Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:39:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 174051 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 08, 2011, 11:44:03 »

Ето ТУК е старата тема

Моля прочетете информацията от старата тема преди да зададете въпрос!
« Последна редакция: юли 29, 2011, 21:29:09 от Данитка » Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #1 -: май 09, 2011, 01:29:37 »

ellimink,разсмя ме с тия насекоми,направо си представих картинката... funnytooth Честно казано очаквах,че роклите им няма да са толкова скъпи.И макар,че ми харесаха идеите им като цяло не бих дала 1000 лева,че и нагоре за рокля,която ще облека само веднъж.Ти на коя модна къща си се спряла след преживяванията с морските кончета?
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 09, 2011, 20:29:47 »

Аз си взех рокля от Bridal fashion, на Оборище. Очаквах да са мн скъпи, само като видях каталога, но ето че моята рокля ме чакаше там. Бях мн объркана, защото си бях харесала 1 мн красива и нежна в Holiday Sona..но малко ме разширяваше надолу от ханша. Винаги съм си представяла,че ще си купя рокля с бюстие и надолу разширяваща се, но ..ето че си взех такава която е почти права и до - голяма степен по мен . Girl_hide
Надявам не съм сгрешила. Майка ми и кумата, а и самата продавачка казаха ,че това е роклята която ми седи най, най, най... Когато ми я направят по мярка ще кача снимки. А иначе ходих на проби в 2та бутика на Bridal Fasnion, Holiday Sona, M Tyler и Princess ( Pronovians).
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 10, 2011, 10:10:38 »

Здравейте момичета  girl_wink
Да се запиша и в тази тема с поредната ми дилема..... сватбата ни е в началото на септември, а аз още се чудя роклята.... да я купувам ли, да я шия ли, да я поръчвам ли в нета.....
За сега имам един фаворит за модел
http://www.miasolano.com/gallerydetails.asp?main_id=80&sname=&cname=Couture&cat_id=27&subcat_id=0
Но цената и е дооооста висока.
Виждала съм я в нета, но в сайтове на които не знам дали мога да се доверя..... имам предвид, че не знам някой, който да е поръчал от тях и какви са отзивите.
За шиенето й..... притесненията ми са, че разликата в цената няма да е голяма, а и не знам за шивач, на който да се доверя, че ще я направи толкова добре....
Та, ПОМАГАЙТЕЕЕЕ. Ако сте я виждали някъде из нета и то в проверен сайт или пък знаете за шивачка,  която може да я ушие..... пишете ми.
Благодаря предварително  give_rose
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 10, 2011, 11:18:44 »

Аз лично не бих се доверила,на рокля от нета,но има много съфорумки които са си поръчали и са доволни-моята сватба е края на август и си вече рокля-готов модел,просто ще ми я ушият по моите размери,според мен ако ти я шият по твой модел няма да излезе толкова скъпо,поне доколкото съм запозната,въпроса е да улучиш на добър шивач,според мен тръгни по ателиетата и пробвай различни модели,съмнявам се да има такъв тук но по кройка за да знаеш и да си сигурна дали ще стои добре поне ако поръчваш от нета
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 10, 2011, 12:05:41 »

dany_87 аз все повече се убеждавам, че не е толкова несигурно да си купиш роклята от нета, проблема е че моята рокля е с много специфична материя..... и най сигурното е да отида и да си я купя, но 2000 няма как да извадя за нея  cray
Иначе пробвах вече много рокли само тази ми стои добре (ще се постарая да кача и снимка), само тя разплака (буквално) приятелките ми, които обикалят с мен.....
Ако някой може да препоръча добра и надеждна шивачка (около София) ще съм много благодарна.
Роклята е наистина много красива и най-голяма заслуга за това има материите, от които е направена и предполагам, че това ще оскъпи шиенето.... абе в голяма чуденка съм а вече нямам време, решение трябва да се вземе  huhhuh.gif
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #6 -: май 11, 2011, 08:31:35 »

Здравей babyboopk, мисля, че тази http://ateliervoila.bg/archives/298 на Atelier Voila беше подобна, ако имаш време мини и ги разгледай.
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #7 -: май 11, 2011, 09:54:38 »

От софийските бутици, къде е необходимо да си запазиш час предварително? Извинявам се, ако въпросът вече е бил задаван.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #8 -: май 11, 2011, 21:19:22 »

ellimink,честито!Как са като цяло роклите в Холидей сона?А имат ли в магазина всички модели,които имат на сайта и какви размери са им готовите рокли?Предполагам ще са само манекенски,ама аз да попитам. smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #9 -: май 11, 2011, 22:14:13 »

Ето и моята рокля  danceg . Дължината й е нетипична, но аз исках къса рокля, а и няма да сключваме църковен брак. Много си я харесвам! Трябва да й се пришият презрамки и да се стесни и в момента си търся болеро от дантела, да ми прикрива пухкавте ръчкички. Не стои перфектно, но мисля можете да добиете представа как изглежда.  smile
http://i514.photobucket.com/albums/t344/slun4ice/Foto0045.jpg
http://i514.photobucket.com/albums/t344/slun4ice/Foto0047.jpg
http://i514.photobucket.com/albums/t344/slun4ice/Foto0049.jpg 
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 11, 2011, 23:23:50 »

sillia БЛАГОДАРЯ ти за предложението, още в понеделник отивам да пробвам.  Bravo give_rose
ще публикувам резултати smile
А ако някой има добра шивачка ще се радвам на координати... на лични smile
Ще кача в галерията фаворита на роклята засега ..... blush
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #11 -: май 12, 2011, 11:15:57 »

 babyboopk, в темата "Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 част" съм сложила линк към сайт, за който съм чувала добри отзиви. Не съм ползвала лично услугите им, отзивите са от мои познати.
 Роклята, която си избрала е разкошна и наистина ти стои просто идеално!
« Последна редакция: май 12, 2011, 11:21:04 от michelle » Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #12 -: май 12, 2011, 11:59:24 »

Да, седи ти идеално!
Дано не се разочароваш като поръчаш другаде, защото ти е като излята тази, и от това много печели добрия ти външен вид.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 12, 2011, 13:02:30 »

babyboopk, роклята наистина е много хубава и ти стои прекрасно. give_rose @}->--Първоначално и аз бях решила да си я шия, но след като една шивачка ми каза,че модела бил изключително сложен и не се наема да го шие nea реших,че по-добре да не рискувам да си поръчам нещо което не знам дали накрая ще е това, което искам crazy За това реших да ходя юни месец да Асеновград и там, ако не си харесам ще си поръчам по интернет вече angry Поне до септември имам време, а доста момичета вече споделят положително мнение и добър опит с поръчка по интернет. Дори и да не ми е съвсем точно, все ще може да се направи корекция, предполагам crazy
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 12, 2011, 14:53:05 »

 blush Момичета много ви благодаря за хубавите думи  give_rose.... аз не се възприемам чак пък толкоз да е идеална, но пък до момента от всичко, което пробвах само тази рокля ми хареса....
 V_e_S_i  и нашата сватба е септември.... и аз се притеснявам, че нямам време blush А и все още се чудя дали да ходя до Асеновград след като всичко, което е там го има тук на Пиротска.... а пък от тез магазини нищо не ми хареса  NO Ще чакам да пишеш как е положението там с роклите  girl_wink
А пък аз в понеделник като мръдна до "Воала" ще пиша пак.....
michelle ще погледна линка, за който говориш. Така, както е тръгнало..... може накрая на сватбата да сложа един огромен надпис "ОСЪЩЕСТВЕНО СЪС СУДЕЙСТВИТЕО НА michelle "  Bravo Толкова много идеи ми даваш БЛАГОДАРЯ ТИ  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines