Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:20:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на soulless - 22.05.2011г  (Прочетена 29136 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 28, 2011, 14:55:56 »

Момичета, ей ме на, и днес съм тук - да не повярваш blum Огромни благодарности за пожеланията ви - вдъхват ми сили, а днес особено ми бяха нужни повече от всякога smile Започнах страшно рано (необичайно за мен, аз си поспивам по принцип) деня, в 7 часа и свърших 100 неща - дори изгладих дрехите за утре и сготвих, а преди почерпката само ще притопляме (най мразя по време на купон да готвя, а пък точно на сватбения си ден да го правя, няма да стане blum) и изобщо отдъхнах си засега. Остана ми да се заема с маникюра и съм почти готова за утре, остава само утре да впрегна маман и свекито да подреждат с мен масата и сме съвсем готови да се женим smile Да ви кажа вече искам да минава - сигурно ще е много вълнуващо, но цялото това очакване и треперене дали всичко ще бъде наред, вече мнооого ме изнервя, искам вече да се женим най-после! Ще се включа по-късно или утре и, разбира се, ще пийна кафенце във вашата компания по традиция good

Прегръдки!
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #16 -: април 28, 2011, 15:01:50 »

soulless, тъкмо и аз да се включа в успокоенията и вдъхването на кураж и ей на ти си свършила почти всичко! Браво на тебе! Щом остава време и за кафенце, значи си повече от перфектна в подготовката. Аз не бях се информирала относно това, че ще подписвате толкова рано, но идеята ми се видя много добра. Така на 22 ще си празнувате без излишни притеснения относно подписи и тем подобни smile Супер си го измислила smile Стискам палци за утре и ще чакаме вече госпожата да се включи с отзиви и вълнения Wink
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #17 -: април 28, 2011, 15:10:18 »

 Bravo give_rose soulless от все сърце казвам тези думи ...
Никой не може да живее живота си в обратна посока.
Гледайте напред - това е посоката на вашето бъдеще!
Споделяйте радостните мигове, подкрепяйте се в трудните моменти и
съградете и запазете нещо истински хубаво!
Пожелаваме ви прекрасен, страстен и изпълнен с радост живот!

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 01, 2011, 15:29:32 »

Момичетааа, ето ме, вече като госпожа Иванова blum danceg blum Най-после успях днес да вляза безпроблемно във форума, макар че спазих традицията и в петък мнооого исках да пиша сутринта тук, ама тц - нито онзи ден, нито вчера можах нещо да напиша, знаете защо. Нищо, важното е, че вече всичко е наред и мога да ви разкажа как протече подписването при нас Wink Сега, като трябва да го описвам, направо нямам думи - беше вълшебно, прекрасно, вълнуващо! Случихме на една култова, според мен, обредна служителка - София Андонова, която по принцип води ритуалите в залата на Леге, но поради ремонта там, ни ожени в зала Студентска blum Имахме късмет наистина, защото тя е не-ве-ро-я-тен професионалист! - зарадва ни се много (ние все пак уважително се бяхме облекли красиво, с вкус, а не просто като за скромно подписване, както някои ходят по дънки и т.н.), изобщо посрещна ни много сърдечно, а самият ритуал води много емоционално и кратко, но съдържателно. На моменти забивах поглед в земята, защото думите й много ме разчувстваха и бях на косъм да се разплача, но се овладях blum За малко да пропуснем да се целунем, защото шашнати чакахме да ни кажат, че младоженецът може да целуне булката Wink и понеже това естествено не се случи, кумът ни подсети да се целуваме, а после не можа да ни спре pardon Поснимахме се с родителите и кумовете в залата и тръгнахме да излизаме, Андонова ни дари здравец и ни плисна вода, за да ни върви все така, беше много мило и приятно наистина. Тук вече аз припомних на младоженеца, че трябва да ме носи и той спокойно си ме вдигна, през което време аз възторжено махах с крака blum И така, направихме някоя обща снимка и се отправихме към вкъщи, където ни чакаше трапеза с почерпка, седяхме до към 9 часа (ритуалът ни беше в 4), беше много весело, след което продължихме на курбана на един приятел на мъжа ми (как хубаво звучи blum), където получихме още поздравления, всички много ни се радваха, а и ние самите бяхме много щастливи. Мъжът ми се държи чудесно тези дни след подписването, видимо е много щастлив и постоянно ми повтаря, че съм прекрасна, изобщо и двамата сме безкрайно доволни и малко по-спокойни вече, след като сме направили тази решителна крачка... Чувството е уникално! Качих и малко снимки в албума ни, да ни видите щастливите физиономии smile Прегръдки за всички ви heart heart heart
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #19 -: май 01, 2011, 15:41:20 »

Честитоооо! Много вълнуващо е било! Желая ви дълъг и прекрасен семеен живот, сем. Ивановии!  give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #20 -: май 01, 2011, 19:20:21 »

Soulles, честито мила! Желая ви дълъг и щастлив семен живот! Прекрасни сте и си личи колко сте влюбени, бъдете винаги толкова сладки smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #21 -: май 01, 2011, 21:06:27 »

Честито и от мен! Бъдете много щастливи, красиво обичащи се и радващи се на дълъг семеен живот!!!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 02, 2011, 08:48:12 »

Мими, Tiama, Tonina, благодаря ви мнооого, момичета, за страхотните пожелания! Дай Боже наистина това вълнение и радост, които все още ни държат и двамата с младоженеца вече няколко дни blum, да ни съпътстват през целия ни живот blum
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #23 -: май 02, 2011, 11:03:39 »

честито и от мен  Bravo give_rose
прекрасни сте, влюбени - щастливи, направо сияете  twohearts
пожелавам ви все така да се обичате  Dance
и вече ще чакаме голямото праздненство  Party time
Активен
debora
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #24 -: май 02, 2011, 11:26:51 »

soulless, честито.Пожелавам ви все така да се обичате heart и да сте много щастливи.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 02, 2011, 12:28:40 »

г-жо Иванова, честито! всичкото щастие на света! give_rose
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 02, 2011, 12:51:23 »

Честито, госпожо! Като четох разхазчето ти и изтрих една сълзичка от прилив на емоции:))))

Много се радвам за вас, надявам се всичко да ви върви по вода и голямото празненство да е изпълнено само с положителни емоции  yahoo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #27 -: май 02, 2011, 19:33:36 »

soulless, честито и от мен  Flower  Сияте от любов и щастие на снимките smile Пожелавам ви и за напред да е така!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 02, 2011, 22:41:28 »

Мила soulless, честито!  give_rose give_rose give_rose Пожелавам ви всичкото щастие на земята!!!!!!  heart heart heart Изглеждате толкова влюбени, че направо всичко ми се сви! Супер вълнуващо е!!!! Чак не знам как да ти го напиша! Ако беше пред мен просто бих те прегърнала!!!!! kiss2
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 03, 2011, 14:51:46 »

Момичета, думите няма да ми стигнат да изразя как ме разчувствахте с постовете си, прекрасни сте! Не че не го знаете, но аз пък държа да ви го повтарям, защото кой би съпреживявал щастието ми, ако ви нямаше вас, които разбирате напълно емоциите ми? Благодаря ви отново heart heart heart И аз бих ви прегърнала, ако можех, заради разкошните ви пожелания, които прочетох и на моя младоженец, той също беше много трогнат! Иначе наистина сме много щастливи с младоженеца тези дни, дано задържим тази емоция поне още 30-40 години blum Засега сме сравнително спокойни за Големия ден, движим си лека полека организацията, а и то малко остана, което ни дава увереност, че всичко ще е наред... Ще ви държа в течение как върви организацията, разбира се smile, просто няма кой знае какви новости точно в момента, наслаждаваме се на първите дни като съпрузи и това е pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines