Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:16:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185019 пъти)
 
pooh
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 16, 2011, 09:51:24 »

Здравейте, момичета! Много хубава тема и сигурна съм - полезна  good Аз тепърва започвам да се  занимавам с приготовленията и на дневен ред излезе РОКЛЯТА. Ще се радвам "препатилите" вече да дадат съвети и препоръки  smile Става въпрос за рокли в София (все още не съм посетила нито един магазин). По принцип мислих да отскоча и до Асеновград. Ще се радвам да ми дадете конкретни добри магазини. Не съм наясно и кога е най-подходящо да я взема - голямото събитие е на 06.09.11. 
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #211 -: юни 16, 2011, 09:55:17 »

Ами айде честито !! Щом тепърва почваш с подготовката вълненията ти сега започват !! Имаме с какво да ти помогнем тук ! Относно роклята аз лично не мога да те насоча към магазини , но ти пожелавам приятно обикаляне и пробване на рокли ! Много е приятно !
Едно съветче от мен : когато пробва някоя рокля поисках в магазина да ти сложат някое було , няма значение какво , просто да се видиш с него ! Разликата е от небето до земята със и без було !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #212 -: юни 16, 2011, 10:00:18 »

pooh честито give_rose според мен имаш доста време за роклята, но от личен опит ще ти кажа да идеш направо в Асеновград, там има каквото пожелаеш, а за моята рокля специално магазина е http://www.asenovgradbg.com/%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B8-%E2%80%9E%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%81%E2%80%9D-%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4 , препоръчвам го там си правих и балната рокля шият и по поръчка:) има цяла тема за Асеновград прегледай я сама ще прецениш дали да ходиш до там, но според мен ще намериш каквото искаш  smile
« Последна редакция: юни 16, 2011, 10:02:25 от iveto90 » Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 16, 2011, 12:36:33 »

Вече облечена веднъж на подписването в понеделник.

Чака си химическото и второто обличане за купона.
Мислех, че бюстието не е за мен, но горещо го препоръчвам на слаби момичета, без бюст. Също и дългата пола, но не с обръч, а с малко тюл отдолу са обем.
Разбира се, всеки харесва различни неща. Но изхождам от факта, че аз търсех точно обратното, а се оказа, че на моята фигура това стои най-добре.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 16, 2011, 12:48:49 »

unicusbg , била си много красива и роклята ти е страхотна. Моята също е при мен , но ще има сериозни корекции  sad (така става с подаръците) . Като заприлича на нещо ще ви я покажа  smile
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 18, 2011, 17:57:35 »

Момичетааа , да ви се похваля  yahoo днес ходих да си коригирам уж една рокля и се оказа, че от нея нищо няма да излезе и си купих нова. И както е казано, като я облечеш и се вижда, че си е твоята рокля ... много съм щастлива, качила съм снимки в галерията , хубавото е , че всички изложени рокли в магазините са моя номер  pardon и имах ясна преценка кое как ми стои . Не съм вярвала, че за 2 часа ще я открия....  yahoo yahoo yahoo
Активен
Niana
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #216 -: юни 18, 2011, 20:14:19 »

Здравейте момичета! От скоро ви чета но открих доста полезна информация smile Моята сватба е планувана за началото на октомври но от много нетърпение днес реших да направя първи тур по магазините  yahoo и .. нямам думи вече си избрах рокля  blum незнам дали е още рано но.. миля че това е моята рокля за това не се и замислих ще споделя и 1 не много добра снимчица която направих в бързината .Надявам се да ви хареса smile
П.П Роклята е в средата


* DSC_0000022.jpg (42.84 KB, 640x480 - видяно 288 пъти.)
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 18, 2011, 21:20:43 »

Да, наистина е много красива и нежна, Niana! Когато бях в Асеновград, сред общо трите рокли, които мерих и които ми харесаха изобщо, едната беше точно такава, само че в цвят шампанско  и честно да ти кажа много се харесах, модела е невероятен smile Цената беше 550 лв., мисля, че е имитация на модел на известен дизайнер, но определено се бяха справили добре. Да не говорим, че сред целия кич и лъскави неща, тази рокля определено се отличаваше на техния фон smile
Активен
Niana
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #218 -: юни 18, 2011, 21:38:51 »

Да и аз съм на същото мнение smile Доста рокли разгледам и премерих но като цяло тази ми се стори най стилна и елегантна другите бяха доста кичозни smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 18, 2011, 21:43:45 »

Ти къде я мери тази от снимката? Ако е в Асеновград, може да е същия магазин, в който мерих и аз smile
Активен
Niana
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #220 -: юни 18, 2011, 21:53:48 »

Не.. в Бургас я мерих в магазина на Мирена smile
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #221 -: юни 21, 2011, 21:04:14 »

моичета днес си избрах рокляяяяя мн сам щаслива и най -хубавото е че е от бургас и ще сам по спокоина в мирена и аз приказна е скоро ще покажа снимки
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 22, 2011, 05:55:58 »

mur_fee
чакаме снимките с нетърпение
Активен
SISKA86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #223 -: юни 22, 2011, 09:32:10 »

Здравейте  момичета, много интересна тема й много ми харесаха роклите които сте показали. Живеа в чужбина й сватбата ми е другата година агвуст в Кзанлък. Знам че е далече но понеше ще се органижира по трудно отдалече сам започнала от сега. За момента разглеждам гледам събирам и нформация. Роклята искам да си я купя от българия. Ателиер Воила ми допадна много, знаете ли за колко време се шие роклята дали може да се комбиннира с друга горница или да е по дълга правят ли промени по моделите които имат?!
Ще имам около две седмици време да се сдобия с роклята ще ми щигле ли? Или ако сам си харесала модел и го няма ще има ли някой да ми го ушие ако неможе да е същия поне подобен?! Благодара за помоща!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #224 -: юни 22, 2011, 10:04:19 »

Ами да ти кажа сестра ми беше в Испания когато решиха да се оженят . Ние с майка ми и жената от сватбената агенция организирахме всичко и сестра ми нямаше много време за организацията. Но имаше едно по-ранно прибиране в БГ (може би няколко месеца по-рано) и тогава отиде при шивачката , която беше избрала и и показа снимката на модела и се разбраха че ще я шият . Така шивачката имаше достатъчно време да си намери платовете и да и направи кройката с мерките  които взе при първата им среща. Така сестра ми като се върна също имаше 2 седмици , но роклята и беше започната и само я довършваха според настоящите мерки. Съветвам те да го направиш ако имаш възможност , защото иначе не мисля че ще успеят да ти я ушият за 2 седмици особено ако искаш промени в модела. КОлкото до самите промени - навсякъде правят промяна според желанието ти , а относно дължината изобщо не трябва да я мислиш ! Ще я ушият според твоите изисквания !
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines