Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:28:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на soulless - 22.05.2011г  (Прочетена 29131 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 15, 2011, 18:18:58 »

Соул, честито. силно впечатление ми направи, че сте в тон. Прекрасни сте!
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #46 -: май 16, 2011, 22:30:46 »

Мила, искам да ви пожелая много слънчев сватбен ден. Много усмивки и възможно най-малко напрежение в последните дни преди сватбата. Сватбите ни са в два поредни дни, ще следя темичката ти и ще гледам снимки след сватбата :-)
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 17, 2011, 13:26:53 »

Момичетааа, я да си навестя темичката, да ви споделя какви ги вършим ние с мъж ми тия дни blum Хекси, не се тревожи за времето, мила, аз вече спрях да се ядосвам - каквото такова, а и времето през май месец е много нестабилно, така че може пък да има приятни изненади smile

Posum-че, ами стараем се да сме в тон и хармония поне на официални поводи blum И аз мисля, че беше добър избора ни на дрехи специално и на цветове особено - синьото ни отива и на двамата и мисля се получиха хубави снимки, освен че емоциите бяха много красиви, разбира се smile Благодаря ти за хубавите думи за нас heart

Shosheto, дано да е слънчев денят ни наистина! Желая ти и на теб чудесен, незабравим празник! И да споделиш снимки и впечатления след това, разбира се heart

Иначеее си движим чудесно засега задачките, да чукна на дърво. Днес потвърдих поръчката си на петифурите от сладкишница Гаврош, с милото занесохме роклята и воала ми на парно гладене, видяхме се с фотографа ни за кратка дискусия за сватбените снимки, а вечерта ще ходим и в ресторанта да платим кувертите, да видим как ще бъде разположението на масите, а и да вечеряме накрая там като награда за добре свършената работа през деня blum Гостите ни финално от 84 поканени са 60, с нас и водещия на партито съответно 62-ма, но го очаквахме, а и е по-добре така, изобщо не го драматизирам smile Честно казано, сега вече, когато почти всичко е готово, нямам търпение вече да идва заветния ден blum
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 18, 2011, 07:56:21 »

Много добре, даже отлично  good Аз в момента съм потънала в багажи и само се стресирам да не изпозабравя нещо...То украси, облекла, обувки, документи, козметики lol) За времето - обнадеждих се от последните прогнози, а и успях да купя страхотни големи чадъри в оранжево и лилаво. Така че гледам и аз да посмаля напрежението, че следва моя сблъсък с родители и свекъри за цяла седмица.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #49 -: май 18, 2011, 08:13:24 »

soulless, ми че той си дойде.. smile Ето още три дни имаш само като госпожица lol Сега щом всичко е готово, си почини и релаксирай по масажи и подобни работи, ако имаш време, както кала направи, за да си отпочинала и спокойна на заветния ден smile Пожелавам ти да бъде незабравимо!!  give_rose yahoo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #50 -: май 18, 2011, 10:33:28 »

То наистина си наближи вече smile Пожелавам ти да успееш да разпуснеш малко преди Деня, за да му се насладиш максимално Wink
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 18, 2011, 20:37:09 »

Момичета кокичета, привет отново heart

Хекси, душа, изобщо не ти завиждам! Представям си да тръгна да пътувам, при това с цялата багажерия, ужааас, но за теб притеснения нямам никакви - ти си бойно момиче и ще се справиш повече от добре. Направо ти се чудя, но и радвам едновременно, на цялата енергия, но няма начин! - трябва да го изтраем този гърч още има-няма 3 дни blum При мен няма толкова много чисто материални неудобства, но усещам вече, че започва да ме стяга притеснението, уж съм спокойна, обаче... не знам как ще спя в нощта срещу 22-ри blum Освен да пийна биричка вечерта и да заспя блажено, за друго много не се сещам като решение pardon
Но ще видим, кой знае, може и да съм върло спокойна, та чак да се учудя на себе си blum
Иначе за времето - уф!дано не вали наистина и все пак ще помисля за чадър - имаме един голям у нас, но е черен nea, ама ако не намеря бял, ще минем с черен и толкова. Нямам нерви да мисля и чадър, все пак, а и разрових в нета - ами какво толкова, има хубави снимки на младоженци с тъмни чадъри...

Sonja, Tiama, дано успея да разпусна наистина! Макар че аз съм малко от типа жени, пълни с енергия и най-добре релаксирам като се сбъркам от работа - по-добре да не ви изброявам колко вкуснотии сготвих днес, как овършах буквално цялата къща, та чак светна blum, успях и на лекции да отида... Абе изобщо, направо светя като крушка от енергия и нямам търпение да идва 22-ри!  pleasantry
« Последна редакция: май 18, 2011, 22:00:31 от soulless » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 18, 2011, 21:54:02 »

Олеле, мила! 4 дена остават!!! girl_impossible Знам, че всичко ще е наред и ще бъде много красиво!  heart Нямам търпение да ти кажа отново "честито"!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 19, 2011, 21:18:28 »

О, Мони, винаги успяваш да ме трогнеш! Ами дааа, останаха само 2 дни реално, направо не мога да повярвам Oh my ..., кога мина това време?! Иначе днес беше особено ползотворен ден - взехме си карта за десетдневна почивка в Несебър danceg (все някак го подминавам точно Несебър и съм адски щастлива, че се намери възможност да идем там... но не го броим за сватбено пътешествие, то ще бъде по-нататък, мислим за круиз, но ще видим... lol, ходихме отново до ресторанта с кумовете (направо сме вече вечното присъствие там pardon, ама това е положението), уточнихме как ще разполагаме звуковата техника и разположението на масите на гостите (от него не съм особено доволна, но пък то е единственото възможно в нашия случай), мъж ми си купи вратовръзка за сватбата, а вкъщи дори го учих да танцува право и дунавско хоро pleasantry - ама бързо схваща, да ви кажа LAUGHTER
И така, от толкова обикаляне и задачи направо капнахме днес, но поне сме доволни от резултата smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #54 -: май 20, 2011, 07:49:12 »

soulless , тъй като ние заминаваме и няма да имам възможност да пиша, то искам да ти пожелая един невероятен слънчев приказен сватбен ден!  heart Забавлявайте се максимално, защото минава като един миг просто!  danceg
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #55 -: май 20, 2011, 08:27:55 »

soulless, и аз няма да съм тук уикенда и искам отсега да ти пожелая много спокойствие и само хубави емоции! smile Нека сватбения ден протече точно така, както си си го представяла и дори още по-хубаво -с много веселба и усмивки!!  give_rose  yahoo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 20, 2011, 11:42:22 »

soulless , тъй като ние заминаваме и няма да имам възможност да пиша, то искам да ти пожелая един невероятен слънчев приказен сватбен ден!  heart Забавлявайте се максимално, защото минава като един миг просто!  danceg

Мери, благодаря ти много за пожеланията! Желая ви и аз слънчеви, щастливи дни в Анталия, насладете се максимално един на друг! heart

soulless, и аз няма да съм тук уикенда и искам отсега да ти пожелая много спокойствие и само хубави емоции! smile Нека сватбения ден протече точно така, както си си го представяла и дори още по-хубаво -с много веселба и усмивки!!  give_rose  yahoo

Sonja, мила, сърдечни благодарности! Дано наистина направим един красив и весел сватбен ден Wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #57 -: май 22, 2011, 08:49:30 »

Мила, soulless, честит сватбен ден! Желая ви една прекрасна сватба, много усмивки и само хубави емоции!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 22, 2011, 13:04:05 »

Весела сватба ви желая, много усмивки на този ден, бъдете все така влюбени и след това  heart
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 22, 2011, 18:59:11 »

Слънчева и усмихната сватба ти желая.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines