Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:29:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 184867 пъти)
 
sofia333
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #60 -: май 19, 2011, 10:37:35 »

Здравейте моми4ета,

искам да си poru4am  роклята при Грън4арож и син в София. Ето  модел4е..сувсем семпла и из4истена. Има ли някоя от вас опит с тях. Сжатбата ми е след месец, а понеже не живея в БГ я поръ4вам в последния момент. Но говорих с тях по телефона няколко пъти и те ми казаха 4е ste стане за 10 дена.моляяя сеееее  smile girl_wink


* victoria-daniel-strauss-h.jpg (74.46 KB, 532x800 - видяно 325 пъти.)
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #61 -: май 19, 2011, 12:43:15 »

Не се заплаща в Романтика, за сега никъде не съм плащала за проба от бутиците, в които съм била. Във всички с изключение на един си бях записала час предварително.
 smile
Утре съм пак на пробиииии Bravo good

И аз си запазвам. Мисля, че така е най-добре. А аз днес съм отново на проби...Между другото избирането на рокля се оказва много приятно занимание smile
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #62 -: май 20, 2011, 14:48:17 »

Момичета, послушах съвета ви и днес си поръчах роклята от Асеновград smile Към юли ще е готова smile  danceg
« Последна редакция: май 20, 2011, 15:00:54 от animal » Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #63 -: май 20, 2011, 15:27:07 »

Здравейте моми4ета,

искам да си poru4am  роклята при Грън4арож и син в София. Ето  модел4е..сувсем семпла и из4истена. Има ли някоя от вас опит с тях. Сжатбата ми е след месец, а понеже не живея в БГ я поръ4вам в последния момент. Но говорих с тях по телефона няколко пъти и те ми казаха 4е ste стане за 10 дена.моляяя сеееее  smile girl_wink

Много е хубава, подобна е на моята, но моята е готова.
Активен
sofia333
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #64 -: май 20, 2011, 16:57:51 »

Много е хубава, подобна е на моята, но моята е готова.

grey,

може6 ли да ми каже6 от куде я купи и на каква цена? ще може6 ли да ми я покажв6? бих се радвала много;) girl_wink
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #65 -: май 20, 2011, 19:08:57 »

http://www.kellyprom.com/pronovias-tiber-manuel-mota-p-5572.html ето тази е моята, от магазин на Проновиас, но цента и беше почти десеторна сравнено с този сайт. Не знам дали правят имитации за тази цена, или разпродават.
Активен
sofia333
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #66 -: май 20, 2011, 19:36:53 »

http://www.kellyprom.com/pronovias-tiber-manuel-mota-p-5572.html ето тази е моята, от магазин на Проновиас, но цента и беше почти десеторна сравнено с този сайт. Не знам дали правят имитации за тази цена, или разпродават.

много е красива  Bravo надявамсе моята да стане така както изглежда на снимката  smile
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #67 -: май 21, 2011, 23:15:00 »

Зравейте момичета, след малко отсъствие от форума се завръщам с хубава новина - вече си имам рокляяяя и съм много щастлива  yahoo След голимети дилеми дали да изтегляме сватбата или не, нещата се пооправиха и сватбата ни си остоно за есента  smile Та реших да дойда до София и да разгледам роклите, за да имам някаква представа какво ми стои добре и т.н, въпреки, че винаги съм знаела каква рокля искам, но според това което съм прочела тук, чесно казано си мислех, че доста трудно ще си намеря! Но за мое голямо очудване още през първия ден обиколки си харесах 3  рокли, на втория ден мерих още няколко и една от тях се оказа точно моята рокля! Капарирах си я и готово, просто не мога да повярвам, че за толкова малко време си намерих това, което искам! Бях също така и с настройката, че това което харесам, няма да има моя номер, защото не съм от най-слабите, но от около 15-16 рокли които мерих, нямаше такава която да не ми стане! Искам да кажа на всички, които те първа ще започват с търсенето, че не е никак трудно ако знаят какво искат и в кои магазини да ходят. Аз моята си я взех от Брайдъл Фешън на Оборище, а останалите в които ходех бяха Areti, Ateliq Voila и Holiday Sona и на всички места бяха изключително мили и любезни! Bravo

grey и моята рокля е на Проновиас и също я гледах в един сайт за смешно малка сума, но си мисля, че или е някаква имитация или не знам, но тези рокли знам, че не струват толкова малко! crazy
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #68 -: май 22, 2011, 00:41:35 »

Поздравления за роклята! Ти кой модел избра?
Моята стои чудесно и платът пада тежко и не блести. Няма обръчи (което не харесвам), а има много твърд тюл отдолу и държи формата на полата. Това беше първата, която премерих. След това мерих още 10на. Колебаех се между една, цялата с фина дантела и тази, но в крайна сметка беше тази.

Мисля, че в сайтовете правят имитации. Например линка, който дадох посочва за модел името на роклята + оригиналния производител, а е изработена от друга компания, не Проновиас.

В една съседна тема едно момиче, Сандри, се оплака от един сайт, че дантелата за изработване на едно болеро не отговаря на снимките от модела. Предполагам, че цените на тези рокли са занижени, защото няма да бъдат изработени от хубав плат и дантела, а вероятно лъскав сатен и по-евтина дантела. Вероятно при рокли с орнаменти, те няма да съвпадат също така.
« Последна редакция: май 22, 2011, 00:47:27 от grey » Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #69 -: май 22, 2011, 09:35:19 »

grey моята рокля е тази http://www.kellyprom.com/pronovias-montreal-p-5663.html и е в същия сайт, в който си намерила и твоята. И моята стои просто перфектно и качеството на плата е страхотно... Тази на снимката няма обрач, а моята ще има, защото плата е толкова много, че ако няма обрач не мога да въървя и ми се оплита в краката, а и аз искам да има обрач, защото искам да е по-обемна. Аз се колебаех между тази и една на Диметриос, защото аз по принцип исках модел принцеса, но се спрях на тази, защото първо ми стои все едно е правена за мен и второ е много по-изчистена и стилна, а и пак не е малка  smile
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #70 -: май 22, 2011, 13:28:22 »

О, да, изобщо не е малка, но е много хубава. Може би обръчите помагат при ходенето, не съм пробвала. Много плат е, вярвам ти. Аз мерих една подобна, много беше тежка. Аз избрах без обръч, защото когато младоженеца носи булката, или полата трябва да се надигне заради обръча се показва прекалено много от краката.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #71 -: май 22, 2011, 14:44:52 »

Момичета,моята рокля май в крайна сметка ще бъде шампанско(екрю),но не е от най-светлото.Винаги съм си мислила,че ще съм с бяла рокля и си представях младоженеца в черен костюм с бяла риза.Сега обаче нещо много не ми се връзва с моята рокля,та искам да ви попитам според вас с какъв цвят костюм трябва да бъде,че са сме в тон?
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #72 -: май 22, 2011, 15:31:37 »

Моята рокля също не е бяла и жената в магазина ни каза младоженеца да си купи риза в същия цвят като роклята за да си пасваме. Иначе любимия ще си вземе тъмно син или тъмно кафяв костюм за да може да го носи и след това.  girl_wink Но според мен черен костюм и риза в цвят като роклята ти ще си отива.  smile Може и елечето да е в тази гама. Има варянти много. Може да разгледаш в списания или да попиташ в специализиран магазин за сватбено облекло какво най би подхождало.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 22, 2011, 16:41:21 »

Моята рокля също е екрю,а младоженеца ще бъде с черен костюм с светло  лилава риза като цвета на сватбата
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #74 -: май 22, 2011, 20:37:08 »

Моя мъж също ще носи риза светла слонова кост, като роклята ми (костюма е свтло сив).
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines