа, на много причилна цена(460 лв). Шият в ателие, което се намира зад магазина. Самият факт че се доверих на тях, означава доста, много съм претенциозна tease...
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines