Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:22:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на soulless - 22.05.2011г  (Прочетена 29133 пъти)
 
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #30 -: май 03, 2011, 19:14:19 »

soulless, честито и от мен!!! Звучи невероятно! А снимките са уникални. Толкова сте мили, влюбени и усмихнати. Желая ви всеки ден от съвместния ви живот да се гледате така влюбено, всеки ден сърцата ви да туптят така силно един за друг, както в онази минута и да се радвате на това, че се имате!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 05, 2011, 10:37:51 »

Nonnita, огромни благодарности, миличка, за прекрасните думи за нас! Особено последните ти пожелания са невъобразимо хубави, дано наистина! Пожелавам го на всички ни smile

Иначе при нас няма кой знае какви новини - купуваме активно алкохол, дебнем промоциите в хипермаркетите pardon и представляваме интересна гледка след поредното изнасяне от магазина на 10-ина бутилки водка, примерно blum и така... Снощи се видяхме с кумовете и водещия на сватбата, отидохме на вечеря в ресторанта ни и уточнихме звуковото оформление на сватбата, платихме също капаро на водещия, изобщо лека полека движим нещата, не остана нито време, нито пък кой знае какво за организиране и ни е сравнително спокойно на душиците smile Днес с мъж ми ще ходим да си оправя постоянния адрес, а другата седмица мисля вече да щурмувам МВР за новата лична карта, че както обичам да отлагам, най-много накрая да ми треснат някоя глоба blum Ще се отчитам пак скоро!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 07, 2011, 10:59:03 »

Малко със закъснение едно голямо "Честито"  yahoo Много щастие и дълъг семеен живот ви пожелавам smile
Разгледах снимките,много сте хубави! Това в залата на район "Средец" ли е подписването?И на сестра ми беше същата жена,която води ритуала-голям професионалист!С голямо чувство прави всичко,а не го претупва  give_rose
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 08, 2011, 19:06:11 »

Карлиии, мерси много и на теб, миличка, за страхотните пожелания! Дай Боже дълго да се обичаме и радваме един на друг наистина Wink

Иначе, мне, не е "Средец", а зала Студентска, защото моята любима зала Средец тази година е в ремонт и ... нямахме късмет с нея. Но пък имахме огромен късмет, че екипът на зала Средец работи временно в зала Студентска и наистина тази жена- обредничката от снимките е много популярно лице от залата на ул. Леге и е невероятен професионалист, улавя много точно емоциите на младоженците и дава всичко от себе си smile Бяхме изключително доволни с младоженеца, че точно тя води ритуала ни, беше незабравимо heart

И така... нашата подготовка си тече с пълни сили, пораздадохме още покани тия дни и вече ни се поизбистри кои от предвидените гости ще дойдат, кои няма, от поканените 84 човека вероятно ще бъдем с около 70-ина гости, но за нас не е с никакво значение бройката, по-скоро можем да си направим някакви изводи за отношението на някои хора, но пък... не мислим да си разваляме настроението точно с това smile Сред поканените, които няма да могат да дойдат на сватбата обаче има невероятни хора - днес бяхме на гости на една двойка, които се извиниха, че няма да могат да присъстват, подариха ни страхотен подарък и дори ни почерпиха, направо ни стана неудобно, не го очаквахме изобщо. Беше наистина чудесна изненада! smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 09, 2011, 16:24:42 »

Soulless, браво на теб за разсъжденията  и се радвам, че поне има и хора, които не се оставят да ги луднат на тази тема...
Поздравления за готините приятели, както и за това, че не се впрягате с чуждите ''изпълнения'' по повод присъствие. Ние сме на същия етап, положението е доста изнервено. Както казваш - в такива моменти си правиш равносметка за истинското отношение на хората към вас двамата. Много бях набрала тия дни, но започвам малко по-философски да ги гледам нещата - ние от 77 паднахме на 65 души.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 09, 2011, 16:38:06 »

момичета, не се ядосвайте даже и за 1 секунда - ние бяхме поканили 100 човека и в крайна сметка цялата ни сватба беше с 80 човека, но искам да ви кажа, че всички които дойдоха, бяха с нас, защото ни ценят като хора, а не бяха от типа "панаирджии" - седят, ядат и гледат какво правят другите - верно и аз си смених отношението, към тези, които не дойдоха, но поне знам на кого мога да разчитам smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 10, 2011, 11:00:32 »

Рафи, Хекси, ами да, гледаме да приемаме нещата съвсем хладнокръвно - в крайна сметка насила гости няма да водим на сватбата blum, та от поканените, който желае да заповяда е добре дошъл smile Иначе като гледам накъде отиват нещата и под 70 човека ще паднем, но пък сте прави - няма да са случайни, далечни, непознати роднини и т.н., специално от моя страна ще са само най-близките ми роднини, приятели и колеги, които са споделили живота ми дотук и ще съм страшно щастлива, че някои са изминали и сравнително голямо разстояние, за да дойдат. Една от най-близките ми дружки ме изненада, че със сестра й, също моя близка приятелка, ще ми плетат момински цветен венец - много мило от тяхна страна и ме изненадаха, че са помислили за това, изобщо заради такива хора именно си струва да вдига човек сватба smile Така че съм сигурна, че денят ще бъде незабравим, нямам излишни съмнения и притеснения за това smile Само вече да идва, че нямам грам търпение, а и като не остана много от организацията, с младоженеца вече скучаем и само чакаме деня blum
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #37 -: май 12, 2011, 16:30:22 »

Леле, soulless, сега ти видях и аз темата, ама то не останало наистина!! Пожелавам ти всичко да мине супер, а сега щом ви се е отдала възможност си починете малко преди сватбата и се заредете с енергия, защото ви очакват само хубави емоции!! lol Стискаме палци и чакаме да разказваш..  yahoo Мале много се ентусиазирах и аз днес и като си видях в подписа, че остават 16 дни и ми стана едно еуфорично, не мога да повярвам колко бързо минава времето..  Сватбаааа weddingday
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 12, 2011, 21:52:20 »

Sonja, миличка, ами да, времето си тече, а съвсем скоро бяхме зелени-зелени в сватбената организация biggrin, абе направо неусетно минаха тези 4 месеца от началото на нашите сватбени приготовления smile Подозирам, че в този период функционирам предимно в режим "сватба" и мъничко искам да премине - да мине огромното вълнение на сватбения ден, обаче с него да си замине и това постоянно мъдрене на сватбата, защото понякога вече прегрявам и не мога да си обърна никакво внимание на работата, пък то трябва и да се работи чат-пат blum И все пак съм малко раздвоена - осъзнавам, че като мине това обратно броене и отмине Големият ден, цялото това вълнение много ще ми липсва, сигурна съм. Но такъв е животът - след това ще ни чакат нови предизвикателства, но вече такива за двама ни като семейство heart

Иначе какво става при нас? Ами по практичните неща украсих ракиените ни бутилки с панделки органца, но като цяло бутилките не са нищо особено - обикновени пластмасови литровки с разноцветни капачки, но такива имаше pardon Милото направи етикетите, също нищо специално, аз им вързах по една панделка и това ще е, не мисля да ги кипря повече. Малко по малко започнах да приготвям подаръка на кумовете и чантата с нещата за венчавката, иска ми се да поприключа с тези неща по-отрано, защото другата седмица в началото очаквам отново посещение от третия вид (разбирайте свеки и свекър ми pleasantry) и ще стане пак една лудница, представям си отсега как нищо няма да успея да свърша на спокойствие, затова да ми е мирна главата почвам да тъкмя нещата от сега smile По повод гостите - някои се отказват, други ми потвърждават присъствие, направо махнах с ръка вече и не ми пука - ако ще и да дойдат 20 човека, все ми е едно, мъж ми ме успокоява, че нали той ще е там, какво друго ми трябва smile Дори не подозира колко е прав! Точно по този въпрос съм си решила да не ми пука, защото сватба ще има и ще се радваме колкото си искаме, и никой няма да ни помрачи празника пък smile Та така, гледам по-философски на нещата.

Иначе от задачките ми останаха сравнително малко. Остана да:
::: поръчам три погачи, вероятно от Унипек ще бъдат;
::: да дам роклята и воала ми на парно гладене;
::: да прозвъня всички мои гости за потвърждение на присъствието им;
::: да кажем в ресторанта окончателна бройка куверти и евентуално да оставим още едно капаро;
::: да купя опаковъчна чантичка за подаръка на кумовете (иначе самите подаръци вече чинно са закупени lol);
::: да питам имат ли менче и платно в ресторанта - те ми казаха, но направо забравих кое от двете имаха - склероза blush;
::: да се видим с приятеля на мъж ми, който ще ни снима - трябва да му обясня малко повече за фотоапарата и да му го дам да го тества;

::: да си купя боя за косичката ми blush;
::: да напазарувам скромна почерпка за апартамента, в който ще отседне майка ми и където ще дойдат шаферките ми, а после и мъж ми с кумовете да ме вземат;
::: да осигуря свежи цветя за шаферките ми, които ентусиазирано са се навили да ми плетат булчин венец;
И... май това е всичко, мисля, че направо сме отличници засега, не е останало почти нищо и дано нищо спешно не изскача междувременно smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #39 -: май 13, 2011, 09:43:54 »

Абсолютни отличници сте, ако питаш мен smile Много се радвам, че приемаш философски проблемите с гостите, защото единственото, което ще постигнеш с тези ядове е да си помрачиш подготовката и самата сватба. Винаги има хора, които ти късат нервите, но важното е да не ги оставяш да ти се качат на главата smile Може би си писала и аз не съм видяла, но какъв е подаръкът за кумовете ви? Аз още не съм измислила какъв да е нашият и мисля направо да ги питам какво искат...
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #40 -: май 13, 2011, 10:05:47 »

soulless, страшна си, аз много отдавна ти се възхищавам, знам че всичко ще бъде супер при вас, така че, гледай си кефа и се наслаждавай! smile  Sunshine
При нас също доста хора отказаха и значително намаля бройката, но даже по добре стана и аз като теб не се кося много много и си свиркам smile  pardon
Иначе искам и аз да ти честитя, сега видях снимките от гражданското, много сте сладки! Пожелавам ви все така да се обичате и да сте безкрайно щастливи!  give_rose heart
Между другото, и аз ще ставам Иванова..  DANCE
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 14, 2011, 11:28:51 »

Привет, момичета мили! Направо не мога да повярвам, като си гледам лентичката, че остават 8 дни до нашия ден Oh my ... Как ли се живее без предсватбената треска? Направо не мога да си го представя, честно да ви кажа... Бях сравнително спокойна допреди няколко дни, но вече усещам, че почва да ме люшка вълнението, ех, види се, няма да избегна еуфорията и аз blum
Иначе всичко с организацията е перфектно засега (да чукна на дърво blum) - снощи се видях с едно много мило семейство мои приятели, които направо бях отписала и ми беше мъчно, нещо все не можехме да се свържем с тях и да им дадем поканата. Е, снощи успяхме най-после и те потвърдиха, че ще дойдат, което мнооого ме зарадва danceg Днес успях да купя опаковка за подаръка на кумовете ни също и вече съм спокойна, че съм го завършила и него... Тиама heart, подаръкът ни за тях е икона Умиление (качила съм снимка в галерията), според мен много красива!, 1 бутилка малцово уиски Bushmills (любимото на кума blum), една прекрасна бонбониера Grazia и от малките шоколадчета - подарък за гостите - 4 броя за двойката и децата им, в една много сладка златиста торбичка от органца. И картичка, разбира се blum Предвидила съм за кумата и един пищен букет пролетни цветя, но него ще го купим на деня, за да е достатъчно свеж. Искрено се надяваме подаръкът да им хареса - постарахме се да има за всекиго по нещо, а и все пак нещо общо за тях като семейство, а избрахме икона на Богородица неслучайно - тя е закрилница на семейството smile
Освен по подаръка на кумовете се погрижих и за почерпката в апартамента, от който ще ме вземе младоженеца - напипах една чудесна оферта на сладкишница Гаврош за 49 бр петифури (7 вида х 7 бр.) за 14 лв и се надявам сладкишчетата да се харесат на всички. Мисля да купя още шампанско, натурални сокове, малко ядки и крекери, и с това да приключа, защото все пак вкъщи (т.е. в наетия апартамент blush) ще идват сравнително малко хора и няма нужда да се престаравам с почерпката smile
И така blum... Утре ще се видим с фотографа ни, във вторник плащаме кувертите и в общи линии приключваме с по-сериозните приготовления - то и направо почти нищо не остана, което много ме успокоява, честно казано smile

Sonja, да не забравя да ти благодаря за милите думи за нас, мила! Да ти се връщат многократно пожеланията heart Е, интересно би било да направим и статистика колко сме г-жите Иванови във форума - подозирам, че цифрата ще е впечатляваща blum

Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 15, 2011, 10:03:37 »

Soulless, Браво на вас! И ние сме под пара вече, за гостите положението е същото ама...вече ми е паднала пердето и на мен...Гледам сега прогнозата за 22ри и дават за цяла БГ облаци и дъжд...гадорийка, ама ще се преодолее някак...
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 15, 2011, 15:23:56 »

Ох, Хекси, мда, прогнозата за 22-ри е ужасна nea - вече си представям при моята пищна пола с шлейф как ще шляпам из локви angry Дано и да вали, да не е толкова кошмарно времето, а да е само облачно - това по се преглъща някак... Но да ти кажа - мисля да не се тормозя и за това, пък и без това е извън нашия контрол, какво ми остава? Освен да се моля като майка ми преди няколко години, когато пристигнахме в Париж и тя видя отвратителните облаци, дъжда, та цяла вечер нещастно седя до прозореца и се моли мислено времето да се оправи... Ами на другия дъжд какво слънчице се беше облещило blum Ta така и сега - освен да се молим за приятна изненада, няма друго какво smile

За гостите - не преживявай, няма защо наистина... Да идва който иска, всички гости сме ги канили с желание, пък вече тяхното отношение - то ще се види ясно сега и по-добре да се види, отколкото ние да си мислим те колко ни обичат, а това да не е съвсем така Wink

Иначе да ти кажа по повод твоята сватба - ти си много притеснена, нормално е, че няма да е съвсем както си си я представяла, но от това, което чета в темата ти, виждам, че ще е интересна и оригинална сватба, така че мисля, че няма за какво да се кахъриш толкова. При нас нещата са по-класически, но пак мисля, че ще се получи хубав празник и ще гледам най-вече да не се тормозя за глупости Wink

А при нас действаме лека-полека и по останалите задачки - връчих днес фотоапарата на нашия фотограф (приятел на мъж ми е, занимава се с фотография от 100 години) да свиква с него една седмица и нямаме грижи по тази част, слава Богу smile Днес основно ще се занимаваме с прозвъняване на гостите - моите са ясни почти, ама милото стана телефонист вече blum
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 15, 2011, 16:15:00 »

Ех, много ти се кефя колко си спокойна и как ми предаваш и на мен даже lolgive_rose  give_rose  give_rose За времето - да е облачно само, никакъв проблем, дори да приръми пак ще съм ОК...Само дано не е зверско, че...абе куцо ще ни е малко, но няма начин...То като ни погнат емоциите ще ни е все тая май. Само за фотосесията трябва да измислим заслон някъде и смятам, че всичко останало ще е супер, дори и да е свинско времето.  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines