Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:11:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на soulless - 22.05.2011г  (Прочетена 29134 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« -: април 21, 2011, 22:36:14 »

Мила soulless, остава месец до заветния ден! ето и твоята темичка, в която да ни споделиш своите трепети и вълнения, искам да ти пожелая най-прекрасния сватбен ден и всичкото семейно щастие на света след това! give_rose heart
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 22, 2011, 00:50:37 »

Ееее, темичката на моя много любима булка, която ще има изключително елегантна сватба!  yahoo
Soulless, пожелавам ти много безпроблемни и интересни последни дни! Наслади се на подготовката с цялата си душа! А останалите пожелания- когато наближи големия ден! kiss2
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 22, 2011, 13:10:03 »

Рафиии, сърдечни благодарности за темичката ми! Трогната съм! Иначе направо не мога да повярвам, че остана месец до Големия ден, колко бързо мина времето! Но в приятна компания като вашата с момичетата тук, времето минава неусетно! blum

Мони, и на теб благодаря, мила, за много хубавите думи - дай Боже сватбата наистина да се получи елегантна и красива, както си я представям в мечтите си Wink Но каквато и да бъде, най-важното е, че ще бъде празник на една голяма любов, пък оттам нататък - както се получи!

Ох, нямам много време за четене на форума и особено за писане, но поне вечерите ще се опитам да съм по-активна. Искам да се вълнувам и с други мои любими булки в техните теми, но все не намирам време напоследък - и все пак следващата седмица се очаква да е по-спокойна и да се активизирам малко...

Желая ви светли празници, момичета! Нека има повече любов в душите ни и всеки ден, а не само на Великден, тя да се възражда отново и отново heart
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #3 -: април 22, 2011, 23:02:55 »

И на теб светли и усмихнати празнични дни! Наслаждавай се на голямата си любов и на трепета по наближаващия й празник! Много спокойствие, усмивки и положителна енергия около теб ти желая и с интерес ще следя темичката!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 24, 2011, 10:17:52 »

Христос воскресе, момичета! Бъдете щастливи и обичани smile

Nonnita, благодаря ти много за пожеланията, миличка! Ами всички това ми пожелават - да се наслаждавам на последните дни подготовка, правя го доколкото мога и вече ми е по-лесно, защото почти всичко е готово, съвсем малко нещица останаха за купуване и подготвяне и дишаме спокойно и двамата с годеника ми. И така, ще се впусна в подробности как върви организацията при нас тия дни, като успея да стана за по-дълго от трапезата pardon
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #5 -: април 25, 2011, 10:58:21 »

Хайде и аз тууук!  danceg Честита темичка, желая ти мнооогоо положителни емоции!  heart
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 25, 2011, 11:17:06 »

Цоп smile. Честита темичка на още една майска булка. Чакаме да пишеш и тук до къде сте стигнали, какво остава и всички емоции, които бушуват в тялото ти - пеперуди, нерви, изблици на смях smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #7 -: април 25, 2011, 17:35:05 »

soulless, честита темичка и от мен! give_rose give_rose give_rose Пожелавам много приятни и само положителни емоции до големия ден!  Wink
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 26, 2011, 13:17:55 »

Сладурки, ето ме най-после в моята си темичка, да ви разкажа по-подробно как върви подготовката при нас с моя любим Wink Първо искам да ви благодаря сърдечно за хубавите пожелания, без вас приготовленията за Големия ден не биха били същите, много е хубаво някой да споделя вълненията ти heart

И такааа, подготовката се вихри с пълна сила, на преден план сега е подписването, което ще е след цели 3 дни pardon, на 29.04, когато силно се надяваме все пак жените в ритуалната зала да ни оженят, нищо че ще се залепят да гледат кралската сватба на Уилям и Кейт blum Съвпадението на датите е съвсем случайно, аз наскоро научих, че на нашата дата ще има една мааалко по-популярна сватба Wink Така или иначе, на 29.04 официално ще се вземем - за този ден кой знае колко не се притеснявам, защото всичко ни е готово, даже е пакетирано вече blum, остава само да пристигнат майка ми и родителите на любимия, да се пременим и да тръгнем към ритуалната, честно казано вече нямам никакво търпение! smile

Иначе за Големия ден подготовката засега тече по мед и масло (пу-пу), останаха ни много малко неща за плащане и купуване, сред които трябва да си доплатим църквата (още 150 лв), водещия на сватбата (150 лв), куверти (ще плащаме на завършено), да купим подарък на кумовете си, да си купя още малко козметика, да купим още алкохол за партито, да поръчам погачите и... ами май е това. Хм, остана също да направим саунд чек в ресторанта, защото музикален редактор на партито ще са нашият кум и един негов близък приятел blum, та това е съществен момент от организацията, по който трябва да се потрудим тия дни. Любимият има да раздава покани също, че той в момента е на обучение и не се вижда с колегите си, които все пак трябва да получат покани, а и той е малко разсеян в това отношение - на Великден забрави да занесе дори поканата за неговите родители. Склерозата нещо го мъчи отрано blum И в общи линии така се движим с организацията, направо засега сме отличници, чак се чудя, но истината е, че доста добре хармонизираме с милото и балансираме задачките, та затова и организацията е добре. Ще ви държа в течение как върви подготовката при нас, а в петък ще има и снимков материал от подписването blum Прегръдки за всички ви!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 26, 2011, 13:34:51 »

soulless, имаш си кралска дата! Bravo И нашата сватба е на същата както на принц Алберт! Това означава, че не са обикновени и случайни дати! girl_wink Успех в петък и чакаме снимчици!  kiss2
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 27, 2011, 15:23:33 »

soulless, честита темичка, мила!  danceg  danceg  danceg Избрали сте чудесна дата за подписване  good Само така - по ''кралски'' да ви върви и в живота напред!

Надявам се приготовленията да вървят по вода:)
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 27, 2011, 21:23:04 »

Мони, Хекси, дано наистина животът ни върви по мед и масло и по кралски blum Благодаря сърдечно за пожеланията ви heart

Иначе както бях спокойна, твъъърде спокойна даже, днес започна да ме тресе предсватбената треска или поне треската преди първия етап - подписването вдругиден... Направо свърших 100 неща, изчистих вкъщи, приготвих дори храна за почерпката след гражданското, напазарувах като за световно, че след това и с милото овършахме близките магазини както подобава... Ревизирах чантата за гражданското, засега всичко е наред, но имам отвратителното усещане, че няма да успея всичко да свърша, а и утре идват родителите на милото, а в петък майка ми идва от Плевен и тук ще стане дядовата ръкавичка - дано не изтрещя тотално точно преди ритуала. Утре мисля да се замъкна до квартирата ми и да си посветя деня на себе си - имам да си оправям веждите, маникюр, педикюр, такива неща и искам да си ги свърша на спокойствие преди големия ден Wink А като си помисля, че ме чака и готвене утре, че и вдругиден на самия ден - пфу! Дано се справя, дано, дано, дано... Иначе няма за какво толкова да се шашкам, ясно ми е, че просто се изнервям без особена причина, но... няма начин, не всеки ден се жени човек и е нормално вълнението да е голямо... И така, утре не знам дали ще имам време да пиша, но в петък ще се отчета, живот и здраве, вече като госпожа pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 27, 2011, 22:09:28 »

Ще се справиш на 100%!!! Сигурна съм в теб!!! good Само да не забравиш традицийката ни да пийнеш кафенцето си с нас! Wink
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #13 -: април 27, 2011, 22:16:53 »

И аз се присъединявам към останалите момичета да ти пожелая красив и незабравим сватбен ден, soulless ! Сигурна съм, че всичко ще мине повече от перфектно и ще ни разказваш с  smile за изживвяанията! Успех утре в приготовленията  give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #14 -: април 28, 2011, 08:44:39 »

честита темичка мила  give_rose
пожелавам ти само положителни емоции  girl_wink
с нетърпение ще очаквам разказите ти  по подготовката  blush , а и за утрешния ден, всичко ще мине добре   Сватбаааа Party time
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines