Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:44:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на soulless - 22.05.2011г  (Прочетена 29138 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 24, 2011, 19:01:11 »

Честито и от мен  soulless wedding Страхотни снимки и двамата изглеждате много щастливи  twohearts
Желая ви всичко най-хубаво ,много щастие и да бъдете все така прекрасни винаги.  Acquaintance
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #76 -: май 25, 2011, 06:49:22 »

soulless, честито и от мен! Прекрасни сте - толкова влюбени и щастливи. Пожелавам ви безоблачен семеен живот, да сте все така влюбени и да посрещате всичко, което ви поднася съдбата, заедно и с усмивка. smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #77 -: май 26, 2011, 08:22:33 »

Честито и от мен!!!  Bravo give_rose
пожелавам ви да сте много щастливи и все така да се обичате и  baby_girl
снимките са прекрасни, много сте хубави  LOVING
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #78 -: май 26, 2011, 08:36:47 »

Честито, мило семейство! Желая ви да се обичате силно и да не позволявате на трудностите да ви разделят!  give_rose weddingday
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 26, 2011, 10:07:41 »

Миличка, ЧЕСТИТО!!!!!!  chee

Щастие, любов, разбирателство и мнооооогооооо радости в съвместния ви път!!!!!

Надявам се всичко да е минало повече от перфектно!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 26, 2011, 23:12:01 »

Влизам чак сега, но бързам да честитя на най-нежната булка!  yahoo Страшно си хубава, роклята е страхотна! Искам и още снимкиииии!!!! Girl_hide И не забравяйте винаги да сте толкова влюбени както сега!!!!  Dance А да... и скоро, скоро да има новини за малчовци!  Baby_b heart heart heart
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 29, 2011, 21:09:17 »

Момичета мили, ето ме и мен blum Простете ми, че зачезнах, но вече седмица мина, а мен още ме тресе следсватбената тръпка, макар че... още в началото на седмицата мъж ми беше дежурен (той е военен и ден преди сватбата и два след сватбата беше наряд... нямам думи!), та се наложи бързо да преминем и двамата към обичайното (почти) ежедневие... И все пак снимките, които непрекъснато получаваме от близки, роднини и приятели държат емоцията още съвсем жива... Да ви кажа честно, липсва ми много цялото това предсватбено вълнение, а и самия сватбен ден... малко празно и пусто ми се струва ежедневието, макар че това е съвсем нормално и това мрачно настроение ще мине, разбира се... Иначе с милото бяхме доста активни тези дни - купихме си първия подарък със сватбените пари (лаптоп), ходихме на една мини-екскурзия, купихме си ваучери за пътуване до Истанбул (но ще бъде към есента, че любимият няма как да излезе отпуска скоро), изобщо опитваме се да не скучаем, защото действително е малко по-различно ежедневието, като ги няма сватбените емоции... Тук е моментът да допълня, че вашите прекрасни пожелания държат също още сватбената емоция, прочетох ги всичките и на любимия и той ми заръча задължително да ви благодаря и от негово име! heart Всички тези месеци вълнение нямаше да са същите без вас, изобщо чудесно е да знаеш, че имаш някъде дори само във виртуалното пространство хора, които се вълнуват заедно с теб и са добри орисници give_rose give_rose give_rose Огромно благодаря на всички ви, сладурки! Тия дни ще попиша повече за самия сватбен ден, а и ще кача още снимки, вече имаме порядъчно количество илюстративен материал blum
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 30, 2011, 17:56:13 »

Нямам търпение за разказче и за снимки!  danceg Искам също да ти кажа, че снимката, която си си сложила за аватар е наи-страхотната снимка, йоято съм виждала някога! Наистина уникална снимка, толкова сте влюбени и всичко е толкова красиво!   yahoo
Ако трябва да си призная , понякога ти отварям снимките, само за да погледам тая снимка!  blush
И принципно исках да съм с чисто бял букет, но сега толкова се замислям за червен.....
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #83 -: май 30, 2011, 18:13:18 »

Аз, по разбираеми причини, ще може ли да помоля за повечко снимки на роклята от близък план?  blush
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #84 -: май 31, 2011, 08:08:07 »

Честито и от мен, госпожо!  blum Желая ви дълъг и безгрижен семеен живот!  heart Радвам се, че сте изкарали добре, сега се радвайте на снимките и спомените от незабравимия ден!  heart
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #85 -: юни 01, 2011, 19:41:32 »

soulless, честито и от мен макар и с малко закъснение blush! give_rose Желая ви всеки ден и занапред да ви бъде изпълнен с красиви емоции, както е било и на самия сватбен ден! 
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 06, 2011, 01:27:23 »

Радвам се много за теб, мила!  heart give_rose А колкото до малко по-сухото ежедневие (в сравнение с предсватбената подготовка), то е напълно нормално. И аз от една страна не искам да идва сватбата, защото ме е страх точно от това!  sarcastic
Съгласна съм с pink_panther за аватара ти! Като от реклама е! Честно!  heart И хайде, идвай вече със снимчици и разказ под мишница! blum
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 07, 2011, 13:18:08 »

Suolless честито и от мен. Аз вече успях да прегледам някакви снимки - много сте готини smile Много любов, разбирателство и уважение ви желая в новият семеен живот
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 08, 2011, 19:03:35 »

Здравейте, прекрасни мои smile Аз ви чета тия дни и се вълнувам, но все не мога да стигна до писане - къде от задачи, къде от пътувания напред-назад (възлюбеният държи да показва, че ухажването продължава и след сватбата и се разби да ми организира малки екскурзии насам-натам, изненади от типа на билет за 3D филмче, романтични вечери по заведения, изобщо да ви го похваля подобаващо както заслужава pardon), но явно днес е денят за голямото писане, та сега ще ме изтраете blum

Pink_panter, нямаш си идея колко ме трогна с това, което ми пишеш за снимката heart heart heart Толкова съм щастлива, че ни личи колко сме влюбени и изобщо, че сватбата ни в крайна сметка се получи красива, точно такава, каквато си я представях! Огромни благодарности за хубавите ти думи, мила!@}->--

А за букета Wink - ами прецени, аз съм доста бледа и руса, съответно с бялата рокля и с бял букет щях просто да изчезна pardon, затова реших, че червеното ще изпъква, а и нашата църква (Св. София) е в керемидено червено и прецених, че червеният букет ще стои красиво... Абе аз съм си малко педант в подобни детайли, но се радвам, че в случая не сгреших в избора си smile

Once upon a time, ами ще погледна за снимки от по-близо, но не знам дали реално имам такива - ще погледна все пак! И ще кача в галерията ми Wink

Мими,Wonder,благодаря и на вас, милички, за чудесните пожелания, дано наистина съумеем да запазим чувствата си и радостта от сватбения ден за всички наши дни занапред smile От сърце го желая и на вас и вашите съпрузи*INLOVE* heart heart

Миличка (все още) Мони, ех, благодаря, благодаря, благодаря ти за комплиментите за снимката - е, далеч не цялата сватба е като от реклама, но определено имаше няколко много красиви кадъра smile Ще кача още снимки, имам и малки клипчета, но не знам дали има възможност да се качват Wink И ще разказвам, но може би ще е утре, все го отлагам, но днес станах в 7 сутринта и... малко ми се размазват буквите на монитора blush

Pleasure, благодаря и на теб, душа! Чудесни пожелания give_rose

Иначе... да ви попиша и как сме тези дни smile Вече споделих, че някакси сме по-спокойни, не ни е толкова мъчно, че сватбата отмина, разнообразяваме се много, а и вчера си подписахме договора с туроператора, та вече е сигурно, че септември ще ходим до Истанбул, за мъничко, но все пак е нещо Wink Следващият месец ще ходим на море в Несебър, при това цели 10 дни, та ни се очертават емоционални юли и септември, август ще ми е доста по-скучен, защото възлюбеният около 20-ина дни ще е на обучение в Шабла, но какво да се прави... Ще го изтрая, а и аз ще имам доста работа, противно на повечето нормални хора blum blum blum Изобщо емоциите покрай пътуванията ни и почивките малко ме оживиха, защото иначе наистина е малко сивичко ежедневието, а и аз имам известна мания да организирам пътувания, празници, доставя ми огромно удоволствие самото предвкусване на емоциите и не мога без това... Радвам се, че в това отношение мъжът ми ме разбира и се опитва в рамките на възможностите си да ми създава емоции - оценявам високо това и го обичам още повече заради това му старание smile Дано запазим това вслушване в емоциите на другия още много дълго...

Ами това е засега от мен, ще се включа тези дни пак, целувам ви! smile

« Последна редакция: юни 08, 2011, 19:19:15 от soulless » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 08, 2011, 19:21:59 »

Soulless, мисля всяка една дума, която съм казала и те уверявам, че любовта струи от снимките ви като от водопад! Прекрасна двойка сте! Отново ви пожелавам всичко най-най- хубаво и дъълъг и щастлив семеен живот!  heart heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines