Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:25:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185037 пъти)
 
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 29, 2011, 09:48:54 »

Честито, ellimink и от мeн! Роклта е Много,Много хубава. yahoo Bravo
Много се радвам,че сме на една и съща дата  give_rose yahoo girl_wink
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 30, 2011, 06:19:05 »

И из още малко,и ще взема вече роклята,средата на юни ще ходя на последна проба-направихме малки корекции в модела и силно се надявам да се е получило това което исках...... smile
Активен
foxi
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #137 -: май 30, 2011, 14:42:06 »

Здравейте  на всички и от мен, нова съм в сайта и преди да се регистрирам 3 дни четох цялата тема  angry след 3 месеца е моята дата, а не съм влизала в магазин още  sad  в нета разгледах сигурно милион модела  crazy и най-много ми допадат роклите на  Maggie Sottero страхотни са..
това е моят фаворит до момента http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=3&style=A3478
и молбата ми към вас е да помоднете с някой опитен шивач който сте изпробвали
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 30, 2011, 15:55:43 »

Момичета, намерих един сайт, в който виждам рокли на известни дизайнери, които коментирате тук. Предполагам,че може да ви е от полза crazy crazy crazy Надявам се да не се приеме като реклама, просто случайно намерих сайта и видях,че цените на роклите са доста по-ниски от споменатите от вас. Забелязвам обаче, че имат само по един размер и не знам дали има други номера....но, който го интерсува може да провери good good Успех ви желая. Ето сайта: http://obichamte-ood.com/category.php?id_category=22
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #139 -: май 30, 2011, 16:13:20 »

http://static.i-weddingdresses.com/iwdress/2010/10/marchesa-wedding-dresses.jpg


Да споделя първата рокля, която ми спря дъха ...(тази отляво). Жалко, че не се срещнахме...
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #140 -: май 30, 2011, 16:22:20 »

Момичета, намерих един сайт, в който виждам рокли на известни дизайнери, които коментирате тук. Предполагам,че може да ви е от полза crazy crazy crazy Надявам се да не се приеме като реклама, просто случайно намерих сайта и видях,че цените на роклите са доста по-ниски от споменатите от вас. Забелязвам обаче, че имат само по един размер и не знам дали има други номера....но, който го интерсува може да провери good good Успех ви желая. Ето сайта: http://obichamte-ood.com/category.php?id_category=22

 Oh my ... струва ми се че това са имитации!мОЯТА рокля е модел на MAGGIE STTERO и знам каква е реалната и цена.... а тука роклите му са по 700 лева... за мен е мн странно ... но няма значение дали е имитация или оргиналдЪ smile трябва да сме приакзни булки нали така  yahoo give_rose


Невероятна е !!!Ще бъдеш като кукличка с нея Wink
http://static.i-weddingdresses.com/iwdress/2010/10/marchesa-wedding-dresses.jpg


Да споделя първата рокля, която ми спря дъха ...(тази отляво). Жалко, че не се срещнахме...
« Последна редакция: май 30, 2011, 16:25:05 от Bibsi8792 » Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #141 -: май 30, 2011, 16:41:53 »

О, моята е много хубава, но не е тази ... Дори не знам дали модела на тази би ми отивал. Само и се възхищавам.
Пуснах картинка преди няколко постинга на моята, която ми е като излята.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 30, 2011, 17:26:13 »

Бибси, и аз предполагам,че са имитации, а и като гледам са малко модели, така че най-вероятно са някакви единични бройки не знам crazy crazy pardon Пуснах го заради момичетата, които са си харесали рокля на някой от тези дизайнери, но не могат да си позволят оригинала.....все пак и това е някакво решение, освен ако не робуват на марката.... blum
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #143 -: май 30, 2011, 21:08:25 »

Здравейте  на всички и от мен, нова съм в сайта и преди да се регистрирам 3 дни четох цялата тема  angry след 3 месеца е моята дата, а не съм влизала в магазин още  sad  в нета разгледах сигурно милион модела  crazy и най-много ми допадат роклите на  Maggie Sottero страхотни са..
това е моят фаворит до момента http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=3&style=A3478
и молбата ми към вас е да помоднете с някой опитен шивач който сте изпробвали

Foxi провери в магазинте тук и може и да я намериш и ако ти позволява цената й да не се занимаваш да я шиеш, желая ти успех! Имам препоръка за две шивачки, за да не се приеме за реклама, ако искаш ми пиши на лични, за да ти дам координати. Аз лично се спрях на готов модел.
Успех на всички красиви булки  give_rose
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #144 -: май 31, 2011, 11:58:00 »

Bibsi ще качиш ли снимка на твоята рокля..директно от сайта ли я поръча
fOXI  моята я харесам в един американски сайт .. преди 4 дена разбрах че е модел на Maggie Sottero просто отидох със снимката в Асеновград и питах дали могат да ми я ушият защото роклята наистина е доста скъпа и е непосилна за джоба ми .Излезе ми на страхотна цена а и начинът на ушиване е приказен !Модела съм качила по нагоре в темата .Можех да я поръчам от американския сайт /моя приятелка живее в Колорадо и звъна в магазина за да пита на каква цена е / като чх сецната и се отказах .Отидох в Асеновгра за да видя дали ше ми хареса нешо друрго но за алост фаворита ми беше тази от сайта.Исках да избегна обръчите .. исках да е по нестандартна и по лека smile В Асеновград мерих една единствена рокля сходен модел и тогава казах Шийте я !!! Ако искаш мога да ти дам координати на фирмата smile
Активен
meCHence
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #145 -: юни 01, 2011, 13:03:11 »

Здравейте, момичета! Някой да има отзиви за добри шивашки ателиета във Варна?  Харесала съм си една рокля но много се притеснявам как ще ми я ушият!  А  вече трябва да се ориентирам към поръчване!

Здравей!И аз съм със същият проблем...:)Миналата седмица бях във Варна и обиколих всички ателиета и магазини,показах си роклята от снимка,и всички казаха,че могат да ми я ушият,естествено имаше голямо разминаване в цените,те варираха от 400 до 800лв...Но най-голямо впечатление ми направиха от сватбена агенция "Сватбен ден",там ще ми излезе около 600лв.,и мисля там да си я поръчам...
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #146 -: юни 02, 2011, 09:14:38 »

ellimink честито от къде я взе..... моля те кажи, защото вече ще полудея...
колко пари ти казаха за нея понеже на мен ми предложиха такъв модел в едно ателие и искам да видим дали цените се припокриват....
« Последна редакция: юни 02, 2011, 09:31:11 от t2egr » Активен
alek_stz
Любопитен
*
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 02, 2011, 22:57:25 »

Здравейте, в тази тема не съм писала, но вече се сдобих с желаната рокля и съм толкова щастлива, че не мога да не се похваля blush
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 03, 2011, 05:35:04 »

alek_stz
роклята наиистина е много нежна и много красива,честито!!!1
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 03, 2011, 06:42:13 »

t2egr,роклята си я взех от Bridal Fashion, цената и е 1000лв, като допълнително ще заплатя най-вероятно за залепването на малко нежни камъчета. На теб в кое ателие са ти я показали?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines