Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:41:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 184931 пъти)
 
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #90 -: май 23, 2011, 21:57:30 »

Благодаря!На живо е много по-хубава.Аз дори първо я бях видяла в каталога и не ми хареса,но като я видях в магазина пощурях. yahoo Надявам се до две седмици да си я взема вкъщи и тогава тръгвам да търся обувки,чанта и бельо.Ще ми бъде интересно да я видя в комбинация със сребърно.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #91 -: май 23, 2011, 22:00:12 »

Аз мисля, че сребърно няма да й стои лошо. Зависи естествено пак от нюанса, но според мен се връзва. Успех в търсенето на аксесоари! Да се похвалиш в другите темички, като си намериш нещо  girl_wink .
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 23, 2011, 23:09:29 »

Момичета ,моля коментирайте обувките в съответната тема.Тук се коментират само роклите.
За информация тук преплитате много теми ,при положение,че има отделни теми за :
1.Асеновград
2.Булчински рокли
3.Обувките
4.Обувките или роклята ,кое първо.
Моля не разводнявайте темите!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 24, 2011, 10:37:41 »

grazia_m, много е хубава роклята, сподели цена, защото аз също мисля да обиколя магазините, в които си ходила smile
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #94 -: май 24, 2011, 11:54:27 »

lawyer моята рокля струва 2 500 лв. Това беше най-скъпата рокля, която мерих. В магазините в които ходих роклите които аз харесвах вървяха между 1000 и 2500 лв. и определено всички си заслужаваха парите. А тази която аз си взех на снимката не се вижда толкова добре, но на живо си личи качеството на плата и изобщо на целия модел. На някой може би тази цена ще му се види много, на други нормална и дори ниска, но аз за себе си  бях решила, че дори и да спестя от неща друго, за рокля няма да пестя. Естествено си имах и лимит, защото имаше рокли и по 7-8000, но аз си бях решила да се вместя в максимум 2 500  smile
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #95 -: май 25, 2011, 10:20:36 »

Здравейте момичета,

Искам да попитам дали някой си е шил рокля в Палома Фешън на Пиротска до Халите и какви са ви впечатленията?
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 25, 2011, 12:13:25 »

 smile Споделям една рокличка с вас....


* 248820_10150184082510448_180166525447_7379934_6097246_n.jpg (35.34 KB, 500x698 - видяно 328 пъти.)
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 25, 2011, 13:54:36 »

..... дали някой си е шил рокля в Палома Фешън на Пиротска до Халите и какви са ви впечатленията?

Аз не съм си шила рокля там, но си купих готова оттам, а една съфорумка май беше писала, че оттам си я купила нейната, като цяло съм доволна от качеството на роклите, обаче цените на някои рокли са малко стряскащи, иначе в салона са много отзивчиви хора и винаги има някоя от дизайнерките (две сестри са), та мини и направо дискутирай въпроса, могат да ти предложат варианти на платове и т.н, т.е. да обсъдите идеята - мисля, че няма да съжаляваш....
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #98 -: май 25, 2011, 16:41:13 »

Здравейте момичета искам да Ви споделя, че ходих  и пробвах роклята която бях харесала още от няколко месеца и просто нямах търпение да видя дали ще ми седи добре.... пробвах три рокли и трите бяха уникални и ми седяха коя от коя по-добре и разбира се моята рокля също се едно за мен е правена... просто съм много доволна, че роклите ми седят добре... Bravo обаче колкото съм доволна толкова съм и  cray защото се оказа че роклята ми е 1 640 лева и воал отделно около 100-150 лева и тя ще стане 1 800 лева, което е много, при положение, че бяхме определили да се вместя до 1000-1200 лева.... аз по принцип бих ги дала ама мъжа ми не е във възторг... пък и аз самата съм на мнение, че не искам да давам повече от 1000 лева за рокля... но пък от друга страна като я искам и знам че това е моята рокляяяяяя.... просто не знам какво да направя.... дали да изхарча толкова пари за нещо което знам че хем е важно хем после след като мине всичко съм сигурна че и аз ще съжалявам за това че съм дала толкова пари само за роклята....но пък и все пак това е спомен за цял живот... незнаммммммммммммм
дайде съвет.. или ми кажете какво да правя роклята е на модна къща Романтика... и си струва само тя 1850 лева но понеже говорихме да заменим един детайл и затова намалихме цената с 210 лева..
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #99 -: май 25, 2011, 16:57:21 »

Аз бих помислила за няколко неща преди да реша.
Ще запазя ли роклята след сватбата или ще я продам?
Ако няма да я запазя, мога ли да намеря същата или подобна рокля под наем?
Мога ли да спестя от нещо друго, за да купя роклята?
Като цяло аз самата не исках да давам много пари за рокля, защото е само за един ден, а на снимки така и така не си личи цената на роклята  girl_wink . Аз за моята НИКОГА не бих платила оригиналната цена и като ми казаха 700 евро с любимия се спогледахме и просто и двамата си знаехме, че толкова пари никога няма да дадем за рокля макар че и двамата се бяхме влюбили в нея. За щастие ми намалиха цената и все пак я взех, но независимо колко ми харесва дадена рокля просто съм си скръндза и толкова пари за дреха която ще облека веднъж не бих дала.  pardon
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 25, 2011, 17:07:57 »

И аз съм на мнение , че това са много пари за рокля..Според мен е по-разумно да поразгледаш и други рокли и да помислиш дали няма да намериш нещо подобно за по-ниска цена smile smile
Знам какво е да се влюбиш във даден модел , но не се заблуждавай , че няма да си намериш др рокля която да ти хареса ! girl_wink
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #101 -: май 25, 2011, 17:22:55 »

t2egr Аз лично съм на мнение, че роклята е едно от най-важните неща на сватбата! Лично аз не жалих пари за роклята си, въпреки че също дадох малко повече от колкото си бях планувала, но го направих, защото знаех, че ако не взема точно тази рокля ще съжалявам! Винаги съм била на мнение, че мога да спестя от всички останало, но не и от роклята си, защото тя е нещото което те кара да се чувстваш красива в деня на сватбата си, просто трябва да си щастлива с роклята си! В никакъв случай не те карам да дадеш повече пари, защото не знам какви са възможностите ви, но споделям моята гледна точка. А и роклята е за един ден, но този ден се запечатва за цял живот на снимките и видеото и каквато и рокля да избереш трябва да си сигурна, че след години когато гледаш вашата сватба, няма да съжаляваш  smile От друга страна обаче до колкото разбирам това са първите три рокли, които си пробвала и няма да е лошо да поразгледаш още малко, може пък да откриеш нещо за по-малка сума, но ако до тогава не почувстваш друга рокля, като твоята рокля, ще трябва вече да решаваш... Успех и ще чакаме развитие  girl_wink
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #102 -: май 25, 2011, 18:13:06 »

Взимай я! Щом това е твойта рокля. Ако купиш друга после винаги ще си мислиш за тази - да хубава е , ама само ако беше малко като другата ...... crazy Бих те посъветвала да спестиш от воала. Моят също беше такава цена - варианти - купуваш от интернет ( с воал спокойно можеш да рискуваш, а и той е за час максимум; или търсиш от по-евтино място - Асеновград напр.)Ти така или иначе си решила да си вземеш рокля за около 1200лв. тук говорим за разлика от около 400лв.( има ли смисъл да правиш компромис). Е ако бюджетът ти е 350 лв., а харесаш такава от 1650лв. - това вече е друго. Аз съм за  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 25, 2011, 18:19:01 »

t2egr , моля те да не се обиждаш или засягаш, но аз лично не бих дала толкова пари за рокля, не само че не мога да си го позволя, а дори и да можех, пак не бих го направила. Смятам,че ако поразгледаш в някои други магазини може би ще намериш ТВОЯТА рокля и на доста по-добра цена.  А също така можеш и да отидеш при някоя шивачка или в някой булченски магазин и да попиташ дали биха могли да ти ушият рокля по снимка crazy  Аз като ходих да пробвам рокли и като нямаха модел, какъвто искам ми предлагаха да ми ушият по мой модел роклята. Сигурна съм,че ако не показваш и не обясняваш на кой дизайнер и колко пари струва, едва ли ще ти вземат толкова.  И все пак - ако това е така мечтаната и бленувана рокля - давай купи я.  good good good Щом това ще те направи по-щастлива на сватбата. Въпреки че според мен всяка от нас ще е щастлива на сватбата си и ще се чувства най-красивата булка, дори и с рокля от 200 лв. Аз честно да си кажа, много силно се надявам да си намеря по-евтина рокля и да се вмъкна до 500-600 лв максимум ,с аксесоарите  Ashamed Cerry  Curtsey Curtsey

Момичета, без никой да се обижда - това е лично мое мнение blush badgirl badgirl
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #104 -: май 25, 2011, 18:28:22 »

V_e_S_i аз се надявах да се вместя в 500 евро с аксесоарите, ама не ми се получи  biggrin . Надявам се обаче ти да успееш.  good

alo_madona сега видях роклята която си показала. Не искам да обиждам никого, но на мен подобни модели изобщо не ми харесват, защото горната част ми прилича на бельо  pardon . В Кипър са адски популярни и най-добрата приятелка на сестра ми също се ожени с такава, само че цвета беше шампанско. На мен ми изглеждаше евтина, въпреки че не беше! Сестра ми обаче смята, че е приличала на принцеса и казва, че моята рокля не е истинска булчинска рокля, така че всичко е въпрос на вкус  pardon .
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines