Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 04:26:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 174018 пъти)
 
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: август 07, 2011, 15:32:58 »

За Bridal Fashion на Левски 60 ли говориш ? Ако да аз ходих там (мисля че беше март) и ми казаха, че мога да пробвам 3 мах 4 рокли и всичко над тази бройка се заплаща. Имам и свидетели  blum
Може да са сменили политиката или пък мен да не са ме харесали нещо  blum
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: август 07, 2011, 17:03:34 »

Да, именно за този! Може би са сменили политиката , защото да плащаш за да мериш не е разумно!  girl_wink
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #437 -: август 08, 2011, 10:14:10 »

Хммм...много странно, че на някои искат пари за проба, а на други не. Може би зависи кой е на смяна  crazy Когато стигна до роклята, ще кажа дали са ми искали пари.
babyboopk, можеш ли да ме ориентираш за цените в M. Tyler, за да преценя дали има смисъл да ходя. Нещо ориентировъчно?
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 08, 2011, 11:10:20 »

Разбира се  give_rose Аз, когато ходих, роклята, която си харесах беше 2 000, но имаше намаление и щеше да ми излезе около 1700... но беше СТРАХОТНАААА все още малко съжалявам, че не си я взех. Иначе ориентировъчно цените са между 1 200 и 2 200 лв. (много широк диапазон) но определено трябва да отидеш там според мен smile
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #439 -: август 08, 2011, 12:49:42 »

Много благодаря. Оределено ще отида и там. Цените не са ниски, но ако моделите са красиви и от качествени платове (в което не се съмнявам), си заслужава smile
Между другото скоро ходих в магазин на Romantica Fashion на Пиротска и обслужването беше пълен ужас. Накрая водих спор с "консултантката", която твърдеше, че ако роклята е правена за жена 1,85 трябва единствено да се скъси отдолу, за да стане като за мен (аз съм 1,57). А аз се опитах неуспешно да обясня, че при значителна разлика във височната има изместване на талията, бюста, ханша и т.н. Та...съветът ми е, ако искате Romantica Fashion, отидете в някой от другите им бутици, а не в този...иначе ще водите безсмислени спорове.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: август 08, 2011, 14:38:35 »

 blum даааа прави си, мацката там е "малко" дръпната, но и в магазина на Симеон не са особено любезни... и все пак, ако можеш да преглътнеш не дотам доброто обслужване си струва да се отиде до там, защото можеш да имаш ТВОЯТА рокля на доста прилична цена  Wink
Активен
Ерика
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #441 -: август 08, 2011, 15:35:08 »

Съгласна за Романтика фешън... Обслужването на Симеон е под всякаква критика! По-невъзпитани и надути продавачки не бях срещала. Но намерих там своята рокля и преглътнах това, че със следващата булка след мен (която беше силиконка, изкочила от джипа на мъжа си) се държаха като с принцеса. hunter Много жалко за обслужването, тъй като роклите, които предлагат са наистина прекрасни! Нямаше друго място, на което така да ми харесат няколко модела и да са толкова красиви. Мога да препоръчам жената, която продава роклите в магазина им в сватбения mall, тя е много любезна и си разбира от работата.
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #442 -: август 08, 2011, 16:37:54 »

А какъв е този сватбен mall? Кажете, моля, малко повече информация за него - къде се намира и на кои фирми могат да се открият рокли?
Активен
Ерика
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #443 -: август 08, 2011, 17:10:03 »

Ето, това е сайта на мола - www.wedding-mall.org. Оттам най-добре ще се ориентираш smile
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #444 -: август 08, 2011, 19:54:22 »

То си е съвсем mall  laugh Не знам мъжа ми дали ще умре от смях, или от ужас smile Мерси за линка smile
Активен
tanya85
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #445 -: август 09, 2011, 15:55:53 »

Здравейте и от мен, всичко изчетох от форума досега, та да се включа и аз в темата  smile
Събитието е на 1ви октомври и от миналата седмица съм в търсене на рокля. Обиколих в София - на Парчевич, на Солунска, Арети, Принцес, сватбения мол и сватбения център - ами моята рокля не я намерих pardon Пари за проба никъде не са ми искали, но честно казано всичко, което ми харесваше беше над 900 лв, а съм решила да не давам повече от 700. Все пак сватбата е не повече от 7 часа - после само ще ми се мотае в гардероба  smile и не знам, супер се обърках. Вие какво ще кажете, заслужава ли си да ходя в Асеновград, искам рокля или тип гръцка богиня или тип А...и в никакъв случай не се навивам да ми шият, то нямам и време.
« Последна редакция: август 09, 2011, 15:59:30 от tanya85 » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: август 09, 2011, 16:16:14 »

Еее, защо да нямаш време. 2 месеца са си предостатчно време, за да ти ушият рокля. Та, даже и да я развалят и да я ушият на ново, ако не ти хареса! ( на никой не го пожелавам това, де)
Активен
tanya85
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #447 -: август 09, 2011, 16:45:11 »

smile Дам, затова не искам да шия, имам едни очаквания, после друго ще излезе, търсене на платове, на шивачки... Искам да вляза в магазина, да меря, да меря и да си купя роклята готова, колкото по-малко корекции, толкова по-добре. Сега се разрових в сайта Valentine Bridal, и доста модели ми харесаха, но цените пак са над 1500...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: август 09, 2011, 19:25:07 »

Булчински рокли 18
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines