Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:28:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185226 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 01, 2011, 22:16:27 »

Момичета, когато за пръв път си сложих роклята и обръча беше страшно смешно! При сядане обръча щръква нагоре!  sarcastic Потренирах, за да мога да открия най-добрия начин на сядане, но ако забравя някой път, няма да се вижда нищо друго освен бельото ми!  girl_impossible Накрая свалих роклята (за да не я види) и останах само с фустата и викнах младоженеца да тренираме носенето. Отново е страшно трудно! И смешно!  sarcastic Обаче въпреки всичко толкова много харесвам обемни рокли, че нищо не може да ме спре да съм с такава и ще направя някоя и друга жертва в името на мечтаната рокля!   blum
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 01, 2011, 22:59:56 »

Аз също харесвам обемните рокли , но съм се спряла на такава с много тюл който придава обема , точно заради проблемите с обръча, защото и без това съм си малко непохватна , да спрестя срама от щтръкването му!  Wink
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юли 02, 2011, 00:20:18 »

И аз много харесвам обемни рокли. Всъщност и прибрани харесвам.  huhhuh.gif Абе всякакви  pardon Ама друго си е да си си принцеса. Честно казано, и на мен не ми харесваха тези обръчи, обаче като тръгнах да меря рокли и определено роклята по-добре стои с обръч. Просто някак си линията стои по добре, поне спред мен.  Но трябва да са go направили както трябва, за да не си личи обръча.
Мимиии, продължавайте с тренировките и съм сигурна, че ще му хванете цаката!  danceg
Активен
fani2201
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #318 -: юли 02, 2011, 17:10:40 »

Здравейте, момичета,

казвам се Фани и ще ставам булка през септември!!!
Заемам се с търсене на моята сватбена рокля...като чета вашите отзиви, изборът ще бъде труден ...
Аз съм от Варна и тук магазините не са безкрайно много...Можете ли да ме посъветвате къде да отида?
Аз мисля да посетя Холидей Сона, този на Червения площад...там разбрах, че са обновили изцяло всичко и имат нова колекция, френска марка, на добри цени? Някой бил ли е там и какви са му впечатленията?
За La Sposa не знам, там сигурно роклите са скъпи, макар че ми харесват като гледам снимки...
Ще съм благодарна да чуя отзиви и от вас...

Хубав уикенд на всички булки..минали и бъдещи :")))))
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #319 -: юли 02, 2011, 17:35:36 »

здравей  fani2201 честито от мен  give_rose аз не бих ти препоръчала Холидей сона,защото като ходех да си търся рокля останах с много лошо впечатление от жената в магазина...Много необщителна,никакво внимание ..както и да е.Аз лично съм доволна от бутик ''Емоция'',сватбен магазин ''Мирела'' и ''Чар''(където и си шия роклята) сигурна съм ,че там ще те опътят добре и ще ти обърнат внимание... smile girl_wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 02, 2011, 18:03:58 »

Здравей fani2201
Аз пък имам страхотни впечатления от Холидей Сона! smile Моята рокля беше от там, и останах много доволна както от качество на изработката, платовете, кройка, бързина на ушиване (2 седмици) така и от цената (беше си от тяхната колекция, а не на френска фирма). Отношението беше на ниво, не знам защо се е получило така с теб silvaki  shok Чесно казано тази фирма, както и Холидей (Магазин във Варна:ул. Кръстьо Мирски N:7 тел: +359 52 642767 ) бяха единствените фирми във Варна, които ми направиха впечатление по това време. Ето и сайта на Холидей
http://www.holidaywed.com/
успех с търсенето!  good
Активен
pooh
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 03, 2011, 12:02:27 »

Искам и аз да се похваля - вече съм горда собственичка на РОКЛЯ  danceg И определено като я сложих разбрах, че това е МОЯТА РОКЛЯ! Тази събота ходих до Асеновград. Май имах доста повече очаквания за този град, но след три-четири часово обикаляне вече бях отчаяна и бях решила, че пътуването ми е било напразно. Действително магазините са стотици, но във всеки роклите се повтарят и освен това за мен лично бяха ужасни. Аз не съм претенциозна, нямах определен модел, който исках и въпреки това нищо не хвана окото ми. От стотиците магазини мерих 2 рокли само в един - представете си!!! И тогава я открих - в ателие Версай  good Когато влязах там, определено си личеше, че роклите там са РАЗЛИЧНИ. Материите, от които са направени, са доста по-качествени. С влизането си харесах четири за проба  yahoo Но една особено грабна вниманието ми. Понеже друго момиче преди мен мереше, а дизайнерката от магазина обръща доста внимание на всяка бъдеща булка, реших да не висим да чакаме вътре, а да отидем до отсрещния магазин. Но аз не виждах нищо друго, освен тази рокля! И така се върнахме във Версай и си изчаках реда и когато я облякох .... Oh my ... След нея измерих още две, които си бях харесала, но уви ... Понеже ми беше широка и дълга, ми я оправиха за 2 часа, защото исках веднага да си я взема. Всичко беше просто прекрасно! Взех си воал и чанта, направена от плата на роклята. Вера, дизайнерката, е много любезна и ненатрапчива, просто страхотно впечатление ми направи ателието и го препоръчвам  good
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 03, 2011, 12:17:56 »

pooh Честито за роклята ти!  Bravo И потвърждаваш становището ми, че който търси - намира, дори и да няма конкретна представа за модела рокля.  Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 03, 2011, 14:14:59 »

fani2201,

за ателиета във Варна мога да те посъветвам да отидеш до Casa Bianca, намира се на пресечката на улицата покрай ВИНС-а, нагоре към Окръжна болница и Генерал Колев. Впечатленията ми са от минаване покрай витрината, ателието се появи след моята сватба и не съм ходила, но във форума има доволни булки с техни рокли и това, което съм виждала на снимки много ми харесва. На тяхната витрина, половин година след като се омъжих, видях роклята, която отговаряше на задължителните ми критерии. Другаде на живо никъде не видях подобно деколте. Със сигурност си заслужава поне да е включено в обиколката ти good
Активен
danetta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юли 03, 2011, 16:29:03 »

здравей, pooh!направо съм изумена!като прочетох преживяваниятата ти в асеновград,имах чувството че съм ги писала аз.Аз също бях събота там и си купих рокля от Версай.Роклите са наистина страхотни и обслужването също.Като се видях с роклята направо се разплаках.сложиха ми обръч(понеже модела не обемен),три пъти ми я стесняваха и към 18ч вече имах моята рокля.
Активен
pe10ceto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #325 -: юли 04, 2011, 09:39:18 »

Ива, оказа се напълно права lol)
Въпреки че не съм взела окончателно решение дали роклята ми ще е готова или ще я шия аз по мой модел, тази събота бях на обиколка и напук на  силния ми скептицизъм, си харесах няколко неща...Изведнъж си дадох сметка, че нещо не ми се рискува с шиене, след като дори предварително няма да разбера дали ще ми стои добре! Може би схемата с шиенето би се получила сполучлива за високи стандартни булки lol)
Другото нещо, което ме отпусна е, че имам време все още- ще си обмисля добре и ще пообиколя още
Активен
fani2201
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #326 -: юли 04, 2011, 09:50:44 »

Благодаря на всички за отзивите и помощта...
От днес започвам моята обиколка, ще посетя всички магазини, за които се сещам и за които вие ме подсетихте...
После ще споделя впечатления smile
Успешна и слънчева седмица на всички good
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 04, 2011, 09:56:38 »

Ива, оказа се напълно права lol)
Въпреки че не съм взела окончателно решение дали роклята ми ще е готова или ще я шия аз по мой модел, тази събота бях на обиколка и напук на  силния ми скептицизъм, си харесах няколко неща...Изведнъж си дадох сметка, че нещо не ми се рискува с шиене, след като дори предварително няма да разбера дали ще ми стои добре! Може би схемата с шиенето би се получила сполучлива за високи стандартни булки lol)
Другото нещо, което ме отпусна е, че имам време все още- ще си обмисля добре и ще пообиколя още
Обмисли, пообиколи, огледай се и тогава вземи решение.  Wink Има си известен риск при ушиването. И успех с роклята. Пиши когато си намериш твоята рокля!  girl_wink
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 04, 2011, 12:35:56 »

Аз също пообиколих за рокли . Разгледах в Проновиас , но там цените са космически .... Роклите са страхотни но са м/у 2000 и 3000 . Ще поогледам още , но може би ще се насоча към шиенето!  huhhuh.gif
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юли 04, 2011, 12:44:43 »

Аз също пообиколих за рокли . Разгледах в Проновиас , но там цените са космически .... Роклите са страхотни но са м/у 2000 и 3000 . Ще поогледам още , но може би ще се насоча към шиенето!  huhhuh.gif
Има доста по-евтини и хубави рокли от предлаганите в "Проновиас".  smile Търсене и обикаляне е начина.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines