Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:57:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най-мразя да ме правят на идиот някви тъпи далавераджи  (Прочетена 7635 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« -: август 15, 2007, 23:37:32 »

.. на 03.08(петък) решавам аз да изпратя един подарък до един фриенд във Варна, ок... търся подаръка намирам съответно във www.books.bg енциклопедията която искам да подаря, пращам заявка,веднъж дваж... не става не ми приема КИН от епей.бг викам си майната му: ще се обадя.
след едно две прозвънявания, ми вдига някаква г-жа която даже не се престави, решаваме че е въпросната собственичка Вера Денева... говориме си сладкодумно 10тина минутки и стига ме до там че аз да и преведа паричките по сметката а тя ще изпрати веднага книгата като и пусна мейл че съм пратила парите, О.К имам доверие някво, сега модерни времена сме, онлайн продажбичките вървят, едва ли ще тръгнат да ме лъжат...

даа, ама не!
следващата седмица, става вторник, става сряда, става четвъртък, брей никой не се  еобадил от Варна да каже зарадвано едно мерси за подаръка, звъня аз пак у буукса.бг... нъц никой не ми вдига..

в петък(10.08) вече пиша мейл до тия от буукса.. кво става аджеба  crazy и се обаждаме от неймай къде до Варна, НЕЕЕЕ няма книга... много ясно...  crazy

вчера(14.08) в разгара на цялата ми подготовка за сватбата.. най-после ми вдига телефона някаква, която се прави ( не оная същата по гласа я познах)че незнае ама въобще за коя поръчка става дума, вика ми тя ще ви се обади колежката да ви обясни, в същото време веднага виждам аз че статуса на поръчката ми в сайта им вече е "поръчката е отказана"  Oh my ... чаках,чаках,чаках 1,2,3ч зазвънях аз... ама викам си няма да е от стационарен ами от жисиема може да вдигнат, и разгеле вдига ми оная същата любезната която ми прие поръчката " да да знам за поръчката, ами не я изпратихме щото много изтрита корицата и не става за подарък, аз вчера(13.08) съм ви привела парите по ипейя...' викам й "аз нямам пари по сметката" . ами те били трябвало утре(15.08) да дойдат... казах й "добре, ако нямам шак ще ви се обадя" ама без да й кажа гък със спокоен тон, реших че верно жената може да ги е превела сега стават грешки...

да ама днес вече(15.08, т.е вчера като гледам) обаждам се в банката...така и така някви парички да са превеждани... НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,как ще са  beating beating beating crazy crazy

ей... само да ми беше пред очите оная, цял ден звъня.. никой не вдига...

има късмет че ми е на главата сватбата  и не съм тръгнала да си търся още правата както му е реда, ама и това ще стане само да мине събота  beating beating beating

п.с извинявам се за липсата на словоред и препинателни знаци, ама бързах да споделя че нервите вече ме хванаха яко beating
« Последна редакция: август 15, 2007, 23:41:24 от mandarinka » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 16, 2007, 09:06:49 »

Няма какво да чакаш обади се на  070011122 (комисията за защита на потребителя). Можеш да разгледаш сайта им http://www.kzp.bg - обяснени са процедурите. Много на бързо ще ти върнат парите.  beating
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 16, 2007, 09:30:49 »

Съгласна съм с Тео - обади се на комисията и въобще не ги мисли ония  beating
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 16, 2007, 09:45:24 »

Егати хората има значи , ужас - нагли та няма докъде!
Обади се в агенцията и не му мисли beating
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 16, 2007, 10:14:17 »

ами днес междудругото което предстои да свърша ще се обадя и в комисията , благодаря ви  good
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 16, 2007, 12:24:58 »

Ей скъпа УЖАС Oh my ... Oh my ... Oh my ...!
Но ти не се ядосвай!Господ всичко вижда и справедливостта ще възтържествува!
Ако ние можем някак да помогнем не се колебай а казвай!Аз така се ядосах , че съм готова да ида и да я намеря тая дето ти се прави на голямятя работа и да й  beating beating beating главата!

Късмет и успех с комисията по защита на потребителите!!! good good good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 16, 2007, 12:42:16 »

ЕЕЕ.... ХОРАТА ! човек иска да направи подарък, а то да ти се  bad bad bad bad !!!!!!!!!!! заслужават една голяма санкция !!! дано има справедливост ! мандаринче търси си правата и парите !!! smile  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 16, 2007, 15:45:13 »

Това е ужасно, за първи път чувам за такава нелоялност, имам предвид ,че съсм си копувала книги от букса, ама явно нещо са позападнали.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 16, 2007, 16:53:09 »

mandarinka търсиси правата мила
успех good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 16, 2007, 23:15:00 »

след снощния е-мейл който и пратих на оная  smile днес ми се обади най-после  Yes да ми каже че тя била честна към клиентите си и ми била изпратила мейл да ми покаже че е извършила превода, да аз пак нямах пари по сметката си, явно жената е превела парите ама толкова разбира от IBAN и плащания в и-пей и ги е пратила на някъв несъществуващ айбан или от  банката ги бавят което според мен е невъзможно тъй като от банката отрекоха...

до комисията пращам утре или в понеделник защото наистина нямам никакво време да седна на писи  Wink

благодаря за подкрепата  good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 16, 2007, 23:57:52 »

Вероятността да се преведе на несъществуващ или грешен IBAN клонят към 0. Един знак да се обърка и веднага банковия софтуер ще покаже грешка и няма да пусне превода.... huhhuh.gif (да не говорим, ако ползва електронно банкиране. В което съм сигурен.)

Още нещо по действащият закон за защита на потребителите според чл. 53 нямат право да ти изискват авансово плащане.
« Последна редакция: август 17, 2007, 00:05:53 от Teo » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 17, 2007, 08:43:56 »

Именно, а и мейла който тя ми изпрати доказва че се е опитала да прати само някъде си  crazy парите, но не ясно къде  crazy
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 21, 2007, 20:48:49 »

обади ми се въпросната гу-жа че е объркала ИБАН-а ми и днес пак ми ги е изпратила на този който аз и пратих.. ще видим какво ще стане  Wink beating
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 22, 2007, 12:37:15 »

Ами днес трябва да са влезли в твоята сметка!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2007, 21:53:57 »

да вече ги е превела тия пари  good и всичко както казва тя е едно голямо недоразумение, добре че беше такова а не чиста измама!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 22, 2007, 21:56:48 »

Е, най-после да свърши с хубав край това пращане на пари  Bravo
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 23, 2007, 08:51:22 »

Е, най-после да свърши с хубав край това пращане на пари  Bravo
Bravo Bravo  Bravo        Това все едно аз съм го писала!
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines