Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:38:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 184965 пъти)
 
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 25, 2011, 18:49:02 »

Sandri съгласна съм със мнението ти , че всеки си има вкус smile На мен такива рокли ми харесват , но не ми стоят добре точно в горната част .  За това им се радвам само на снимка pardon
Активен
Verche
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 25, 2011, 21:32:49 »

Здравейте момичета!!! Моята сватба беше почти преди 2 години, а като че ли още вчера четях по нощите всичките теми из форума и търсих най разнообразна информация и най важното, че в повечето случаи я намирах:) Благодаря ви мацки, страхотни сте!!!

А сега въпросът ми. В момента съм пак в сватбена еуфория, благодарение на най добрата ми приятелка! Тя много си е харесала една рокля на Бенджамин Робертс (Benjamin Roberts) модел 917, сложих снимки в галерията. Ако някой може да ми подскаже къде мога да намеря такава рокля, от кое ателие или модна къща мога да я поръчам, или пък дали да не я поръчаме направо от Англия?

Ще ви бъда благодарна за помощта!!!
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #107 -: май 25, 2011, 22:46:30 »

Здравейте момичета искам да Ви споделя, че ходих  и пробвах роклята която бях харесала още от няколко месеца и просто нямах търпение да видя дали ще ми седи добре.... пробвах три рокли и трите бяха уникални и ми седяха коя от коя по-добре и разбира се моята рокля също се едно за мен е правена... просто съм много доволна, че роклите ми седят добре... Bravo обаче колкото съм доволна толкова съм и  cray защото се оказа че роклята ми е 1 640 лева и воал отделно около 100-150 лева и тя ще стане 1 800 лева, което е много, при положение, че бяхме определили да се вместя до 1000-1200 лева.... аз по принцип бих ги дала ама мъжа ми не е във възторг... пък и аз самата съм на мнение, че не искам да давам повече от 1000 лева за рокля... но пък от друга страна като я искам и знам че това е моята рокляяяяяя.... просто не знам какво да направя.... дали да изхарча толкова пари за нещо което знам че хем е важно хем после след като мине всичко съм сигурна че и аз ще съжалявам за това че съм дала толкова пари само за роклята....но пък и все пак това е спомен за цял живот... незнаммммммммммммм
дайде съвет.. или ми кажете какво да правя роклята е на модна къща Романтика... и си струва само тя 1850 лева но понеже говорихме да заменим един детайл и затова намалихме цената с 210 лева..

Ако можеш да си я позволиш без да взимаш заеми, да гладуваш и да се лишиш от друго, и ако си сигурна, че това е което искаш, вземи си я.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 26, 2011, 05:25:48 »

Verche, преди почти 2 години едно момиче беше със същата  рокля на сватбата си. Това е линк към темата й  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,21527.195.html . Беше я поръчала от английския e-bay.
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #109 -: май 26, 2011, 08:25:15 »

Много ви благодаря момичета,  днес сутринта докато пътувахме за работа с мъжа ми и пак обсъждахме това за възможностите и лишенията за избор на рокля....
И след като прочетох какво мислите.... днес наистина ще ходя да пробвам и търся и други рокли... най-лошото е, че вече съм пробвала тази моя рокля мечта... което си мисля , че ще ми повлияе на мнението за следващите проби... дано да греша....
Намерила съм още четири пет ателиета .... дано там някъде ме чака моята рокля по - евтина и по - хубава от сегашната.... good
стискайте палци и като има нов резултат ще пиша...
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #110 -: май 26, 2011, 09:30:26 »

t2egr пожелавам ти успех в търсенето и дано намериш по-евтин вариант. Аз обаче си мисля, че каквото и да облечеш все ще сравняваш с първата и има опасност да си купиш просто блед вариант на твоята рокля. Аз също си взех по-скъпа рокля, но моят приятел ме подкрепяше и даже той ме нави да си взема скъпа рокля, за да се чуствам аз по-красива  smile иначе наистина ми се струва нелогично да се дадат 1500 - 2000 лв за нещо, което ще облечеш само един ден!
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #111 -: май 26, 2011, 10:41:38 »

Аз мисля, че може би ще намериш много по-красива! girl_wink Все пак това е една от първите рокли които си пробвала и може би ще откриеш някоя която да е още по-"твоя"  biggrin . Стискам палци.  good
Активен
Verche
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 26, 2011, 13:39:55 »

pebbles, благодаря ти много! Изчетох темите, разгледах роклята и се чудя, щом китаеца направи такава страхотна рокля, дали и в България няма да се намери някой шивач който да ушие точно такава рокля huhhuh.gif

Моята рокля си я бях измислила сама, и модел и платове, и ми направиха точно това което исках. Но то бяха много мъки, три пъти ми шиеха корсета, че все не уцелваха размера  crazy и т.н.
Някой може ли да ми препоръча шивач в София, който, така да се каже, да се специализира на шиене на модели дизайнерски рокли?

П.С. Роклята на mucito е страхотна, но моята приятелка няма да се навие да и шият китайците роклята..., аз бих  blum
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 26, 2011, 18:08:44 »

Момичета, ако позволите един съвет... Не си взимайте прекалено рано роклята преди сватбата. Аз направих тази грешка и сега даже ме е яд, че избързах. Сватбата ми е на 10.07, аз я взех на 26.04.Стои си в гардероба, а аз само се въртя като квачка около нея и й намирам кусури. Първо се разубедих, че това е роклята, ревах, после пак ми хареса, после пристигна и булото, пак ревах, след това реших, че булото не е идеално бяло - изпрах го. Сега е ред на роклята - втълпих си, че и тя не е идеално бяла, но ме е шубе да я давам на химическо и само минах тук-там с мокра кърпичка. Сега пък реших, че горната част ми е голяма...Направо незнам дали ще оцелее до сватбата тази моя рокля. По-добре си ги вземете една седмица преди сватбата, да стоят в магазина и предния ден си ги приберете, така няма да имате време за превземки около тях като мен. girl_impossible
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 26, 2011, 22:51:39 »

t2egr
Пробвах рокля която наистина мислех че е моята беше 900лв,аз искам да съм с испанско нуло което е минимум 100лв,и бях готова да ги дам,като помислих добре,това е една вечер-Да вярно най-хубавата в живота ти,но отидох до Асеновград и там видях горе долу същия модел за 500лв и прецеених че е по добре да дам 500 отколкото 900лв това е мой личен избор все пак но не съжалявам!!!
По назад в темата има булки които по снимка си поръчаха роклята мисля че в ателие в асеновград и бяха адски доволни от цена и качество,преди да поръчаш прегледай всички вариянти и виж кой е най-изгоден за теб. smile
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 26, 2011, 23:41:52 »

t2egr,  имах  същия проблем. Бях  си  харесала  рокля  от  Бургас( аз  съм си от  Бургас),  но  рещих  да  отида  до  Варна за  обувки и  там между другото  реших  да  вляза  в магазин  La Sposa.( имат  страхотни  рокли). Продавачките  ме попитаха с  какъв бюджет разполагаме  за  рокля и започнаха  да  ми  показват рокли в рамките  на тези пари(до  1 200 лв),  но  тъй  като  не  съм идеално  слаба, а  съм  и  ниска и  нямаше  много голям  избор на  рокли ,  който да  ми  станат. И  така момичета извадиха  една  рокля( малко  по-скъпа  от  определената  цена) беше  невероятна. Не беше  това  което  търсих ,но усетих  че  това  е  моята  рокля. Като  видях  цената и всичко свърши.  Роклята  беше  1500  лв и  воала около  150-200 и вече  ми  идваше  прекалено. съблякох роклята  мечта и  излязох  от  магазина почти  разплакана. Чувствах се  ужасно. Майка  ми ме  убеждаваше  да  се  върнем  да  я поръчаме, защото на  фона  на  всичките  пари  които  ще  дадем  за  сватбата 500 лв  повече  или  по-малко...Така и не  се съгласих  с  нея. Тръгнахме  да  обикаляме  булчинските  магазини( зарязахме  обувките) и  всички  следващи  рокли  изглеждаха  ужасно. Постоянно ги сравнявах...Започнах да  се чувствам  още  по-зле.И  така се върнах  в La Sposa,за да питаме  ако я  поръчаам кога ще е готова, тъй като  ми  беше  малко малка...Времето за  изработка беше твърде  дълго и роклите  са  на номера а  не по  твои размери, което не  беше  добре  в  моя  случай. И  така  и  не поръчах  роклята. Не  спирах да мисля за  нея. След  като  се  върнах  в  Бс, отидох  да  Холидей и бях  решила да  изпробвам всяка рокля. И  именно  там  намерих заместник на  роклята  мечта. И  така  вече  си  имам  поръчана  рокля. Пак  не е от  най-евтините(1200), но се  почуствах така както  в онази  от La Sposa.
Така , че  t2egr продължавай да мериш. А  ако  не  си  харесаш нищо  друго  не  жали парите за  нещо , което  ще  те  накара да  се  чувстваш специална и  прекрасна.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 27, 2011, 11:24:01 »

Искам да споделя със вас едни красоти на дизайнера Maggie Sottero: girl_wink
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=3&style=J1440ZU
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=7&style=A3433
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=13&style=RD1068
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=15&style=A3264
Влюбена съм във изчистеният и стилен вид на роклите,но за съжаление са много скъпи доколкото разбрах  sad
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #117 -: май 27, 2011, 11:55:02 »

Искам да споделя със вас едни красоти на дизайнера Maggie Sottero: girl_wink
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=3&style=J1440ZU
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=7&style=A3433
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=13&style=RD1068
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=15&style=A3264
Влюбена съм във изчистеният и стилен вид на роклите,но за съжаление са много скъпи доколкото разбрах  sad
Могат да ти я ушият по снимка и така ше имаш роклята от своите мечти..Е няма да е оригинал но не мисля че ще е проблем smile това за теб !!
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #118 -: май 28, 2011, 11:21:27 »

lola_bunny и dany_87
Браво много се радвам за вас... ЧЕСТИТО.... надявам се и аз да имам този късмет въпреки, че имам новини обиколих още три ателиета... и пробвах около 15 рокли... и искам да ви кажа че онази рокля от романтика вече е зад гърба ми просто от тези който пробвах има три рокли за които просто нямам думи да опиша как ми седят и колко са стилни и хубави... момичетата с които бях на проби като ме видяха особено в сегашния фаворит и първата реакция беше точно и искрено "WOW"... за съжаление обаче всички хубави рокли и такива към които съм се насочила като вид са от порядъка пак на 1400 и нагоре... трудна работа.... иначе днес пак отивам на проби в Сватбен мол в Младост (София) .... и после мисля да отида до Холидей на Солунска и още някой БГ вариант защото се оказа, че за сега само вносни рокли си харесвам... и тогава след обмисляне ще взема това трудно решение.... но да ви споделя много красиви рокли и просто всяка е с коренно различна визия ето линковете въпреки че определено на снимка не е същото... (даже не знам ако не ги бях пробвала а само на снимка ако ги бях видяла дали щях да обърна внимание)
http://www.demetriosbride.com/intl/index.php?page=collection2011&s=2 - тази е фаворита (за сега...) smile


http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=7&style=A3433   -   а тази е страхотна искам да я пробвам ....ама ходих в магазини им и роклите почват от 1500лв.


* big2.jpg (64.05 KB, 544x700 - видяно 318 пъти.)
« Последна редакция: май 28, 2011, 11:32:12 от t2egr » Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #119 -: май 28, 2011, 11:22:17 »

това е другата от пред


* big1.jpg (68.64 KB, 544x700 - видяно 289 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines