Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:30:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185192 пъти)
 
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 28, 2011, 21:28:42 »

michelle, аз често минавам покрай магазина им, но не съм влизала, за да видя цените. Иначе с имейлите са малко пестеливи. Покрай абитуриентските балове им писахме служебно да ни пратят снимки на модели техни рокли, просто да публикуваме предложения за абитуриентите (един вид безплатна реклама). Но дори и на това не отговориха. Може пък за лични писма да са по-разговорливи. Ако нещо конкретно не интересува, мога да мина да погледна.
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 29, 2011, 06:29:29 »

t2egr и аз съм чувала много добри отзиви за Принцес Фешън. За добро отношение и голям професионализъм. Съгласна съм с теб. smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 29, 2011, 07:56:28 »

Princess_of_the_Dawn, роклята от снимките в галерията ли е? Ако е тя - браво! Много е нежна и  на мен много ми харесва такъв модел, особено дантелата отдолу Bravo Bravo Bravo Само дето аз се бях насочила към друг, иначе това ми беше резервен вариант! Още веднъж честито!
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #288 -: юни 29, 2011, 12:09:59 »

t2egr, Много полезна информация. Благодаря ти!!!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #289 -: юни 29, 2011, 13:46:00 »

 unicusbg, благодаря ти  give_rose Макар страшно много да харесвам нещата на "Феде", имам някои резерви за контактите с хората там. Писала съм им в края на 2009 година и бяха много отзивчиви, мисля да пиша пак. Иначе съм влизала в бутика веднъж, за да купя шал. Момичето там само ме изгледа и попита : "Ама той е ... лева?", при което ако не ми беше спешно, директно щях да отида на друго място. Е, после, като минах да си взема ушития шал и при плащането беше много мила  nea Та ме притеснява, че с това отношение като се познавам, въобще няма да се стигне до пробване на рокля.
  Благодаря ти за отзивчивостта  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 29, 2011, 20:07:21 »

Princess_of_the_Dawn, роклята от снимките в галерията ли е? Ако е тя - браво! Много е нежна и  на мен много ми харесва такъв модел, особено дантелата отдолу Bravo Bravo Bravo Само дето аз се бях насочила към друг, иначе това ми беше резервен вариант! Още веднъж честито!

Благодаря, момичета! Това е роклята да, но тези снимки са от когато пробвах модела, който беше 2 размера по-голям. Вчера като пробвах вече с моите си размери, стои още по-хубаво, дантелата е наистина невероятна нежна, с бродирани цветя и камъчета, на снимките не си личи много, но ще направя снимки тези дни като съм сама вкъщи. А за шлейфа имам отзад като панделка, където ще се закачи после, за да не се влачи.  smile
Активен
pe10ceto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #291 -: юни 30, 2011, 10:26:36 »

iva, имаш право, разбира се. Да си призная още не съм ходила да меря нищо и не изключвам напълно възможността да ми допадне някоя рокля, но най- много ми се ще да успея да намеря шивач, на който да се доверя. Искам различно нещо, искам и моделът да е уникален, да е мой( по-точно моя комплиция). Всичко зависи от предпочитанията на булката- а аз не искам  нещо масово...
Пък и съм дребничка...
Няма да говоря напразно- ще видим lol)
 Защото ми се е случвало неведнъж да харесам нещо, което твърдо съм отхвърляла преди lol)
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 30, 2011, 10:38:37 »

 pe10ceto абсолютно съм съгласна!Често се случва булката да каже този модел няма да ми седи добре или не ми харесва и като го облече  goody и си взима точно него :)Аз също бях така и ми казаха по-добре да пробвам,защото много често се случва и по един начин седи на теб,на мен,на всеки е индивидуално.Все пак ние носим своята харизма и роклята е допълнение към нея  give_rose
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 30, 2011, 10:42:02 »

iva, имаш право, разбира се. Да си призная още не съм ходила да меря нищо и не изключвам напълно възможността да ми допадне някоя рокля, но най- много ми се ще да успея да намеря шивач, на който да се доверя. Искам различно нещо, искам и моделът да е уникален, да е мой( по-точно моя комплиция). Всичко зависи от предпочитанията на булката- а аз не искам  нещо масово...
Пък и съм дребничка...
Няма да говоря напразно- ще видим lol)
 Защото ми се е случвало неведнъж да харесам нещо, което твърдо съм отхвърляла преди lol)

Успех в търсенето на шивач.  Wink Кога е датата за сватбата ти? Дали ще имаш достатъчно време за да поръчаш направата на роклята? На мен ако ми изскочи информация за добър шивач - ще ти кажа. А някои магазини предлагат също така и "компилация" между няколко модела рокли - например, в Сватбения Център ми го казаха това нещо, ако си харесам два или три модела, могат да направят рокля и от трите модела по мой избор.
Активен
Sunnyday
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #294 -: юни 30, 2011, 13:19:44 »

Sunnyday, има тема специално за роклите под наем и е в същия раздел "За нея", така че можеш да прочетеш там smile

Благодаря!  give_rose
Активен
pe10ceto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #295 -: юни 30, 2011, 13:27:51 »

На 24 септември е събитието. Имам малко по-малко от 3 месеца, дано да се окажат достатъчни. Още повече, че сама си правя украсата,, ръчно рисувам подаръчета за гостите- ама съм оптимистка, де- засега lol))) Твоето събитие кога е ?
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 30, 2011, 13:44:45 »

На 24 септември е събитието. Имам малко по-малко от 3 месеца, дано да се окажат достатъчни. Още повече, че сама си правя украсата,, ръчно рисувам подаръчета за гостите- ама съм оптимистка, де- засега lol))) Твоето събитие кога е ?
Ух, не е много времето... Но ще успееш! Важното е да не губиш кураж.  girl_wink Нашата сватба е на 28 август.  tease
Активен
Delava
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #297 -: юни 30, 2011, 14:01:51 »

Здравейте момичета и от мен!

Обръщам се към вас с надежда за съвет. Остават два месеца до сватбата, а едва сега започвам да си търся рокля, но преди да започна да обикалям по бутиците, бих искала да ви попитам, дали е възможно роклята да бъде без обръчи, но все пак да се разширява, т.е. да не бъде по тялото ми?
Благодаря ви предварително!
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 30, 2011, 14:16:14 »

Здравейте момичета и от мен!

Обръщам се към вас с надежда за съвет. Остават два месеца до сватбата, а едва сега започвам да си търся рокля, но преди да започна да обикалям по бутиците, бих искала да ви попитам, дали е възможно роклята да бъде без обръчи, но все пак да се разширява, т.е. да не бъде по тялото ми?
Благодаря ви предварително!
Да, може. Моята рокля по принцип трябва да е с обръчи, но аз не обичам такива неща, и е без тях. И се разширява достатъчно надолу.  smile
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #299 -: юни 30, 2011, 17:10:09 »

Това е моята рокля  danceg Или поне се надявам да стане такава blush Дизайнерката се кълне че ще я издокара, дори корсета почти е готов и мисля, че се справя Bravo Малко като тортичка, малко като принцеса, направо моята мечта yahoo И навпрочем не е толкова тежка колкото изглежда, обема е ефект от обрачите  girl_wink

« Последна редакция: юни 30, 2011, 17:15:48 от Lovly » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines